Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

loilla
5. led 2015

@janinkac Určitě ano.. 🙂 Jak dlouho se snažíte, jestli se můžu zeptat? 🙂

terezapetrova
5. led 2015

@majkylove Misulko jdu tam ve čtvrtek v 10 h Genetika a v 11 h 1. Velky utz jestli se tomu takhle říká 🙂 už mám hrůzu DR mi říkal, ze hlavně na ty genetice uviděj jestli by me posilali na plodovku :( to bych si snad zaplatila spis ty šílené drahy krevní testy no snad nebude třeba, zitra držím palce Tobě a dej vědet 🙂

janinkac
5. led 2015

@loilla no teď to bude šestý pokus (takže půl roku). Nejdřív jsem tomu nechala volnej průběh, ale pak jsem začala testovat ovulaci atd.

majkylove
autor
5. led 2015

@loilla no já jdu na 2 screen právě příští týden tak fakt nevím jak to je,v tom aby se čert vyznal a néé pořád nechcem,ale tajně douifám že to na utz poznám sama 😀DDD
@janinkac lekarna.cz

loilla
5. led 2015

@janinkac Tak přesto, že to je dlouhá doba.. to ještě není tak hrozný.. 🙂 Pozitivní mysl a bude to hned.. 🙂

loilla
5. led 2015

@majkylove Tak teď jsem z Tebe mimo.. 😀 Ty jdeš teď ve 20. 2x, jo? 😀

majkylove
autor
5. led 2015

@terezapetrova děkuju a já už tobě na čtvrtek a hned dej vědět 🙂 a žádný testy potřeba nebudou 😉

majkylove
autor
5. led 2015

@loilla no já jdu zítra ke svojemu dr na gyndu a příští týden na genetiku mezi 20-22 týdnem,ale to nedělá můj dr,to jezdíme do jinýho města víš,jedem tam kde sme byli na prvním screenu ve 12tt,ti říkám že sou v tom jen zmatky 😀

janinkac
5. led 2015

@loilla já vím, že to není ještě tak dloluho... teď jsem si kolem Vánoc hodně odpočinula a tak doufám, že to půjde všechno dobře..🙂

loilla
5. led 2015

@majkylove Aha.. tak to je třeba jiný.. 😀 Mě totiž vše dělají na jednom místě.. Taky musíš mít furt něco extra.. .-D

loilla
5. led 2015

@janinkac Určo! 🙂 Za mě je to hodně o psychice.. na nic jiného nějak nevěřím 🙂

majkylove
autor
5. led 2015

@loilla no jo no,my sme tady na moravě mimo víš 😀

terezapetrova
5. led 2015

@majkylove dekuji.. To me přijde normos, ze velký utz se delaj na speciál pracovistich, DR nemaj většinou "tak přesne" utz ale zas asi jinde je to jinak, ty budeš mít Určo holčičku malou Misulku 🙂

loilla
5. led 2015

@majkylove Ale asi bych se přikláněla k tomu, že UTZ Ti budou dělat na tom specializovaném pracovišti.. 🙂 Nebo prostě tam, kde Ti dělali screening v 1. trimestru.. 🙂

loilla
5. led 2015

@terezapetrova Mě nepřijde divné, že ho dělají jinde... 🙂 Jen, že jde 2x v tomhle období.. ale pak jsem říkala, že když chodí normálně ke svému Dr. a na takováhle vyšetření jinam.. tak že to bude asi proto.. 🙂

majkylove
autor
5. led 2015

@loilla sakra práce,no uvidím zítra 🙂
@terezapetrova já se ti nějak začínám víc přiklánit ke klukovi sakryš 😀 musím to nenápadně prokouknout 😀

loilla
5. led 2015

@majkylove Přikláníš se ke klukovi? Jaktoooo? 😝 Si říkala holka, nee,, 🙂

terezapetrova
5. led 2015

@loilla no ju podle me je to jak to vyjde ja mám obyč ko po 4 týdnech 13. 1. a 1. sreen 8. 1. ve 14+0 takže to jde jak to vychází, další obyč ko u DR me třeba vyjde až v 18tem a pak 22tem týdnu a druhy screen budu taky asi mít navíc někdy okolo 20tt

terezapetrova
5. led 2015

@majkylove a nemáš tam oboje? 🙂

terezapetrova
5. led 2015

A na tripple testech (jestli se to takto píse) jste byly holky?

loilla
5. led 2015

@terezapetrova Asi jo, já tím, že mám vše u stejné, tak prostě jedeme 16. 20. 24... atd. 🙂)) A Ty jdeš teda zítra na první screen? 🙂

loilla
5. led 2015

@terezapetrova Jojo, poslední návštěvu, v 16. TT 🙂

majkylove
autor
5. led 2015

@loilla já už ti ani nevím právě 😀
@terezapetrova nemám 😀 můj dr už ty testy naštěstí nedělá a i kdyby dělal tak já bych na ně nešla

loilla
5. led 2015

@majkylove Aspoň bude pořádný překvápko na tom sále.. 😀

terezapetrova
5. led 2015

@loilla ve čtvrtek Genetika a pak 1. Screen myslete na me holcicky 🙂

loilla
5. led 2015

@terezapetrova Jůůů, tak to máme stejný den.. Myslet budu! A držet palce, jak to půjde! Ale ono bude určo vše v pořádku 🙂

terezapetrova
5. led 2015

@loilla můj DR je pravé mega pečlivěj a Určo je bude chtít dělat a tak ale nebudu predbihat

terezapetrova
5. led 2015

@loilla taky držím všem 🙂 a Brou nocicku 🙂

majkylove
autor
5. led 2015

@terezapetrova ty triply právě vůbec nejsou o pečlivosti,já bych na ně teda fakt nešla,ale jak chceš,promysli to.dobrou 🙂

loilla
5. led 2015

@terezapetrova Já nevím.. já mám ke Genettu plnou důvěru, tak nevím, proč bych na ně neměla jít.. ale je to na každém.. já absolvuji vše, co mi řeknou 🙂 Dobrou 🙂