Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

loilla
30. led 2015

@majkylove Tak postýlku už mám, akorát do ní musíme sehnat matračku... 🙂 A ta sada je krásná... tak přemýšlím, zda taky po nějaké nekouknu.. 😀 Já koupila bílá nebesa a k tomu povlečení a mantinel se stejným vzorem.. myslela jsem, že to bude stačit, ale po tom Tvým odkazu... nevím, nevím.. 😀 No jooo, ale zase, že bych chtěla prcka 10x denně převlíkat.. 😀

Jinak mám radost.. sehnala jsem od paní (drahého bývalá spolužačka) monitor dechu.. a dá nám ho za 450,- 🙂)))

loilla
30. led 2015

@majkylove Všichni se v létě nudili, no.. 😀

bjoucik.15
30. led 2015

@martinalinda hurááá počítač 🙂

bjoucik.15
30. led 2015

@loilla nádherná cena za monitor dechu 🙂 No a když si vzpomenu jak sem malou převlíkala ze začátku i 20x za den 😀 ale látkovala jsem takže to bylo dost často špinavé od plínek... občas se mi počárala, když jsem přebalovala a šup na bodyčko a pak to bylo ublinknutí co zvládala co hodinu blinknout....takže jsem byla za mých 30bodyček fakt šťastná 😀

bjoucik.15
30. led 2015

@loilla jo a matračku jsem zezačátku měla molitanovou ale pak jsem koupila kokosovou a je super 🙂

majkylove
autor
30. led 2015

@loilla no povlečení stejně všude píšou že máš mít dvoje a nejlíp troje takže se klíďo ještě můžeš rozšoupnout 😀
s tím monitorem,já měla mít od sestřenky zadara kterej sme jí dokonce kupovali my pro malýho a že byl hooodně drahjej a aj s chůvičkama,takže vím že od ní stopro udržován,ale po přečtení a doporučení několika maminek,doktorek a porodnice že by nekupovaly monitor z druhé ruky jsem to vzdala.a to jen z důvodu že ten co si půjčuješ v porodnici po každým vrácení testujou a přezkušují,kdežto takhle ty si to nemáš jak zkusit jestli tam není nějakej zkrat apod. závady,jako možná jsem přecitlivělá na nějaký věci a tohle je jedna z nich teda 🙂

loilla
30. led 2015

@bjoucik.15 Taky si myslím, koukala jsem a nový stojí 2000,-.. Takže mám opravdu radost 🙂 No, tak uvidíme.. kdyžtak se něco ještě přikoupí.. i když bodýček máme dost.. na druhou stranu, jestli bude jak my, tak to bude pěkné prasátko.. 😀 Já mám právě taky molitanovku.. ale chci tu kokosku 🙂 Je dobrá, že?

majkylove
autor
30. led 2015

@loilla spíš na podzim u nás,to by odpovídalo 😀

majkylove
autor
30. led 2015

@bjoucik.15 taky budu brát kokos-molitan-kokos 🙂

loilla
30. led 2015

@majkylove Tak s tím já počítala, že přikoupím.. ale né, že bych vzala takovou sadu.. 😀

To já zase ne, chápu Tě, ale já beru to tak , že si to můžu odzkoušet a kdyby byl nějaký problém - tak to prostě vrátím.. 🙂

majkylove
autor
30. led 2015

@loilla no on právě není jak odzkoušet o to jde,oni na nich testujou vyloženě zátěžovým testem takže to se tobě nepodaří a může holt zradit v tu nejmíň vhodnou dobu,ale nechci strašit samozřejmě 😀

loilla
30. led 2015

@majkylove Jinak taky to tak máš? Přijde mi, že čím déle je prcek v bříšku tím častěji o sobě dává vědět.. zezačátku jen večer... nebo spíše kolem půlnoci, jedné a to chvíli.. pak začal už tak od deváté.. no a teď o sobě dává vědět po celý den, i když teda s přestávkama a ne že by to nějak moc bolelo.. ale vím o něm stále.. 🙂 i když teda kope furt dole, prevít.. 😀

loilla
30. led 2015

@majkylove Tak víš co.. Vezmu a jestli bude fungovat pár dní - neřeším to.. Četla jsem kolikrát, jak umí "blbnout" nové.. 🙂

majkylove
autor
30. led 2015

@loilla jj,taky už se občas projeví i když stojím a ne jen vleže večer 🙂 ale je to lenoch líná,ono celkově toho moc nenakope,jak kdy teda a nepříjemný vůbec,krom toho kdy mi rajtuje teda po močáku 😀 jinak je to moc fajn,ale u mě je to tím že mám placentu na přední stěně tak ty kopy docela tlumí,takže proto se to zatím dá a ani nemám žádný ty boule a spol jak holky kolikrát popisujou 🙂 a konečně už teda kopaneček cítil aj manžel,ale na ruku nee,to zatím nic,ale dostal do ucha 😀

loilla
30. led 2015

@majkylove Já jí mám taky vpředu.. 🙂 Hele zase, lepší cítit jemně než si užívat nějaký pořádný čutance.. 😀

Fakt? Jéé, tak to je boží.. 🙂 To u nás není šance.. Jak začne kopat a polovička dá ucho/ruku na břicho.. tak zázrečně klid.. a jak dá pryč - tak znova.. 😀

majkylove
autor
30. led 2015

@loilla však já sem ráda po tom co holky píšou co tym ty jejich dělají za tělocvik 😀
ty a u nás to bylo to samý,vždycky jak se manžel přiblížil,nebo i já když dám ruku tak většinou hned klid,ale bylo to zrovna teď v neděli,to mělo zatím fakt nejaktivnější den,to kopalo fakt skoro celej den,tak manžel zůstal chvilku ležet na bříšku a hned ho dostal,tohle jsou tak super pocity a zážitky,úplně mě to vždycky zvedne náladu 😵 myslím že mi pak v tom bříšku bude i chybět 🙂

loilla
30. led 2015

@majkylove Já mylsím, že ani nebude.. .-) Přijdou uplně jiné a snad ještě hezčí pocity.. 🙂

majkylove
autor
30. led 2015

@loilla joo,to určitě jo,začínám se strašně těšit 😵

loilla
30. led 2015

@majkylove Teď čumím na SMS oznámení o narození prcka.. a musím říct, že některý jsou naprosto perfektní.. 😀

majkylove
autor
30. led 2015

@loilla taky jsem je všechny přečetla a už jich mám myslím 7 uložených 😀

loilla
30. led 2015

@majkylove Já tři... ale už vím přesně, která bude ta moje 😵 Ještě, že ten interfernet je 😀

majkylove
autor
30. led 2015

@loilla kterááá??? 😀 tak to já budu ještě tápat,ale jedna z nich to taky určo bude 🙂

bjoucik.15
30. led 2015

@loilla já byla s kokosovou fakt spokojná 🙂

majkylove
autor
30. led 2015

@loilla teda budu mít nachystaný dvě vlastně 😀

loilla
30. led 2015

@majkylove "A je to! Po dlouhých 39. týdnech pohodlného pobytu v mém bříšku se Tadeášek rozhodl vyrazit prozkoumávat svět z jiné perspektivy. První obhlídku učinil datum, čas a nám tím otevřel zcela novou životní kapitolu. Už víme, že štěstí váží .... g a měří .... cm!" 🙂

loilla
30. led 2015

@bjoucik.15 Tak to jsem ráda.. mám na ní zálusk 😀

bjoucik.15
30. led 2015

@majkylove otestuješ si to na sobě...stačí ruka a pak dát pryč a jestli se to rozhouká je to v pořádku.. já to naopak strašně ocenila, když jsme s malou 14dní po návratu z porodnice skončili dusící se v nemocnici 😒 a zahoukalo mi to jednou a to oprávněně..nevím co bych dělala nemít to, protože jsem zrovna v tu dobu co to houkalo byla na balkoně a slyšela to přes chůvičku... tak rychle jsem do pokoje neběžela jako tenkrát.... 😒 ale v poho malá se lekla a sama se nadýchla, ale tedy už nikdy více bez toho.. ale je to každého věc...

bjoucik.15
30. led 2015

@loilla
@majkylove no holky krása... 🙂 já jsem to rodině oznamovala totálně zfetovaná na porodním boxu 😀 spíše to oznamoval manžel 😀 ale kamarádům už já a tedy protože se malá narodila na Silvestra popřála jsem jim pěknýho Silvestra a šťastný nový rok za mě a manžela a Majdu, a za to jsem napsala která dnes vykoukla na svět s mírami to a to.... chvíli nic a pak takový tocože?? gratuluju apod 😀 docela jsem se bavila...

loilla
30. led 2015

@bjoucik.15 😀 Tak já osobně počítám s tím, že jak budu moct tak pošlu kamarádkám, kamarádům SMS.. ale jen těm, na které mám kontakt pouze já.. Společným přátelům a rodině to oznámí tatínek.. 🙂

Tý jo, tak to je dobrý... 😀 😀 To bych se taky nasmála.. 😀

terezapetrova
30. led 2015

@loilla s tim prvotním kopanim večer je podle me kvůli tomu, ze ono kope i průběžně přes den ale na zacatku jemně takže to citis hlavně večer protože je klid 🙂 ale možná mam spatnou teorii 🙂 btw kdy budu cítit pohyby ja?? Prý je to při dalším tehu dřív, ale kdyz ted mini váží cca 100gr tak asi ještě takovou sílu nemá což 🙂