Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

martinalinda
7. led 2015

@bjoucik.15 urcite stacila, treba je ted uz vyssi, kdy jdes na kontrolu?
@marketat jo takze je to dobre, takova sliznice. To jsem rada. Doufam ze uz se nekde vrti 🙂 musim spinit kdyby se vrtalo nebo ne? Da se to nejak poznat? Je ty si veterinarka, to je super ale jsk pise loli, taky bych to asi nezvladla, nerada koukam na zubozene zvire, je mi ho lito.
@sleepers neboj kocko, dobre to dopadne 🙂

bublinka74
7. led 2015

@martinalinda tak držím palečky ...uvidíš ...já také vyčkávám 😀 vlastně každý měsíc 😀 já v poho ...hlen je jen jednou za den ,ale je takový jako mlíko a malinko dvakrát za den ...nikdy jsem ho neměla ...jen ovu hlen to joo ...tak uvidíme...holky psaly i jinde,že ho měly po oplodnění,ale tak to může znamenat fakt pokaždé něco jiného u každého že 🙂

bublinka74
7. led 2015

@sleepers kočko klid ju ..vše bude dobré uvidíš 😉

bjoucik.15
7. led 2015

@loilla tal poslouchej, ale oni ti stejně vyjedou papír, kde vše budeš mít napsáno... 🙂 Jinak jsi mě pobavila tím ošklivým 😀 určitě bude krásnej... kdysi nebyly UTZ tak nevěděli jak bude vypadat teď už to ví a určo to bude nejkrásnější chlapeček pod sluncem - každé dítko je krásné 🙂 😉 mamka se styděla za ségru, říkala jí opička 🙂 ona tak fakt vypadala a vlastně do teď vypadá 😀

@marketat závidím, to chlapa malá začala trochu brát, až když byla větší a komunikovala... no a hodně tomu pomohl můj odchod od něj... a teď je to paráda.. věším, že u druhého bude kočár vybírat už semnou 🙂

@sleepers to ještě nic neznamená... udělají ti znovu odběry... to bude dobré... 🙂

bjoucik.15
7. led 2015

@martinalinda v pátek

bjoucik.15
7. led 2015

božeee masooo... to snad není možný,ale já bych sežrala snad půlku prasete 😀 z omáčky jsem vybrala jen maso a těstoviny s omáčkou nechala být, teď se cpu salámem a včera mi muž přinest v půlnoci mekáče.. takže jsme tady všichni v půlnoci seděli a dlabali, i malá a pes 😀 taky jsem totálně vyčerpaná... 😖

loilla
7. led 2015

@bjoucik.15 Jojo, ten já dostávám.. Jenže v tom stejně, aby se prasátko vyznalo.. 😀 Radši nestaržím ušiska.. 😀 No hele.. Já vím, že se říká, že každý miminko je krásný, ale prostě ne, není tomu tak.. 🙂 On byl opravdu jako mimino děsně ošklivej (díkybohu pro mě, že z toho vyrostl😀).. A kamarádka, když porodila holčičku, tak jí taky nikde nechtěla ukazovat.. Taky to nebylo to hezký miminko.. 🙂 To musí mít ségra radost... 😀

loilla
7. led 2015

Holky, ten balon, jak doporučujete (nebo většina) na to cvičení v těhu.. to je normálně ten klasický gymnastický míč? 🙂 Nakonec mi bylo polovičkou řečeno, ať si ho koukám koupit, když mě ty záda tak bolí, že to před divou zvěří uchráníme.. 😀

bublinka74
7. led 2015

@loilla ten balon je výborný,ale kup si ten větší hmmm já ho používala hodně a měla i u porodu 😀 😀

bublinka74
7. led 2015

@loilla jj to je on 😀 😀

bublinka74
7. led 2015

@loilla vy jste prdlý s těma miminama ošklivý hezky ....prostě všechny jsou hezký a je to 😀 😀

loilla
7. led 2015

@bublinka74 Dobře, objednávám.. 🙂

A s miminama - není to PRAVDA!!! Nejsou všechny hezký!!!! 😀

bublinka74
7. led 2015

@loilla :D :D :D opice

loilla
7. led 2015

@bublinka74 No co jako!!!! Říká se to, ale není to tak... Jsou i nehezký.. Jen, když už se někdo podívá do toho kočárku, tak Ti nikdo neřekne: "Ježiši, to je ale ošklivý miminko." .. 😀 😀 😀

bublinka74
7. led 2015

@loilla :D :D já vím ....to by snad ani nikdo nikdy neřekl 😀

bjoucik.15
7. led 2015

@loilla no ona neví, že jí takhle říkám 😀 normálně jí říkám "hňupíku, nebo hňupe" ale na to už je zvyklá a reaguje 😀 Malá když se narodila tak měla dlouhý černý háro, škoda že jí to nezlstalo 😒 no a manžel když se narodil tak měl 2700g a teď má 1,86m...tak doufám, že Maruška bude po mě 😀

bjoucik.15
7. led 2015

@bublinka74 je fakt, že se ségřiný kámošce narodila holčička Emička a je to takový sumo, že jsem se lekla a to jsem jí viděla jen na fotce 😀

loilla
7. led 2015

@bublinka74 To ne.. 😀 Ale přesto, že to třeba nikdo neřekne a Ty víš, že nemáš hezký mimčo, tak to na výrazu toho člověka poznáš.. 😀

martinalinda
7. led 2015

Holky tak jsem zacala trosku spinit, jen hnede... Ze by zavrtani? ;) ovu byla tak koncem roku 2014, takze jsem 7 dni od ovu, to by mohlo sedet. A nejak me tam v brise simra, jakoby bublinky. Mozna jen divny pocit. Nevim, snad se to nerozjede v cervenou :( jeste driv nez dokoncim brani utrouse.

loilla
7. led 2015

@bjoucik.15 1,86m? Tsi brďo.. 😀 No my jsme oba výškově stejný, takže dobrý.. 😀 Horší by bylo, kdyby ta výška šla ob generaci.. 😀 Přítele taťka je jak my, ale můj má těch necelých 1,90.. 😀

bjoucik.15
7. led 2015

@martinalinda je to možný 🙂

@loilla nj je to velikán... já mám jen 160, je sranda když vedle sebe jdeme 🙂

martinalinda
7. led 2015

@bublinka74 no tak treba se fakt zadarilo a ten hlen je dukaz 🙂 ja ho mela taky, tsk ted fakt mevim, protoze spinim trosku, to se mi nikdy jeste nestalo takto 22dc spinit. Treba se fakt neco deje. A v brise mi to potad nejak pulzuje, v prave strane, kdyz se prikrcim jde to citit vic. Telo si dela co chce.

martinalinda
7. led 2015

@bjoucik.15 patek uz je za chvilku, budeme vsechny cekat netrpelive na tve zpravy. Vidim ze mas velke zkusenosti s kocarky, tak aspon vim na koho se obratit ;). Me se libi moc GB hardy iron. Co na nej rikas?

loilla
7. led 2015

@bjoucik.15 To věřím, to je jak švagrová s manželem.. Ona má taky 160-165 a on tak 190.. 😀 Pamatuju si, když mě jim přítel poprvé představoval, tak ona vedle něj stála na gauči, aby nevypadala tak male.. 😀

loilla
7. led 2015

@martinalinda Tý joo.. držím palečky! 🙂

chilli009
7. led 2015

Holky,jen hlasim, že snažení o miminko se u nás odkládá o 2 - 3 cykly ze zdravotních důvodů, mám problémy od zad a jako hodně, takže mně čekají vyšetření co se při tehu nesmí. Dnes jsem byla i na odběru krve pro vyloučení tehu. Občas nakouknu a přeji všem hlavně zdraví, klidné tehu a snazilkam // se šťastným koncem.

martinalinda
7. led 2015

@loilla souhlasim znam i skaredy deti, kamoska mela malou opicku, fakt maly vypadal tak ze ses ho bala, takovy jak vyschnuty. A druha kamoska taky nemela pekny dite. Takze jsou i tyto vyjimky. Ale je jasne ze pro maminku je jeji dite vzdy nejkrasnejsi 🙂

bublinka74
7. led 2015

@martinalinda tak uvidíš kočičko,mne to naštěstí zlobilo před tím ,nyní 3 cykly byly ukázkové se vším všudy.Před tím furt nějaké špinění atd...mezi cyklu a uprostřed a nakonec mi našli cystu ....nyní mám fakt klid ...uvidíš ,ale mimi to taky klidně může být ..noo hoold budem čekat ...noo já to mám dostat cca 15.1 tak si počkám nooo 🙂

loilla
7. led 2015

@martinalinda Tak tak.. 🙂 Říkám, že to není pravda.. 🙂 Ale i když to bude Grinch, tak ho budu milovat.. <3 😀