Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

loilla
8. led 2015

@bjoucik.15 To si hověl, no.. 😀 Zavrtanej, že nešel zkontrolovat.. 😀 Jdu to sčíhnout.. 🙂 Nejhezčí z 20., z velkého UTZ? Dobrý no, tak na něm jsme dnes nepochodili.. Snad příště.. 😀

bjoucik.15
8. led 2015

@loilla no ale taky jediná 😀 ty ostatní byly takový čmouhy divný... 🙂

loilla
8. led 2015

Jinak jsem se dopátrala 😀:

příčný průměr hlavy = 51,30 mm
obvod hlavy = 187,50 mm
obvod břicha = 164,50 mm
délka pažní kosti = 31,80 mm
délka stehenní kosti = 33,30

loilla
8. led 2015

@bjoucik.15 máš pravdu.. 😀 máš je sice hezky nasvícený, ale taky moc nespolupracovala.. 😀

majkylove
autor
8. led 2015

@loilla tak třeba překvapí na 4D 😉 ikdyž koho znám tak nemá skoro nikdo z toho pěkný fotky bo už se mrně prostě fotit nechce tak sem taky zvědavá

bublinka74
8. led 2015

@loilla jasné krásnej a sígr :D

loilla
8. led 2015

@majkylove Taky už tomu nevěřím... no, uvidíme.. Třeba náhodou se umoudří, když nám 4D nebude dělat paní doktorka, ale jeho budoucí nejmilejší tetička.. 😀

loilla
8. led 2015

@bublinka74 seš lama ... 😀

bublinka74
8. led 2015

@loilla já nééé já tlama 😀 😀

bjoucik.15
8. led 2015

@loilla a kolik byl váhový odhad?

bjoucik.15
8. led 2015

děvčata tak zítra okolo 10hod se snad dovím, jak jsem na tom já.... 😒

loilla
8. led 2015

@bjoucik.15 416g 🙂

loilla
8. led 2015

@bjoucik.15 Mám to v hlavě a budu na Tebe myslet a držet co nejvíce palečky!!!

bjoucik.15
8. led 2015

@loilla tak akorátní miminko na 3kila 🙂 malá měla 344 a byla maličkatá

bjoucik.15
8. led 2015

@loilla děkuju 🙂 snad se to někam pohne...

loilla
8. led 2015

@bjoucik.15 3 by byly ideální.. 🙂)) Určitě to dobře dopadne.. 🙂

majkylove
autor
8. led 2015

@loilla ty máš všude samou protekci čéče 😀
@bjoucik.15 budu moc držet palce!!!

loilla
8. led 2015

Tak si tak projíždím fotky, přemýšlím, počítám... a pak mi to dojde... Opravdu budeme moct se 100% jistotou říct, že jsme "dítě počali v ráji"... 🙂)))))) <3

loilla
8. led 2015

@majkylove Jak všude? 😀 Jen v Gennetu... mám štěstí, že moje nejlepší kamarádka tak dělá nejen sestřičku (nebo jak se to v dnešní době nazývá), ale že i provádí 4Déčka.. 🙂)))

majkylove
autor
8. led 2015

@loilla kdepak to bylo? 🙂 tak já můžu s jistotou říct že to bylo doma 😀 a s největší pravděpodobností né za střízliva 😀

loilla
8. led 2015

@majkylove Espaňa, Malgrat de Mar... No já právě s jistotou, že tam... ale trvalo mi to.. 🙂))) Joo za střízliva... styďte se tedaaa 😀

majkylove
autor
8. led 2015

@loilla no jo no jo,jen neříkej že ste taky nějakej ten drinčíček v sobě neměli 😀 Španělsko miluju!

loilla
8. led 2015

@majkylove 😀 Brouku... já za celých 8 dní neměla ani kapku alkoholu 😀 😀 a to beze srandy 🙂)) A Jarda taky ne... Takže nazdááj 😀 🙂)) Já tam byla poprvé a tu zemi jsem si zamilovala 🙂

majkylove
autor
8. led 2015

@loilla fááákt?ste abstinenti?takhle se dobrovolně mučit a ještě na dovolené 😀 já už tam byla mockrát a taky ho miluju 🙂 ikdyž mě se líbilo v každé zemi,ale špňo je mezi top 🙂

terezapetrova
8. led 2015

@loilla tak sranda to jsem Te Určo zahlidla a říkala si hlavně, ze ta dotyčná ma moc hezke bříško 🙂 na obličej jsem moc nezabrousila a ty jsi nás vlastnev poznala jak ? Podle jména když DR hlásil?

loilla
8. led 2015

@majkylove Já skoro.. Výjimečně jsem si před těhu dala sem tam Frisco... jednou za čas 🙂 Jarda si dá sem tam rád... 😀 Hele... my vždy procourali celý den, že jsme si večer sedli na balkon, dali si čudku a šli spát.. 😀

terezapetrova
8. led 2015

@majkylove laduju se kyselejma okurkama a musím ještě jít trénovat registraci k porodu, ráno me to čeká naostro chjo

loilla
8. led 2015

@terezapetrova Já hned jak jsme si sedli jsem se porozhlídla a poznala Tě podle fotky tady 🙂

martinalinda
8. led 2015

@mysackovi ahoj kocicko, tak uz mate za sebou rozlouceni, verim jak ti bylo, ted je uz dedeckovi dobre, uvidis, bude se na tebe divat z vrchu a sesle ti miminko, snad i ten nas dedecek zase nam 🙂 drz se kocko.

majkylove
autor
8. led 2015

@loilla tak to já si ráda dám a kor na dovolených 😀
@terezapetrova jooo,tak okurečky jo?hmm to jsou chutě 🙂 já se cpu korbačíkama a burákama 😀 na ráno držím pěsti,ale věřím že to dáš vpohodě a klapne to 😉