• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nové snažilky

14. července 2017 
@majkylove stáhla jsem si nějaký na netu.. :slight_smile: ale jsou tam věci, které mi třeba mamka řekla, že jsou zbytečné.. :slight_smile:
2. led 2015 ve 20:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@loilla to víš že joooo :grinning: budeš to utírat a leštit s velkou láskou :grinning: :grinning:
2. led 2015 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove co bych měla vědět :grinning: :grinning: zavrtávání jooo,to ani nevím jak se zavrtali čovéče :grinning: :grinning:
2. led 2015 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 O tom mluvíš jak o novým sporťáku :grinning:
2. led 2015 ve 20:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loilla to víš 4 prdele a 4 pytlíky a tolik kuliček njn :grinning: :grinning: :grinning:
2. led 2015 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky :slight_smile: Tak to tady procitam a studuji a zjistuji kde co o snazenickovanim a mam takovou otazku.. mozna lehce nevhodnou ale zeptam se :D Delate po "snazenim" stojky, nebo polstarky pod zadek atd podobne tomutu? :slight_smile: S pritelem tomu davame volny prubeh od dubna. Od prosince se ale uz "snazime" se vsim vsudy jak tomu napomoct. :slight_smile: Mate odzkousene rady? :slight_smile:
2. led 2015 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loilla co chceš zase stahovat holka :grinning: :grinning: prostě nakup hadry :grinning: ti udělám seznam budeš zírat :grinning: :grinning:
2. led 2015 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 No jooo.. dyt mě taky čeká pytlík vlastně :grinning:
2. led 2015 ve 20:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bublinka74 Já už mám stáhlej, náhodou.. :grinning: Hadry bohužel nestačí.. :grinning: Tak dělej.. no šup, zasloužilá matko.. :grinning: se vším všudy ale!!! :grinning:
2. led 2015 ve 20:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loilla noo vidíš nahodíš,přehodíš,přetáhneš ....paráda ,občas tě počůrá všude to bude pošušňáníčko :grinning: :grinning: :grinning:
2. led 2015 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bublinka74 taky v to doufam, tak je vsechny tady sezereme obe dve :slight_smile: protoze to bude asi fakt zazrak u nas dvou, protoze jsme asi exotky :slight_smile: tak treba se uz konecne zadari, co?
2. led 2015 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danuse90 Jelikož my tomu nechali opravdu voolný průběh a řekli jsme si do roka, tak jsem ani nestojkovala ani jiné věci... :slight_smile: A asi bych to ani nedělala.. Nemám proti tomu nic, ale přijde mi to už trošku praštěný.. :grinning:
2. led 2015 ve 20:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak všechno jinak... byla jsem u kamarádky, co dělá utz u Apolináře a nic tam neviděla, mimoděložní to není jisté... nic méně jsem si koupila na doporučení digi test a tady je vysvětlení... MS se mi posunula, nic méně jsem otěhotněla až 20 prosince, kdy jsem zapomněla na "rychlovku" ráno kdy za 10 min přišlo dítko :grinning:(stáli jsme s manžou u kalendáře a vzpomínaly, kdy jsme spolu něco měli ) no takže to krásně vychází a to krvácení ani ne denní bylo nejspíš uhnízdění 27.12 :sunglasses: Takže "rychlovka" to jistí kdo by to byl řekl? a ta MS mi byla vysvětlena, že se mi posunula tak, že se to už překrývalo s otěhotněním a to uhnízdění to pak jen zastavilo.... snad to chápete sama jsem z toho jelen :dizzy_face: :pensive:
2. led 2015 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@bublinka74 :rolling_eyes: no to je teda bezva
2. led 2015 ve 20:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loilla hele pár hadrů,něco mezi nohy,něco na spaní,něco na vození,něco na krmení a je to :D v pohodě :grinning:
2. led 2015 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 Ono to tak bývá.. plánuješ, plánuješ a pak se to povede, kdy to nečekáš a vypustíš to z hlavy.. :slight_smile: jinak parááááda! :slight_smile:
2. led 2015 ve 20:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinalinda děkuji, už jsem psala výše, zatím to vypadá docela fajn... :slight_smile:
2. led 2015 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bublinka74 Hmm... díky Tobě bych byla faaakt vybavená :grinning: :grinning: :grinning:
2. led 2015 ve 20:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinalinda Nejste exotky a taky se zadaří!!!! :slight_smile:
2. led 2015 ve 20:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loilla nemyslim stojku jako primo stojku na hlave :D Ale napr nohy oprit o zed a ten polstarek pod zadek ;) Cetla jsem to prave na netu a nekterym se zadarilo prave "snad" dik tomuto :slight_smile:
2. led 2015 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loilla no zatím mi jeden kámen ze srdce spadl, ale ještě není nic jisté...
2. led 2015 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinalinda jooo kočko já jsem exotka už fakt dávno :grinning: my buchty tady řekly že prý do února ...ta Lolina to prý cítí přes rýmu,ale vsadit se nechce to je cooo :grinning: :grinning:
2. led 2015 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danuse90 jj to funguje,ale jen u toho kdo má dělohu vzadu ....fakt stačí bulík pod zadnici :wink: :wink:
2. led 2015 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danuse90 Já to pochopila.. :slight_smile: Nevím... věřím tomu, ale mám na to svůj názor :slight_smile:
2. led 2015 ve 20:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loilla proč jako ...výbava od každého něco ...to stačí :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. led 2015 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 Hlavně v klídečku :slight_smile:)) Chce to pozitivní přístup... nesmíš se strachovat.. :slight_smile: já když zjistila, že jsem těhotná, tak spousta holek kolem mě potrácela.. a já si řekla, že u mě se to nestane, protože budu celou dobu v pohodě a budu si říkat, že donosím zdravé miminko.. :slight_smile: Už jsem v půlce a zatím nebyl sebemenší problém.. :slight_smile:
2. led 2015 ve 20:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bublinka74 Já se s Tebou klidně vsadíííííííííííííííííím!!!!!!!!!!!
2. led 2015 ve 20:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bublinka74 Diky za vstricnou odpoved :slight_smile: :D
2. led 2015 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 vše bude a je dobré jasný a nezlob :wink:
2. led 2015 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loilla a o co ....počkej ....když vyhraješ koupím ti balík plen a když já ....tak ...si něco vyberu joooo :grinning: :grinning:
2. led 2015 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek