Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
8. led 2015

Tak holky kde to vázne dneska....žádné foto joooo hlavně že na sebe máváte někde 😀 😀

bjoucik.15
8. led 2015

Ahoj holky, tak my dnes byly u zabaře... dcerka má krásné zoubky, a spolupracovala s dr. až jsem se divila... no já mám 2 kazy, a jdu na nějakou dentální přednášku, jako bych si neuměla čistit zuby 😠 😠 mám hodně zubního kamenu... No akorát ze mě dostanou prachy, stojí to 850kč...fakt skvělé... chtěla mi udělat rentgen,ale má smůlu, řekla jsem jí o možnosti že jsem těhotná... už minulé těhu jsem se mu vyhla... 😀 bože jak já nesnáším zubařky!!

majkylove
autor
8. led 2015

@terezapetrova aby se pak chtělo mrně fotit ale 😀 a k té plodovce se kloníš jak?joo,parádně jsme si zaplavali a prckovi se to buď líbilo nebo nelíbilo bo se pěkně mlel,asi fakt plaval se mnou 😀

loilla
8. led 2015

@terezapetrova jako vazne, byli jsme tam uz v 11:20, sedela si na tech sedackach, pak Te zavolal doktor, prosli jste tema prvnima dverma a za nima jsme sedeli my🙂

loilla
8. led 2015

Jinak - ja 4 kg hore za mesic, pinda ma 416g a je uplne v poradku. Opet nechtel spolupracovat, tak se pani doktorka zapotila.. 😀 Odpovidame 21.tydnu, dalsi kontrola 6.2. a 11.2. 4D ultrazvuk 🙂

majkylove
autor
8. led 2015

@loilla a ty taky nemáš fotku?já snad puknu 😀 jinak paráda že je malej ok a to je mazec už má skoro půl kila tý jo 🙂 určitě jste si to zas užili vidět ho spolu že 😅 nechtěl spolupracovat že zas chrněl nebo ted byl akční moc?taky se po té genetice budu objednávat na 4D utz,dělá se od 24 týdne tak na to už se fakt těším moooc 🙂

terezapetrova
8. led 2015

@majkylove pokavad k plodovce nebude nějaky konkretni důvod.. Tak bych na ni asi nesla 😉

majkylove
autor
8. led 2015

@terezapetrova tak budem doufat že žádnej nebude 😉

terezapetrova
8. led 2015

@loilla acha náhodou růžový vršek, tričko jsi na sobě neměla? Jsem rada, ze u Vás vše ok..

terezapetrova
8. led 2015

@majkylove tak tak 🙂

loilla
8. led 2015

@terezapetrova mela 🙂 jak u vas?

loilla
8. led 2015

@majkylove mam, ale blbou 😀 my budeme mit prej hezkou az po porodu 😀 tentokrat se nacpal na tak blbe misto a tam se stocil, no boj 😀 jojo, ve dvou je to lepsi 🙂

majkylove
autor
8. led 2015

@loilla to nevááá,stejně ji hoď 😅 stejně je to sranda to pozorovat na tom utz jak se mrně chová 😀

loilla
8. led 2015

@majkylove chova se jak nejvetsi sigr 😀

majkylove
autor
8. led 2015

@loilla no jo,chlap no 😀

bjoucik.15
8. led 2015

a já se těšila na fotečky 🙂

loilla
8. led 2015
bublinka74
8. led 2015

@loilla jůůj celý po mamince :D :D

kachnivp
8. led 2015

@loilla náhodou supr foto z profilu. Je tam poznat kde má pusinku, nosánek i ouško...na některých fotkách z uzv vůbec není nic vidět. A jestli dělá drahoty, třeba ho bdou jednou taky holky přemlouvat aby se jim vyfotil tak houby zle 🙂
@bublinka74 co ty kočko? Nějaký dalkší příznaky za posledních pár dní...cítíš něco?
@bjoucik.15 dočetla jsem se tu, že máš taky doma motorkáře...a nějakou tu mašinu...copak máte za poklady? Můj mužíček má XJR a crossku taky Yamahu...a kluci mají takovou tu malou crossku ( minibike asi...teda myslím )

marketat
8. led 2015

@loilla Náhodou super fotka 🙂 Já tu naší radši neukazuju nikomu, vypadá tam jak mimozemšťan, hlavička je vyfocená zepředu, takže jsou vidět černé díry místo očí 😀

majkylove
autor
8. led 2015

@marketat no to vůbec nevááá,sem s ní 🙂
@loilla náhodou je tady krásně 😵

loilla
8. led 2015

@bublinka74 Krásnej po mamince, viď? 😀

loilla
8. led 2015

@kachnivp To sice jo, ale je to prostě "ve tmě".. Kdyby byl líp zakrtkovanej - byl by to lepší záběr.. 🙂))

loilla
8. led 2015

@marketat Úplně vím, co myslíš.. 😀 Dneska na UTZ taky jednou vylezl obličejem.. přímo na nás koukal... a já se úplně lekla.. 😀 Vypadal jak ty hallowenský strašáci.. 😀

loilla
8. led 2015

@majkylove Mohlo to bejt lepčí.. 😀

majkylove
autor
8. led 2015

@loilla no jo,věčně nespokojená 😀

bjoucik.15
8. led 2015

@loilla jééé ten si tam hoví 🙂

@kachnivp jj máme už jen Hondu Magnu... ale mívali jsme Hondu Shadow 600 🙂

bjoucik.15
8. led 2015

@sleepers tak jak to s tebou vypadá???

bjoucik.15
8. led 2015

@loilla jinak jukni ke mě do fotoblogu, tam mám něco málo z UTZ a taky nic moc.... Nejhezčí je z 20tt z velkého UTZ...

loilla
8. led 2015

@majkylove No jako promiň, ale už bych konečně chtěla jednu jasnou, hezkou fotku.. 😀