Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

mysackovi
29. led 2015

@karlos12 jj gynex jsem taky uzivala...jeste doma mam...a asi zase zacnu...ted dopijim 3mesic nosifil a s tim koncim...dostala jsem dva kontakty na lecitele a 5.2. K jednomu jedeme...manzel temhle vecem neveri...ale podpori me v tom...je zlatej...i on si mimco moc preje...a zkusit se ma vse 😉
Ja mela ms ted 3 mesice...ale to jsem brala utrous...min mesic byla teda hpd 🙂ne spaba a kratka...zitra zkusim test....do leta budeme tehu...verim tomu 😉

bjoucik.15
29. led 2015

@majkylove
@chilli009 jo holky já dnes nikam nejdu ☹ kamarádka jak je těhotná tak má pozření na Downa takže není v práci ☹ ale já to chápu.... ale dokopala jsem se a konečně objednala k jinému dr. Na netu jsou na něho velice pozitivní reference tak snad to bude dobré 🙂 jdu ale až v úterý, a jestli se mi u něho bude líbit tak přestoupim, mám ho kousek od baráku 🙂

majkylove
autor
29. led 2015

@bjoucik.15 jéé,to je blbý,ale tak teď už se stejně nic neuspěchá,v úterý už bude aspoň stopro jasno 😉 takže držím pěstičky dál 😅

karlos12
29. led 2015

@majkylove tak to jo.Baráček je super, rychle si člověk zvykne.Ono stejně centrum dění je v kuchyni a obyváku 😉

bjoucik.15
29. led 2015

@majkylove je to semnou těžký já vím :( tak ta kamarádka jde na potrat má 100% downa :( je mi jí líto.... Ale vzápětí mě naštvala,když si neodpustila říct,že to mám taky blbý!! :( já doufám že jen ten rozjezd je pomalý a pak že to bude fajn!

majkylove
autor
29. led 2015

@karlos12 já z baráku pocházím,takže jako bydlení v bytě ze začátku úplně za trest,ted už jsem nějak sžitá,ale prostě jako nee,takhle by to nešlo 🙂 a dění sice je,u nás na baráku jen v kuchyni,ale ta je mega,ale pak si každej zaleze pěkně do svýho pokoje a má klid a spoustu úložnýho prostoru a prostě dvůr a zahradu,no však ti to nemusím vykládat 🙂
@bjoucik.15 tak to je hrozný,chudina ☹ a řeči si teda mohla odpustit,to už asi ty nervy zapracovaly no 😒

marketat
29. led 2015

@bjoucik.15 Kamarádky mi je líto... a to co řekla, nejspíš jí je jen smutno z toho, jak to teď má a potřebovala to vyventilovat někde jinde ☹ Ale u tebe to snad bude všechno v pořádku a v úterý už uvidíte větší dutinku i miminko

chilli009
29. led 2015

@mysackovi ahojky, tak držím pěsti 🙂 , no u mě nic moc nového není, snažení jsme odložili na jaro a to ze zdravotních důvodů a doufám, že do té doby budu fit, mám problémy se zády .... takže rehabilitace a zabrat no, snad pak bude dobře a tělo připravené i na miminko 🙂 . Když mě chytnou záda, krční páteř a hlava, musím na injekce a nebo hodně silný prášky což by se s těhu neslučovalo a tak rehábka a cvičit o 106 no, ale už je o něco lépe, tak snad bude líp a líp 🙂 .

chilli009
29. led 2015

@bjoucik.15 kočko, kamarádky mi je taky pochopitelně líto a to co řekla .... určitě to tak nemyslela ( ani si neuvědomila určitě co řekla ), prostě ji to vzalo a bere to jako nespravedlnost světa ( jako by to brala asi každá ) . V úterý u nového doktora se už snad dovíš jak se věci mají, myslím si, že ta nejistota Ti taky moc nepřidává viď :( . Každopádně držím pěsti, aby vše bylo vpořádku a miminko si jen dávalo na čas.

terezapetrova
29. led 2015

@majkylove ahooooj, nu jo pořad v jednom kole a kdyz večer Vojtik usne tak ja většinou usinam též 🙂 jinak vše ok, čekám na výsledky triplu a děsím se toho co budeš červenci 🙂 - Vojty je až na pudu.. Je to desnej zloduch.. 🙂 co Ty krasko?

karlos12
29. led 2015

@mysackovi to je na prd.Snad už to zabere.Já jsem zvědavá na kapky.Nosifol jsem pila, ale už jsem to také nechala být.Uvidíme.Dnes jsem byla na folikulo..., mám ho tam, jako každý měsíc, ale prý když nic, tak budem příští měsíc domlouvat laparoskopii, trochu mi to ubralo na náladě 😒

blauen
29. led 2015

Ahoj holky mam na vás otázku, možná už mi z toho hrabe, toho testovani,
mela jsem OV v patek, sobota sexik no a ted pět dnu po zase duch na OV testu, resp.dni před MS. @karlos12 Mne ceka papyrus kopie v dubnu pokud se nezadari do Te doby. Pusu jak hotentot, omlouvam se pusu z tabletu.

mysackovi
29. led 2015

@karlos12 tak snad to bude dobrý...ale prý občas laparka pomáhá...
já už asi do sebe nebudu nic cpát...od března se chystám trošku zhubnou...docela jsem nabrala :-/ ...chtěla jsem už od února...ale máme samé akce a plesy a to nejde dohromady 😀
třeba ti ty kapky zaberou....mě bych řekla že nezabraly....ale budu je užívat dál 🙂

mysackovi
29. led 2015

@chilli009 juj....tak to nezávidím.....hlavně aby gti bylo lépe a záda nebolely.... 😉
já zítra asi testnu...pro jistotu...
dneska mi je divně...břicho nafouklý...i když to mám poslední dobou snad každý večer....ale až tak, že se sama sebe děsím 😀 do toho mám chlapskou, smrtelnou nemoc :-/

majkylove
autor
29. led 2015

@chilli009 hlavně se dej dokupy,ono to pak půjde všechno líp,držím palce,záda jsou potvora! 😒
@terezapetrova je mi jasný že máš fofry,triply budou dobrý,každopádně dej hned vědět a kdy jdeš na KO?to už by jste mohli znát kdo se ti tam schovává,hned pisni 😅 u nás fajn,teď se sice o mě pokouší nějakej bacil,ale zatím nic hroznýho,prtě krásně kopká,tak já jsem spokojená a nahoře mám už 8 kilo 😕 😀
@karlos12 nic si z toho nedělej,laparka prý mnohdy odhalí že tam byla nějaká blbost která by se ale bez té operace neobjevila,nebrala bych to tragicky,ale spíš jako další přiblížení k cíli 😉

majkylove
autor
29. led 2015

@mysackovi zítra hned pisni 😉

mysackovi
29. led 2015

@majkylove jj...mám ranní ...takže budu tetsovat brzo a po 6 hod sem dám výsledek....nevím jestli tajně doufat...ale říkám si že je mi to jedno, že stejně únor máme každý víkend popíjení a akce, tak by to bylo lepší...ale spíš se tím radši připravuju a uklidňuju na zítřek 🙂

terezapetrova
29. led 2015

@majkylove dekuju moc 🙂 další ko 10. 2. To budu asi 18+4, nu ja už se taky děsím, ze to bude holka, ze by byla moc vysoka 🙂 tak ať se Ti bacil nerozjede.. A Ty kila jsou fajn, aspoň se Ti nenarodi podvizivene, to je pak je moc velká piplacka a to co nenechas v porodnici pak ztratis ani nebudeš vedet jak 🙂

karlos12
29. led 2015

@blauen hi hi,co je papyrus kopie ? Asi jsem natvrdlá 😉

karlos12
29. led 2015

@mysackovi to jsem slyšela,ale proč ? Vždyť by to mělo být přirozené,bez strastí.Ale co,zítra mi přijdou vitamínky ,snad to bude v poho,horší to nebude 😉 Budete plesat ? Také bych šla.Hubnutí plánuji od začátku ledna,ale líp se mi plánuje než koná.Dnes jsem udělala rozhodnutí,nechám si jen max. 2 noční v měsíci,aby se mi trochu srovnal rytmus,ale trvalo mi to 🙂

karlos12
29. led 2015

@majkylove nadšená nejsem,ale až tak tragicky to neberu.Jen jsem nechtěla asistenci u početí 🙂 ale zase nechci doufat a čekat do 40 let,alespoň to jedno bych chtěla stihnout dřív 😉

mysackovi
29. led 2015

@karlos12 to nevím :-/
taky se mi lépe plánuje než koná 😀
jj jednou plesat a pak oslavy narozenin...příští týden to bude velký....můj nej kamarád slaví 30 🙂...další víkend kamrád s kamarádkou slaví, pak ples a poslední zase oslava narozenin....jo a vlastně už i první víkend v březnu ples 😀....ale pak už to nepůjde až bude mimi 🙂
a ty pracuješ v nemocnici že?....noční musí být náročný a na organismus tuplem :-/

bjoucik.15
29. led 2015

@majkylove
@marketat
@chilli009 holčičky jste moc hodné, mě jí je taky moc líto, dokonce mi brečela do telefonu a to je i na ní už moc. Ona je dost drsná povaha a jen tak jí něco nerozhází... na to, že to u mě nebude dobrý mě už připravovala dlouho 😒 ale já tomu prckovi věřím.. dneska mi bylo najednou fakt zle a zrovna na návštěvě u ségry a vyhodila jsem celý čaj 😀 takže asi to něco znamená. Jinak se těhotně ale absolutně necítím 😠 Krom neustále se mastících vlasů a pupínků snad i na zadku 😀 beru to tak, jak to bude, tak to bude 😒

Ad k baráku... co bych za něj dala!!! Naši sousedi dělají hrozný kravál, už na ně několikrát vlítl manžel, neustále hrajeme na stoupačky na topení, řveme ať ztichnou ale je to k ničemu... už několikrát mi probudili holku ☹ 😠 a ta výhoda vzít miminko do kočárku a šoupnout ho na zahradu spát, je k nezaplacení.. já malou dávala na balkon 😀 ale zlatá zahrada....

@mysackovi dej vědět tak dopadl testík 😉

@terezapetrova triply vyjdou dobře, uvidíš 😉

karlos12
29. led 2015

@mysackovi já ty noční nějak nepociťuji,ale je to nepřirozené,takže asi záhul.Tak si dám chvíli pokoj a užiju si noci doma,v pelíšku 🙂 Máte to nasekané,samej mejdan,to je fajn.Jen si to užívej,pak užto nebude tak uvolněné 🙂

mysackovi
30. led 2015

Dobre ranko holky...tak test opet negativni :-\
Uz me to nak neba...pristi tyden se objednam na gyndu a uvidime co budw dal....

blauen
30. led 2015

@karlos12 tablet si něco vydedukoval asi sám...měla to být laparoskopie ...... 😉

karlos12
30. led 2015

@blauen aha,tablet si dělá co chce.Už je to tady,válka strojů 🙂 Já mám dva měsíce,pak asi půjdu.Moc se mi nechce,ale kdyby se něco našlo,ať se to řeší.Třeba už se na ní nedostanem 🙂

karlos12
30. led 2015

@mysackovi ach jo,to je vopruz,co ? Ale nevěš hlavu,ono to přijde.Někdo prostě musí mít vše perfektní,tak mu to trvá déle 🙂 Alespoň můžeš s klidem plesat a mejdanit 😉

blauen
30. led 2015

@karlos12 myslela jsem co to není za zázrak ty tablety, pořídila si a zjišťuji, že to je jen další krám k zbláznění ta technika 😀 ...já mám clostík na tři měsíce nasazený a jak se nezadaří tak se mám objednat duben/květen na tu operaci/ vyšetření a rovnou nás odešlou na IUI, v centru už o nás ví...ale řekla jsem si, že tu operaci chci at mi dělá moje gyndařka než pak lidi z centra kde nás tak neznají....ale taky doufám, že duben / květen už tam nebudeme muset chodit....

blauen
30. led 2015

@mysackovi nevěz hlavu, neboj ono to přijde! Já jsem ted zahájila testovací mánii na OV testu a jsem z toho v rozpacích.....folikuly jsou krásné, ale na OV testech jen dušíky někdy víc silnější čárka , ale pořád to není ono....člověk už neví co by proto udělal....a zatím bezvýsledně 😒