Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

loilla
8. led 2015

@bjoucik.15 To pak ale záleží kam jdete.. 😀 My když půjdeme sami na véču, do kina.. dobrý.. ale jak to bude někam do společnosti.. tak to skončí taky špatně... 😀

bjoucik.15
8. led 2015

@majkylove jo to je problém, a víš že nevím... asi kuře s bram.kaší... nebo špagety 🙂 to je jediný co mi holka jí 🙂 dneska jsem dělala plněnou sekanou a byla fakt mňamkózní....

bjoucik.15
8. led 2015

@loilla no právě že ve společnosti... já jak jsem doma tak nejsem zvyklá pít a buď nepiju a mm jo a vždycky mi něco vyčte, nebo se chová jak kdybych tam nebyla a nebo se opiju a pak mi vyčítá že jsem opilá 😀

bjoucik.15
8. led 2015

@majkylove věčný problém chatů 😀 nestíháám vás dvě... vůbec nevím jak tedy dopadly ty vaše kontroly.. jediný co tak že @loilla má váhový odhad 412g a že jste na sebe čučeli v čekárně a nepromluvily 😀

loilla
8. led 2015

@bjoucik.15 No, tak to by taky skončilo špatně.. 😀 Já brala jako do "společnosti" i jako kino nebo tak.. prostě ven, kamkoliv.. 🙂)) To pak chápu.. 😀 U nás je to spíš >> on se trošku lízne, já nepiju, on začne bejt děsně chytrej a pak mu něco vyjede z pusy, já načpulím hubu a je hotovo.. 😀 Ale to už je výjimečně.. Už naštěstí pochopil, kdy je čas se zvednout a jít domů.. 😀 Ale nevim.. příští týden jdeme na ples, tak třeba to nepochopí.. 😀

Ale když se opije on, tak si to vyčítat nenechá, co? Protože to přece není nic špatnýho.. 😀

majkylove
autor
8. led 2015

@bjoucik.15 nene,to byly Peťka s Terkou 🙂
proto je lepší diskuze než tohle,tam si člověk všechno krásně dohledá

loilla
8. led 2015

@bjoucik.15 Néé s majky.. .-)) Viděla jsem tam @terezapetrova 🙂)) A kontrola u mě jinak v pořádku... Nevím, co jiného psát.. 😀 Prostě vše oka, váhu jak jsem psala... rozměry jak jsem psala.. zase se zanoroval a nechtěl spolupracovat - což už je taky klasika.. Nooo a 6.2. jdeme na další KO a nakonec 9.2. na 4D UTZ 🙂

loilla
8. led 2015

@majkylove Teď nechápu.. jak diskuze?

majkylove
autor
8. led 2015

@bjoucik.15 tak v tomhle já mám jasno,když jdu ven tak nemůžu pít víno ve velkým,to mám blbý draky,pokud piju cokoliv jinýho tak jsem miloučká 😀 a manža ten je miloučkej furt,to já sem ta furie 😀

danuse90
8. led 2015

@bjoucik.15 Forum se jmenuje "Nove snazilky" ;) Tak vidim, ze snazilky moc nerespektujete..? Kdyz jsem se nedavno sem registrovala jako snazilka, tak tam primo bylo napsano, ze UTZ muze vyvolat neprijemny pocit pro ty co nemaji stesti. Tak jen pro info.

majkylove
autor
8. led 2015

@loilla nevím jak to pořádně vysvětlit 😀 když klikneš na fotoblogy tak po levé stranš jsou skupinky do ketrých máš přístup takže u tebe to bude květnovky 2015,když na to klikneš tak tam je úplně jiná forma psaní a každej si může rozkliknout a přispět jen k tomu příspěvku co ho zajímá,je to mnohem lepší než tahle forma,snad je to aspoň malinko srozumitelný 😉

bjoucik.15
8. led 2015

@loilla vyčítat si to samo nenechá a když začnu krásně to obrátí proti mě a zase jsem ta špatná já 😀 už to nedělám....

@majkylove
@loilla tady mě to baví 😀 😀 aha takže Terka... no dobrá, aspoň se příště třeba pozdravíte....

@majkylove jaký draky prosimtě???

martinalinda
8. led 2015

@danuse90 ja jsem sama snazilka a nevadi mi to, spis jsem rada ze se holky pochlubi ze je muzem obdivovat a tak si vic prat to svoje mimi, tesit se i z jejich radosti. me to osobne nevadi, nevim jak ostatnim. No tak to bude urcite tim porodem sestry, tak to gratuluji teticko 🙂 neboj taky se zadari, vsem tady.

@majkylove souhlasim s tebou o tech foteckach, napsala jsi to presne tak, jak bych to napsala i ja, jsem moc rada ze to tady holky davate, protoze me povzbuzujete a raduju se s vama, kdyz se vidim s tehotnyma kamoskama, neodpustim si sahnout jim na brisko 🙂 je to krasne...tak se taky tesim.
jinak jsem teda napnuta stejne jak ty, dekuji...uvidime co bude.

@loilla nehazim, jeste ne, dokud se to nerozjede a nebude potvrznea ms, stale verim 🙂

@bjoucik.15 dekuji za podporu, je to fakt, ze jsme na tom vlastne podobne, taky jsi spinila a docela dost ze? tak snad se nam obema zadari, musime verit, a tobe zitra drzim palecky, doufam ze dorazis s dobrou zpravou, budem se tesit.
S tí mým jménem jsi me teda prekvapila, jak nikdo predtim, lidi mi rikaj ze je to pekny jmeno, ja si na nej nejak zvykla, ze to ani nevnimam, ale mozna bych se nekdy i rada jmenovala jinak 🙂 tak to je pekny od tebe, pry kasparek 🙂 moc moc dekuji, utvrdila jsi me, ze se mi ma me jmeno libit 🙂 tak uz jsem chranenka 😵

bjoucik.15
8. led 2015

@danuse90 no jako jo, beru, jen já jsem v tomhle v pohodě, pokud se to někomu nelíbí, nebo je mu to nepříjemný ať to napíše.... Holky si to budou vkládat k sobě a pak jen napíšou že je nová fotečka u nich v albu z UTZ a kdo bude chtít tak se na ní podívá, kdo ne, nemusí.. Má na výběr, ale stejně se i ty snažilky podívají, to se vsadím....

majkylove
autor
8. led 2015

@bjoucik.15 😀 toš jakože prostě protivná no 😀

danuse90
8. led 2015

@bjoucik.15 Ja jsem v tomhle taky v pohode ;) A pokracujte si s tim klidne dal. 🙂 Jen jsem vic empaticka nez vy asi.. jak jsem napsala, je mi lito holek.. o me nejde.

bjoucik.15
8. led 2015

@martinalinda Jj špinila jsem chvilku a hlavně hodně krvácela půl dne a pak nic jak když utne... uvidíme zítra... no a za tvý jméno buď opravdu ráda... chtěla by ses jmenovat Pavla?? to je fakt hnus, i napsaný je to ošklivý 😠 Linda je takový jemňoučký a přitom tvrdý jméno, nevím jak jinak to popsat... 🙂

majkylove
autor
8. led 2015

budem to s těma fotečkama prostě praktikovat přesně jak píše bjoucik a budem všichni spokojení,kdo bude chtít se podívat tak se podívá,zbytek nebudem stresovat 😉

loilla
8. led 2015

@danuse90 Nemyslím si, že by tu někdo někoho nerespektoval. Každá byla v té fázi snažení, jen každá jinou dobu a některá ještě je. Stejně tak každá víme, že jsou holky, které si v souvislosti s tímto prošli něčím ošklivým..

Ani já, ani nikdo jiný je tu nechce deprimovat, dělat jim naschvály nebo tak podobně.. Myslím, že se tu holky, které na miminka čekají, dočkají od všech, ať už těhotných či netěhotných pochopení, podpory a milého slova..

Mě nikdy nenapadlo, že to tu někomu vadí, jelikož to doteď zde nikdo neřekl. Naopak i holky, které se snaží, mají zájem vědět, jak se vede těhotným a jak miminka v bříšku vypadají.

Teď se tu to objevilo poprvé a já to rozhodně respektuji a nemíním se zde kvůli tomu s někým dohadovat.. Kdo bude mít zájem vědět, vidět - ten si napíše.. 😉

bjoucik.15
8. led 2015

@majkylove jo tak... no taky jsem furie, hlavně když se něco jedná ohledně holky a chlap to neudělá!! to pro slova nechodím daleko...

bjoucik.15
8. led 2015

@loilla v tom případě mám předplatné 😀 chci vidět pokaždé 🙂

loilla
8. led 2015

A ne - nenapadlo mě to proto, že bych s někým nesoucítila.. Spíše to mě osobně asi nedošlo proto, že je to tu každý den většinou jedna a ta samá tvář, která vědět a vidět chce..

Takže, souhlas s @majkylove 🙂

bjoucik.15
8. led 2015

@majkylove taky předplatný... myslím na pár měsíců, pak si to prodloužím 😀

loilla
8. led 2015

@martinalinda To je správný přístup!!! 🙂

loilla
8. led 2015

@bjoucik.15 @majkylove Teď jsem se ve Vás ztratila já.. 😀

martinalinda
8. led 2015

Holky, mozna az budem tehotne i my ostatni: bjoucik, bublinka, mysackovi,sleppers a dalsi...ze si zalozime svou skupinku snazilek...co vy na to? Kdyz je nam tady tak dobre. A klidne sem davejte utz, je to pekne a vsechny se na to tesime ! Me se treba nechce kukat do alb, tady je to lepsi. A pokud to nekomu vadi, tak at sem nechodi. 😉 Mam vas tady vsechny moc rada, jste moje podpora 🙂

bjoucik.15
8. led 2015

@loilla
@majkylove jo holky, vzpomněla jsem si na vás ve sprše 😀 Ne, nebojte nic špatnýho 😀 Ale jednu radu, dělejte jak uznáte za vhodné... máte doma takové ty masážní houbičky na mytí?? myjte si s nima bradavky, ne že by jste si je měli sedřít, ale později mi možná poděkujete.. lepší přípravu na kojení snad neznám...

danuse90
8. led 2015

@loilla Plne s tebou souhlasim ;) A rozhodne se nedohaduji.. mam po dnesku naladu velice pozitivni. Nepisu to ze zavisti, ani nejsem protivna.. Preju to vsem, protoze negativni mysleni ma samosebou negativni prisun sama sobe. ;)

majkylove
autor
8. led 2015

jasný holkýýýýý,my už jsme tu holt taková rodina že :-****
ale je fakt že přesně z tohohle důvodu jsem skoro před rokem zakládala tuhle skupinku,hledala jsem snažilky se kterýma to můžu sdílet a našla jen samé které se sice jmenovali snažilky,ale už tam byly spíše samé těhulky a teď už je to podobné i u nás,ale tomu se prostě asi nedá vyhnout když tady apolu tráví tolik času tolik stejných lidí.....

bjoucik.15
8. led 2015

@martinalinda a jak se bude jmenovat?? chce to něco, co je originálního, protože zářijovky, září 2015, maminky 2015, Říjen 2015, rodíme v tu a tu 2015.. to je toho mraky... 🙂