Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bjoucik.15
8. led 2015

@danuse90 jo a gratuluji k narození synovečka či neteřinky 🙂

loilla
8. led 2015

@martinalinda Je pravda, že ten název přímo svádí k tomu, že se někdo třeba na MK zaregistruje a v první řadě koukne sem.. A věřím, že to může na někoho dolehnout..

Já teda taky alba moc neprohlížím.. 😀 Tak jsem teď studovala zprávy... ale buď jsem slepoň a nebo nejde soukromovou zprávou poslat fotku? 🙂)))

majkylove
autor
8. led 2015

@loilla 😀 sme ženský ukecaný 😀

bjoucik.15
8. led 2015

@majkylove no tak se vytvoří uzavřená skupina... a kdo se bude chtít přidat musí na správce..

loilla
8. led 2015

@danuse90 Já se taky nedohaduju.. 🙂

Prostě jsi první, kdo s tímhle přišel.. My to respektujeme a zařídíme se podle toho, aby jsme nikomu neubližovali.. 🙂

majkylove
autor
8. led 2015

@bjoucik.15 fááákt?tak to budu dělat bo nad tímto tématem často přemýšlím jak všude píšou že si nemohla na bradavky ani šáhnout a přitom musíš nakojit,no děsí mě to už ted,tak zkusím,dík za radu 😉

martinalinda
8. led 2015

@bjoucik.15 🙂 tak moc dekuji za pochvalu 🙂 ... tak spineni zatim vcera, dnes jen trosku krve...ale ne asi jak u tebe, ten pul den. No uvidime co prijde zitra... tak je spousta peknych jmen, segra se jmenuje zase Vanda, takze jak dvojcata "Linda a Vanda" 🙂 kazdy si nas plete...takze sranda

@loilla jiny pristup ani mit nemuzu, a uz se tesim na pristi tyden jak s holkama budem testovat 🙂

loilla
8. led 2015

@bjoucik.15 Je teda pravda, že si teď říkám, zda tady probírat návštěvy UTZ, co kdo koupil, jak rostou třeba bříška nebo tak... Ale zase se mi nechce do skupinky, kde už jsou samé těhulky, protože tady s Váma si rozumím nejvíce.. Byť tu jsou i snažilky..

majkylove
autor
8. led 2015

@loilla bohužel zprávou fotky nejdou posílat,je to tu nedořešený 😒

loilla
8. led 2015

@majkylove No to tééda.. 😒

danuse90
8. led 2015

@bjoucik.15 Dekuji, je to chlapecek Marecek 🙂 Omlouvam se a klidne pokracujte tady a nezakladejte novou diskuzi. Ja se mrknu na novejsi snazilky. Mejte se hezky a drzim Vsem palce. ;)

majkylove
autor
8. led 2015

@loilla já jsem ve 3 soukromých těhulkovských skupinkách,ale stejně si píšu nejvíc tady a pokud by s náma holky nechtěly probírat výbavičku a všechno tak to dělaqt nebudou,ale myslím že je to samy odvádí aspoň od jiných myšlenek,nevím,musí se k tomu vyjádřit ony co a jak a hotovo 😉

loilla
8. led 2015

@majkylove Já právě taky, protože je tu nejlepší parta.. 🙂

martinalinda
8. led 2015

@bjoucik.15 tak to bychom pak meli vymyslet, neco jako "ze snazilek tehulky" 🙂 nebo "Rodina tehulek" 🙂
to budem vymyslet, at fakt vsecky budem, to uz mozna i nektere z nas budou po porodu mit prcky, tak nam budou aspon podavat aktualni zpravy z porodu, po porodu, o diteti... uz se tesim.

bjoucik.15
8. led 2015

@danuse90 hezké jméno a brzy bude mít Mareček sestřenku nebo bratránka 😉 nemusíš odtud odcházet... nikdo přece nechce, aby jsi odešla... ☹

majkylove
autor
8. led 2015

@martinalinda oba názvy se mi fakt líbí 🙂

bjoucik.15
8. led 2015

@loilla Zkus odejít a osobně si tě najdu a dám přes zadek!!! 😠 😠

loilla
8. led 2015

"Ze snažilek těhulky" je moc hezký.. 🙂

loilla
8. led 2015

@bjoucik.15 Bojím bojím, bojím.. 😕

loilla
8. led 2015

I když "rodina těhulek" je takový... prostě vyznačují to pouto mezi všemi tady .-)

bjoucik.15
8. led 2015

@loilla proč bys nemohla rozebírat výbavičku apod tady? stejně ti ty "zkušenější" akorát řeknou, že je to zbytečný 😉 ale to prostě k tomu patří... já měla všechno od A do Ž a teď na druhé už euforie opadla 😀 vždyť si viděla ten skřetí obleček na malé a kolikrát ho měla?? jen jednou a to jen proto, že byl prostě kouzelnej 🙂 🙂

bjoucik.15
8. led 2015

něco jako Adamsova rodina?? 😀

loilla
8. led 2015

@bjoucik.15 No právě... ono - mezi námi 😕 - můžete si kecat, co chcete, ale já stejně koupím každou kravinu, co mi padne do oka.. 😀 😀 😀

danuse90
8. led 2015

@bjoucik.15 Ma uz 2,5 leteho brasku, ktereho jsem casto dobrovolne hlidala a miluju ho nejvic na svete. Jen aby jste si nemysleli, ze jsem nejaka mlada pipka ktera nevi jak a co skrz deti a dosla si sem zarypat do tehulek.. :D Rada se na vas sem dojdu mrknout, protoze me zajimaji vase zkusenosti a radosti. ;)

bjoucik.15
8. led 2015

@loilla nj ale těhulky tu ještě nejsou.. já bych ty TĚHULKY A SNAŽILKY úplně z názvu vymazala... to bude ty ostatní nově příchozí akorát přitahovat... né, že bych sem nechtěla někoho jiného, ale když budeme na 1700stránce a někdo přijde a my se budeme bavit o něčem o čem ten dotyčný nemá ani ponětí asi stejně nakonec odejde...nebo se mýlím?? 😨

martinalinda
8. led 2015

@loilla nazev k tomu svadi...ale jak sem nekdo vstoupi tak vidi rozjarenou skupinku plnou bab, ktere si porad maji co rict..a tak se bud prida nebo ne...to je na kazdem. Treba fakt pak zalozime tu jinou skupinku 🙂
Myslim ze fotku ani zpravou poslat nejde...nezkousela jsem to tedy...ale nac se stresovat...komu to vadi tak odejde a nebude sam sebe stresovat...

@majkylove
@loilla
holky je tu nejlepsi parta a podpora, ja nikam ani nechodim, jsem jen tady 🙂 a hlavne me vsechny inspirujete, jak si kupujete ty oblecky, a co noveho je, diskuze o kocarkach...vse je proste do budoucna super, protoze mi radite a vim treba co si budu chtit koupit atd. Kdybyste vedely kolik mam uz nakoupeno ja, tak byste me asi zabily 🙂 jsou to uz 3 krabice papirove (ty velke z ikey) a plne obleceni, par hracek co bylo ve sleve, nejake lahve, puncochy (bo je vyprodavali u nas v roznove, tak mam i na 6lety dite 🙂), par peknych knizek i dokonce prostirani s krteckem....takze jsem taky magor, ktery jeste neceka a vybavu ma skoro celou 🙂 tak snad me tu neukamenujete...radsi vam ji tady ani ukazovat nebudu, sekac a F&F je moje nejoblibenejsi uklidneni, kdyz jeste necekame, delam si radost timto a tk nejak na to zapominam.

loilla
8. led 2015

@danuse90 Já se třeba přiznám k tomu, že co se týče dětí - tak já osobně nemám šajnu.. 😀

bjoucik.15
8. led 2015

@danuse90 kdo si to o tobě myslí??? 😠 ne za sebe můžu říct, že tě chápu.... ale mrzí mě to... Takže bráška a sestřenka, to bude pěkný 🙂

loilla
8. led 2015

@bjoucik.15 Já nevím.. já sem třeba vlezla nedávno a už jsem tu zůstala, přesto, že jsem tucha neměla.. 😀

bjoucik.15
8. led 2015

@loilla a přesně o tom mluvím.. nakupuj, určitě, můžeš si nechat poradit, ale výsledná akce je na tobě 🙂