Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

loilla
2. led 2015

@majkylove stáhla jsem si nějaký na netu.. 🙂 ale jsou tam věci, které mi třeba mamka řekla, že jsou zbytečné.. 🙂

bublinka74
2. led 2015

@loilla to víš že joooo 😀 budeš to utírat a leštit s velkou láskou 😀 😀

bublinka74
2. led 2015

@majkylove co bych měla vědět 😀 😀 zavrtávání jooo,to ani nevím jak se zavrtali čovéče 😀 😀

loilla
2. led 2015

@bublinka74 O tom mluvíš jak o novým sporťáku 😀

bublinka74
2. led 2015

@loilla to víš 4 prdele a 4 pytlíky a tolik kuliček njn 😀 😀 😀

danuse90
2. led 2015

Ahoj holky 🙂 Tak to tady procitam a studuji a zjistuji kde co o snazenickovanim a mam takovou otazku.. mozna lehce nevhodnou ale zeptam se :D Delate po "snazenim" stojky, nebo polstarky pod zadek atd podobne tomutu? 🙂 S pritelem tomu davame volny prubeh od dubna. Od prosince se ale uz "snazime" se vsim vsudy jak tomu napomoct. 🙂 Mate odzkousene rady? 🙂

bublinka74
2. led 2015

@loilla co chceš zase stahovat holka 😀 😀 prostě nakup hadry 😀 ti udělám seznam budeš zírat 😀 😀

loilla
2. led 2015

@bublinka74 No jooo.. dyt mě taky čeká pytlík vlastně 😀

loilla
2. led 2015

@bublinka74 Já už mám stáhlej, náhodou.. 😀 Hadry bohužel nestačí.. 😀 Tak dělej.. no šup, zasloužilá matko.. 😀 se vším všudy ale!!! 😀

bublinka74
2. led 2015

@loilla noo vidíš nahodíš,přehodíš,přetáhneš ....paráda ,občas tě počůrá všude to bude pošušňáníčko 😀 😀 😀

martinalinda
2. led 2015

@bublinka74 taky v to doufam, tak je vsechny tady sezereme obe dve 🙂 protoze to bude asi fakt zazrak u nas dvou, protoze jsme asi exotky 🙂 tak treba se uz konecne zadari, co?

loilla
2. led 2015

@danuse90 Jelikož my tomu nechali opravdu voolný průběh a řekli jsme si do roka, tak jsem ani nestojkovala ani jiné věci... 🙂 A asi bych to ani nedělala.. Nemám proti tomu nic, ale přijde mi to už trošku praštěný.. 😀

bjoucik.15
2. led 2015

tak všechno jinak... byla jsem u kamarádky, co dělá utz u Apolináře a nic tam neviděla, mimoděložní to není jisté... nic méně jsem si koupila na doporučení digi test a tady je vysvětlení... MS se mi posunula, nic méně jsem otěhotněla až 20 prosince, kdy jsem zapomněla na "rychlovku" ráno kdy za 10 min přišlo dítko 😀(stáli jsme s manžou u kalendáře a vzpomínaly, kdy jsme spolu něco měli ) no takže to krásně vychází a to krvácení ani ne denní bylo nejspíš uhnízdění 27.12 😎 Takže "rychlovka" to jistí kdo by to byl řekl? a ta MS mi byla vysvětlena, že se mi posunula tak, že se to už překrývalo s otěhotněním a to uhnízdění to pak jen zastavilo.... snad to chápete sama jsem z toho jelen 😵 😔

loilla
2. led 2015

@bublinka74 🙄 no to je teda bezva

bublinka74
2. led 2015

@loilla hele pár hadrů,něco mezi nohy,něco na spaní,něco na vození,něco na krmení a je to :D v pohodě 😀

loilla
2. led 2015

@bjoucik.15 Ono to tak bývá.. plánuješ, plánuješ a pak se to povede, kdy to nečekáš a vypustíš to z hlavy.. 🙂 jinak parááááda! 🙂

bjoucik.15
2. led 2015

@martinalinda děkuji, už jsem psala výše, zatím to vypadá docela fajn... 🙂

loilla
2. led 2015

@bublinka74 Hmm... díky Tobě bych byla faaakt vybavená 😀 😀 😀

loilla
2. led 2015

@martinalinda Nejste exotky a taky se zadaří!!!! 🙂

danuse90
2. led 2015

@loilla nemyslim stojku jako primo stojku na hlave :D Ale napr nohy oprit o zed a ten polstarek pod zadek ;) Cetla jsem to prave na netu a nekterym se zadarilo prave "snad" dik tomuto 🙂

bjoucik.15
2. led 2015

@loilla no zatím mi jeden kámen ze srdce spadl, ale ještě není nic jisté...

bublinka74
2. led 2015

@martinalinda jooo kočko já jsem exotka už fakt dávno 😀 my buchty tady řekly že prý do února ...ta Lolina to prý cítí přes rýmu,ale vsadit se nechce to je cooo 😀 😀

bublinka74
2. led 2015

@danuse90 jj to funguje,ale jen u toho kdo má dělohu vzadu ....fakt stačí bulík pod zadnici 😉 😉

loilla
2. led 2015

@danuse90 Já to pochopila.. 🙂 Nevím... věřím tomu, ale mám na to svůj názor 🙂

bublinka74
2. led 2015

@loilla proč jako ...výbava od každého něco ...to stačí 🙂 😝

loilla
2. led 2015

@bjoucik.15 Hlavně v klídečku 🙂)) Chce to pozitivní přístup... nesmíš se strachovat.. 🙂 já když zjistila, že jsem těhotná, tak spousta holek kolem mě potrácela.. a já si řekla, že u mě se to nestane, protože budu celou dobu v pohodě a budu si říkat, že donosím zdravé miminko.. 🙂 Už jsem v půlce a zatím nebyl sebemenší problém.. 🙂

loilla
2. led 2015

@bublinka74 Já se s Tebou klidně vsadíííííííííííííííííím!!!!!!!!!!!

danuse90
2. led 2015

@bublinka74 Diky za vstricnou odpoved 🙂 :D

bublinka74
2. led 2015

@bjoucik.15 vše bude a je dobré jasný a nezlob 😉

bublinka74
2. led 2015

@loilla a o co ....počkej ....když vyhraješ koupím ti balík plen a když já ....tak ...si něco vyberu joooo 😀 😀