Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
2. led 2015

@martinalinda jj měl 5 kg a 56 cm a šňůru fakt jak twistr nanuk a tak zatočenou úplně kabel fakt ...já na to čuměla takovou dobu 😀 joo a manžel může být kde chce...můj byl vždy u hlavy ..nic neviděl pak už jen vylítnout mrňouse ,dali ho na bříško a zeptali se jestli chce přetřihnout šnůru ....nic strašného ...

bublinka74
2. led 2015

@loilla u mne byl třikrát ...poprvé tenkrát se to ještě nesmělo 🙂

martinalinda
2. led 2015

@bublinka74 jo vlastne, takze treba bude mensi a bude moct normalne, ten cisar preci neni stoprocentni nebo jo? tak uvidis, dulezite at je male zdrave a je jedno zda budou dve nebo jedno, ale pokud cisar tak pro ty dvojcatka to bude urcite lepsi 🙂

@loilla no jasne, budeme borky, co to prezily ve zdravi, nic uz je neboli a budeme si klepat na rameno, jak jsme to pekne vsechny zvladly, skoro bez bolesti ... na to se fakt tesim

@bjoucik.15 mazec ty oblecky, to je super, aspon jde videt ze je to ditko motorkare...ja se ani divit nebudu, pokud od manzi dostanu kocarek na vlastni pohon, s motorem ...on je blazen do aut, opravuje je, a ma veterana (žigulika), takze spravi vsechno a jezdi i zavody s malymi auty, terenni expedice, takze ten hned jak slysel ze tam ma kocar ten kosik, hned rikal ze tam se bude pekne vyjimat baterka a pohon vsech kol, ze pak bude houpat sam a jezdit 🙂 no blazen no, jsem fakt zvedava. My jeste nemame ani mimi a uz jsme taky cumeli po kocarech, nam se libib moc sportak GB hardy iron. Ma hodne funkci a libi se mi taky, ale na zivo jsem se na nej jeste nedivala, neni zatim duvod, ale verim ze uz duvod brzy bude 🙂

loilla
2. led 2015

@bublinka74 Jo tak.. no tak to je asi jistota.. 🙂

martinalinda
2. led 2015

@bjoucik.15 jo takk, takze udrzoval mlicko 🙂 to je pekne 🙂

loilla
2. led 2015

@martinalinda Přesně tak... 🙂 když to daly jiný, co bysme to nedaly my... 🙂

martinalinda
2. led 2015

@bublinka74 tak ta ho pekne zivila, proto mel asi i tech 5kg 🙂 i dlouhy tedy byl, no obdivuju zes porodila v pohode, ja bych asi mela strach, ze ho proste nevytlacim ven, protoze to uz je fakt macek. A tak snura 🙂 no muj chlap bude urcite u hlavy, abych mu rozmackala ruku...protoze krev nema rad a prestrihnuti snury...to mozna zvladne 🙂

loilla
2. led 2015

Nic kočky, já jdu do ještě něco zblajznout, do vany a do pelechu.. 🙂 Zítra má drahý denní, tak si udělám uklízecí a žehlící den, tak ať jsem na to fit.. 😀 Dobrooou.. :-****

martinalinda
2. led 2015

@loilla taky si myslim, levou zadni do dame 🙂 dobrou noc 🙂

ja uz taky letim, manza chce do postele, je nejak nachcipany, tak mu du varit cajicek. Tak se mej te krasne a zase zitra kocky. Dobrou s kobrou 🙂

bjoucik.15
2. led 2015

@martinalinda kočár s pohonem? páni... to jsem někde viděla na youtubu 🙂

bjoucik.15
2. led 2015

@martinalinda tak manžel má choppera... Hondu Magnu 🙂

bjoucik.15
2. led 2015

@loilla dobrou noc 🙂

bjoucik.15
2. led 2015

@martinalinda no jen chvíli pak mi řekl,že na to kašle,že mu to nechutná 🙂

bublinka74
2. led 2015

@martinalinda jaký dvojčata co s tím všichni máte buchty jedny 😀 uvidíme doktor řekl v nemocnici že u mne na těch 90% císař noo a malý děti rodit vůbec nemohu fakt .... nooo 😕

bublinka74
2. led 2015

@martinalinda neboj zvládnete to oba ...a malý velký ...šel nejlíp ze všech bylo to jako špunt od šampańského fakt ...nekecám ...vylítl ..super na 6 zatlačení byl venku 🙂

bublinka74
2. led 2015

@loilla dobjouuuuuuu buchta 😀 😀 se těším na sraz v klobouku 😀 😀

chilli009
2. led 2015

@majkylove
@bublinka74
@bjoucik.15
@martinalinda
@loilla
Dobrou kočky, dneska jste teda psaly jako o život, snad to do rána stihnu dočíst a neusnout 🙂 .

bjoucik.15
2. led 2015

@chilli009 to je proto,.že malá je u našich 🙂

bublinka74
2. led 2015

@chilli009 to víš blázni noooo 😀 😀 😀

sleepers
3. led 2015

@loilla Praha-vychod. V Praze jsem furt 🙂

sleepers
3. led 2015

Nahore vcerejsi odpoledni test a spodni je dnes rano.
No ja tedy rozdil nevidim. Vy jo?

jaenik
3. led 2015

@sleepers Ahoj, mně se ten spodní zdá o maličko silnější...ale může to zkreslovat pc...

zukanak
3. led 2015

@sleepers taky se mi zdá silnější, uvidíš zítra a pak hlavně z krve v pondělí, zda hcg roste. S největší pravděpodobností došlo k oplodnění později, důležité je, že nekrvácíš a nešpiníš😉 Já to měla u předchozího těhu podobně, čárka začala sílit až mnohem později, bohužel jsem začal krvácet, takže to nevyšlo☹
Každopádně seš na začátku, nelam si s tím hlavu, v pondělí se dozvíš, že to krásně vyrostlo a budeš klidná! Držím pěsti a mysli pozitivně 😉 musíš miminku věřit a říkej mu, že se na něj těšíte a ať vás moc nezlobí 😉 zní to divně, ale psychika dělá moc...já to tenkrát vzdala, nevěřila mu...

marketat
3. led 2015

Teda holky, vy jste se tu včera rozjely 😀 Ještě, že mi v práci nechodí lidi a stíhám to dočítat 😀 Já bych vás taky chtěla poznat, ale z Českých Budějovic to je taky trochu z ruky jak do Prahy tak na Moravu. Ale do Prahy, respektive do toho blázince u Prahy, jak psala @bublinka74 se chystám už dlouho zajet podívat, tak by se to třeba dalo spojit.

88martina88
3. led 2015

@sleepers ahoj. Mne se ten spodni zda byt tmavsi. Drzim pesti 😉

sleepers
3. led 2015

@jaenik
@zuzanak
@88martina88

holky moc vám děkuju. Vím, že prcek to zvládne a v pondělí tam bude nad 100. Jsem klidnější 🙂

martinalinda
3. led 2015

@bjoucik.15 hehe jo no, kocar na pohon jsem taky uz videla, mozna si zbtoho vzal inspiraci 🙂
Tak choppery jsou super vozitka, pohodlny. My na te nasi honde nejezdime nijak casto, ale driv jo i zahranici. Ale musis stavet tak po 200-250km, boli me zadek 🙂

@bublinka74 tak i ten cisar pomuze mimi na svet, to je dulezity. Tak dvojcatka to jisti a nejlip 2 holky, at je ten deficit holek mensi 🙂 prek spunt od saba 🙂 no nekdo to tak ma, kez by to slo i u me jednou, mam hruzu z tech nekolika hodinovych porodu :( kez by to bylo rychle

@chilli009 hehe, to jo nejak jsme se rozjely. Ale vzdycky takhle na vecer 🙂

martinalinda
3. led 2015

@sleepers Me se zda taky ten spodni o malinko silnejsi 🙂 takze hlavu vzhuru, jeste je cely vikend pred tebou a ma cas aby narostlo 🙂 v pondeli to bude nad 100hcg.

majkylove
autor
3. led 2015

teda holky vy jedete teda 😀 já už jsem se v tom včera úplně ztratila 🙂)
@sleepers já bych řekla že silnější je,ale mě taky nesílil každej den,ale spíš tak ob den jak se tak dívám teď na ty testy.a hodnoty jsem teda měla 21.9 první duch-toho jsem fakt viděla jen já,24.9 nedošla ms a šla jsem na krev,hodnota - 182,pak 2.10.krev hodnota- 7450 a poslední krev 9.10 53860
ale říkám,já sem měla ovu ukázkově těsně před půlkou cyklu,tys mohla mít mnohem později 😉

sleepers
3. led 2015

@majkylove pozitivní ovul.test jsem měla 13 dc, tj. 14.12., tzn.že ovulace proběhla 14dc, přípdně 15dc, ale později asi těžko. Poznám to podle bolestí břicha.
Vysvětluju si to tak, že mi prostě Hcg roste pomaleji ale roste a v pondělí už bude dobře. Hlavně aby nerostlo hodně pomalu.