Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

terezapetrova
9. led 2015

@loilla jenom tolik věci, ze jsi tam koupila ju, to se mi nejak nechce verit 😀 😀

terezapetrova
9. led 2015

@loilla co to je stojanek do vanicky? takove to plastove lehatecko? 🙂

majkylove
autor
9. led 2015

@loilla tak já pravidelně vařím na 2-3 dny,ani jednomu to nevadí a já bych se mohla vyprdnout vařit tak často,za prvé sem líná 😀 ale to by ještě nebyl největší problém,ale věčně nevím co,pořád je to všechno dokola a vymýšlet ještě takhle často,no vůbéééc 😀 a se spánkem to mám jak ty,ikdyž vstanu brzo,stejně před půlnocí neusnu a to spíš vždycky až hrubo po a to jsem si myslela jak se mi to na neschopence spraví,bo jsem před tím směnovala tak to bylo jasný a stejně taky prd 🙂) a na neschopence bych chtěla být ještě tak rok nejlíp 😀

loilla
9. led 2015

@terezapetrova Hele, Ty jedna.. 😀 Vaničku se stojánkem 🙂))

terezapetrova
9. led 2015

@loilla vyfotíš prosim tu vanicku??? 😎 😎 😀 😀 to je nejake drzatko primo soucasti te vanicky?

terezapetrova
9. led 2015

@majkylove ja bych chtěla neschopenku na 5 let? Kdo da??? 😀 😀

loilla
9. led 2015

@majkylove Jo, to vymýšlení je prd.. :-/ Naštěstí jsem dostala k Mikuláši kuchařku.. 😀 Ale je fakt, že taky určité věci dělám na dva dny.. Omáčky nebo tak.. Naštěstí už se to setkalo s pochopením, ale když jsme spolu začali bydlet.. 😀 Zvyklý na stravu od babičky - tam denně navařeno, tak dva měsíce se neopakovalo stejné jídlo, domácí polívky, napečeno.. 😀 A najednou bum - já základ 5 jídel, zvyklá na polívky z pytlíku a upíct sem uměla jen bábovku.. 😀 Naštěstí se musím pochválit, že teď už je to dobrý.. peču víc než moje mamka, jídel umím taky více a polívky... nooo, ty sice jedu většinou z pytlíku, ale vývary už taky zvládám.. 😀

No, tak když si dělala na směny, tak to je jasný.. 🙂 No.. na neschopence sice ne, ale do práce ještě chvíli nepůjdeš.. ale leháro už to za chvíli nebude.. 😀

loilla
9. led 2015

@terezapetrova To je prostě vanča na mímo, ale je na stojánku.. 🙂 Že jí nemusím někde pokládat a ohýbat se k ní 🙂

terezapetrova
9. led 2015

@loilla jezisi ja jsem pitoma, no jasne dik, uz i ja to chápu 😀 😀

bjoucik.15
9. led 2015

@loilla děkuji 🙂 no taky mě to potěšilo... hlavně pobavilo, že jsem si vlastně diagnozu řekla sama.. doktor jen přikyvoval 😀 kamarádka, ta PA co mi byla u porodu měla úplně to samé... říkala že měla 160hCG a další týden vidět jen gest. váček a žloutkový váček a měla 4mm.. úplně stejně jako já a je už v 10tt 🙂 to strašně nakopne. tak jsem si dneska samou radostí koupila palcový rukavice, prostě palčáky ale úúúžasný... a pobavil mě manžel,prej " chtěl jsem ti koupit kytku, ale bál sem se že mi ulítne".. 😀 vichr ohromnej tady....

bjoucik.15
9. led 2015

@loilla zlatíčko myslíš, že budeš stále běhat pro vodu a zase s vodou do koupelny vylít?? měla jsem to taky a nepoužila ani jednou...

loilla
9. led 2015
loilla
9. led 2015

@bjoucik.15 😀 Hlavně, že to dopadlo takhle.. Jsem mooc ráda! 🙂 Vždyť jo, musíš si udělat radost.. 🙂 To je dobrý... 😀 Tady to taky fouká, ale asi né tolik.. .-)

Já ji budu mít normálně v koupelně.. 🙂 Takže běhat pro vodu, s vodou nebudu.. Jen jsem nechtěla tu do vany, jelikož bych musela pak při mytí klečet a nebo být hodně ohnutá.. 🙂

majkylove
autor
9. led 2015

@loilla no a já bych právě brala ale to leháro ještě dýl víš 😀
@terezapetrova nedáááám 😀 stejně je to hrozná představa že jsem naposledy v životě,nebo na dalších 20 let teď posledních pár měsíců sama 😨 😅

terezapetrova
9. led 2015

@majkylove daaaaassssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss 😀 😀 😀 😀 😀
jinak s temi dvaceti lety mas pravdu - tedy minimalne 20ti 😀 😀 😀

loilla
9. led 2015

@majkylove máš smůlu, řekla bych.. 😀

majkylove
autor
9. led 2015

@loilla nééé,fáááákt? 😀 hlavně mě strašně zajímá jak to naše mrně vypadá tý jooo,už bych ho hrozně chtěla vidět 😵

loilla
9. led 2015

@majkylove noooo, čučíš co.. 😀 příští týden, neee? 🙂))))

loilla
9. led 2015

Nic holčičky, já se tu s Vámi pro dnešek loučím.. Jdu se vykoupat a pak ještě udělat ten třibarevný koláč... 🙂)

:-***

majkylove
autor
9. led 2015

@loilla noo to sice jooo,ale víš jak,nejlíp to 4D,ale nejlíp prostě na živooo,si ještě počkám 🙂 ale pořád si říkám jak asi bude vypadat 🙂
hoď pak foto koláče 😝 a doboru noc přeju!

bjoucik.15
9. led 2015

@loilla tak super, že to budeš mít v koupelně 🙂 já se nakonec ohýbala jen párkrát do vaničky... ve 2 měsících už ve vaně krásně pásla tak byla ve velké s trochou vody... 🙂

bjoucik.15
9. led 2015

@loilla já peču na zítra kuře.. a ten pták se ne a ne upéct!

bublinka74
9. led 2015

baf buchtyy kontrola 🙂

bublinka74
9. led 2015

Jsem si stahla konika do mobilu,ale nic moc :D

loilla
9. led 2015

@majkylove Je to ta klasika - krájím ho pak na kousky a ty vypadají zevnitř takto 🙂

loilla
9. led 2015

Koláč hotový, ještě jsem udělala okurkový salát... Spát se mi, kupodivu😀, nechce, takže si jdu pustit nějaký film a hodit nohy nahoru.. 🙂))

loilla
9. led 2015

@bublinka74 Není to nic světoborného, ale na to, abych Vás měla v merku kdykoliv, to stačí.. 🙂)) 😀

bublinka74
10. led 2015

@loilla joj ten vypadá úchvatně a jed obrý ,taky ho občas dělám 🙂 jsi šikulka 🙂

bublinka74
10. led 2015

Holky já mám úplně těžký ńadra a když spím bez podprdy tak je mám ráno jak 8 kg ...,to jsem na to zvědavá ...to jsem ještě neměla 😀

bublinka74
10. led 2015

Koukám jste tu rozebíraly jak vaříte atd... holky a kdyby jste měly vařit pro 6 na dva ,tři dny ....to je hukot 😀 😀 já už zase neumím vařit vůbec v malém 😀 a jsem hrozně šťastná ...když jsem potkala miláčka a řekl,že rád vaří a ve velkým,skákala jsem do stropu ....je to velká výhoda a bývalý muž uměl tak kuře a brambor 😀 😀 tak já si oddychla,že po 20 letech nebudu konečně pořádně vařit 😀