Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

loilla
2. led 2015

@martinalinda Přesně.. 🙂 Joo, to pak bude paráda.. 🙂 I když já si mylsím, že největší šok pro mě nebude ani porod, ani první přebalování, koupání.. ale to, až drahý odejde do práce a já budu s miminem uplně, ale uplně sama.. to budu čučet na drát.. 😀

loilla
2. led 2015

@bublinka74 Ty furt s těma buchtama.. buchta sem, buchta tam.. 😀

bublinka74
2. led 2015

@loilla to máš pravdu a když se chce jde všechno se sejít 😀

loilla
2. led 2015

@bublinka74 Přesně tak.. mám kurňa dycky pravdu... 😀

bublinka74
2. led 2015

@loilla nooo a buchta 😀 😀 a nebuď vykulená joo já Vás zaučím všechny buchty jedny moje 😀 😀

loilla
2. led 2015

@bublinka74 To bude školení, už to vidím... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bublinka74
2. led 2015

@loilla viď my dáte všechny telefon a já Vás budu navádět a uklidňovat a nadávat 😀 😀 😀 😀

bublinka74
2. led 2015

@loilla ti řeknu otoč ho ,nadhoď ,pohoupej,pomačkej ,neřvi a dělej ....chtěla si tak šup a nekecééééééééj 😀 😀 😀

loilla
2. led 2015

@bublinka74 Nám budeš nadávat, jo? 😀 😀

loilla
2. led 2015

@bublinka74 😀 😀 tsi vogóóó, podpora jak stehno 😀 😀 😀 😀

bublinka74
2. led 2015

@loilla nooo právě na hekání a kňourání je nejlepší vzpruha 😀 😀

bublinka74
2. led 2015

@loilla a až budeš rodit ...to bude to samé to se neboj 😀 porodíš jedna báseň 😀 😀

loilla
2. led 2015

@bublinka74 Tsééé.. to jsem teda zvědavá 😀 😀 😀

bublinka74
2. led 2015

@loilla se těš nooo 🙂

bjoucik.15
2. led 2015

@martinalinda
@loilla Děvčata tak já toho svého naučila i přebalovat látkovky, dělat novosklady a správně mazat a promazávat. Kouká po kočárkách a řeší jaký asi může být, jízdní vlastnosti, velikosti korbiček,sedaček a materiály 🙂 mnohdy mě to fakt rozesměje - on, takový drsný motorkář 😀 a než se nám narodila malá, jednoho krásného dne,se´motorkáři z moto klubu sešli v clubhousu a nemluvili o ničem jiným než o přebalování, flaštičkách,dudlíkách,metod jak uspávat, koupat apod... vážně jsme se ostatní (ženský) bavily... obrovský do kůže oděný chlapi vedly tuto debatu asi 4hodiny 😀
A jinak je fakt, že rozebírat s ním výbavičky a utz a píchání v boku a negativní testy jsou k ničemu... vždy odpoví "a to je dobře nebo špatně" nebo "hmmm" 😀

bublinka74
2. led 2015

@loilla kde jsou zase všechny buchty 😀 😀

loilla
2. led 2015

@bublinka74 Na porod..? Už se klepu, nedospím snad.. nic lepšího mě v životě nepotká ... 😀

bublinka74
2. led 2015

@loilla to si piš že to je krásné a nezapomenutelné fakt 🙂 🙂

loilla
2. led 2015

@bjoucik.15 Tak to bych se taky pořádně bavila.. 😀 😀 😀 Tak, UTZ nemusíme probírat, protože u každého je.. výbavičku zásadněneprobírám.. prostě vyberu, zaplatím a nazdar.. do toho ani nechci aby mi kecal 😀 A víc to s ním opravdu nejde řešit.. když Táda poprvé kopl, tak zareagoval "A jakej je to pocit? Já bych se asi po*****" ... 😀 😀

loilla
2. led 2015

@bublinka74 a bolavýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý 🤐

bublinka74
2. led 2015

@loilla ále ....jsou horší věci to mi věř než porod ...hmmm bolí to jako u ms,pak trošku víc a pak čučíš a je venku hmmm paráda a během pár minut štěstím zapomeneš na tu bolest 😉 😉

loilla
2. led 2015

@bublinka74 trošku víc? 😀 hele... nepřezdívaj Ti Xena? .-D 😀

martinalinda
2. led 2015

@loilla no to ja bych se taky rada sverovala, aele mam stejny problem jako ty, vetsina mych kamaradech deti ted nechteji a ty ostatni uz maji vetsi deti, takze resi jejich skolku atd. No a tak jedina se kterou to muzu poresit je svagrova, ma malou holcicku tak to resime porad, ale rozumi mi, porod a vse okolo ma cerstve a taky si prosla hroznym obdobim, potrat v 6 mesici, a pak se narodila po roce Ellenka 🙂
jasne, vzdalenost je jen vymluva 🙂 tak jsem zvedava kdy se sejdem

@bjoucik.15
@bublinka74
je to pro mobil, zalezi na tom jaky mas mobil, ale samsungy chytre telefony 🙂 to maji v google play a iphone v istoru..ja to tam nasla hned, pod nazvem modry konik 🙂 a aplikace je docela podobna tomu tady, jen par veci jeste nevychystali. Dole na teto strance vlevo v rohu mas taky: "stahni si mobilni aplikaci". No ja na svem mobilu vam musim byt porad pri ruce 🙂

bublinka74
2. led 2015

@loilla proč Xena 😀 😀 musíš to brát sportovně vážhě ..když se nebudeš podávat ,nebude to ani tolik bolet a to mi věř mám to odzkoušené hmmm

chilli009
2. led 2015

@loilla Pardubický kraj ☺

bjoucik.15
2. led 2015

@bublinka74
@loilla nj ale Bubla má pravdu 😀 až budeš s mimčem sama budeš muset fungovat... ono to ani jinak nejde a pak po nějaké době už to budeš brát jako samozřejmost a až bude dítko na hlídání nebudeš vědět co dělat 😉 Myslíš, že mě někdo ukázal jak přebalit?? jak vykoupat?? jak se postarat, když je mimi nemocné??? jak odsát nosík, co dělat,když má prdíky?? NE,NIKDO!! v porodnici se na mě vykašlali úplně!! na pokoji jsem byla s 2 cizinkama,takže jsem si moc nepokecala,naštěstí jsem šla domů 3den.. s kojením to brali tak, že budu prostě kojit a tečka... byli surový a já měla problémy se rozkojit! Opět mi to nikdo neukázal a to jsem kojila aspoň do 4 měsíců. A porod nebudu ti ho popisovat, ale to co bylo pak bylo horší a to jsem rodila 40hodin 😀 😎 😉

loilla
2. led 2015

@martinalinda Tak aspoň, že jedna dobrá duše se i v reálném životě najde.. 🙂 To je fajn... 🙂 Určitě nebude problém se pak nějak všechny domluvit.. 🙂

bjoucik.15
2. led 2015

@bublinka74 trošku víc??? 😀 😀 😀 to je dobrý 😀

loilla
2. led 2015

@bjoucik.15 To mi je jasný, že "budu muset".. 😀 Tak já se utěšuju tím, že v nouzi nejvyšší mám maminu.. 😀 40 hodin? Vááááááááááááááááá 😀

bublinka74
2. led 2015

@loilla jasné nasednem jak mafiánky a objedem je do kola lenošky jedny lenivý 😀 😀