• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nové snažilky

11. května 2017 
autor
@martinalinda jj,brio je dobrej,akorát už ho nevyrábí tak uvidíme,zatím je jich ještě dost :slight_smile: a nebooj,taky už to budeš brzo řešit :wink:
19. led 2015 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martinalinda no tak to by mě zajímalo co má.... může to být stoke nebo něco podobně kosmického :slight_smile:
19. led 2015 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove mě se brio nelíbí, je moc hranatý a přijde mi nízko korbička..
19. led 2015 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinalinda ahoj kočičko,že by fakt ??? No vidíš paráda ....tak uvidíme,já už ho brát nebudu,už jsem ho vysadila a zas až to dostanu ...taky tě pobolívá to břicho ještě ...mne trošku ano :slight_smile: tak držím palečky moooc :slight_smile:
20. led 2015 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janajens cystu jsem měla já a taky měla špinění nepravidelné atd... bohužel cysty to dělají nooo :confused:
20. led 2015 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sleepers gratuluji moooc ..no vidíš,jsme říakly nedělej ukvapené závěry ....to bude bojovník nebo bojovnice :slight_smile: to jsem zvědavá :wink:
20. led 2015 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janajens joo a cysty ještě rády zblbnou tělo a máš těhotenské příznaky ... bolest prsou,na zvracení,hlad ....jsou to mrchy
20. led 2015 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove neboj já zas naskočím,že se mne budete chtít zbavit buchty :grinning: :grinning:
20. led 2015 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@loilla to tu taky pěkně fláká :grinning: :grinning:
20. led 2015 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bublinka74 no už se těším :grinning: a je to pravda @loilla na to taky prdí,to by mě zajímalo co tak může asi doma dělat? :grinning:
20. led 2015 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove :grinning: noo coo dělá ...courá a nakupuje hadry určitě a bůh ví co ještě :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2015 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bublinka74 jj jsou a pokud nezmizi jdu pod kudlu :frowning2:
20. led 2015 ve 13:24  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 @majkylove Holčičky moje, neprdím, neflákám - koukám se několikrát denně přes telefon, ale psát přes něj je pro mě teď trochu nemožné, jelikož mi blbne klávesnice.. .-)) A sezením za PC se vyhýbám, jak to jde, jelikož s mými zády je to den ode dne horší a já už pomalu nevím, jak mám sedět, ležet.. :-/
A náhodou, oblečení už (skoro:grinning:) nenakupuju, protože už tak nějak máme vše! Tsé.. :-P Zítra si tedy ještě jedu vyzvednout od paní vestičku a "tygříkový" overal (ten sice nepotřebujeme, ale je to tak roztomilý s těma ouškama a pacičkama, že jsem musela:grinning:) a pak jedeme pro přebalovací pultík - sehnala jsem od paní za 250,- Kč, tak mám radost.. :slight_smile:))

A co jinak? Co tu? Co u Vás nového, ženy??? :slight_smile:
20. led 2015 ve 13:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majkylove A jinak, já jsem sice doma, ale vzhledem k tomu, že pravidelně usínám už po 4hod ranní ( :rolling_eyes: :angry: ), tak vstávám ve 14hod a pak buď jedu za kamarádkou, našima, do krámu a nebo doma poklidím, vyluxuju, skoro denně vařit a najednou šup a je večer.. :grinning:
20. led 2015 ve 13:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janajens jj to znám taky jsem byla,nejhorší je že se tvoří pořád noooo :rolling_eyes:
20. led 2015 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loilla to mám taky přes telefon pěkně blbý ... :grinning: :grinning: a nevymlouvej se joooo kecko jedna :grinning: :grinning:
20. led 2015 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 Hele, to nejsou výýmluvy! :slight_smile: A přes telefon to náhodou jde, ale když máš dotykáč a chceš napsat "a" a místo toho Ti tam naskáče 5 úplně jiných písmenek... Lahůdka! :grinning: Přemýšlím, co s tím.. :grinning:
20. led 2015 ve 14:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loilla :grinning: joo to já mám právě taky a ještě se to nechutně někdy sekne ..paráda :grinning: :grinning: já vím matko se nerozčiluj néééé :grinning: :grinning:
20. led 2015 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka7 Paráda a co s tím jako? :grinning:
20. led 2015 ve 14:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loilla jééé tygříkový chci na prcka taky... ale my jsme trochu úchylný na medvídka Pů a ten tygříkovskej overal je nádhernej :slight_smile: Máš tedy práce až až... a teď si vem, že bys měla dalšího prcka doma, to je teprve lahůdka... :slight_smile: ale dali to jiný, dám to pak i já :slight_smile:
20. led 2015 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loilla nic :grinning: to je nejlepší nic :grinning: :grinning: jéé tygříky paráda ....si pořiď něco podobnýho :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2015 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinalinda no ten utrogestan by měl pomoct, tak snad pomůže :unamused: ale ty žilky se prý dělají, je to tím prokrvením nebo spíše překrvením :slight_smile: už to nemám....
20. led 2015 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 jasné buchty že to dáte ..když jsem to dala i já se 4 a jsem živá a tady a,tak Vy taky :grinning:
20. led 2015 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bjoucik.15 Je boží, já jak ho viděla - no láska na první pohled.. :grinning: Tak jako, až bude prcek, tak tu rozhodně nebudu denně lítat hodinu s prachovkou, čističem skel atp.. a rozhodně, když uvařím, tak třeba na 2, na 3 dny a né, že každý den jiné jídlo (tím pádem skoro denně nákup) :slight_smile:))

Určitě to dáš, já to vidím ve svém okolí, že mají dvě a dá se to zvládnout.. Všechno se dá :slight_smile:))
20. led 2015 ve 14:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bublinka74 Určitě no, so koupím ten overal na dospělý.. :grinning: :grinning:
20. led 2015 ve 14:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 uz pujdu potreti ale hrozi mi ze prijdu o vajecnik
20. led 2015 ve 14:32  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janajens po třetí ...a co ti dělali po každé ....hele třeba to nebude tak horké hmmm :wink:
20. led 2015 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loilla
@bublinka74 holky já mám naštěstí zlaté dítě.. jasné, že je někdy na přesdržku, ale převažuje to pozitivní :slight_smile: Teď o víkendu u mě byla ségra se synem ročním a tedy zlatá moje holčina... on byl ukňouraný a ještě moc nechodí, sám vůbec jen za ruce a jakmile se ségra vzdálila tak šílenej řev :unamused: Maruška, když jsme byli venku se držela krásně kočárku a když jsem jí řekla že mi dá ruku, přes silnici, tak dala bez řečí.. jakoby věděla, že musí poslouchat :slight_smile: na nočníku malej taky strašně řval, a pamatuju Majdu jak krásně hačala.... asi bych druhé chtěla zase holčičku :slight_smile:
20. led 2015 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 :D to je fajn ,buď ráda....ale není to o tom ..jestli holka nebo kluk ...já měla 4 kluky a v poho taky ,spíš jde o to jak si to nastavíš už od začátku,jsou moooc chytrý už od malinka dětičky a vyčůraný pěkně :grinning: :grinning:
20. led 2015 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 poprve odstranili cystu z vajecniku plus 15% odebrali pak jsem mela cystu 6cm ×7,8 zarostlou do vajecniku a ted ji tam mam zase na samem miste
20. led 2015 v 16:27  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek