• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nové snažilky

25. října 2016 
@majkylove jj my jsme snad už zdraví taky Vojtu asi po 3 měsících snad přechází kašel takže asi dobrý :wink:
6. led 2015 ve 20:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@loilla s profiky souhlas a pravé mám to podobně třeba u Vojty už jsme prodělaly takovéj testu ale ja proste chci znat výsledek kdyz už DR něco "nakousne"
6. led 2015 ve 20:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 no me šlo o to jestli se dnes 1. Screenu říká někdy Genetika a už mi to Marketka vysvětlila, ze někdy to tak je
6. led 2015 ve 20:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@loilla no on by mě nejspíš ani nestihl domazat jak to znám :grinning:
6. led 2015 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danuse90 Já tě stopro uklidnim. V prosinci jsem si hned po skončení MS začala dělat ovu testy - každý den ve stejnou hodinu, dodržovaly jsem přesně návod...Každý den negativní!!! Začaly sílit těsně před MS a ejhle jsem těhotná. Paradoxně mi první pozitivní ovu test vyšel v těhotenství!!! :wink: takže já na ovu testy nevěřím. Moje kolegyně stejný případ, ještě teda není těhu, ale chodí na měření folíků na gyndu a podle doktora ovuluje :wink:
6. led 2015 ve 20:30  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@loilla ještě mi došlo v kolik hod jdeš ve čtvrtek do Gennetu, ze bychom se mohly potkat :slight_smile: i kdyz ty vyšetření už teda chci aby byly za námi už min jak 2 dny ach joo
6. led 2015 ve 20:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinalinda Děkuji za přijetí. Už mám za sebou i negativní zkušenost, tak tentokrát to musí dopadnout! K doktorovi jdu 15.1. a to bych měla být 7+0tt. Tak snad bude všechno v pořádku. Modlím se každý den:wink: gratuluju ke krásný sliznici:wink: mně na sliznici pomohl pyridoxin a b-komplex
6. led 2015 ve 20:34  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terezapetrova Jsme objednaní na 12:00, takže tam tak v 11:40 budeme.. :slight_smile: V kolik jdeš Ty? :slight_smile:
6. led 2015 ve 20:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co na ní říkáte? :slight_smile:)))
6. led 2015 ve 20:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@zukanak Určitě bude vše v pořádku! :slight_smile:))
6. led 2015 ve 20:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loilla ja mám jedno v 10 h a jednov 11 h tak se možná uvidíme ve dveřích :slight_smile: soupravicka je moc roztomilá :slight_smile:
6. led 2015 ve 20:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@loilla no tak to je úúúúúplně boží!!!to je úplně na kompletek z porodky :dizzy_face: kdes našla?
6. led 2015 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zukanak Jeee :slight_smile: Moc ti dekuju!!! A gratuluji ti a preji vse dobré :slight_smile:
6. led 2015 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terezapetrova Jé, tak to jdeme po sobě.. :slight_smile: A na co jdeš, že máš dvoje?
6. led 2015 ve 20:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove To je souprava do porodky.. :slight_smile: Našla jsem nové stránky.. >>> www.versako.cz
6. led 2015 ve 20:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@loilla no tak tu ti shchvaluju,je nádherná :slight_smile: a stránky si hned ukládám,kuju :slight_smile: vždycky jak nějaký dobrý najdeš tak mě informuj :grinning:
6. led 2015 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove Akorát u souprav není uvedeno, jaké to jsou velikosti (nebo jsem slepá:grinning:).. Někde jsou totiž 50, někde 56... Tak počkám, zda paní napíše.. Jak bude 56 - beru jí :slight_smile: Dobře, dobře.. :grinning:
6. led 2015 ve 20:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
a hrozně se mi líbí tohle bodýčko.. :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2015 ve 20:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@loilla hej ty máš nafukovací skříně? :grinning:
6. led 2015 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove Já mám na něj volnou celou, ceeeličkou komodu.. :grinning: Tam budou jen jeho věci :grinning:
6. led 2015 ve 20:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@loilla no já taky+plus nějaký místo ve skříni a stejně mi připadá že je to málo :grinning: kor jak do komody mrsknu plínky teda.no ono se to nějak poddá,kdyžtak se bude muset zcvrknout manžel ve skříni,on už je zvyklej co tu bydlím :grinning:
6. led 2015 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tam je ještě místa!!! :grinning: A to je pravý křídlo - vespod jsou dečky, povlečení a tak - to zmizí.. Takže se to uvolní a levý je volný ještě celý.. :grinning: Plus 4 hluboký šuplíky.. :grinning: Ještě mám kam skládat.. :grinning:
6. led 2015 ve 20:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@majkylove Tak já budu mít balíky plen schovaný dole ve skříni a vždy si určité množství vyskládám do přebalováku.. :slight_smile:
6. led 2015 ve 20:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@loilla no týýý jo,to už je věcí :grinning: měla bych začít něco asi dělat bo co :slight_smile: sem říkala po té genetice příští týden to začnu :wink: no a dnes mi paní dovezla usínáčka tak už ho pouštím mimi v bříšku ať si na něj hezky zvykne a po porodu ho uklidňuje :dizzy_face: a zítra si jdu vyzvednout 12 látkových plen,takže přece jen už cosi máme :slight_smile:
6. led 2015 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove Já jsem maniak.. :grinning: a nějaký džíny, tepláčky a trička by měli přijít příští týden.. :slight_smile: Co je usínáček? :grinning:
6. led 2015 ve 21:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@loilla svítí mu bříško po zmáčknutí a hraje krásný ukolíbavky a šumí jak moře,prý u toho děti hezky spinkají :slight_smile: a ještě sem četla že už ted mu mám dávat nějakou hračku poslouchat k bříšku a že jak se narodí tak si tu hudbu bude pamatovat a uklidní ho to,tak už hrajem pěkně :grinning: mrkni do alba
6. led 2015 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinalinda tu sliznici závidím :slight_smile: :pensive:
6. led 2015 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezapetrova jo tak, no je to tak i tak... asi si to každej říká jak chce :slight_smile:

@zukanak @danuse90 už jsem taky psala že na ovu testy nevěřím.. sice mi ukázaly pozitivní,ale bílkový hlen jaksi chyběl a byl až 20.12,kdy mi meškala MS... takže asi tak :grinning:
6. led 2015 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@loilla souprava je nádherná :slight_smile: já měla šmoulu,ale bohužel to byla 56 a malá měla 46 :slight_smile: ale bude to malej fešák :slight_smile:
6. led 2015 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove máš pravdu.. malé jsem koupila než se narodila kolotoč hrací a když jsem byla těhotná tak mě napadlo jí ho jednou pustit, když kopala o stošest a uklidnil jí, takže vždycky když se mrcasila až moc pustila jsem hudbu a byl klid... do teď s tím usíná, jen se k tomu přidali ještě pohádky :slight_smile:
6. led 2015 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek