Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
13. led 2015

@loilla no joo,no joo,tak do neděle fotku pořídím,slibuju ju 😉 ale myslím že je teď tak nějak zhruba stejnej od posledně 🙂

loilla
13. led 2015

@majkylove Supeeer 🙂 fakt jo? si děláš srandu, ne? 😀

majkylove
autor
13. led 2015

@loilla no nedělám 😀 však to není zas tak dlouho né co sem ho fotila tak kam by furt rostl jakoo 😀

loilla
13. led 2015

@majkylove Taky pravda, noo.. 🙂)) A váhově to vidíš jak? 🙂

majkylove
autor
13. led 2015

@loilla zítra ráno hupsnu na váhu a pisnu 🙂 teď už se jdu přesunout pro změnu k tv do ložnice 😀 dobrou kočkoo :-*

loilla
13. led 2015

@majkylove Oukej 🙂)) jasný, my jdeme "psychovat" 😀 dobroukýýýý :-**

bjoucik.15
13. led 2015

@loilla a to jsi v rychlosti přeříkala jaký film??? 😀 takhle když to čtu je to mazec 🙂 Jinak pěkné bříško 😉

bjoucik.15
13. led 2015

No holky sehnala jsem si kočár..pro mě jako dělanej, ale nějak nemám přebytečných 20tis 😀

loilla
13. led 2015

@bjoucik.15 "Posedlá" 🙂)) jo, je to mazec... a mě to baví sledovat 😀

20tisíc? Fííííha, týý brdo....

majkylove
autor
14. led 2015

@bjoucik.15 jakéééj? 🙂 já se bojím že taky skončíme na těch 20,ale snažím se od toho čím dál víc upouštět tak budu doufat že né.kdy jdeš k dr?
@loilla ti dám posedlou,do jedné tu čumákuješ a teď chrápeš co? 😀 popravdě kdybych neměla jít k zubařce spím taky 😀 a nejhorší je že jsem teda s vypětím všech sil vstala,nachystala se a zubařka zavolala že je nemocná,toš nekleplo by tě? 😠 jsem pěkně mohla ještě spinuškat 😅

bublinka74
14. led 2015

@martinalinda ajoj kočko ..to estrovone máš 50mg izoflavonů ?? Tak brát od 4DC nebo 5DC dvakrát denně jednu tabletu tři dny a dva dny pak dvakrát denně dvě tablety ---pak až zas další cyklus 🙂 a ničeho se neboj je to přírodní,ale na bázi clostíku 🙂

bublinka74
14. led 2015

Ahoj buchty jak je ,koukám fajne ...to je dobře 🙂 já trpěla dva dny jako pes holky...tak bolavou ms jsem neměla snad 100let ----děs ....řekli mi že i ta soja upravuje ms skládá se to vlastně z červeného jetele,ze sojových bobů a je tam dost těch izoflavonů ...tak uvidíme,to funguje výborně prý na ovulaci a dozrávání vajíček 🙂 tak se nechám překvapit 🙂

bublinka74
14. led 2015

Holky kde jstéé všechny .. 😀 😀 když tu chvíli jsem tak tu nikdo není 😀 😀 opice jedny zlobivý 😀 😀

bjoucik.15
14. led 2015

@loilla to máš fakt, posedlá je opravdu takhle 🙂

@majkylove ten co jsi sem dávala ty...TFK Joggster x4 a nebo X. má to výměnitelné nápravy takže máš čtyřkolku nebo trojkolku a projedeš krásně sněhem... a u toho Xka máš trojkolku aretační, nearetační a malá kolečka do města 🙂

bjoucik.15
14. led 2015

@majkylove k dr jdu v pátek...

majkylove
autor
14. led 2015

@bublinka74 já takou ms měla po vysazení HA,sem myslela že umřu,sem bez prášků neudělala ani krok,hrůza,tak snad se ti to všechno upraví hezky 🙂 já tu súúúú 😀
@bjoucik.15 jj,ten je fakt dobrej,ale já pořád nevím,no zítra jedem před genetikou po kočárech tak uvidím 🙂

88martina88
14. led 2015

@majkylove
@bjoucik.15 ahoj holky. tak ja se jenom rozhlížím po kočárech ale mne se líbý tady ten. Kamoška ho ma a je s ním spokojena jen s autosedačkou bojuji (jeji maly je dost velkej macek tak se nevleze ale to se dá pořesit) zkoušela jsem ho a ovlada se velice dobre. Je pomerne lehoučky a mne se liby v te tmave hnede barvě 🙂 a hlavne nestojí 20000 🙂 pomer cena výkon maximalne vyhovuje 🙂
http://www.kocarky-ruzovypanter.cz/v-141-baby-d...

marketat
14. led 2015

@88martina88 Ten jsme pořídili my 🙂 Přesně v té tmavě hnědé, moc se nám líbí. Sice je zatím u tchýně ve skříni, ale věřím, že bude sloužit dobře. 🙂 A přesně, poměr cena výkon mi přijde super. Ale uvidím, co budu říkat za půl roku nebo za rok. Autosedačku budeme kupovat Maxi Cosi, kvůli bezpečnosti.

majkylove
autor
14. led 2015

@loilla ranní pupino a váha +6 kilo 😕 nevšímej si zafláganýho zrcadla,nebyl čas leštit 😀

88martina88
14. led 2015

@marketat mne se taky moc moc líbý tak uvidíme a sedačku taky asi budem kupovat jinou nez je tam ale možna ju vezmeme jen pro našich at maji taky sedačku aby jme nemuseli tahat tu nasi 🙂

loilla
14. led 2015

@majkylove Včera jsme nááhodou koukali na "Návrat domů", o další psychobývalce.. Ale ta už se s tím tak nemazala, ta jeho přítelkyni držela nejdřív doma a pak svázanou ve sklepě.. 😀 V 2:30 bylo dokoukáno, já pak čuměla ještě na TV a kolem 3:30hod jsem usla.. Každopádně dnes před spaním koukám na nějaký normální film.. 😀

Týýý jo, to není fér!!! 😀 Krásný břuuuško! 🙂)))

majkylove
autor
14. led 2015

@loilla aji ty máš krásnýýýý 😵 já byla dnes u kadeřnice a holky že nemám žádný břicho,že to je mazec,jedna že takový měla ve 2 měsíci + 10 kilo už,no tak si vyber že 😀

loilla
14. led 2015

@majkylove Tak to je zase další extrém dle mě.. 😀 A u kadeřnice dobrýýý? 🙂))

Já se bála, abych nešla domů s rezavou hlavou.. 😀

majkylove
autor
14. led 2015

@loilla pohodáá,nemám problém s chytnutím barvy,ale je pravda kdybych ladila do blond tak bych se asi obávala trošku 🙂
hej však kdybys ju viděla,malej má 5 měsíců a ona zdechlá jak dřív,úplně výstavní postavička a v těhu měla navrch 35kg 😲 ona neví proč,bo až do 7 měsíce blila takže ani skoro nejedla,sranda 🙂)
jinak ti řeknu že se máme na co těšit jo? 😀

loilla
14. led 2015

@majkylove No, já šla právě na blond melíry... 🙂 Tak to je hlavní, že to chytlo, jak mělo.. :--)

35kg? Tý jo, to je masakr teda.. 🙂) Musí bejt ráda, že to má dole.. 🙂

Jo? Jakto? 😀

majkylove
autor
14. led 2015

@loilla to víš že je.no už jenom porod byl super popis 😀 a teď že malej celých 5 měsíců pořádně nespí,hej oni spí denně tak max 3 hoďky a ještě trhaně,teď že už je to teda asi 14 dní lepší,ale že třeba usínala při třepání malýho bo on jedině na rukách a vzbudil ju přítel že co dělá,ona furt hojkala ruky a malej už dávno v postýlce a takový úlety 😀 ale bere to sportovně,vypadá úplně skvěle a říkala co mám dělat,brečet?a co by mi to pomohlo,já si to užívám a nevyměnila bych ho za nic na světě tak to přetáčím ve srandu aspoň,nedá se nic dělat 😀

marketat
14. led 2015

@majkylove My ale budeme mít přece děsně hodný miminka, ne? 😀 Jinak pupek máš super. Já se viděla o víkendu s kamarádkama, jedna má termín 3 týdny po mně a má krásný bříško. Kamarádka na nás kouká a říká mi: "Markét, Katka má větší břicho než ty, ty vypadáš taková... nooo... tlustá" 😀

majkylove
autor
14. led 2015

@marketat 😀 to fakt potěší že 😀 ale taky bys mohla přihodit nějaký fotečky,co ty na to? 🙂 kamarádka co čeká o 3 týdny později jak já tak je totálně plochá,takže jako já to nechápu 😀
a já budu mít zlatý mimčo,to je jasný jakooo 😀

majkylove
autor
14. led 2015

rozhoduju se jestli jít holky zkusit dneska cvičení,nebo se na to vyprdnout,já sem hroznej lenoch 😀

marketat
14. led 2015

@majkylove Ona ta kamarádka je hrozně hubená a má takový to krásný těhotenský bříško, jinak prostě nic. Kdežto já mám prostě široké boky vždycky, tak se nedá nic dělat 😀 Něco teda vyfotím, až budu doma, ať vidíte, jak tloustnu 😉 V práci jsem ve volné operační haleně, tak v ní není vidět nic, což je super, když klientům ozamuju, že budu odcházet. 🙂