• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nové snažilky

25. října 2016 
@majkylove Tak postýlku už mám, akorát do ní musíme sehnat matračku... :slight_smile: A ta sada je krásná... tak přemýšlím, zda taky po nějaké nekouknu.. :grinning: Já koupila bílá nebesa a k tomu povlečení a mantinel se stejným vzorem.. myslela jsem, že to bude stačit, ale po tom Tvým odkazu... nevím, nevím.. :grinning: No jooo, ale zase, že bych chtěla prcka 10x denně převlíkat.. :grinning:

Jinak mám radost.. sehnala jsem od paní (drahého bývalá spolužačka) monitor dechu.. a dá nám ho za 450,- :slight_smile:)))
30. led 2015 v 18:54  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@majkylove Všichni se v létě nudili, no.. :grinning:
30. led 2015 v 18:55  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@martinalinda hurááá počítač :slight_smile:
30. led 2015 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@loilla nádherná cena za monitor dechu :slight_smile: No a když si vzpomenu jak sem malou převlíkala ze začátku i 20x za den :grinning: ale látkovala jsem takže to bylo dost často špinavé od plínek... občas se mi počárala, když jsem přebalovala a šup na bodyčko a pak to bylo ublinknutí co zvládala co hodinu blinknout....takže jsem byla za mých 30bodyček fakt šťastná :grinning:
30. led 2015 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@loilla jo a matračku jsem zezačátku měla molitanovou ale pak jsem koupila kokosovou a je super :slight_smile:
30. led 2015 v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@loilla no povlečení stejně všude píšou že máš mít dvoje a nejlíp troje takže se klíďo ještě můžeš rozšoupnout :grinning:
s tím monitorem,já měla mít od sestřenky zadara kterej sme jí dokonce kupovali my pro malýho a že byl hooodně drahjej a aj s chůvičkama,takže vím že od ní stopro udržován,ale po přečtení a doporučení několika maminek,doktorek a porodnice že by nekupovaly monitor z druhé ruky jsem to vzdala.a to jen z důvodu že ten co si půjčuješ v porodnici po každým vrácení testujou a přezkušují,kdežto takhle ty si to nemáš jak zkusit jestli tam není nějakej zkrat apod. závady,jako možná jsem přecitlivělá na nějaký věci a tohle je jedna z nich teda :slight_smile:
30. led 2015 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@bjoucik.15 Taky si myslím, koukala jsem a nový stojí 2000,-.. Takže mám opravdu radost :slight_smile: No, tak uvidíme.. kdyžtak se něco ještě přikoupí.. i když bodýček máme dost.. na druhou stranu, jestli bude jak my, tak to bude pěkné prasátko.. :grinning: Já mám právě taky molitanovku.. ale chci tu kokosku :slight_smile: Je dobrá, že?
30. led 2015 v 19:01  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@loilla spíš na podzim u nás,to by odpovídalo :grinning:
30. led 2015 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@bjoucik.15 taky budu brát kokos-molitan-kokos :slight_smile:
30. led 2015 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@majkylove Tak s tím já počítala, že přikoupím.. ale né, že bych vzala takovou sadu.. :grinning:

To já zase ne, chápu Tě, ale já beru to tak , že si to můžu odzkoušet a kdyby byl nějaký problém - tak to prostě vrátím.. :slight_smile:
30. led 2015 v 19:03  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@loilla no on právě není jak odzkoušet o to jde,oni na nich testujou vyloženě zátěžovým testem takže to se tobě nepodaří a může holt zradit v tu nejmíň vhodnou dobu,ale nechci strašit samozřejmě :grinning:
30. led 2015 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@majkylove Jinak taky to tak máš? Přijde mi, že čím déle je prcek v bříšku tím častěji o sobě dává vědět.. zezačátku jen večer... nebo spíše kolem půlnoci, jedné a to chvíli.. pak začal už tak od deváté.. no a teď o sobě dává vědět po celý den, i když teda s přestávkama a ne že by to nějak moc bolelo.. ale vím o něm stále.. :slight_smile: i když teda kope furt dole, prevít.. :grinning:
30. led 2015 v 19:07  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@majkylove Tak víš co.. Vezmu a jestli bude fungovat pár dní - neřeším to.. Četla jsem kolikrát, jak umí "blbnout" nové.. :slight_smile:
30. led 2015 v 19:08  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@loilla jj,taky už se občas projeví i když stojím a ne jen vleže večer :slight_smile: ale je to lenoch líná,ono celkově toho moc nenakope,jak kdy teda a nepříjemný vůbec,krom toho kdy mi rajtuje teda po močáku :grinning: jinak je to moc fajn,ale u mě je to tím že mám placentu na přední stěně tak ty kopy docela tlumí,takže proto se to zatím dá a ani nemám žádný ty boule a spol jak holky kolikrát popisujou :slight_smile: a konečně už teda kopaneček cítil aj manžel,ale na ruku nee,to zatím nic,ale dostal do ucha :grinning:
30. led 2015 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@majkylove Já jí mám taky vpředu.. :slight_smile: Hele zase, lepší cítit jemně než si užívat nějaký pořádný čutance.. :grinning:

Fakt? Jéé, tak to je boží.. :slight_smile: To u nás není šance.. Jak začne kopat a polovička dá ucho/ruku na břicho.. tak zázrečně klid.. a jak dá pryč - tak znova.. :grinning:
30. led 2015 v 19:17  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@loilla však já sem ráda po tom co holky píšou co tym ty jejich dělají za tělocvik :grinning:
ty a u nás to bylo to samý,vždycky jak se manžel přiblížil,nebo i já když dám ruku tak většinou hned klid,ale bylo to zrovna teď v neděli,to mělo zatím fakt nejaktivnější den,to kopalo fakt skoro celej den,tak manžel zůstal chvilku ležet na bříšku a hned ho dostal,tohle jsou tak super pocity a zážitky,úplně mě to vždycky zvedne náladu :dizzy_face: myslím že mi pak v tom bříšku bude i chybět :slight_smile:
30. led 2015 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@majkylove Já mylsím, že ani nebude.. .-) Přijdou uplně jiné a snad ještě hezčí pocity.. :slight_smile:
30. led 2015 v 19:43  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@loilla joo,to určitě jo,začínám se strašně těšit :dizzy_face:
30. led 2015 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@majkylove Teď čumím na SMS oznámení o narození prcka.. a musím říct, že některý jsou naprosto perfektní.. :grinning:
30. led 2015 v 19:59  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@loilla taky jsem je všechny přečetla a už jich mám myslím 7 uložených :grinning:
30. led 2015 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@majkylove Já tři... ale už vím přesně, která bude ta moje :dizzy_face: Ještě, že ten interfernet je :grinning:
30. led 2015 ve 20:02  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@loilla kterááá??? :grinning: tak to já budu ještě tápat,ale jedna z nich to taky určo bude :slight_smile:
30. led 2015 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@loilla já byla s kokosovou fakt spokojná :slight_smile:
30. led 2015 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@loilla teda budu mít nachystaný dvě vlastně :grinning:
30. led 2015 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@majkylove "A je to! Po dlouhých 39. týdnech pohodlného pobytu v mém bříšku se Tadeášek rozhodl vyrazit prozkoumávat svět z jiné perspektivy. První obhlídku učinil datum, čas a nám tím otevřel zcela novou životní kapitolu. Už víme, že štěstí váží .... g a měří .... cm!" :slight_smile:
30. led 2015 ve 20:16  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@bjoucik.15 Tak to jsem ráda.. mám na ní zálusk :grinning:
30. led 2015 ve 20:16  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@majkylove otestuješ si to na sobě...stačí ruka a pak dát pryč a jestli se to rozhouká je to v pořádku.. já to naopak strašně ocenila, když jsme s malou 14dní po návratu z porodnice skončili dusící se v nemocnici :unamused: a zahoukalo mi to jednou a to oprávněně..nevím co bych dělala nemít to, protože jsem zrovna v tu dobu co to houkalo byla na balkoně a slyšela to přes chůvičku... tak rychle jsem do pokoje neběžela jako tenkrát.... :unamused: ale v poho malá se lekla a sama se nadýchla, ale tedy už nikdy více bez toho.. ale je to každého věc...
30. led 2015 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@loilla
@majkylove no holky krása... :slight_smile: já jsem to rodině oznamovala totálně zfetovaná na porodním boxu :grinning: spíše to oznamoval manžel :grinning: ale kamarádům už já a tedy protože se malá narodila na Silvestra popřála jsem jim pěknýho Silvestra a šťastný nový rok za mě a manžela a Majdu, a za to jsem napsala která dnes vykoukla na svět s mírami to a to.... chvíli nic a pak takový tocože?? gratuluju apod :grinning: docela jsem se bavila...
30. led 2015 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@bjoucik.15 :grinning: Tak já osobně počítám s tím, že jak budu moct tak pošlu kamarádkám, kamarádům SMS.. ale jen těm, na které mám kontakt pouze já.. Společným přátelům a rodině to oznámí tatínek.. :slight_smile:

Tý jo, tak to je dobrý... :grinning: :grinning: To bych se taky nasmála.. :grinning:
30. led 2015 ve 20:22  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@loilla s tim prvotním kopanim večer je podle me kvůli tomu, ze ono kope i průběžně přes den ale na zacatku jemně takže to citis hlavně večer protože je klid :slight_smile: ale možná mam spatnou teorii :slight_smile: btw kdy budu cítit pohyby ja?? Prý je to při dalším tehu dřív, ale kdyz ted mini váží cca 100gr tak asi ještě takovou sílu nemá což :slight_smile:
30. led 2015 ve 20:24  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek