Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
6. čer 2014

@verunka11221 zacala sem pit ten kontryhel a to by taky melo byt proti bolestem tak uvidime,no uplne nejlepsi by bylo kdybych uz si to priste nemusela vyzkoušet 😵 manzel ma 5.7 narozky a to bych to mela zrovna dostat,no nebyl by to nadhernej darek? 🙂

verunka11221
6. čer 2014

@majkylove Darek rozhodne paradni.To ja si preji at to tet vyjde aby termin vysel do konce dubna.Pak manzel casto byva pryc a uplne se desim byt pred porodem sama 😒

majkylove
autor
6. čer 2014

@verunka11221 jdem do toho na plno a ono to nejak pujde 😉

verunka11221
7. čer 2014

@majkylove No uz by mohlo 🙂 Tet najizdim na 6.cyklus 🙂

majkylove
autor
7. čer 2014

@verunka11221 já jedu třerí.a jak si na tom teď vlastně,čekáš ms,nebo máš,nebo jak,at vím 🙂) a jak dlouhé máš cykly? 🙂

verunka11221
7. čer 2014

@majkylove Zrovna dnes mi to skoncilo.No cykly mam zhruba tech 32 dnu +- den.Tak snad to bude plodnejsi mesic 🙂

majkylove
autor
7. čer 2014

@verunka11221 tak to sme na tom hodně podobně,tak to budeme v napětí spolu 🙂

xjulinkax
7. čer 2014

@verunka11221 Ahojky, tento a minulej měsíc jsem pila kontryhelovej čaj a beru listovku. No ale mám asi kvůli němu posunutej cyklus, jak jsem psala, že jsem to měla dostat, tak mám 4 dny zpoždění. Nedalo mi to a udělala jsem si včera test a samozřejmě negativní, jak jinak. Tak čekám, kdy se MS uráčí přijít... Na kontryhelovej čaj jsem četla samy pozitiva, ale asi to na každýho působí jinak (až teď někdy jsem četla, že může cyklus prodloužit).

majkylove
autor
7. čer 2014

@xjulinkax taky ho zkousim ted poprve tak uvidime,cyklus mam 30 dni tak uz bych nerada delsi teda:-\ale jinak ma pry hodne pozitivní ucinky tak si mozna na nej jen telo musi zvyknout

verunka11221
7. čer 2014

@majkylove No ja mam tet takove odreagovani.Nase fenecka ma stenda a manzel se nechal prekecat takze moje mala prdolina zustane u nas 🙂 Normalne jsem tet plna energie a pozitivni 🙂 Predtim jsem byla uz dopredu zklamana ze zas nic a tet jsem uplne v pohode a neresim to 🙂 Asi jsem trosku slahla 😀

adelkaaa
7. čer 2014

tak všem snažilkám závidim 😀 , ja bych se snažila až bych brečela 😀 , manžel by ještě tak rok rád počkal,,, abychom našetřili nějaké ty peníze,,, no tak dočkej času jako husa klasu 🙂, nedělejte si hlavu z toho že to nejde hned,,, počít dítě je zázrak 😀

adelkaaa
7. čer 2014

@xjulinkax hladina Hcg má nejsilnější hodnotu cca týden až 10 dní po početí,,,, třeba bylo na test ještě brzy 🙂

verunka11221
7. čer 2014

@xjulinkax Jo aha no ja to mam dost dlouhe ja uz ho nikam posouvat nepotrebuju 😀 Prave sem si rikala ze jsem troskar ze mam jen listovku ale staci,tenhla caj by byl pro me asi zbytecnej.

majkylove
autor
7. čer 2014

@verunka11221 no on by mel prave cyklus upravit takze holky co mely pres 30 dni tak to stahly k 30 i min a hlavne podporuje rust sliznice takze se pry vajicko lip zavrtava 🙂

majkylove
autor
7. čer 2014

@adelkaaa tak treba manzu ukecas driv a pridas se k nam 😉

teenyel
8. čer 2014

Holky tak dnes bud 3 nebo 4 dpo. WomanLog ukazuje 4, ovu testy ukazuji 4 a fertilityfriend ukazuje 3. Tak teda nevim. A jinak dnes mirny pokles, tak snad to zitra zase vyleti.

verunka11221
8. čer 2014

@majkylove Jo aha.Ja myslela ze to upravuje cyklus takovej kdy to holky maj ruzne rozhazene.Ja mam sice cyklus az po 30dnech ale pravidelnej.

majkylove
autor
8. čer 2014

@verunka11221 právěže většina holek do 1-3 měsíců po pití kontryhelu otěhotněly,nikdo samozřejmě nemůže s jistotou říct jestli právě proto,ale je tam hodně velká úspěšnost.
můžrš si počíst tadyk 😀
https://www.modrykonik.cz/forum/jdeme-na-to/kontryhelovy-caj-jak-a-kdy-ho-mam-zacit-uzivat/

https://www.modrykonik.cz/forum/jdeme-na-to/kontryhel-jake-jsou-vase-zkusenosti/

xjulinkax
8. čer 2014

@verunka11221
@adelkaaa
@majkylove

Holky, myslím, že ten čaj má velmi dobré účinky na posílení té děložní sliznice a ještě zmírňuje bolesti při MS. To je pravda. Já jen, že předtím jsem měla cyklus jakžtakž v pohodě a od té doby, co čaj piju, tak se mi prodloužil. Takže jsem si říkala, že tento cyklus vynechám a uvidím 😉

majkylove
autor
8. čer 2014

@xjulinkax tak pak řekni jestli je nějaká změna 🙂 já taky uvidím co to teď se mnou udělá 🙂

verunka11221
8. čer 2014

@majkylove Jo aha tak diky za odkazy 🙂 Zkusim a uvidim vsak vysadit se to muze kdykoliv ze 🙂

verunka11221
8. čer 2014

@xjulinkax Diky za info 🙂 Jinac asi jsem natvrdla ale proc ho vynechavas kdyz ti to pomaha ? 🙂

majka220990
8. čer 2014

ahojky kočky, můžu se k vám prosím přidat? O miminko se začneme snažit zhruba za měsíc, kdy budeme mít po svatbě 🙂

majkylove
autor
8. čer 2014

@verunka11221 ji se prave ten cyklus prodlouzil tak proto to chce zkusit vysadit 🙂

majkylove
autor
8. čer 2014

@majka220990 urcite,vitej 🙂 my mame od svatby mesic tak si to uzijte 😉

majka220990
8. čer 2014

@majkylove díky 🙂 už se dost s přítelem těšíme, i na miminko 🙂 jak dlouho už se snažíte vy?
nechávala sis nějaký čas na vyčištění těla od antiny?

verunka11221
8. čer 2014

@majkylove Jj to vim a to se ji asi prodlouzil o dost ze?No jako ja bych brala trosku zkraceni.Vzdy mam cyklus 32 dnu plus minus den.

xjulinkax
8. čer 2014

@verunka11221 Když jsem ho nepila, tak jsem měla cyklus 28 - 30 dní, a když ho piju, tak ho mám o týden delší 😉

majkylove
autor
8. čer 2014

@verunka11221 ja zhruba 30 tak aspon vyzkousim co to udela se mnou 🙂
@majka220990 snazime se ted zaciname treti mesic a antiko neberu 4 mesice

verunka11221
8. čer 2014

@xjulinkax No tak o tyden to je fakt dost.Ja bych chtela zkrati pod tu tricitku.

@majkylove No taky to asi zkusim.Kdyby mi to zkratilo byla bych happy 🙂