Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
9. led 2015

Teď mi psala nebo nej u Dr.Maxe ještě toto Izoflavony Duo s vitamínem D cps.50+10 navíc (Noventis)

bublinka74
9. led 2015

nejlepší ale ohledně 50 mg izoflavonů je ta Sarapis Soja 🙂

bublinka74
9. led 2015

@majkylove co štítka opice 😀 😀

majkylove
autor
9. led 2015

@bublinka74 ále,zas mi přidala,to budu snad zachvilku polykat místo jídla,nějak se mi to nezdá,ale tak teď to řešit nebudu že.Chodím tam teď každej měsíc,to je hrozný 🙂

bublinka74
9. led 2015

@majkylove ahá noo ono se v těhu přidává to vím ...také když otěhotním mám znovu přijít 🙂

majkylove
autor
9. led 2015

@bublinka74 já chodím každej měsíc teď na krev a pak na yvšetření,sem tam víc jak na gyndě ty jo 😀

bublinka74
9. led 2015

@majkylove jooo ?? No to je hustý a co bereš nebo brala ???

bjoucik.15
9. led 2015

ahoj holky,tak jsem z ko doma...příští týden tam jdu zase...

bublinka74
9. led 2015

@bjoucik.15 a co co povídej ??

majkylove
autor
9. led 2015

@bublinka74 beru euthyrox 50 takže ještě ždáná hrůza,ale dlouho sem brala jen 5x týdně,minule mi to zvedla se 7x a teď na 5x1 a 2x2 takže v devátým měsíci skončím tak na krabičce týdně nebo co jako.no chce mě vidět každej měsíc prý 😒
@bjoucik.15 a co ses dozvěděla?

bublinka74
9. led 2015

@majkylove ahá to máš jako já ...já beru dvakrát denně jednu tabletu 50

majkylove
autor
9. led 2015

@bublinka74 2x denně? já mám brát ráno a na lačno jinak je to prý na prdlačky,toš pak se v těch doktorech vyznej

bublinka74
9. led 2015

@majkylove jj já beru ráno jednu před jídlem dvě tablety ..já už jsem sblbá promiň ...takže mám 100 nyní zvedl mi to o jednu 😀 už se mi to dávkování všeho motá 😀 😀

bjoucik.15
9. led 2015

krev mi nevzal... ale na UTZ byla vidět dutinka...sliznice stále nízká.... odpovídám 4tt, což odpovídá s otěhotněním toho 20.12 🙂 zatím je to prej dobrý, uvidíme co se vyvine za týden... říkal,že včera by to vidět ještě nebylo 😵 takže asi tak.

bjoucik.15
9. led 2015

@majkylove alespoň jsi hlídaná každý měsíc 🙂

majkylove
autor
9. led 2015

@bublinka74 si říkám 😀 ale víš co já bych se vůbec nedivila,co doktor to jinej názor.
@bjoucik.15 no vidíííš,tak to vypadá na super zprávy kočko 😵 teď hlavně co nejvíc odpočívat skrz tu sliznici a jak se pořádně zavrtá je vyhráno 😵

bjoucik.15
9. led 2015

dutinka měla 4mm...

majkylove
autor
9. led 2015

@bjoucik.15 no jak se to vezme,já jsem spíš názoru že ta doktorka je potrefená a prostě přidává každýmu jen tak pro jistotu,nevím no,ale nemám sama právě tento názor na ni,ale tak teď v těhu si s tím smaozřejmě zahrávat nebudu a pak to budu řešit a hotovo

bublinka74
9. led 2015

@bjoucik.15 tak držím palečky ...stejně holky jste dobrý že běháte takhle brzy ..já bych z toho byla na nervy 😀 to pro mne není ...já vždy šla a řekli jste 7+4 nebo 8+2 a tak a vše bylo vidět a udělali všechny odběry a i to rychleji utíkalo vše 🙂 potom

bjoucik.15
9. led 2015

@majkylove říkal i něco o žloutkovým váčku,ale nevím myslím, že by nebyl ještě vidět ne?..

bjoucik.15
9. led 2015

@bublinka74 tak já krvácela tak mě pozvali hned a do toho jsem měla poslední MS v Listopadu, takže jsem měla být 6tt...

zukanak
9. led 2015

@bjoucik.15 noo super. Takže je vše na dobré cestě 😉

majkylove
autor
9. led 2015

@bublinka74 však já šla taky až měsíc po pozitivním testu,ale nervy to byly i tak,ale určitě menší než kdyby tam pořád nic neviděl,takhle už bylo jasno jak už bilo aj srdíčko :-*
@bjoucik.15 ale když krvácelas tak je to jasný a žloutkovej váček je právě od začátku a postupně zaniká 😉

terezapetrova
9. led 2015

@majkylove no nestihla jsem to 😒 😒 presne 8h a 45sekund jsem klikala na registrovat a uz bylo plno, je fakt, ze muzes psat jak pan buh ale stres pak asi udela svoje, pripadala jsem si total neschopne, dr me uklidnil, ze ma chyba to nebyla a ze to proberem az k nemu pristi tyden pujdu, nepotěšilo me ale, ze jsem to nedokazala ☹

terezapetrova
9. led 2015

@loilla jsem moc rada, ze jste ok, opatrujte se 🙂

majkylove
autor
9. led 2015

@terezapetrova jééé,tak s tím jsem vůbec nepočítala,to mě mrzí ☹ neboj to se nějak vyřeší,co tam zajít ještě osobně ať si aspoň jako náhradník nebo tak?

terezapetrova
9. led 2015

@majkylove dekuju.. nu ještě mam sanci pristi pa dle druhého terminu porodu ale ja uz nevim co bych mela udelat vic aby se registrace povedla jestli me chapes.. a muj dr by snad byl schopnej me tam protlacit i bez registrace tak uvidim co mi rekne pristi ut a podle toho se asi zaridim , co Ty dnes jsi mohla spinkat dele nez do 8h? 🙂

bjoucik.15
9. led 2015

@zukanak zatím to prý odpovídá... krom té nízké sliznice...

@majkylove tak tam je, ale hodně maličkaté... 🙂

bjoucik.15
9. led 2015

@terezapetrova a kam ses registrovala??

zukanak
9. led 2015

@bjoucik.15 na tu sliznici doporučuju Pyridoxin a bekomplex-forte. Mně to pomohlo. Ale asi se radši poraď s doktorem, prý může u novorozence vzniknou pyridoxinová závislot při zvýšených dávkách. Já beru po tabletce denně, někdy si beru i dvě denně...I teď jako těhule 😉