Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
15. led 2015

@marketat já jsem s tou cukrovkou právě na vážkách,na jednu stranu mám stejný názor jak ty,na druhou si říkám kolik těhulí ji má a kor z toho začátku se to vůbec neprojeví,ale já taky plně věřím doktorovi takže když mě tam nepošle tak to taky neřeším 🙂

držte mi holky večer pěstíííí!!!

marketat
15. led 2015

@majkylove budu držet 😉

hrizuzu
15. led 2015

Ahoj holky, Přidávám se k Vám. Snažení od začátku roku, tak jsem zvědavá 🙂

hana247
15. led 2015

Ahoj holky prosím o radu..já ty čárky na ovu testu nemám nikdy úplně stejné 😒 , máte s tím někdo zkušenost? Fotky úterý až dnes přikládám..děkuju

hana247
15. led 2015

tak ještě upřesnění - poslední test a dnešní vývoj 😕 už mi hrabe 😀

bjoucik.15
15. led 2015

@loilla já si vyrobila svůj těhu pás 🙂je to jednoduchý... vezmeš podsedák na židly a přišiješ si tam pásek se cvokem na pás a další popruh za sedačku.. je to cca a za 100kč a poslouží to stejně

martinalinda
15. led 2015

@bublinka74 jj jsme na tom skoro stejne, na den presne cca. Me taky boli bricho, porad od te ms, dneska uz jen spinim, malicko...takze v pohode. Ale to bricho...jdu pristi tyden stejne na kontrolu, spis se domluvit co teda ten utrous, reknu ji ze jsem brala tu soju, treba to pozna na utz hned, jak uvidi narostle vajco 🙂 snad teda. Ale urco, pokud te boli bricho tak dr neodkladej, taky pristi tyden. A ty chodis na nejakou krev? Ja teda jeste nebyla od te doby co se snazime, tak asi nebylo treba. Ja uz taky nicemu nerozumim, nic neni podle planu, nic neni jak ma byt standardne, porad neco...Asi jsme fakt exotky 🙂

martinalinda
15. led 2015

@bjoucik.15 ukaz foto pásu 🙂 to bych rada videla 🙂

martinalinda
15. led 2015

@hana247 Myslim ze ty posledni jsou pozitivni, ale ja ten ovu moc neverim, teda na zacatku jsem verila, ale nikdy mi neukazal stejne silne obe carky, az ted minuly mesic a to ovu byla..ale po brani hormonu mi pak ukazal i v druhe casti cyklu opet 2 carky, takze ovu test ovlivnuje hodne veci...proto je to asi k nicemu, nevim..radsi merit teplotu a pozorovat hlen, moje dr. rikala ze nejaky cipek si stejne skoro zadna z nas nenahmata, takze hlen a bt je jistota...tak uvidis, ale urco bych se snazila, treba to vyjde. Znam holky co mely da se rict nepozitivni test, porad byla jedna slabsi nez druha a otehotnely...takze proto tomu moc neverim 🙂

bjoucik.15
15. led 2015

@martinalinda nemám ho ☹ dala jsem ho pak ségře... ale zkusím najít odkud jsem čerpala 🙂

bjoucik.15
15. led 2015

jinak holky jsem dneska zašpinila a trocha krve šla taky... volala jsem na gyndu a poradili mi ascorutin, takže už mám v sobě jeden prášek a zatím snad v poho :( uvidím zítra na kontrole, snad mi řeknou pozitivní zprávy, ikdyž mi po tel. říkali ať se připravím na nejhorší ☹

majkylove
autor
15. led 2015

Holky všechno je vpořádku,třikrát hurá!!!Máme nožičky,ručičky,prstíčky všechny,orgány,srdce ok,prostě všechno 😅 vážíme 405g a prcek to zas prospal,vám říkám že jestli nebude takhle furt spát po porodu tak uvidí 😀 ale je to pěknej syčák,ani za nic se nechtěl nechat vyfotit,paní doktorka se ho snažila fakt dlouho nastavit a níííc,furt ruce před hlavičkou a ani rana 😀 takže tady máme 3 ufouní fotky,mrkněte ke mě do blogu 🙂)

bublinka74
16. led 2015

@martinalinda ahojky ..nooo exotky jsme to je fakt 😀 ,ono to nějak dopadne 🙂 já chodím každé dva měsíce na krev ,ale to je na onko markry víš,hlídají mi je dost mi před operací vyskakovaly a pak když vše vyčistili atd...tak hodně klesly tak proto ....jinak všechny odběry už máme za sebou a máme vše v pořádku ,to u mne fakt bude jen těma nedozrálýma vejcema jak říkal doktor -stará lednička prý 😀 😀 😀

bublinka74
16. led 2015

@majkylove supér kočko to je dobře ...lump po Tobě ..počkej až vyleze ,Tě nenechá ani spát 😀 teď se tam válí pěkně 🙂

merilinka
16. led 2015

Holky,tak já se musím taky pochlubit,kdy to tak blbě řeknu 😵 ,po tom všem nepodařeném a probrečených dnech včetně hospitalizace v nemocnici mezi svátkama se silným krvácením dneska kontrola,malej 6 cm,12+2 tt a hematom zmizel 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,úplně,ani známka po něm,takže si to konečně začnu užívat i dr říkala,že děláme pokroky a vypadá to moc dobře,,prostě je to bojovník 😀 😀 😀 ,Nechala jsem si udělat i ten první screnning,dle utz vše super,šíjové projasnění a všechny hodnoty parádní,ještě čekám na krev a tím bychom snad měli nějhorší za sebou,ještě čekám,zda se příště dozvíme jestli chlapeček nebo holčička,nic tam mezi nožkama nebylo,ale je moc brzo,hlavně,ať je mu dobře 😵 ,všem moc moc držím palečky a na každého to štěstíčko čeká 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

merilinka
16. led 2015

@majkylove velká gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! měla jsem podobné fotky u dětí 😀 😀 😀 😀 ,hezké těhulkování 😵 😵 😵

majkylove
autor
16. led 2015

@bublinka74 ty mi teda přeješ holka 😀 mu říkám že když teď chrápe tak prostě bude chrápat dál a hotovo,vůbec s ním nebudu dikutovat 😀
@merilinka děkujíííí 🙂 a já tobě taky moooc gratuluju,to jsou super zprávičky 😵

bublinka74
16. led 2015

@majkylove 😀 😀 😀 nooo to jooo teda 😀 😀

bublinka74
16. led 2015

@merilinka ahojky,super zpráva to je fajn 🙂 jak se ti projevil hematom vůbec,tys o něm věděla ??

loilla
16. led 2015

Nazdar baby,

co je nového? 🙂)) Jak dopadly vyšetření těm, které je na konci tohoto týdne absolvovaly, noo? Šup! 🙂)

@majkylove Hip, hip - supééér! Fotečky krásný, slaďouš majéj a hlavně, že je v pořádku, to jsem ráda!!!! 🙂)) A že nebude spát, až vyleze.. hahá - právě odpočívá teď, aby to nahnal a pak nemusel.. 😀

@merilinka Paráááda!!!! Tak ať to takhle je až do finiše!!! 🙂

bjoucik.15
16. led 2015

ahoj, já dnes byla na KO a nic moc tedy.... váček za ten týden povyrostl jen o 2mm a miminko tedy není vůbec vidět..já tam viděla jen prázdnou bublinku.... odpovídám 4tt+, takže nic moc...prý to vyhraný nemáme ani náhodou..příští týden jdu na ko znovu ☹

merilinka
16. led 2015

@bublinka74 ahojky,22.12 ,když jsem přišla z práce,zakašlala jsem a najednou ze mě vylítlo spousty krve,ale fakt hodně,jako když otočíš kohoutek. Okamžitě jsme jeli,udělali mi utz + vyšetření,na vyšetření ze mě vypadla cca 5 cm velká sraženina,ale utz pak naštěstí ukázal,že je malje ok,ten hematom byl nad vnitřní brankou,3 x 1 cm a ohrožoval malé,kdyby se to rozteklo víc,odešlo mi vše. Tak si mě tam nechali,dávali kapačky na zastavení krvácení ,když mě pouštěli,ještě jsem krvácela,ale starší krví,bohužel hematom byl i na další ko stále stejně velký....ztrácel se fakt měsíc..... hlavně,že se ztratil 😵

merilinka
16. led 2015

@loilla Děkuju moc!!!!!

bublinka74
16. led 2015

@merilinka ahá hezký a břicho tě nebolelo ??? Hlavně,že už je to dobrý a bude 😉

bjoucik.15
16. led 2015

@merilinka taky dobrý, no tak hlavně že už to je v pohodě... 🙂

majkylove
autor
16. led 2015

@loilla no fotečky supéér,to joo teda 😀 a já ti dám aby to nahnal,ty jedna 😀
my jedem zachvilku k manželovým rodičům na noc a ráno do Brna na nějakej cestovní veletrh,prý je to fajn,tak bude aspoň výlet 🙂
@bjoucik.15 holka pořád držím pěsti,uvidí se příští týden,ale věřím že to bude dobrý :-***

bjoucik.15
16. led 2015

@majkylove snad ano, budu doufat, ani mi nic jiného nezbývá 🙂

martinalinda
16. led 2015

@bjoucik.15 jasny, najdi, to by me zajimalo jak to vypadalo 🙂 juj, tak snad bude vse v poradku, je to hrozny na to myslet, ale preju stesticko, musis doufat, ze to bude tak ja ma byt..budu na tebe pristi tyden myslet. Hlavu vzhuru kocko.

martinalinda
16. led 2015

@majkylove jsem rada zlato, ze je vse v poradku, to je dobre..clovek v dnesni dobe pocita se vsim a boji se kazde kontroly, ja i u stitne zlazy se bojim, at je vse v poradku, je to hrozny. Misto abychom si uzivaly zdravi, tehotenstvi...tak mame z kazde navstevy strach..ale je dobre ze to vse klaplo, tak dalsi kontrolu mas asi za dlouho co? Jinak fotecky super, sice moc nevidim, ale ta prvni je s hlavickou - ufounek ze? 🙂

bjoucik.15
16. led 2015

@martinalinda děkuji 🙂 zkusím to najít...