Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

mysackovi
20. led 2015

ahojky holky...tak dnes jsem 29dc a ms nikde...zatím nechci testovat, abych nebyla zklamaná....min týden mě občas pobolívávalo břicho...chvílema tak, že jsem myslela že mrška přijde.....tento cyklus byl už bez utrogestanu...taaakže buď je to blbý a ms normálně nepřijde a nebo že by?...že by mi dědeček už tak brzo poslal miminko 🙂 ...jinač poslední dny nemám ráno vůbec chuť snídat...a celkově celý den nemám chuť k jídlu...ale kolem 16 hod mě přepadne hlad a mám pocit že vše sežeru 😀

majkylove
autor
20. led 2015

@bublinka74 přesněě 😀
@loilla noo,tak přes mobil je to fakt na nic,to chápu,ale tak zas do porodu ještě daleko tak nás nemůžeš tak dlouho flákat 😀 se zády zatím problém naštěstí nemám,ale hlavně mám noťas takže tu ležím krásně opřená a píšu na nohách to je super.já teda oblečky začínám řešit a taky to asi brzo budu mít,teď už mám aj seznam drogerky-lékárny takže to pak taky zařídím a pak ještě spousta věcí no 😀 pak hoď fotky všech věciček 😉 a to sis brzo začala trénovat ro noční nespaní čéče 😖

majkylove
autor
20. led 2015

@mysackovi jejkýýý,tak to strašně mooc držím pěsti kočko!a kdy hodláš testovat?zítra že by? 😀

bjoucik.15
20. led 2015

@mysackovi tak třeba se zadařilo a MS už ani nepřijde 😉 ty příznaky být můžou a nemusí... já třeba neměla žádné příznaky u dcerky, teď taky ne, ale bůhví jak to dopadne... nic méně držím pěstičky,aby jsi našla // a pak se určo pochlub 🙂

bjoucik.15
20. led 2015

@bublinka74 jistě že je velikáá chyba v ségře 😀 je moc starostlivá a brečet malého nenechá (podotýkám že nebrečí ale vzteká se ) tak jaké si to uděláš takové to máš 🙂 jsem prostě strašně ráda, že mám co doma mám 🙂

loilla
20. led 2015

@majkylove No joo, tak s noťasem to je pohodička, žjoo.. 😀 Pošli seznam drogerky - lékárny.. 😀 No, taky si říkám.. 😠

martinalinda
20. led 2015

@bjoucik.15 no me by to taky zajimalo, ale po tom co jsem ji psala par znacek, at napovi, se asi nastvala a napsala, ze je to jeji vec a ze si muze komukoliv rikat co chce a ze to bude tajit, tak jsem se trosku divila, ze to teda mohla napsat jinak, ale radsi ji uz nebudu psat, bo jeste bude vic nastvana...zdala se mi divna. Taky si myslim ze bude mit asi stockeho..me se teda moc nelibi, vsak pockej, az mi posle fotku s deckem v kocare, tak ji na to svuj nazor napisu. Oni vsudy vyslepicili ze to bude holka a jmeno Jasmina, ale kocar strasne taji, no me uz to prislo prehnane, to radsi pred vsema tajim pohlavi nebo jmeno ale kocar? dle me se zacala posledni dobou jen vychloubat, protoze malokdo ma kocik za takove penize, a spis to svedci o ni, o jeji povaze..asi ji to bavi ze lidi hadaji co bude mit a mozna si mysli ze ji to lidi zavidi...nevim. Kaslu na to, az posle foto, tak uvidim, dam vedet 🙂 Ale ty inglesie cos posilala ty nove ted jsou pekne teda..no zacinam mit podezreni ze si pak nebudu moct vybrat 🙂

martinalinda
20. led 2015

@bublinka74 taky jsem ho nevzala, proste v nedeli posledni den a pak uz ne, cetla jsem diskuzi na sk konikovi a tam psali i v anglictine ze se pak ma prestat uzivat po tech 5 dnich, pry by mohl mit opacny vliv a nebo prodlouzit cyklus, takze tam psal stop uzivani...takze jsem dala na radu tebe i jich a nevzala. Tak a ted se jen snazit, no bricho me obcas jeste poboliva, to je fakt, neni to jak predtim pri brani soji, ale taky to citim, spis kdyz lezim na zadech a nebo sedim skrcena u pc v praci. Tak treba se nam obema podari vypestovat poradny vajco a nasledne chlapum nasim oplodnit 🙂 Kamaradka ma rodit v kvetnu a psala mi, ze mi pak preda hraci deku, co ji dala jeji kamoska, takze pry budu nasledovat ja, poputuje ke me 🙂 a nakonec mi napsala krasnou vetu: "Ja verim zlato, ze se nam ty miminka narodi obe v tomto roce" 🙂 tak jsem uplne ukapla slzicku, ja v tom taky verim, jeste mame cas 🙂

martinalinda
20. led 2015

@loilla kuurnik devce, nakupujes ekonomicky, to je super. Jsem rada ze se tu najde par takovych bab...ja taky nechci vse nove, kdyz to pujde, neco podedim pro nase mimi pak od svagrinky, neco sekac, bazar....kocar ten chci teda novy, a oblecky nektery taky...ale zbytek se da takto super poridit. A kocik mas uz vybrany?

martinalinda
20. led 2015

@bjoucik.15 jj jak pises prekrveni, ja mela sliznici fakt 12mm skoro, a to rikala dr. ze je hodne na 20dc, takze se mi to pak zacalo delat az tak 25dc, a pak prisla ms..takze fakt ze jo, tak drzim pesticky, hlavne at to pomuze, hodne holkam to zabralo a vse se spravilo, svagrove taky, brala to cely 1 trimestr. tak se hlidej 🙂

martinalinda
20. led 2015

@mysackovi tak hodne stesti, at se zadari a najdes co cekas 🙂 a treba se fakt dedecek uz pochlapil a nadelil... no a co testik, kdy budes delat? to my s bublinkou cekame na ovolku, vidim to tak o vikendu ze by dorazila podle toho jak jsme dobraly soju, takze se budem jen tesit ze se zadari...no a testik pak asi v unoru.

martirr
20. led 2015

Ahoj holky můžu se přidat? My se snažíme už 4.měsíc, ale stále nic, ms i ovulka mi po vysazení naskočily tak nevím kde je problém :(

mysackovi
20. led 2015

děkuju holky.... 🙂
testovat?....opravdu nevím kdy?...třeba to nic neznamená a já budu zklamaná....asi počkám do pátka...nebo radši dýl? 🙂

bjoucik.15
20. led 2015

@martinalinda inglesiny posílala @majkylove 🙂 já půjdu do teutonie a budu doufat že budu mít stejného prcka jako je dcerka 🙂 zajímavý přístup tvé kamarádky 😠 tyhle lidi nesnáším a nemám si s takovýma co říct... no ať si ten kočár strčí třeba do ...... my se budeme rozplývat nad našema tady a nemusí být za 40tisíc... trochu mi to přijde jako patlání peněz, radši za 40litrů pořídím dítěti nový nábytek do pokojíčka, nebo to dám dítěti na spoření 🙂

@mysackovi že by jsme v pátek věděli obě jak na tom jsme? 🙂 třeba tě to překvapí a ty dvě na tebe vykouknou 😉

bjoucik.15
20. led 2015

@martirr 4měsíce? no tak pátý se určitě zadaří... 🙂

bjoucik.15
20. led 2015

@martinalinda hlídám se v rámci možností 🙂 chlap mi nenechá pomalu vzít ani skleničku do ruky 😀 je to hrozně vtipný, je roztomilej, u malé tohle nedělal, tahala jsem nákupy, malovala dětský pokoj a nic, vůbec se takhle o mě nestaral... Když jde na pivo píše zprávy jak je, jako kdyby se za tu půlhodinu něco změnilo 😀 Ikdyž mi dneska fakt hnul žlučí, stejně je hodnej 🙂

loilla
20. led 2015

@martinalinda To teda, já radši dvě věci levnější než jednu dražší.. 🙂 My něco dostali, něco koupili...a co jsme koupili, tak většina je přes bazárky.. 🙂 Třeba nové oblečení.. to máme tak všehovšudy 10 kusů - a to jen proto, že to bylo ve slevě, nemá to cenu jinak.. Nebo aspoň pro mě ne.. 🙂

Kočárek jsme měli jako úplně jako první.. 😀 Ten je už někdy od 2. měsíce uschovněn u našich.. 😀 A je taky "jetej" 🙂

martinalinda
21. led 2015

@bjoucik.15 jo vlastne, ja uz jsem z tech znacek nejaka pomatena 🙂 verim ze jo, ze bude prcek stejne hodny jako tvoje mala...jak pises zajimavy pristup, spis na facku..jak zacala spoustet a tak se jakoby vychloubat, tak me to prestalo bavit, a posledni vec, kdyz jsem ji teda napsala ze je tajnustkarka, ze ja bych radsi nerekla pohlavi a jmeno ditete nez kocar, tak na to mi stroze odpovedela "to je kazdeho vec, co chce rict"...a nic ani smajlik, ja ji ho tam predtim za tou tajnustkarkou psala..takze uz jsem ji radeji ani neodepisovala. Nastesti to neni takova kamaradka jak se na zacatku zdala, chodila jsem k ni na nehty, pak parkrat ale uz jsme se dlouho nevideli, vedela ze se snazime a svoje tehu prede mnou tajila asi do 4 mesice, ani mi nic nerekla, jen furt vyzvidala u me, zda uz jsem tehu a pritom uz ona byla..nemela jsem ani potrebu ji vubec rikat ze jeste nejsem tehu, nejak mi leze na nervy..takze jsem ji ani neodepisovala...Jak pises, at si ho strci nekam, ty nase kocarky nemusi stat 40 litru, a budou mit stejnou funkcnost a budou hezci nez ten jeji. A hlavne splni vsechny nase ocekavani a budou stat ani ne polovic. Je to rozhazovani penez za design neceho co ani designove neni...treba ten stocke se mi vubec nelibi, to madlo..divne kolecka. A jestli ma nejakou takovou hruzu, tak ji to i napisu, ze se mi teda nelibi, radsi koupit nebo sporit na neco praktictejsiho 🙂 Naprosto s tebou souhlasim.

martinalinda
21. led 2015

@bjoucik.15 to je od chlapa pekny, jsou takovi az moc starostlivi, kdyz se s nama neco deje, at uz je to nemoc nebo takove tehu 🙂 je ale zlaty, tak toho si vaz, vis jak nic se nema prehanet, aspon ted do toho 3 mesice a pak muzes polevit v nic nedelani. Kez bych zazivala uz taky pociti stesti a tesila se na male...ceka me ovulka, uz me boli i bricho, zacina teda...takze ten vikend asi jistime a pak dej se vule bozi 🙂

@loilla souhlasim, ja taky mam starsi veci nakupene ale i neco noveho, ale taky to neresim..je to na kazdem, ale ta se vylozene chlubi novyma vecma, kamoska je fakt divna, a kdyz mi rekla ze nechce ani pocitat kolik dali za vybaveni, tak se urcite pohybuje kolem 150-200 tis. coz je strasne...takze ani nekomentuju, nekdo si proste do pusy nevidi a nerozmysli a to dela jako zamestnani jen nehty a oboci a rasy...ten jeji nevim co dela, ale asi neco dobreho, protoze ma asi dost penez. ale tak co, at ma, my se mame dobre a jsme spokojeni, a k tomu penize nezachrani vse, jsou jen prostredek. bez lasky to nejde. 🙂

martinalinda
21. led 2015

Holky, nasla jsem porovnavac kocarku, mezinarodni, je to sice v aj ale testujou tam tak 200 značek 🙂
http://best-strollers.eu/index.php

loilla
21. led 2015

Dnešní nákupy... 😀

loilla
21. led 2015

@martinalinda Tak když na to mají, ať si to za to dají.. Za výbavičku pro miminko a oblečky mi to prostě přijde zbytečné.. Stejně je to vše na chvíli.. 🙂 Ale každého věc.. 🙂 Přesně tak, důležité jsou i jiné věci.. Říct, že peníze nejsou důležité je blbost.. Jsou, bez nich by to prostě nešlo.. Ale nejsou uplně vše.. A já vždy říkám - když budeme mít tak, abychom si mohli něco koupit, jet na výlet, jít do kina, jet na dovču a přitom budeme šťastní, spokojení a budeme se mít rádi - nepotřebuju x milionů na účtě.. 🙂

bjoucik.15
21. led 2015

@martinalinda jak říkám s takovýma lidma si nemám co říct.... 😒 vypouštím je z hlavy a zpravidla se ozvou jen když něco potřebujou 😠

tak šup ovulka a snaženíčko... ale třeba já měla ovu 8.12 a otěhotněla jsem až 20.12 😀 zajímavé počty.... 🙂

malá je zlatá, teď je tedy nachcípaná, ale doufám že je to jen chvilkový a bude brzo fit.. udržet jí ležet je nadlidský úkol 🙂

bjoucik.15
21. led 2015

@loilla moje řeč.... 🙂

majkylove
autor
21. led 2015

@martinalinda škoda že neumím anglicky :-/
@loilla týýý jo,začínám ti trochu závidět že už skoro všechno máš jako 😀 dnes jsem měla kontrolu čéče 😕 🙂
@martirr hlavu vzhůru,4 měsíce nic nejsou,nám se zadařilo šestej 😉

majkylove
autor
21. led 2015

@loilla hele,od pondělí lidl akce,ale ty už stejně všechno máš že 😀
http://www.lidl.cz/cs/nabidka.htm?id=411

bjoucik.15
21. led 2015

@majkylove a co kontrola?? povídej 😨

bjoucik.15
21. led 2015

@majkylove koukáš na lidl akce?? tam jsou ty hadry fakt super, jen pro ty miminka jsou větší...takže velikost 56 odpovídá tak 62...

majkylove
autor
21. led 2015

@bjoucik.15 nic,pán koukl,říkal vidím bouli?asi těhotná že? 😀 říkám noo,tak on tak uděláme aspoň jeden zápis,aby se neřeklo 🙂 no ale stejně se člověk nemůže spolehnout že už nedojdou,ikdyž si myslím že skoro stopro ne,ale kdo ví 😒
a jo,chci se jet do lidlu podívat v to pondělí,uvidím jestli mě něco zaujme 🙂 co myslíš ta nepropustná podložka jak tam je,mělas něco takovýho?

bjoucik.15
21. led 2015

k tomu Lidlu, ty tepláčky s laclíkem růžové máme... vel. 74-86 a jsou nám teď... přidám foto aby jste viděli jak asi jsou velké 🙂 ale jsou parádní, když jí byli veliké tak jsem je zapošila a přišila knoflíky a super 🙂