• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nové snažilky

14. července 2017 
autor
@bublinka74 ahojky,vítám tě a držím palce,třeba už se vážně zadařilo :wink:

tak jakej byl holky víkend?u mě supr,akorát mám modřinu přes půl stehna,ale jinak sme si ho skvěle užili :slight_smile: pěkně mě začaly bolet prsat a píchat v podbřišku tak jsem zvědavá,buď mrcha dorazí dřív,nebo že by něco jiného? :sweat_smile: no uvidíme už brzy,ale spíš se přikláním té první možnosti bohužel :-/
27. črc 2014 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove děkuji :slight_smile: a kdy ti má dorazit mrška :slight_smile:
27. črc 2014 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bublinka74 v pátek,ale test zkusím asi dřív,to nevydržím :grinning:
27. črc 2014 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove ahá no uvidíš,mně to nikdy před neukázalo :grinning: a nyní jsem to měla dostat 23.,ale zkusím zítra,ale stejně to bude brzy,ukazovalo mi to u předchozích až skorem 10 dnů po termínu ms ... zvláštní každá to má fakt jiné :D
27. črc 2014 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@bublinka74 joo,každej to má jinak,však moc nečekám že by mi to něco už ukázalo,no uvidíme :slight_smile: tak dej vědět jak to dopadlo :slight_smile:
27. črc 2014 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@princina urco bude;)! Dej vedet!
27. črc 2014 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove no uvidím :wink: tipuju ,když budu tak spíš se ukáže až středa,čtvrtek :wink:
27. črc 2014 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majkylove jak dlouho se snažíte :wink: ,už máš dítko ?
27. črc 2014 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bublinka74 tedka čtvrtý měsíc a dítko ještě bohužel nemáme tak už to občas docela hrotím no,doufám že už to vyjde co nejdřív,nejlíp teď :grinning: a ty?
27. črc 2014 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marmor
Jj,bohužel.Nejvíce mě štve,že od listopadu jsem chodila na detoxikaci organismu.Měla jsem alergii na ovoce, která mě po tom zmizela.Měla jsem vysoký tlak brala prášky a teď normal dokonce v těhu.nizký pořád jsem spala.Od genetického doktora od března vitamíny, každý měsíc injekce s vit.E do svalu a pak se to nepovede.Tak jsem snažila,aby si ze mě bralo to nejlepší a dobře uhnízdilo.Okolo mě samé téhotné, zlomilo mě to.Ale už se snažíme i když plodný den těžko mám a trošku jeśtě špinim.Ale proč to nezkusit, tělo si snad řekne, že jsem připravená.A četla jsem, že se to povedlo někomu i 14 dní po potratu.
Tak přemlouvej bio.hodiny tikají.:slight_smile:
27. črc 2014 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove hele kočičko,ono to přijde uvidíš,kolik Ti je smím-li se opta :wink: ,já už děti mám větší, syny nejstar.21,nejml.11let,ale mám 2 roky nového přítele a ten dítko nemá,tak jsme se snažili půl roku 7 měsíců ,nic a to kluci byli bez problémů,tenkrát jsme řekli jdem na to a do 3 měsíců se většinou povedlo .Nyní to nešlo,doktor mě poslal v dubnu na laparoskopii diagnostickou nooo a tam toho bylo a důvod proč to nešlo ...
27. črc 2014 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 Ahojky, to jsem ráda, že je tu někdo další, kdo už nějaké to dítko má a věkově je nad 35 :wink:
27. črc 2014 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marmor ajoj :wink: joo ty už máš děti
27. črc 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@denisska jestli se dostanu z prace jeste v tomhle stoleti, tak vědět dam...
27. črc 2014 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. črc 2014 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisska nevis náhodou, jak dlouho trva, nez jsou vysledky krevnich testu hcg?
27. črc 2014 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bojim se:cry:
27. črc 2014 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@princina vubec netusim, bohuzel jsem je jeste nepotřebovala:(, ale ja myslim, ze v nemocnici do druhého dne a u Dr. Tak do tydne?
Snad
27. črc 2014 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@princina neboj seeee:slight_smile:
27. črc 2014 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisska jdu tady do nemocnice, mam to blizko... tak budu doufat, že mi daji vědět, co nejdřív
27. črc 2014 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@princina urcite:slight_smile:, tesim se, az mi pisnes potvrzenO:slight_smile:
27. črc 2014 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisska doufam, že ano... protoze jinak nevim
27. črc 2014 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@princina vubec si jinou moznost nepřipouštěj, musis myslet pozitivne!posilam :heart:️, vsechno bude dobre !
27. črc 2014 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holciny, jsem tu nova a snad mi tato nova skupina prinese stesti :wink:) zrovna zitra ma ms dorazit dneska dopoledne jen lehoulinke spineni tak nidace nebo zacinajici ms :-/.
27. črc 2014 ve 23:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bublinka74 je mi 28,vím že to ještě nic není,ale stejně člověk přemýšlí nad blbostma :-/ :grinning:
@princina to víš že bude všechno ok,vůbec se neboj.a testy trvají většinou jen pár hodin takže bys to snad měla vědět ještě dnes,držím palce :wink:
@pupino2015 vítám tě a přeju aby ms už nedorazila :wink:
28. črc 2014 v 05:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisska @majkylove dekuju holky za podporu... jdu na to ... uz jrn ten samotný odber krve bude mazec, hrozne se bojim jehel:')
28. črc 2014 v 06:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@denisska tak odber byl za mnou, sestricka byla moc mila, rika mi, budi drzet palečky, aby to bylo :wink: vysledky zitra odpoledne mam volat zase k te ave "mile" sestre s hormonalni nerovnováhu...dneska rano jsem si udelala test, jen tak, abych sama sebe uklidnila... dalnice naskocila hned :grinning:
28. črc 2014 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@princina
Já je měla za 2 hodiny, ale to mě posílal doktor aby věděl jak to stoupá.
28. črc 2014 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky , je tu někdo kdo se taky ted začíná snažit :slight_smile:)Všechny se tu snaží už dlouho a už jsou hodně napřed :slight_smile: Je tu někdo na začátku jako já ? :slight_smile:))
28. črc 2014 v 07:57  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@princina parada!!!!;), to bude dobryyyyy:heart::heart::heart:
28. črc 2014 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek