Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bjoucik.15
6. led 2015

@majkylove opravdu s tou cukrovkou je to divný... měl by tě poslat, každej na ní chodí, jde o to něco nepodcenit.... 😒 Jinak orientovat se v UTZ je někdy hodně náročné, ale říká se že kluci se více ukazují, než holky a kluka bys jasně poznala 🙂 uvidíš, ale já si tedy myslím, že je to holčička 🙂

terezapetrova počkat co ti je jasný

@loilla nemusíš to prej absolvovat, takový ty vešetření okolo... dobrý je EKG a štítná žláza, ale třeba zubař povinný fakt není. Jsem se to dozvěděla teď nedávno a byla jsem naštvaná, že jsem to nevěděla dřív, zubaře bych úplně vynechala 🙂

JO HOLKY A VYNDEJTE SI KE KONCI ÚPLNĚ VŠECHNO Z TĚHU PRŮKAZEK, UŽ VÁM JE NEVRÁTÍ!! Já tak přišla o fotky z UTZ a pár zpráv od doktorů 😠 a ještě jedna rada PŘEPIŠTE SI TY ÚDAJE Z PRŮKAZKY NĚKAM, AŤ MÁTE NA DRUHÉHO PRCKA POROVNÁNÍ, NEBO OKOPÍRUJTE, mě mrzí, že jsem to neudělala, měla bych porovnání a ne jen s druhým prckem,ale třeba i se ségrou 🙂

bjoucik.15
6. led 2015

@danuse90 těžko říct, měla jsi ten ovu hlen?? já měla fakt dálnice 😎

danuse90
6. led 2015

@bjoucik.15 Cetla jsem, ze nekterym snazilkam se nikdy plne neukazali a otehotneli i s takovyma duchama. No to ja prave ted uz nevim jaky byl hlen :/ Az kdyz jsem si je dnes dala vsechny vedle sebe, zjistila jsem ze jsou ty dva testy nejsilnejsi.

bjoucik.15
6. led 2015

@danuse90 no těžko opravdu radit... pojistili jste si to? Já ovu testům nevěřím... dle mé situace jsem otěhotněla (a nemám to ještě jistý) mimo ovulaci......

danuse90
6. led 2015

@bjoucik.15 Dekuji za nazor 🙂 Treba se ozve nekdo, kdo to tak mel. 🙂 Jojoo, pojistujem ob den ;) :D Drzim ti palce at je to, tak jak si prejes 🙂

loilla
6. led 2015

@bjoucik.15 Jak pisi, me to nevadi. 🙂 U zubare jsem byla taky a vubec mi to nevadilo.. 🙂 Jinak s tim opisem udaju je to pravda, ale ja mam v Gennetu nejlepsi kamaradku, takze pak nebude problem, aby mi to vyjela.. 🙂

martinalinda
6. led 2015

@marketat no jen ne dvojcata 🙂 na druhou stran, za kazde dite by byla zena rada, takze ja taky...ale dneska mi dr potvrdila ze byla ovu jen v jednom 🙂 takze v tom pravem jak jsem i pocitovala, takze zadna dvojcatka 🙂

@bublinka74 je to fakt, chybi nam tu, ona ma vzdy takovy jasny pohled na vse, razny a uklidnujici 🙂 tak snad se tu brzy ukaze, aby nam rekla kocena jak je na tom. Jjo pekne povinne pak ty fotky chceme videt, jake jste krasne a s kafickem 🙂 Kdyz my z daleka nemuzeme.
Docitam zpetne prispevky, och muj boze, tak to ti nezavidim, je to strasny pocit, ja zazila jen smyk a to mi stacilo, buseni srdce a cely den mimo..neboj, to bude dobre, nastesti se nic nestalo, jen plechy, a synovi je dobre, to chce cas. No ale ze si to zrovna nacasoval na dnesek teda :/ nebooj, vse bude dobre, jsme tady pri tobe 🙂 A kazdy mame svuj osud, takze neboj 🙂

@bjoucik.15 dekuju, tak netusila jsem, ale uvidis, ja v to taky doufam, clovek neni normalni tvor, vzdy jsou vyjimky a timto se jen potvrzuji, ze existuji, ja budu urcite taky nejaka vyjimka 🙂

martinalinda
6. led 2015

@loilla ty mas doma asi fakt veselo, jak tak ctu..to my po vcerejsim uklizeni snehu z cele prijezdove cesty si tak akorat uvarili caj a lehli do postele, " namažu zada a zas kurva pada" 🙂 no desnych 20cm napadlo za den, ani jsme nemohli vjet do garaze a to tu cestu mame tak 30m na hlavni s šiřkou tak 8m, takze pekne rozlehle...no a kdyz jsme meli vse prohrabane...prijel rozhrnak na cestu....takze jsem mohla odhazovat znova...takove mam stesti :(

jee pejsek a kocicka, ty jo tam krasne oci, kazde jine, jako pomalu ja 🙂 taky mam jedno oko (pul zelene a pul hnedsi) 🙂 jsem takovy mutant 🙂 ale ty kotatka bych si taky zamlouvala, ale skoda ze nebudou. To my mame 3 jezevciky, krecka a rybicky . Jeste letos byl i kocour, taky nalezenec a jaky z nej byl vdecny a krasny kocour, vydrzel 14let bobek. No a krecek uz taky jen jeden, jeden umrel v kvetnu. Hodim vam tu nase potvurky 🙂

martinalinda
6. led 2015

@bublinka74 a kdes to cetla o tom Soja estrovone v tabletách? to se da nekde normalne koupit jako me ty vajca dozravaji normalne, asi ale kdybych jim pomohla aby byly silnejsi, tak klidne 🙂

loilla
6. led 2015

@martinalinda Jojo, u nás je veselo stále a smích od nás jde hodně často.. 🙂 S tou příjezdovou cestou věřím, že to naštve.. Z toho mám hrůzu, až budeme v baráku.. Tam je tak strašně na prd ten příjezd k barákům, kde budeme my, že si říkám, že když bude náledí a sníh, tak se tam ani nedostanu - malá cesta, do ostré zatáčky a do kopce.. :-/ Jinak ale sníh závidím, i když vím, že někdy je to spíš na palici.. Já sníh miluju.. Už jen pro ten pohled z okna.. To bych pána asi praštila.. 😀

Na internetu jsou inzeráty na taková koťátka.. výjimečně, ale dají se najít.. i s každým okem jiným.. 🙂 My máme vyklastrované oba. Kočka by doma značkovala a to by bylo něco na moje nervy.. Kamarádka měla taky doma a než jí dala vykastrovat, tak akorát začala a myslela, že to s ní švihne.. Všude centimetrový počůraný místa.. Kabelky počůraný, boty - no paráda. A psíka jsme dávali za 1) že začal otravovat a to nevypadá hezky a není to příjemné a za 2) i na doporučení paní ze cvičáku, že to je pro psy lepší. 🙂

Jéé, buď na to pyšná...! Jinak krásný mazlíci!!!! <3 Rybičky bych chtěla do baráku.. Jak má někdo akvárko, tak mě hrozně uklidňuje ten pohled na to.. Na druhou stranu ale věřím, že je to práce se o to starat.. 🙂 Ale je to krásný. A morčátka jak u sebe spinkaj - mazlíci. No a psíci - ty jsou jasní! Jsou krásní, dokonalí! 🙂) Máš pořádnou smečku zvířat.. Já bych toho taky mohla mít víc, ale prostory nejsou nafukovací a navíc chci, abychom jim mohli dopřát krásný život a to taky něco stojí.. 🙂

martinalinda
6. led 2015

@zukanak jasne, klidne se pridej, bude nas tu aspon vic a podpora musi byt 🙂 vitam te...a jak jsi na tom tedy ty, vidim ze 6tt 🙂 tak to gratuluji, at se dari.

@bublinka74 o tom bilem hlenu vim taky, taky jsem ho mela po ovulaci, tak nekolik dni, rekneme 2-3 dny a po ovulaci prisel ten hlen tak do 3 dni taky...takze ted si prakticky v obdobi, kdy bys ten hlen mela mit. Ja mela ovu v poradku a zrejme koncem roku, tak od 28.12. a pak zacatkem roku jsem mela tak od 2.-3.1. taky tento hlen.

martinalinda
6. led 2015

@loilla 🙂 dekuji za pochvalu, mame zvirectva docela dost, ale jsou to hodni pejsci, moc toho nepotrebuji, jsou skladni vsude, jsou to prtavci mali 🙂 a rybicky jsou taky docela v pohode, teda a je jen krmim, ale manza uklizi, vysava vodnim vysavacem, ale je to vzdy tak 1 za 2 mesice a tak prace na 2 hodky, nez to protrha vsechno...a krecik ten je samotar, takze taky v pohode.
No ja snih mam taky rada, ale na prochazky, lyzovani ale ne na uklizeni...boli me pak cela zada z toho, ale holt neco za neco 🙂
videla jsem ze se ty kocicky prodavaj, no my mame vsechny psy taky vykastrovane, jsou to vsechno holky, maminka a 2 dcery a i kocura jsme vykastrovali, to bychom neuhlidali..takze souhlasim a chapu.

martinalinda
6. led 2015

@majkylove jsem rada ze ta dnesni kontrola dopadla dobre, to je super. Tak ted jen doufat, ze na nejake utz se treba ten pindik objevi 🙂 ne delam si srandu, taky nechci pak znat pohlavi, chci prekvapko...takze te chapu. Kurnik holky, vy jste uz tak daleko, v pulce tehu, nektere za pulkou...a my porad nic s bubli, tak verim ze se nam to teda uz konecne podari.

martinalinda
6. led 2015

Jinak ja byla dnes na kontrole u dr. Divala se utz a rikala ze je urcite po ovu, ze uz byla ale tak pred vice jak tydnem, protoze uz se vse ve vajecniku vstrebalo, rikala ze vajco bylo vpravo. Od 1.1. beru utrous, tak jsem ji popisovala jak mi je blbe, od zaludku, zada boli, unava a zimnice, ze jsem podrazdena a taky chodim porad curat...tak rikala ze jsou to standardni pocity, ktere budu zazivat prvni 3 mesice taky, rekla mi ze pokud se to podari, tak pry budu utrous brat do 12 tt.
No ale co mi rekla, co me zarazilo...pred 2 mesici na kontrole pred injekci na vyvolani jsem mela sliznici 16DC cca 5mm, a dneska jsem 21DC a moje sliznice je 11,4mm - CHÁPETE TO??? Je to normalni, takto vysoka sliznice? nikdy jsem ji tak nemela, je to po tom utrousi, ze to tak strasne zvednul, to je pry potvrzene.
Říkala mi, že je to uplne super, pripravene na mimi, ze se treba uz zadarilo, ale ze to uvidi az 5+4tt driv ne na utz. Tak mi rikala at teda doberu normane ten utrous do 10.1. a pokud do 15.1. nedojde ms, mam zkusit test, ale pry to vypada velmi nadejne. Rikala ze ji mam fakt velmi prokrvenou a jestli byla ovu 28-31.12. tak ted by uz mohlo byt mikroskopicke vajicko nekde na ceste do pripravene perinky. Takze budu doufam a cekat.

loilla
6. led 2015

@martinalinda A krásného.. 🙂 Tak já nemyslím, že by zvíře toho až tolik potřebovalo. Ale přece jen, z mého pohledu.. kočka i pes aby měli dobré granule. Pes jelikož je mlsoun tak aby měl nějaké ty pamlsky, kočka zase minule takové plněné polštářky, takže jí je chce taky člověk dopřát.. sem tam dostanou s kočkou nějaké to maso.. Každý aby měl své místo, svůj pelíšek, svojí hračku.. Potřebná očkování, odčervení.. Nehledě na to, že je rozdíl, když je nedejbože nemocné jedno zvíře a 10.. 🙂 Jo? Tak to není tak hrozný, myslela jsem, že péče o to je náročnější.. 🙂 No i kdyby byla.. stejně bych ho do baráku chtěla.. 😀 Jo, to věřím.. to je pak rozdíl, říkám, že má i své nevýhody.. Já mám zimu celkově ráda, ale jak jsou pak namrzlé silnice a nebo velká chumelenice, když jedu autem, tak jí proklínám. Takže rodinka.. To je hezký, že jste mamině nechali.. 🙂

loilla
6. led 2015

@martinalinda Tak to je moc dobrá zpráva, ne?!!! Moc Vám držím holky palce, aby se zadařilo!!!! 🙂

martinalinda
6. led 2015

@loilla dekujem, jj rodinka, chteli jsme si nechat jen jedno stene, ale nemohli jsme se rozhodnout ktere, takze jsem si pak nechali obe 🙂 typicke pro nas no, asi me chapes 😀 jsou to milacci, maji taky vse, ty granule jsou asi nejnarocnejsi na penize, protoze kupujeme americke, a mam pocit ze stoji pres 1300,- 10kg, coz oni, smecka, sezerou tak za 2 mesice. Ale co bychom pro ne neudelali, i mlsky kupujeme, jen obcas, nesmi tolik..jinak z nich budou valecky.
No ja si myslim ze je to dobra zprava, taky asi..moc te sliznici nerozumim, zda je to jako hodne tech 11m, nebo stredne na mimi...nevim jestli cim vetsi je lepsi..ja mela vzdy tak 5mm a po kontryhelu-caji tak max. 7-8mm. Takze podle me mam ted fakt vysokou kdyz se i doktorka divila, hned koukala do papiru z minulych vysetreni a musela se presvedcit 🙂 rikala "tak to pekne funguje, utrogestan berte dal a pockame". Kdyz jsem ji ukazovala muj kalendar, kam si pisu kdy je ms, bolest, vytok...a je tam i snazenicko oznacene "srdickem" - fakt nenapadne ze? 🙂, tak rikala, ze jsme se teda pekne okolo ovu snazili, ze to pry vidi a usmivala se..to trapas no..ja abych neco ji neukazala 🙂

loilla
6. led 2015

@martinalinda Jojo, chápu.. 😀 Jo, ty granule jsou pecka.. A věřím, že se po nich zapráší.. 🙂 No, náš dostává mlsky denně.. ale zase je pravda, že on to hned vyběhá.. 🙂

Já tomu nerozumím vůbec, ale podle toho, co jsi napsala, bych řekla, že to vypadá hodně nadějně a že se třeba už zadařilo.. což by bylo skvělý!!! 🙂) A tak já si myslím, že ona to tak nebere.. 🙂

majkylove
autor
6. led 2015

@loilla nechtěla bys mi kartičku prosím poslat?kuju 🙂
@danuse90 ahoj,bohužel za ovu se nedá ani jeden test považovat 😒

loilla
6. led 2015

@majkylove Tu s tím výpisem "co kdy"? 🙂

chilli009
6. led 2015

@martinalinda super zpráva, držím pěsti, aby to klaplo a MS už nedorazila a testik ukázal //

danuse90
6. led 2015

@majkylove Aha aha :/ Tak to nevim, jestli ji jeste stihnu, kdyz mi ma za 7dni prijit mrcha. To se taky stava, ze neni ovulace vubec? Dekuji za odpoved 🙂

loilla
6. led 2015

@majkylove Nejde mi to hodit do zprávy.. :-/ Tak posílám tady.. 🙂

majkylove
autor
6. led 2015

@bjoucik.15 joo,tak prý se ten test dělá až později,sem se unáhlila 🙂 a údaje z průkazky si přepisuju do těhu deníčku takže to budu mít snad po kupě všechno 🙂 no kdyby se mezi těma nožkama zdržel tak bych možná něco zaostřila,ale on hned frnknul 😀
@martinalinda hele,můžou to být jednovaječný dvojčátka ještě 😀 no uvidíme jestli se objeví,já bych radši kačenku 😅 😀 a nebooj,my budem rodit a vy budete už pěkně těhotný a budem vám říkat co vás čeká a radit a tak,možná teda,ikdyž bubli bude radit spíš nám všem 😀 jůůů tak sliznice vypadá dobře,moooc držím palce!!!

majkylove
autor
6. led 2015

a já dnes měla sraz s kámoškou ze střední tak to bylo úplně skvělý,poplkaly sme,po dlouhé době sem se projela vlakem,prošla pořádně a nacpala se výživným mekáčem 😀 jo a prcek asi nemá rád pomeranče 😖

majkylove
autor
6. led 2015

@danuse90 můžeš mít i anovulační cykly,to se stává,ale hlavu bych nevěšela ještě chvilku na někoho tyhle testy prostě nereagují,to je taky známá věc takže pokračujte dál ob den a bude to super 😉
@loilla děkuji 🙂

loilla
6. led 2015

@majkylove Taky jsem včera po x letech jela vlakem.. 😀 A byla jsem z toho vykulená jak malý dítě.. 6,5 roku jezdím jen autem.. ale drahý jel do města dvě hodiny předemnou a já chtěla spát.. 😀 Tak jsem za ním dojela motoráčkem.. 🙂

Ono každé mrně asi něco nemá rádo. Já měla včera strašnou chuť na rajčatovo-cibulový salát.. Tak jsem si ho tak pěkně udělala, dochutila.. Dala si mističku a chvíli po snědení jsem běžela na záchod.. 😀 Polovička ze mě zas prču jako vždy.. Přála bych jim, aby si to zkusili.. 🙂 Tak mi za trest musel večer namazat bříško.. 😀

majkylove
autor
6. led 2015

@loilla já sem taky říkala že bych jim to přála a hlavně ten konec 😀 a dobrej nápad,taky bych mohla chtít namazat,akorát už vidím jak by to u nás skončilo 😀 takže si to budu radši mazat sama 🙂))

loilla
6. led 2015

@majkylove Tak to je pak už jedno, jak to skončí.. 😀

danuse90
6. led 2015

@majkylove Dekuju za podporu 🙂 Uklidnuji se prave tim, ze jsem o tom uz cetla, ze na nektere ty ovu testy nezabiraji :/