Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bjoucik.15
9. led 2015

@mysackovi je mu určitě líp a kouká na tebe shora 🙂 já těmhle věcem věřím.... několikrát se mi stalo nevysvětlitelný a tak prostě vím, že tvůj děda tam je a dává na tebe pozor 🙂 a MS třeba nepřijde 😉

sleepers
9. led 2015

@bjoucik.15 S tím břichem jsme na tom dost podobně. Mě teda nebolelo celou noc ale už od večera jsem měla lehký křeče

mysackovi
9. led 2015

@bjoucik.15 Děkuju :-*

bublinka74
9. led 2015

@martinalinda ajoj kočko ...jasné budem testovat spolu,počítám s tím ...jooo a jinak máš krásné jméno ůůů Linda....moooc hezké 🙂

bublinka74
9. led 2015

@loilla bez pochyb tu je supér to říkám od začátku a všem 😀 😀 jsme prostě supér buchty 😀

bublinka74
9. led 2015

@blauen ahojky kočko,něco nového 😉 😉

bublinka74
9. led 2015

Téda holky,Vy jste se tu rozjely,paráda ...to jsme teda rodina a je fakt,že já už na FB taky skorem nechodím a moje první přihlášení je vždy sem 😀

majkylove
autor
9. led 2015

@bjoucik.15
@sleepers držím palce holky!!!!
@bublinka74 tak jaké máme příznaky,nebo spíš teda nemáme? 🙂

bublinka74
9. led 2015

@majkylove kdo jááá ?? Už žádné ...takže čekám na ms nooo 😀 😀 jen ňadra mám jak 2kg nic víc 😀

majkylove
autor
9. led 2015

@bublinka74 no to je vpořádku holka 😀 to je vždycky napětí že já tady z toho zas puknu ten příští týden 😀
letím se štítnou k dr,zachvilku jsem zpět 😉

bublinka74
9. led 2015

@majkylove nepukneš vydržíš 😀 já jsem šťastná,že už nemám žádné to špinění mezi a tak jak jsem mívala,ms přichází pravidelně tak aspoň tak ....užíváme si i sexu pěkně 😀 jen leť opatrně a doleť 😀

blauen
9. led 2015

@bublinka74 ahojky bublinko, no nového jen to....ráno dorazila MS 😀 žádné překvápko se nekoná......za dva dny nasadím clostík....a začnem od znova.... 😉

bublinka74
9. led 2015

@blauen joo a měla jsi to dostat ju ??

bublinka74
9. led 2015

@blauen já jestli to dostanu nasazuji Soju Estrovone ...je to jako clostík to samé jen néé chemie 🙂

blauen
9. led 2015

@bublinka74 no čekala jsem to v pondělí, tedy zatím jen špinění lehké.....ale tak nějak jsem trošku i si přála, aby už nedorazila, ale co se dá dělat.......já jsem ještě clostík neměla tak ho mám na tři měsíce....na zkoušku uvidíme...jestli se s manželem vůbec stihneme trefit do ovulku a aby vůbec dorazila ovulka.....co to je Soja Estrovone, a kde se to dá sehnat?

bublinka74
9. led 2015

@blauen hele poradila mi tu Soju kamarádka,dělá v praze na gyndě a má to velký úspěch prý ....mne taky chtějí nasadit clostík,tak jsem si řekla,že zatím vezmu tohle na 3 měsíce a pak dyžtak clostík,ale je to to samé ...koupíš to v lékárně DR.Maxe ...nebo Ti to klidně objednají 🙂 a užívá se to stejně jako clostík a je to prý úplně stejné a bez chemie

blauen
9. led 2015

@bublinka74 to je ono http://www.swissnatural.cz/e-shop/pro-zeny/estr... ?? no manžel jde ještě na operaci přes příští týden s tříselnou kýlou tak nevím jesli s tím clostíkem ještě nepočkat....mi nasadila Dr. clostík - 3.4.5. den MS jednu tabletku.....zapomělaj sme se jí akorát zeptat zda musím brát ten clostík všechny tři cykly najednou nebo jestli můžu jeden cyklus pak vynechat a zase začít brát, nemáš s tím zkušenost?

bublinka74
9. led 2015

@blauen jj to je ono 😉 ,hel ekočko tak jí zavolej a domluv se s ní a nebo zkus toto nyní 3 měsíce a pak ten clostík až bude manža o.k 🙂 třeba se zadaří po soje 😉

blauen
9. led 2015

@bublinka74 no musím to nějak vymyslet spíš bych šla do toho clostíku hned asi k vůli ovulce at vidím co to udělá....jestli naskočí...prosinci to byli samí dušíci na ovu testu...jsem z toho blázen

bublinka74
9. led 2015

@blauen tak uvidíš ....to zkus ,ale ta soja je opravdu prý to samé jen néé chemie 😉

sleepers
9. led 2015

@bublinka74 ta sója mě dost zaujala. Nevím, jak to budu mít po případný revizi s tím clostilem ale pokud bych ho nemohla hned užívat, zkusila bych to. Víš nějaké dávkování??

bublinka74
9. led 2015

@sleepers jasné a fakt je to prý stejné 😉 jen prostě bez chemie....2x1 denně ráno a večer ..co ty co nového 😉 já do toho půjdu než bych nasadila chemii,tu můžu vždycky 🙂

sleepers
9. led 2015

Takže to fakt můžu brát denně? Nění to jako clostil, který se bere v určitý f.cyklu??

Jinak víc budu vědět až kolem 16hod. Jsem napnutá jako kšandy ale počítám úplně se vším. Pokud je to neprospívající, ráda bych se vyhla revizi
@bublinka74

bublinka74
9. led 2015

patří mezi nejlacinější a spolehlivější - jedna tabletka obsahuje 25 mg isoflanovoidů. 100 mg iso... odpovídá 50 mg clostilu, jedna tabletka . způsob dávkování je podobny jako při clostíku, bere bud 3-7 dc, nebo 4- 8, nebo 6-9 dc.
vyhodou oproti clostilu je, že jsou to přírodní estrogeny- clostil je anabolické steroidum, které se může brát maximalne 6 krát za život, soja narozdíl od clostilu nesnižuje výstelku dělohy a naopak podporuje např.plodny hlen, který je taky důležitý pro životnost spermii a jejich cestu k vajičku.

Prostě soja má podobný efekt jako clostil, ale funguje na jiných principech 🙂

ha ha, se cítím jak reklamní agent @sleepers

sleepers
9. led 2015

@bublinka74 seš nejlepší 😀

bublinka74
9. led 2015

@sleepers já néé to kamarádka a to jsem jí potkala náhodně a přeposlala mi to 🙂 bud můžeš Fytosoju a nebo Soja estrovone ... 🙂

majkylove
autor
9. led 2015

@terezapetrova tak co registrace? 🙂

bublinka74
9. led 2015

@sleepers může to být i Sarapis Soja ... 😉

bublinka74
9. led 2015

@sleepers soja jako taková je celkově výborná ...odjakživa to je pravda 🙂

bublinka74
9. led 2015

@sleepers Nyni kdo chce holky mají tu Sarapis Soju ....u Dr.Maxe ---levnější ...hlavně musíte říct,že jí chcete s izoflavony 🙂