Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
7. led 2015

@terezapetrova no ona říkala ta kámoška že je skoro furt takovej,no kéž by to tak bylo skoro pořád aj u nás 😀 a na zítřek držím všechny prsty co mám a dej pak hned vědět ju 🙂

terezapetrova
7. led 2015

@bjoucik.15 oprava ne fitko ale ditko 🙂 ja to tak beru z pohledu me výšky asi 🙂

loilla
7. led 2015

@terezapetrova Budu držet palce, aby vše dopadlo dobře!! 🙂 Nene, jelikož tam je vždy kamarádka, tak si mě hned vezme k "zápisu".. Pročpak? 🙂

terezapetrova
7. led 2015

@majkylove dekuju ;)

loilla
7. led 2015

@terezapetrova Nebo teda vlastně záleží jak jsi to myslela.. 😀 Jestli jako jestli musím jít k tomu automatu a počkat až mě zavolají na recepci, tak ne.. 🙂 Ale jestli tak, jestli tamtudy chodím, tak to jo.. 😀

terezapetrova
7. led 2015

@loilla dekuju, nu, ze poslední větší vyšetření jsem tam měla před 4 lety tak už si až tolik nepamatuju jak to chodí a taky to asi tehdy fungovalo jinak, musíme tam byt tedy o chloupek dřív, musíme před tim ještě nějaké věci zařídit tak snad vše stihneme 🙂

mysackovi
7. led 2015

@bublinka74 cio bublinko...ty jseš snad ne mě napojená nééé?? ms máme mítstejnou...ovu máme asi taky stejnou a teď mám podobné jak ty...druhý den mě trochu pobolívají prsa a trošku břicho...každopádně tomu nevěřím,páč už to tu jednou bylo a nic z toho :-/ ...od pondělí chci začít cvičit a dát ňáký to kilčo dolů....
@majkylove děkuju :-*
dnes jsme měli holky pohřeb....je mi zvláštně...nedokážu ani popsat svoje pocity....původně jsem se nechtěla jít podívat k rakvi....ale nedalo mi to...chtěla jsem ho ještě naposled vidět a pohladit.....teď mu už je dobře a já vím že tu se mnou bude pořád...a hlavně v srdci....nooo nebudu se tady rozepisovat..a co je u vás jinak nového?

terezapetrova
7. led 2015

@loilla nu půjdu k automatu v nejhorším mi na recepci řeknou ať neotravuju 🙂

loilla
7. led 2015

@terezapetrova No je to tak, že půjdeš k automatu, vezmeš si lísteček.. pak jdeš na recepci, tam řekneš, že si objednaná a oni už si Tě pak vezmou 🙂

terezapetrova
7. led 2015

@loilla jjj 🙂

bjoucik.15
7. led 2015

@loilla no z mí zkušenosti, měla jsem 4 zavinky a stačili by dvě... ale tobě se pinďa narodí v květnu. těžko říct jestli tu teplou nebudeš potřebovat 😀 ale je božííí....

@terezapetrova no to by byla modelína 🙂 a V. vstává v kolik??

bjoucik.15
7. led 2015

holky já si teď počítala kolik jsem dala za kočárky pro malou a bylo to 14800... tyjo kdybych to věděla jdu rovnou do nějakýho dražšího,kvalitního a jen golfek... docela mě to překvapilo!

martinalinda
7. led 2015

Holky, tak jsem se docetla: "K dobrému zahnízdění embryí je důležitá děložní sliznice minimální výšky 7 mm,optimální jsou hodnoty 10 mm a více,což svědčí pro správný vliv estrogenů" 🙂 takze jsem na tom super, spineni uz prestalo, tak nevim co to teda bylo... nechame se prekvapit.
A co vy koceny, jeste nespite?

loilla
7. led 2015

@bjoucik.15 Nevydržela jsem a objednala jsem si jí.. 😀

majkylove
autor
7. led 2015

@loilla 😀

loilla
7. led 2015

@majkylove čemu se tlemíš? 😀

loilla
7. led 2015

@martinalinda No vidíš, tak to je super!!!! Jsem zvědavá a napnutá jak kšandy! 🙂))

bjoucik.15
7. led 2015

@martinalinda to jsem chtěla slyšet ☹ já měla jen 5mm,.....

majkylove
autor
7. led 2015

@loilla jakou máme my matky ohromně slabou pevnou vůli 😀 prý napíšu jestli není moc teplá a uvidíme 🙂)))) já šla dnes k té kámošce taky s tím že určitě nic ale nekoupím 😀

majkylove
autor
7. led 2015

@martinalinda no to bude tááááám 😵 já prosimtě chodím spát až hrubo po jedné ráno 🙄

loilla
7. led 2015

@majkylove Nech si toho, Ty opice jo.. 😀 No vidíš a taky sis přitáhla.. a vědět, co máš v bejváku, máš toho víc!!! 😀

majkylove
autor
7. led 2015

@loilla hej tak teď si mě fakt ze srdce rozesmála 😀 v bejváku 😀

loilla
7. led 2015

@majkylove A ne? Taková luxusní vilka u Tebe.. chudák Táda, ten si říká, že je nacpanej v maringotce.. 😀

majkylove
autor
7. led 2015

@loilla joo,to je pravda,možná proto ti tam shválně dělá kotrmelce by tě jako upozornil že mu máš přikoupit lepčí barák 😀 víš jak Katuška si musí užít pořádnýho bejváku ještě těch pár měsíců,pak v tom našem pidi bytě má na pár let s prostorem útrum 🙂

loilla
7. led 2015

@majkylove jaká Katuška? Snad Líza, ne? 😀

majkylove
autor
7. led 2015

@loilla mamka má Lízu,my Kačku 😀 ikdyž mu/jí stejně říkám Jáchyme 😀

loilla
7. led 2015

@majkylove Homolkovi hadr, fakt že jo.. 😀

majkylove
autor
7. led 2015

@loilla tak né asik 😀 my se jdem překulit pomalu do ložnice,tak brou a zítra čekám fotečkůůů 🙂

bublinka74
8. led 2015

@martinalinda kočko já to mám taky dostat ...v sobotu 15.1 ..tak podle mého je o víkendu hodně brzy ...zkusila bych třeba ve čtvrtek první 🙂 ,to špinění a nitky jsem mívala taky před 3 měsíci ...uvidíš vydrž kočko 😉

bublinka74
8. led 2015

@martinalinda noo vidíš tak jsme se shodily ve čtvrtek testneme tedy ..to je dobrá souhra aniž bych to četla 😀 😀