Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

loilla
3. led 2015

@chilli009 Je!! 🙂 Pěkně se mi tím ten seznam zkrátí.. 😀

majkylove
autor
3. led 2015

@chilli009
@bjoucik.15 holky a jakou odsávačku když nemám vysavač?a odsávačku mléka ste nepořizovaly?já určitě chci,ale nevím jestli ruční nebo elektrickou

bjoucik.15
3. led 2015

@loilla děkuji, no mikina a kaťata jsou z Lidlu 🙂 jo je to vytlemené dítko,vždycky byla a zatím je..

loilla
3. led 2015

@bjoucik.15 to je jen a jen dobře!!! 🙂

chilli009
3. led 2015

@majkylove odsávačku klidne i obyčejnou hadickovou Gama za asi 30,-

bjoucik.15
3. led 2015

@majkylove no na vysavač je nejlepší... měla jsem dvě... jednu balonkovou - na nic! druhou takovou tu, jak mívali naše maminky a to se mi při tom zvedal kufr, ještě že nebyla moje ale půjčená... a pak jsem zainvestovala na tu na vysavač a jinou už bych nechtěla... manžel si taky odsával, když měl rýmu 😀

bjoucik.15
3. led 2015

@majkylove a odsávačku mléka až déle... nevíš, jak na to m budeš... zatím je to zbytečné a třeba se najde někdo, kdo ti jí půjčí....

majkylove
autor
3. led 2015

@bjoucik.15 tak další položka-koupit vysavač 😀 stejně to je v plánu 🙂

chilli009
3. led 2015

@majkylove odsávačku na mléko res az podle toho zda budeš kojit a kolik budeš mit mléka, já mela ruční Medelu a na druhé pořídim elektrickou

bjoucik.15
3. led 2015

@chilli009
@majkylove ale jak píše chilli tak ta obyč stačí, ne balonková! ale já jí nemohla.....

bjoucik.15
3. led 2015

@majkylove nějak nevím, jak můžeš být bez vysavače... u nás běží den co den 🙂 ono to ani jinak s tím mým čertem nejde... 🙂

majkylove
autor
3. led 2015

@chilli009
@bjoucik.15 díky moc holky,jste zlatý,fakt 😵

bjoucik.15
3. led 2015

@chilli009 elektrická se dá půjčit viď?? mě stačila manuální, a stejně jsem o mlíko přišla 😒 🙂

majkylove
autor
3. led 2015

@bjoucik.15 no já každej den zametám,ale jak říkám,chci ho už dlouho,akorát mám zálusk na bezhadicovej takže mi stejně s odsávačkou nepomůže,no uvidíme co pořídíme nakonec 🙂

bjoucik.15
3. led 2015

@loilla to je... 🙂
@majkylove holky a co kočárek? už pomalu řešíte??? já jsem do kočárků úchylná, tak proto se ptám...

chilli009
3. led 2015

@bjoucik.15
@majkylove
Ta hadickova veme povrchovou rymu a ta na vysavač i tu zadní rýmu,takže je ucinejsi .

bjoucik.15
3. led 2015

@majkylove no to asi nepomůže... existuje bezhadicovej vysavač?? nebo myslíš, ten robovysavač??

loilla
3. led 2015

@bjoucik.15 My už kočárek máme.. 😀 😀

majkylove
autor
3. led 2015

@bjoucik.15 já zatím nemám moc ponětí,zatím se mi líbí tento,ale říkám,ještě jsem to nijak nezkoumala takže to musím začít řešit 🙂 a do toho se mi právě chce nejmíň

http://www.detske-kocarky.cz/kocarek-camarelo-a...

bublinka74
3. led 2015

Tady je zase diskuze tedy 😀 😀 😀

bublinka74
3. led 2015

Odsávačky budete mít dětičky 😀 😀 😀

chilli009
3. led 2015

@bjoucik.15 je, myslím, že ji i půjčují. Já kojila do ukončeného 7.mesice a pak přišly velky nervy v rodině a ze dne na den bylo mléko fuč 😢. Kamarádka má elektrickou a prý mi ji půjči pokud si nekoupim svoji,tak uvidíme, zda budu pak kojit nebo ne ?

bjoucik.15
3. led 2015

@loilla nemáš náhodou dorjan??

loilla
3. led 2015

@bjoucik.15 Jojo 🙂

loilla
3. led 2015

@bublinka74 Co jé Mišuléé 😀

majkylove
autor
3. led 2015

@bjoucik.15 já chci nějakej takovej vysavač 😉
http://kobold.vorwerk.cz/cz/nase-vyrobky/kobold...

majkylove
autor
3. led 2015

@bublinka74 ale ať si někdy můžem vyrazit jen bez dětiček vííííš 😀

loilla
3. led 2015

@majkylove Na tenhle způsob má kamarádka a je skvělej!!!!! Do baráku ho chci taky 🙂

bjoucik.15
3. led 2015

@majkylove no tak jak bych to řekla... má ho sestra, mám porovnání... a tedy korbička je veliká,ale když už malej seděl, tak se nadzvedávaly přední kola.... má problémy s koly, protože je to v plastu a normálně se jí to po 8 měsících vyviklalo, a sedačku má žalostně malou a malý sedí jakoby moc nahoře... už by si ho nekoupila a já bych ho nechtěla ani za milion... jediné plus je veliká korbička, docela velký košík a odpružení.... jo a je lehoučký až moc, je to na škodu, ujíždí jí do stran... ale je to tvá volba 🙂

bjoucik.15
3. led 2015

@majkylove a nemá náhodou tadyten vysavač v příslušenství hadici??? jinak naši mají forwerk a tam odsávačka nejde :(