Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

loilla
8. led 2015

@martinalinda Proč bysme Tě měli kamenovat? Já Tě naprosto chápu.. 🙂))) !

loilla
8. led 2015

@bjoucik.15 Jako je fakt, že s čím si nejsem jistá.. nebo když nevím, co - tak se zeptám a nechám si poradit.. ale zase je jasný, že když mi padne do oka.. já nevím, třeba 5. zavinovačka.. a Vy mi řeknete: "Co šílíš, už máš 4!" ... tak si jí stejně koupím.. 😀

martinalinda
8. led 2015

@majkylove
@loilla
@bjoucik.15
holky delam v reklamce, takze se ode me ocekava nejaky napad na nazev skupinky 🙂 tak snad na neco prijdeme postupne, az nas to bude vsechny palit a budem chtit se nekam uchylit samy.

@bjoucik.15 jj stejne odejde...tak uvidime ale casem by to stejne chtelo takovou tu soukromou skupinku jen pro nas tady casto se vyskytujici 🙂

bjoucik.15
8. led 2015

@martinalinda Blázne 😀 ale co, aspoň tě to tak nezaskočí... hele neměli náhodou punčocháče za 25kč??? Pamatuju si sebe, prát, žehlit a dávat do skříně a pak to vytahovat, abych každé návštěvě ukázala co mám, chlap ze mě šílel, radši zdrhal a moc se nezapojoval.... 😀 jooo to byly časy 😀 teď si pořídím jen pár věcí.. taky dle toho zda to bude holka nebo kluk! No ale z hlavních bude košík, využiju vyčůraně, že může vozit i starší dcerka, a kočárek - ten co mám si nechám jen na zimu... no a pak auto, protože do našeho fafana se fakt nevlezeme, pomalu ani teď... 🙂

martinalinda
8. led 2015

@loilla ty si sem vlezla a hned si zustala, protoze jsme te sem vtahly...nebo spis sama ses vtahla..ukecana babo.. hehe ukamenovat neboj, to vim ze ne...ale jsem fakt magor, kdyz to ukazu kamosce tak cumi jak blazen a nevim co si teda mysli o me 🙂 ale neresim, je to pro nase mimi a tudle euforii chytla i moje mamka takze kdyz nekam jede a je neco ve sleve, koupi to 🙂 takze dalsi blazen v rodine, uz i manza mi to schvaluje, na zacatku neschvaloval ale ted jo...protoze to mimi uz taky strasne chce !

loilla
8. led 2015

@bjoucik.15 Už sem se konečně dopátrala k tomu, jak si na nás ve sprše myslela.. 😀

Fakt dobrá příprava? 🙂 Vyzkouším.. 🙂

martinalinda
8. led 2015

@bjoucik.15 hehe jsem blazen vim to....a to ze skladam a zase rozkladam, chodim se na pudu do galerie divat do tech krabic, pokochat se, pridat tam dalsi veci..nebo navsteve ukazat..jak bych se videla sama, fakt..takze uz se tesim na to zehleni, az to bude potvrzene 🙂 ale kocarek novy ten urcite...zbytek uvidime, jak budou penizky a jak se bude darit. setrime na mimi poctive 🙂

loilla
8. led 2015

@martinalinda Já sem chodila nejdřív nakukovat.. a nikde jinde jsem tak pohodový kolektiv a super lidi nezaregistrovala.. 🙂 A jelikož jsem ukecaná - ano, vím to 😎 - a rozumím si s Váma, mám se s Váma o čem bavit.. tak jsem tu už zůstala.. 🙂

Přítel už si ze mě taky dělá prču.. že jsem přešla na vyšší level.. prý místo abych otevřela oči a šla na Facebook, tak otevřu oči a koukám na MK do NS.. 😀

loilla
8. led 2015

@martinalinda Nejsi.. 🙂 Náhodou co.. Víš, jak to pak budeš mít bezstarostný? 🙂))) 😀

bjoucik.15
8. led 2015

@loilla na zavinky bacha... je to zbytečné, a opravdu je.. kup si radší dalších 5 deček,zavinku použiješ max. do 2 měsíců a pak ti bude ležet ve skříni a bude ti jí líto, že je nevyužitá - vlastní zkušenost 🙂 kup si tetra pleny a jiný pleny s obrázky, vypadá to pěkně 🙂 kup capáčky jsou krásný na miminkách.. nedávno jsem tesknila že už malá nemá capky v kočárku, že je to taak pěkný, a já idiot jí dávala jen ponožky - capáčků jsem tolik neměla a co mi koupila mamka sandálky tak ty jí byly až v listopadu - pápá sandálky... nj, nevíš kdy co bude nosit, kdy mu co bude a nebude... je to pak smutný, když na to koukáš ve skříni a nemůžeš mu to dát... fotku v ponču a náádherný čepici jsem pořizovala v květnu když to malá měla na sobě jen chvilku 😀

danuse90
8. led 2015

@loilla Tak jiste, ze ja se nepovazuji za zkusenou jen diky prvnimu synovcovi a ze segra je jen o dva roky starsi(me je 24), takze jsem prozivala vse s ni. 🙂 Ani jednou jsem tehotna nebyla, a pokousime se vazne teprv prvni mesic s pritelem. 🙂

martinalinda
8. led 2015

Holky moje, ficim spat, dneska jsem utahana jak blazen, celej den zívám v práci 🙂 tak se mejte krasne a brzy sup sup do postylek, nektere zitra cekaji dulezite kontroly. Tak hodne stesti kocky.

@loilla muj chlap to chape, rikal ze je to super skupinka, a ze je rad ze se tak aspon zabavim a vim hodne info, tkaze me konika schvaluje...

loilla
8. led 2015

@danuse90 Tak ale aspoň máš nějakého prcka ve svém okolí.. 🙂 Já nikdy mimčo ve svém okolí neměla.. Až pak jen od přítele synovce, ale to už nebyli ty čerstvý miminka, když jsme se poznali.. 🙂)) 24 - krásný věk.. 😀 Mě taky 🙂)) Ono se třeba zadaří hned.. 🙂

loilla
8. led 2015

@martinalinda mě ho taky schvaluje.. 🙂 on je rád, že se vypovídám a že jsem hlavně někoho správného na to vypopovídání našla.. 🙂)) Dobrou noooc.. :-*

bjoucik.15
8. led 2015

@loilla jo zkus to... kojení bolíí a hodně a tohle taky zrovna není příjemný,ale kojení tě bude bolet míň... je to jako když cvičíš s tím epinem s tím balonkem, taky máš pak hladší porod - mimochodem mě stačila pouze masáž hráze 🙂

bjoucik.15
8. led 2015

@loilla
@danuse90 24 My bylo když jsem měla dcerku.. byla jsem nejmladší v celé porodnici 😀 aspoň vzhledem - vypadám na 17, ale to už jsem tu myslím psala... teď mi bude 27, super věk na dalšího prcka, nemyslíte?? 😀

Brou kočendy, zítra dám vědět jak to pokračuje...

majkylove
autor
8. led 2015

holky já už jsem úplně přečtená dnes vy jedny ukecanky a to jsem myslela jak se budu na neschopence nudit a tůdle,rychle letím umýt aspon nádobí než dojede manžel 😀 tak se tu mějte a doboru vy moje náhradní rodinko :-****

loilla
8. led 2015

No a já jdu taky hnípat!!!! 🙂 Usla jsem včera kolem 3 hodiny ranní a v 8hod vstávala.. 🙂) což je na mě málo!! :oD

Dobrou (kradu ten název od Mišky🙂)) náhradní rodino.. <3

@broucik.15 @sleepers A zítra na Vás holky moc myslím!!!!

danuse90
8. led 2015

@bjoucik.15 Ja vzdy rikala, ze do 25 chci urco prvni :D Narozeniny mam v zari, takze to stihnu, pokud se to uz uchytilo ;) (ms ma prijit v utery) ... to by byla ale sakra nahoda a osud :D Ale nadeje si trochu delam :/ :D

bjoucik.15
8. led 2015

@majkylove nemáte myčku?? 😀

@loilla děkuji

@danuse90 já to měla tip top... V dubnu 1 mám narozky.. v dubnu jsem otěhotněla,ve 24 a na silvestra se mi narodila malá, takže jsem za 4 měsíce měla 25 😀

bjoucik.15
8. led 2015

@loilla hnípat to je dobrý... u nás se říká zdechnout do houští 😀

danuse90
8. led 2015

@bjoucik.15 tak to je mazec :D 🙂 Male opozdene vse nej nej nej k narozeninkam! 🙂 🙂 🙂

bjoucik.15
8. led 2015

@danuse90 Děkuji vyřídím jí to 🙂

majkylove
autor
8. led 2015

@bjoucik.15 máme,manžela 😀 ale když má odpolední tak se občas obětuju aby se neřeklo 😀
@danuse90 moooc držím palečky,třeba to vyšlo 😉 já to měla takhle dostat ve středu a dušíka už sem našla v neděli,ale nechci navádět k brzkému testování 😀

bjoucik.15
8. led 2015

@majkylove aha, no tak to my máme myčku.... 🙂 a tedy neumím si to bez ní představit...

@danuse90 Majky má pravdu, moc brzo je vždycky špatně... vím o čem mluvím 🙂

majkylove
autor
8. led 2015

@bjoucik.15 no my až se jednou přestěhujem do většího tak určitě pořídím,ale jak říkám,zatím umývá převážně manžel tak mi to až tak nevadí 😀
a ján jsem nenápadně nabádala právě k testování 😀 ale já vím že to nemá smysl,jen kdybych radila zrovna já netestovat tak by to bylo fakt uhozený při mojí testovací půlroční mánii 😀

blauen
9. led 2015

@martinalinda já jsem taky ráda docházím i když někdy se stane, že vše nestihnu pročíst......snad tady časem začnu házet více příspěvků, zatím jsem taková tichá duše....a vyčkávám......zrovna čekám na MS a začátek nového cyklu......přece jenom už se nám nějaký ten 15 měsíc nedaří...ale už jsme tomu snad na stopě proč tomu je 😉 uvidíme....

blauen
9. led 2015

Dobré ráno děvčatka 😉

bjoucik.15
9. led 2015

ahoj moje koníkova rodinko, dobré ráno... 🙂

Tedy nevím co to je, ale celou noc mě bolí břicho.... a do teď to nepustilo ☹ doufám, že je to jen nějaká prkotina.... až přijedu od dr. dám vědět, jak to dopadlo....páááá

mysackovi
9. led 2015

@martinalinda děkuju :-*....jsi zlatá 🙂 já jsem ho o to miminko poprosila....a věřím tomu,,,páč jsem dědu milovala a když bude mítjeho dušičku buduneskutečně šťastná...jsem ráda že to má děda za sebou, ale musel si opravdu hooodně projít...teď mu je dobře....u mě bude poořád
teď jsem zvědavá jestl ms už přijde sama...tenhle cyklusuž jsme utroš nebrala....nooo nemusela by už vůbec🙂