• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nové snažilky

7. března 2017 
@loilla jen nakupuj... malá má plný 4 šuplíky ve skříňce, celou skříňku horní i dolní - 4police a velikou vestavěnou skříň :slight_smile: až bude druhý prcek, vůbec nevím kam to dám... asi chlap udělá polici v té vestavěné sříni a jí smrsknu...ale máme milion věcí, co nenosíme....
6. led 2015 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bjoucik.15 my se teď právě s manžou dívali na dokument o každým týdnu těhu a tam to bylo právě řečený,že od 17tt už krásně slyší a proto je vhodné začít buď s hračkou,nebo mu už pouštět hudbu,no jsem sama zvědavá,za pár měsíců aspoň budu moct říct jestli na to opravdu bude reagovat,takový věci mě fakt zajímají :slight_smile: bude to náš pokusnej králíček :sweat_smile: :dizzy_face:
6. led 2015 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove budeš mu pouštět angličtinu, jako některé maminky?? :grinning: Symfonie D-dur :grinning: my na kolotoči máme Mozzarta,Bacha, Beethowena a džungli...je parádní a ty hračky se mi moc líbí, je krásně barevný a malou zaujal už ve 3m pořádně :slight_smile:
6. led 2015 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@loilla v 10h Genetika a v 11 h Screen, jak čtu o těch obleccich ze zacatku klido 1. 3 měsíce u nás bezkonkurenční overálky :slight_smile:
6. led 2015 ve 21:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky, chlap opět začal koukat na kočárky :grinning: vůbec nevím co pořídíme, nejradši bych to nechala na něm, ale přitáhl by max. kárku na dvou kolečkách :grinning: néé, ale už mě to vybírání fakt nebaví... :angry:
6. led 2015 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terezapetrova jsme na tom stejně... jedině overálky, sem tam body a polodupky, nebo dupky...
6. led 2015 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 ju až jsem se styděla , ze ma pořad jen overálky vlastně pyzamko :slight_smile:
6. led 2015 ve 21:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď si projíždím fotky... a třeba tohle jsme opravdu měli jen jednou na sobě... ale je to boží co? :grinning:
6. led 2015 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@loilla ještě k ty soupravicce to co vypadá jak bryndak je vlastně slintacek? :slight_smile:
6. led 2015 ve 21:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezapetrova to prostě bylo nejlepší... když jsme jeli někam jakože na návštěvu měla ty polodupky a nebo nějaký hezčí kaťata...ale jako miminečko byla v zimě, takže pod tím stejně měla overalek :slight_smile:
6. led 2015 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak ja tu jdu zas zalomit, V. mi přes den dává do tela :slight_smile: a to je zas dopo ve školce :slight_smile: Brou holcicky
6. led 2015 ve 21:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terezapetrova máš se, to zvíře leží vedle mě a ne a ne usnout... :angry: Dobrou noc
6. led 2015 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loilla, @chilli009 dekuji holky :slight_smile: taky doufam, ze to bude pozitivni zprava. Tak se necham prekvapit tak pristi tyden :slight_smile: ale uz by nam to mohlo vyjit, tak nejak v to doufam, pevne verim.

@majkylove no to jo, Kacenka je krasne jmeno, verim ze nam pak budete radit co a jak, uz se na to tesim. A bublinka bude radit jeste i vam pres telefon primo u porodu :slight_smile: budu myslet pozitivne a treba se fakt uz zadarilo a ted cekam ze v so doberu posledni utrous a pak jen necekat na ms :slight_smile:
6. led 2015 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zukanak tak to preji at to dobre dopadne, ja bych mela jiz v tomto terminu taky na kontrolu. Ale jinak vis jak, clovek si asi musi projit vsim. Jednou se na kazdeho usmeje stesticko.verim v to, ze i nam to brzy vyjde. :slight_smile:

@bjoucik.15 juj bobku, verim ti to, kdybych mohla, hned bych ti kousek dala aby ta tva byla vyssi. Zrovna tobe by se hodila. Neboj, vse bude dobry. ;)
6. led 2015 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezapetrova Dobrouky.. :slight_smile:
6. led 2015 ve 22:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majkylove Jo taak, to mě nenapadlo.. Tak to taky něco pořídíme.. :slight_smile:
6. led 2015 ve 22:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bjoucik.15 No já mám už jednu v 50, tak bych chtěla ještě jednu 56 a prdím na to.. Když bude mnší, tak holt půjde tatínek na nákupy... :grinning:
6. led 2015 ve 22:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 Nakupuju, mě to hrozně baví a mám z toho ohromnou radost.. Opravdu jsem se přeorientovala z oblečení pro sebe na věci na miminko.. :slight_smile: Ale už to taky nebudu nějak přehánět.. Chci zaplnit to pravý křídlo do porodu a stačí.. :slight_smile: Nemůžu vědět, jakou velikost bude mít, tak abych toho v něčem neměla zbytečně moc.. I když teda já nekupuji už i větší věci.. :slight_smile: Jinak s prostorem jsme tady omezený.. teď jsme v podnájmu 2+1, takže malý tu budeme mít opravdu jen komodu.. ale nejdéle na podzim bychom se už chtěli stěhovat do baráčku a tam už bude mít vlastní pokojíček... Tak tam se pak zase budu moct realizovat.. :grinning:
6. led 2015 ve 22:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinalinda Myslím, že nejen já, ale i všechny holky tady budou držet palce.. :slight_smile:))
6. led 2015 ve 22:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@terezapetrova To nevím, v popisu je "body kr. rukáv, triko dl. rukáv, polodupačky, rukavičky, capáčky,bryndák, čepička".. :confused:
6. led 2015 ve 22:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bjoucik.15 tak to je bozi kombinezka B-)
@terezapetrova dobrou kocko :wink:
@martinalinda uplne nejvic drzim pesti!!!
@loilla ja uvazuju ze pokud to sezenu za dobry ceny tak bych poridila soupravy do porodky v 50 a 56 a to v ruzove i modre,magor :grinning:
6. led 2015 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@martinalinda ahojky,j tu soju mi doporučila jedna kamarádka z gynekologie ....přesně jak jsem to napsala,mají to v lékárně Dr.?Maxe nebo ti to objednají a je to přírodní,neublíží :wink: hlavně musíš přesný ten název,mají víc druhů ,na klimakterium,pro muže .osteoporozu a tak ... :wink: já když to ted dostanu tak jdu do toho hned .... :slight_smile:
7. led 2015 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinalinda a jak se jinak máš kromě těch nádhermých zvířátek a plno sněhu :grinning:
7. led 2015 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zukanak já jsem taky nikdy dříve nezkoušela ovu testy a má 4 syny ,nyní mne k tomu nutí doktoři,ale chápu ...jen si myslím,že když je hormonální profil v naprostém pořádku tak funguje i to ...ale prostě u mne jen ty vejce ....
7. led 2015 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove kočko bude Tě slyšet dobře už po 6 týdnu ....každé dítě je jiné,ale to poznáš sama vše uvidíš :slight_smile:
7. led 2015 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 tyjo, se divim, že nutí, ale tobě vychází, tak proč je nedělat...Já znám opravdu spousty holčin, kterém nevychází a děti mají, takže já to vidim jako tahání peněz z lidí, ale to je můj pohled...Když to někomu funguje, tak proč ne :wink:
7. led 2015 v 10:44  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bublinka74 já nemyslela až bude na světě,ale teď v bříšku že sem viděla dokument víš že už od 17 týdne slyší v bříšku tak že už mu mám něco pouštět víš :slight_smile:
7. led 2015 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove mne naší pousteli klasickou hudbu a zustalo mi to dodnes, něco na tom bude :grinning:
7. led 2015 v 10:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zukanak ale taky jsem je nemívala pozitivní občas ...ale jak vždy píšu ono v tomhle věku je to jiné než za mlada ...ani nevím nikdy jsem tenkrát nějakou ovulaci a plodné dny vůbec nehlídala ,prostě sex byl každý 3 den a vždy do půl roka mimčo bylo a to jsem byla mladá a hned jsem taky nebyla těhotná .... takže ono je lepší fakt nic nedělat ,jen se mazlit ...jasné pokud už je to přes rok u mladé holky,tak určo řešit,bez diskuzí ...
7. led 2015 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove aháá ...jasné ....joo to učitě kočko ...to vím,také už jsem to četla dávno ....slyší už do začátku tvůj vnitřní hlas a tatínkův a moc dobře je rozezná oba,je to úžasný :slight_smile:
7. led 2015 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek