• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nové snažilky

25. října 2016 
@majkylove já vůbec nikde nevyčtu jak má vapadat čípek během těhotenství. Já ho mám Tvrdý uzavřený a tak středně vysoko... Tak nevím co a jak :( jinak vědět dám určo :slight_smile:) Tobě držím palce.... :slight_smile:
21. črc 2014 ve 22:42  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@dasenka888 jj,přesně tak má čípek vypadat :wink: ale takhle ho mám od konce ovu až do pár hodin před ms,pak klesne,otevře se a do pár hodin je tu mrcha :-/
21. črc 2014 ve 22:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@majkylove no to já nestihla pozorovat před ovu nebo po :D ani jsem nevěděla jak vypada s menstruaci :slight_smile:)
22. črc 2014 v 06:57  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, chci se zeptat, co doporučíte na podporu početí? Zobu kys.listovou a piju kontryhel a od 16.dne musím kvůli cyklu brát duphaston. Dr.mi doporučil koupit si femibion nebo inofolic-máte s tím zkušenost? Dívala jsem se a je to teda dost drahý, tak nebudu vrážet peníze do vitamínů, které jsou pod jiným názvem levnější. Teď máme 2 měsíce na snažení a pak když se nazadaří tak na ultrazvuk a pak se bude řešit dál...
22. črc 2014 ve 13:32  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, aach jo.... Dneska mrcha dorazila... O dva dny drive... To se nikdy nestalo... No nic,dalsi mesic pred nami... :( Ale Vam vsem tady preji vetsiho stesticka...
Krasne utery! :slight_smile:
22. črc 2014 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
autor
@ssarula ja beru ten femibion,je fakt ze je drahej,ale obsahuje fakt vsechno
@swellt tak to me mrzi,ale tento mesic uz to urcite jisti :wink:
22. črc 2014 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@swellt jak dlouho se snažíte ? :slight_smile:
22. črc 2014 v 16:56  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj
vím, že tady je diskuze o snažení, doufám, že se nám o povedlo (tři dny zpoždění a mám slabou čárku - tedy druhou). Ale žádné příznaky a trochu mě pobolívá v podbřišku tak ještě týden počkám a udělám druhý test

Jen se chci podělit o to co jsem dělala-dělám.Beru vitamíny:kyselina listová, vápník+hořčík+zinek a občas piji kontryhelový čaj (měl by pomáhat početí)
22. črc 2014 v 17:18  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@ladyhacek jo a četla jsem že by se měla jíst brokolice, špenát a játra a mě to moc chutná tak jsemto na střídačku každý týden jedla :slight_smile:
22. črc 2014 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@majkylove Dekuji... Doufam,ze ano :slight_smile:

@dasenka888: Treti mesic... Ale snad to ted vyjde... Jeste uplne nepropadam panice,ale mrzi mne to... Vzdycky si pobrecim,kdyz prijde mrcha... Ale... To zvladneme...
Myslim na vas ostatni...
Mejte se krasne... :slight_smile:
22. črc 2014 v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@swellt no my se taky budeme snížit třetím měsícem a bojím se , že se to moc dlouho potáhne :( Bude to trvat dle mého ještě moc dlouho :(
22. črc 2014 ve 21:38  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@dasenka888 Neboj se... Urcite to prijde tak rychle,za budeme samy prekvapene. :slight_smile: Musime tomu verit... Vswchno je v hlavicce. :slight_smile:
Dobrou noc :slight_smile:
22. črc 2014 ve 23:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@swellt mám nějak ustálené BT tak se v tom nevyznam... http://m.womenzone.cz/uzivatelka/Dasenka888?c=-8587996012854775808 Nevis jestli to může byt z gynexu ?
23. črc 2014 v 07:27  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@dasenka888: To ja vazne nevim, gynex jsem mela jednou,od zname,ale to uz je asi dva roky zpet... A s BT popravde nemam vubec zadne zkusenosti... Tak nejak do doby pred tremi mesici jsem moc netusila cokoli o cyklu,natoz abych pocitala,kdy mam ovulaci a plodne dny.. :slight_smile: Takze jsem.rada,ze se ted v tom tak trochu vyznam... :grinning:
23. črc 2014 v 08:13  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@swellt škoda :D no já vůbec nevím jestli to může byt ustálené vůči kapkam :slight_smile:
23. črc 2014 v 08:28  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tak me se pomalu blíží konec dovolene, v sobotu se vracime...A v pondeli jdu na krev...tak jsem zvedava, jestli je vsechno tak, jak ma byt...
23. črc 2014 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@princina určitě bude,moc držím palce :wink:
23. črc 2014 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Mohu se taky přidat?Už jsme se snažili v červnu vyšlo to hned?Ale před 14 dny jsem v cizině samovolně potratila.Tak teď začínáme znova.A doufám, že se zadaří co nejdŕive je mi už 35 .
23. črc 2014 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@annna79 držím palce :slight_smile:))
23. črc 2014 v 15:22  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, my se taky snazime nejaky ten mesic, ale zatim bez uspechu je teda pravda, ze me neskutecne boli prsa, ale rano jsem zacala spinit takze si myslim, te mrska dorazi o pár dni driv:frowning2:
Jinak my s pritelem zkousime prstikovou metodu vzdy po styku, slysela jsem, ze nekomu to pomohlo nekomu ne, asi zalezi tak uvidime :slight_smile:
Drzim palce vsem snazilkam :slight_smile:
23. črc 2014 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@annna79 tak to je mi líto,teď už to určitě bude vše jak má být :wink:
@michvlkova taky držím palce!no my už snad vyzkoušeli všechny metody a zatím nic,tak snad to už vyjde co nejdřív,nejlíp už teď :grinning:
23. črc 2014 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985
Ahoj, tak to máš opravdu téměř na dnes tejně :slight_smile: , a jak to vypadá? U mě tak nějak , viz foto, to je z 18.7, MS se včera dle plánu nedostavila, tak budu koncem týdne volat doktorce, kdy přijít na krev a tak, abych tam nebyla moc brzy ani pozdě. Tak zatím nechci ani moc jásat, ale radost mám velkou.
23. črc 2014 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
autor
@wendy28 gratulujůůůů!kéž by na mě příští týden vykouklo to samé už....
23. črc 2014 v 16:42  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Gratuluji ať rozte.
Normálně mi i slzám ukápla.Pořád ten potrat vstřebávám.
23. črc 2014 v 17:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@wendy28 gratuluji, jinak ja netestovala, v pondělí podvečer jsem začla spinit a včera jsem krvácela a od dnešní ho rána jsem zaspinila před hodkou a ani na cipku nic nemám, takže asi další kolo:(
23. črc 2014 v 19:16  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@denisska
AHoj, tak přítel byl dlouho pryč a pak jsme se nějak nepohodli :frowning2: a bum ovu byla pryč, takže raději počítám s tím, že mrcha přijde, než by zklamaná. :unamused:
Víš, že jsi to ty, tak až se s ní budu domlouvat, ať mi dá na pár měsíců pokoj, tak jí rovnou řeknu o Tobě, ano? :wink:
23. črc 2014 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@ycida booože ti chlapi:slight_smile: no ty jsi zlatíčko, že moooc prosím, ať už nechodí, že ji mile pak zase za těch xy měsíců ráda pozvu;-D, ale teď ať jede na dovču :slight_smile:)
23. črc 2014 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@annna79 drzim palecky:heart:
23. črc 2014 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisska
Vyřídím jí to, ju :wink:. jen když to nepůjde po dobrém, tak to půjde po zlém a ona si dá pozor, neboj :sweat_smile: :grinning:
23. črc 2014 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ycida :grinning: :grinning: přesně. Tak ni, mrchu jednu :grinning:
23. črc 2014 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek