• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nové snažilky

25. října 2016 
autor
@terezapetrova no ona říkala ta kámoška že je skoro furt takovej,no kéž by to tak bylo skoro pořád aj u nás :grinning: a na zítřek držím všechny prsty co mám a dej pak hned vědět ju :slight_smile:
7. led 2015 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 oprava ne fitko ale ditko :slight_smile: ja to tak beru z pohledu me výšky asi :slight_smile:
7. led 2015 ve 20:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezapetrova Budu držet palce, aby vše dopadlo dobře!! :slight_smile: Nene, jelikož tam je vždy kamarádka, tak si mě hned vezme k "zápisu".. Pročpak? :slight_smile:
7. led 2015 ve 20:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. led 2015 ve 20:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezapetrova Nebo teda vlastně záleží jak jsi to myslela.. :grinning: Jestli jako jestli musím jít k tomu automatu a počkat až mě zavolají na recepci, tak ne.. :slight_smile: Ale jestli tak, jestli tamtudy chodím, tak to jo.. :grinning:
7. led 2015 ve 21:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loilla dekuju, nu, ze poslední větší vyšetření jsem tam měla před 4 lety tak už si až tolik nepamatuju jak to chodí a taky to asi tehdy fungovalo jinak, musíme tam byt tedy o chloupek dřív, musíme před tim ještě nějaké věci zařídit tak snad vše stihneme :slight_smile:
7. led 2015 ve 21:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 cio bublinko...ty jseš snad ne mě napojená nééé?? ms máme mítstejnou...ovu máme asi taky stejnou a teď mám podobné jak ty...druhý den mě trochu pobolívají prsa a trošku břicho...každopádně tomu nevěřím,páč už to tu jednou bylo a nic z toho :-/ ...od pondělí chci začít cvičit a dát ňáký to kilčo dolů....
@majkylove děkuju :-*
dnes jsme měli holky pohřeb....je mi zvláštně...nedokážu ani popsat svoje pocity....původně jsem se nechtěla jít podívat k rakvi....ale nedalo mi to...chtěla jsem ho ještě naposled vidět a pohladit.....teď mu už je dobře a já vím že tu se mnou bude pořád...a hlavně v srdci....nooo nebudu se tady rozepisovat..a co je u vás jinak nového?
7. led 2015 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@loilla nu půjdu k automatu v nejhorším mi na recepci řeknou ať neotravuju :slight_smile:
7. led 2015 ve 21:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezapetrova No je to tak, že půjdeš k automatu, vezmeš si lísteček.. pak jdeš na recepci, tam řekneš, že si objednaná a oni už si Tě pak vezmou :slight_smile:
7. led 2015 ve 21:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. led 2015 ve 21:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loilla no z mí zkušenosti, měla jsem 4 zavinky a stačili by dvě... ale tobě se pinďa narodí v květnu. těžko říct jestli tu teplou nebudeš potřebovat :grinning: ale je božííí....

@terezapetrova no to by byla modelína :slight_smile: a V. vstává v kolik??
7. led 2015 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já si teď počítala kolik jsem dala za kočárky pro malou a bylo to 14800... tyjo kdybych to věděla jdu rovnou do nějakýho dražšího,kvalitního a jen golfek... docela mě to překvapilo!
7. led 2015 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem se docetla: "K dobrému zahnízdění embryí je důležitá děložní sliznice minimální výšky 7 mm,optimální jsou hodnoty 10 mm a více,což svědčí pro správný vliv estrogenů" :slight_smile: takze jsem na tom super, spineni uz prestalo, tak nevim co to teda bylo... nechame se prekvapit.
A co vy koceny, jeste nespite?
7. led 2015 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 Nevydržela jsem a objednala jsem si jí.. :grinning:
7. led 2015 ve 21:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
7. led 2015 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove čemu se tlemíš? :grinning:
7. led 2015 ve 21:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinalinda No vidíš, tak to je super!!!! Jsem zvědavá a napnutá jak kšandy! :slight_smile:))
7. led 2015 ve 22:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martinalinda to jsem chtěla slyšet :frowning2: já měla jen 5mm,.....
7. led 2015 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@loilla jakou máme my matky ohromně slabou pevnou vůli :grinning: prý napíšu jestli není moc teplá a uvidíme :slight_smile:)))) já šla dnes k té kámošce taky s tím že určitě nic ale nekoupím :grinning:
7. led 2015 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martinalinda no to bude tááááám :dizzy_face: já prosimtě chodím spát až hrubo po jedné ráno :rolling_eyes:
7. led 2015 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majkylove Nech si toho, Ty opice jo.. :grinning: No vidíš a taky sis přitáhla.. a vědět, co máš v bejváku, máš toho víc!!! :grinning:
7. led 2015 ve 22:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@loilla hej tak teď si mě fakt ze srdce rozesmála :grinning: v bejváku :grinning:
7. led 2015 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove A ne? Taková luxusní vilka u Tebe.. chudák Táda, ten si říká, že je nacpanej v maringotce.. :grinning:
7. led 2015 ve 22:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@loilla joo,to je pravda,možná proto ti tam shválně dělá kotrmelce by tě jako upozornil že mu máš přikoupit lepčí barák :grinning: víš jak Katuška si musí užít pořádnýho bejváku ještě těch pár měsíců,pak v tom našem pidi bytě má na pár let s prostorem útrum :slight_smile:
7. led 2015 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove jaká Katuška? Snad Líza, ne? :grinning:
7. led 2015 ve 22:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@loilla mamka má Lízu,my Kačku :grinning: ikdyž mu/jí stejně říkám Jáchyme :grinning:
7. led 2015 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove Homolkovi hadr, fakt že jo.. :grinning:
7. led 2015 ve 22:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@loilla tak né asik :grinning: my se jdem překulit pomalu do ložnice,tak brou a zítra čekám fotečkůůů :slight_smile:
7. led 2015 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinalinda kočko já to mám taky dostat ...v sobotu 15.1 ..tak podle mého je o víkendu hodně brzy ...zkusila bych třeba ve čtvrtek první :slight_smile: ,to špinění a nitky jsem mívala taky před 3 měsíci ...uvidíš vydrž kočko :wink:
8. led 2015 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinalinda noo vidíš tak jsme se shodily ve čtvrtek testneme tedy ..to je dobrá souhra aniž bych to četla :grinning: :grinning:
8. led 2015 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek