• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nové snažilky

7. března 2017 
@sleepers ve středu budeš moudřejší. Zase ti určo odeberou krev...Držím pěsti, aby se hcg pořádně rozjelo. Roste pomalu, ale někomu prý roste pomaleji. Nekrvácíš ani nešpiníš?
5. led 2015 ve 14:46  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zukanak žádný krvácení ani špinění se nekoná. Naštěstí. Sestřička z gyndy mi na to psala, že důležitý je, že roste. Že nemám mít strach. Ale já ho fakt mám :frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. led 2015 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sleepers Neblázni.. Hlavní je, že vyskočilo!!!! :slight_smile:
5. led 2015 ve 14:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sleepers neměj, to je zatím zbytečný. Jistý to fakt není nikdy, dokud ty pupíčky nebudeme držet v náručích, ale fakt nemá cenu stresovat se zbytečně. Doporučuju udělat si meduňkovej čaj (ten těhulky můžou) na zklidnění psychiky, pust si nějakou komedii a ve středu se dozvíš víc :wink:
5. led 2015 ve 14:51  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zukanak
@loilla

holky děkuju za uklidnění. Ve středu tam jdu a doufám, že na UZ bude něco vidět. Hlavně ne mimodělož....
5. led 2015 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sleepers Jak píšou holky, hlavně, že HCG roste :wink: Neboj, bude to určitě v pohodě, uvidíš :wink:
5. led 2015 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sleepers Úsměv na tvář, maminko! Uvidíš, že bude vše v pořádku! :slight_smile:
5. led 2015 v 15:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, jste nejlepší. Všechny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

DĚKUJUUUUUUUUUU
5. led 2015 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sleepers určo vyroste uvidíš :slight_smile: ve středu už bude kolem 300 :slight_smile:
5. led 2015 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sleepers a nebo nás to překvapí a bude už na utz vidět dutinka :wink:
5. led 2015 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem si shválně zkoušela test co mám poslední doma a stále to není dálnice :unamused: pořád ta testovací čárka je slabší než kontrolní.... je na to ještě brzo,nebo mám už mít dálnici ,co myslíte?
5. led 2015 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sleepers mimiděložní by ti právě rostlo spíš extrémně rychle takže klíííd :wink:
@bjoucik.15 já měla dálnice až snad po 14 dnech nebo třech týdnech :wink:
@loilla taky máš zítra kontrolu,nebo se pletu?jo a už asi kopeme :dizzy_face: zatím jen když si lehnu,ale už je to třetí den tak už moc nepochybuju že je to ončooo :dizzy_face:
5. led 2015 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove jo k tomu MT rostlo by rychle a pak se zaseklo, ale to určitě její případ není.... ségře nerostlo vůbec ukázkově a má doma ročního prcka... :wink: @sleepers

Tady jsou moje a poslední dnešní a kašlu už na testování :slight_smile:
5. led 2015 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majkylove Ve čtvrtek ve 12.. :slight_smile: Fááááááákt?! No vidíš, já říkala, že se dočkáš!!!!! :slight_smile:)) Ono já si zezačátku nebyla moc jistá.. páč se to blbě popisuje.. ale ono je to tak jiný... že se to nedá splíst... :grinning: Ty jdeš kdy k Dr.? :slight_smile:
5. led 2015 v 19:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 Vždyť je ta dnešní jasně nejsilnější!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
5. led 2015 v 19:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove juhuuu kopeee :slight_smile:
5. led 2015 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@bjoucik.15 toš co bys tam prosimtě ještě chtěla hledat jako? :grinning:
@loilla právě,blbě se to popisuje,normálně na mě ťuká,jinak nevím jak bych to řekla :grinning: a já jdu zítra na 12,drž mi palce ať mi udělá utz,nutně ho potřebuju už vidět :sweat_smile:
@terezapetrova nejdeš zítra na screen??
5. led 2015 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loilla je ale nejsou to ještě jasné dálnice :slight_smile:
5. led 2015 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majkylove To je ončo, jupí! :slight_smile: Budu na Tebe myslet, hned dej vědět!!! No zítra Ti ho určo udělá.. vždyť to je ten velký UTZ ve 20. tt, ne? :slight_smile:
5. led 2015 ve 20:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 Já jako taky nevím, co bys tam chtěla ještě víc... :grinning: Jasné, krásné, dvě čárky :grinning:
5. led 2015 ve 20:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj, tak dnes jsem byla v lékárně a koupila jsem si těhotenské a ovulační testy (hned dvoje balení), kyselinu listovou a selzink a ještě čajík co jste mi doporučili. Paní v lékárně na mně koukala jako bych spadla z višně. A pak mi tak soucitně popřála hodně štěstí. Už mě tady znají ve všech lékárnách.
5. led 2015 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@loilla no já v tom mám právě zmatek jestli má být tohle velký utz,nebo jestli se za to považuje ta genetika právě
5. led 2015 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janinkac já už si to právě radši kupovala po netu jak mi to bylo blbý :grinning: a aj to vyšlo levnějc,držím mooc pace,už to určo klapne :slight_smile:
5. led 2015 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove Já teda nevím, co se bere jako genetika, co jako UTZ.. :grinning: Ale já mám k papírku, co mě do porodu čeká napsáno - 20. týden - UTZ :slight_smile:
5. led 2015 ve 20:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinkac Prvně držím moc palečky, aby se brzo, brzičko zadařilo! :slight_smile: A druhak - některé lékarnice bych vystřelila na Mars.. :angry: Mě tehdá v lékárně na***** když jsem měla zánět dutin - moje doktorka mi jasně řekla, ať si koupím dětský Olynth a paní v lékarně na mě vyjela, že Olynth prostě jako těhotná nemůžu, zvyšovala tam na mě hlas a neprodala mi ho.. Měli by brát, že tam jsou jen jako prodejci, popřípadě by měli poradit, když si někdo neví rady, ale své soudy apod. by si měli strčit někam.. :slight_smile:
5. led 2015 ve 20:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@loilla hmm,tak uvidím zítra,stejně s tím nic nenadělám že,ale potřebuju ho viděěět :grinning:
5. led 2015 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove Je to prý normoš UTZ, 2. screening :slight_smile: Jak máš hrazené tři za celé těhu, tak toto je 2., takže uvidíš.. :slight_smile: A furt nechcete vědět, co to je? :grinning:
5. led 2015 ve 20:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 gratuluji:four_leaf_clover::revolving_hearts::v:
5. led 2015 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loilla děkuji.. tajně doufám, že už to výjde. A s těma lékárnicema máš pravdu.Několikrát jsem podobný případ zažila.

@majkylove i tobě děkujii.. a z jakýho webu to objednáváš?
5. led 2015 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinkac známá brala odsud... >> http://www.ovulacnitesty.cz/
5. led 2015 ve 20:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek