Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
3. únor 2015

@bjoucik.15 ty seš 😀
joo,to já si víno dám když někde jsme,nebo pivko,ale na tyhle neduhy bych potřebovala slivovičku na kterou jsem byla zvyklá a vždycky mě postavila na nohy,ale to si netroufnu,tvrdý zas až odkojím 😀

loilla
3. únor 2015

@bjoucik.15 Nejen v mase.. se mnou je to celkově v jídle hodně těžký 🙂 doteď obdivuji mojí mamku, že to se mnou v téhle oblasti zvládala.. 😀

bjoucik.15
3. únor 2015

@majkylove tak slivovička by mě ty nohy akorát podtrhla 😀

@loilla dcerka taky nic nejí 🙂 já nejím jen jídla s kmínem, vnitřnosti a kachnu - FUJ! 🙄

terezapetrova
3. únor 2015

@majkylove ja uplne od zacatku početí což je asi přes 3 a pul měsíce cca 3 a půl KG, z toho za poslední 3 týdny 2,4 KG , dnes jsem zas hotova z těch našich sousedu, poslali nám další vyhruznej dopis kvůli tomu, ze Vojta hluci a už vyhrozujou soudama :(

terezapetrova
3. únor 2015

@loilla jen se hezky kulat 🙂

majkylove
autor
3. únor 2015

@terezapetrova tak to seš vpohodě s kilčama,je to podle BMI 😉 a sousedi to je teda pakárna,tohle si vůbec nedovedu představit,je to hnus 😠 sestřenka má úplně samej problém,jí furt vyhrožujou zas sociálkou nesmyslně a aj když jsou kluci normálně vpohodě,fakt jen chodí tak ta babizna furt klepe,nejhorší problém a vpodstatě neřešitelnej,hej to je pomalu na stěhování,ale kdo si to může dovolit že 😖

martinalinda
3. únor 2015

@loilla jsem rada ze mam v chlapovi podporu, aspon vidim ze mimi moc chce a tesi se na nej, takze ted jen verit ze se podari co nejdrive, uz se na to tesime oba dva..jsme pripraveni 🙂 Tak ty jsi tak nekompromisni 🙂 ale to ja taky, v nekterych pripadech, az budeme resit jmena atd..kocar...verim ze budou hadky 🙂

martinalinda
3. únor 2015

@bjoucik.15 cekala jsem az se tu objevis, tak jsou tam pozitivni i negativni zpravy, vic teda tech pozitivnich, jsem rada zes narazila na dobreho doktora, s takovymi se vzdy velmi dobre vychazi..jsem za tebe rada..a to ze jsi teda v 11tt, super..uvidis jak to bude, dulezite je pockat na ten velky utz, co a jak bude. Hematomy taky odchazeji, uvidis. Budeme na tebe myslet neustale, drzet pesticky, aby se to jeste nejak vyvinulo..A vis aspon hcg? nebo velikost maleho? nebo to ten hematom zakryval tak ze to neslo videt?

loilla
3. únor 2015

@terezapetrova No, zase tak moc kulatá být nemusím.. 😀 A s těma sousedama - to je šílený! Já, byť máme skvělé sousedy, se těším až budeme v baráčku... Tam si budeme moct dělat, co chceme.. I když pár baráků dál bydlí ženská, co když viděla, že tam stavíme, tak hned příteli hlásila: "Nemám ráda, když ječí děti, štěkají psi, je větší společnost. Mám ráda absolutní ticho a klid." Tak to bude třeba taky sranda.. 😀

martinalinda
3. únor 2015

Ahoj holky, chtela bych se Vas zkusenych neco zeptat.
Vcera jsem dobrala utrogestan a dnes jsem 26DC. Vcera me porad dost bolelo bricho, levy vajecnik, kde bylo potvrzeno 11dc vajicko. Dneska bolest ustala, jen obcas pichne vlevo..Ale je mi strasne blbe, od zaludku, na zvraceni, boli me hlava, porad me neco svedi. A kupodivu plet mam docela peknou, na to ze to mam za 2 dny dostat, obvykle mivam jebaky uz docela dlouho predtim ... Zaludek mam jak na vode, na nic chut a dokonce mi smrdi i manzelovo tricko, v nedeli nacuchnul pri smazeni rizku.. Je to normalni?
No tak mi to nedalo, udelala jsem test, jak ovu tak tehu...Na tehu nic neni, jsem mozna jeste brzo na testovani, ale ovu mi ukazuje 2 carky...to je prece divne ne? Kdyz to mam dostat, nemuzu mit prece ovulaci?
Muzete mi poradit, nekdo komu se to taky stalo?

loilla
3. únor 2015

@bjoucik.15 Taky dobrý.. 😀 U nás třeba když mamka dělala guláš.. tak uvařila, nandala všem na talíř a mě musela to maso vybrat.. páč já nemohla mít ani mm kousek masa na talíři.. 😀

loilla
3. únor 2015

@martinalinda Jojo, to je důležitý! 🙂 No v určitých věcech jo.. co se týče míma, tak mi přítel do ničeho nekecá.. Nechává to na mě.. s jménem pro kluka byl boj.. protože právě vždy říkal, že chce Patrika.. ale mě to zní prostě divně.. Tak jsem nakonec ubojovala Tadeáše a teď se mu to jméno díkybohu taky líbí.. 🙂))

Jinak, co se týče testů.. tak v tom Ti neporadím.. já nedělala ani jeden OVU.. :-/ Zkusila bych ten těhotenský déle.. 🙂 A příznaky těhu to můžou klidně být.. ale taky nemusí.. tohle je strašně složitý.. a fakt u každé jiné.. já třeba neměla žádné.. naopak jsem měla den před tím, než jsem to měla dostat takové to klasické škubání v podbřišku.. a žádné změny.. 🙂 Jediné, co je třeba pravda.. tak mi asi týden před tím, než jsem to měla dostat trošku zčernaly pihy.. což mi pak bylo řečeno, že se to v těhu stává.. jinak u mě ale na uplném začátku vůbec nic.. Počkala bych ještě chvíli a testla znovu.. 🙂

martinalinda
3. únor 2015

@loilla je fakt ze se pozoruju kdyz je mi tak blbe, i mamka si toho dneska na me vsimla..jinak tomu moc nedavam, nejak se rozptyluju jinyma vecma, ale dneska jsem ani na bazen nesla, protoze mi bylo tak zle, a je porad, je to lepsi...ale porad ne ok. Tak hlavne je mi divny ten ovu test a taky pocit na zvraceni...no a co ty jebaky? Nekde jsem cetla, prej ze hodne holek mely plet jak detskou prdelku, zadne pupinky.. No ale hlavne at si nedelam plane nadeje...nesmim 🙂 Ale testnu pak treba v patek, a uvidime...jeste mi muze ms prijit, do 2 dni je ocekavana..kez by ale uz nedosla 🙂

loilla
3. únor 2015

@martinalinda Je teda pravda, že mě se před tím, než nedošla MS, opravdu hodně, ale hodně zlepšila pleť. A to se drží celé těhu. Né, že bych někdy měla s pletí velké problémy, to ne.. ale takhle hezkou jakou jí mám teď... tak jsem jí nikdy neměla.. 🙂

martinalinda
3. únor 2015

@loilla no ja taky nikdy nemela problemy s pleti, po vysazeni antiny teda neco malo vzdy se vyrojilo...ale ted je to fakt jiny, neni uplne bezchybna...ale posun k lepsimu tam je videt dost 🙂 tak uvidime, jak se to vse vyvrbi... Jdu si lehnout, je mi fakt jeste porad blbe, tak snad nebudu zvracet...predpokladam ze 30dc by uz neco mohlo jit videt, diky utrousi mam cyklus tak 26-27 dni 🙂 tak dobrou nocku

majkylove
autor
3. únor 2015

@loilla no tak pleť závidím,já jsem ji zas nikdy neměla horší jak teď v těhu 😀
@martinalinda není na tom maxovi ani doušek?udělala bych další až v ten pátek,sobotu,ale stráááášně držím pěsti!!!!

loilla
3. únor 2015

@martinalinda Jůůů, tak uvidíme.. budu držet palečky! 🙂 Dobrouký! 🙂

loilla
3. únor 2015

@majkylove Já mám naštěstí po mamce.. takže jsem nikdy neměla hroznou.. ale nebyla dokonalá.. a od začátku těhu mi přijde, že dokonalá je.. hladká jak dětská prdelka, bez pupínků.. 😀 Řekla bych, že to bude určitě u Tebe tou holčičkou.. ale znám i holky, co se jim kazila pleť a čekaly kluka.. takže zase žádná jistota.. 😀

majkylove
autor
3. únor 2015

@loilla no přesně,znám to úplně stejně 🙂 žádných babských povídaček se sakra nedá chytnout 😀

bjoucik.15
3. únor 2015

@martinalinda nemám tam embryjko... a ten hematom zakrýval část toho váčku, takže tam nebylo vidět... nemyslím,že tam je a že se ukáže :( Doktor byl super,uvidím ve čtvrtek s čím přijde... 🙂

bjoucik.15
3. únor 2015

@loilla tak to jsem měla jako malá, maso v omáčce být nesmělo,ale teď s tím nemám problém 🙂

blauen
4. únor 2015

@martinalinda mě ukázalo cca úplně to samém v bledě modrém v pondělí to samé test sněhobílý a OV test // ale někde jsem dočetla tady na koníkovi že // na testech po celý cyklus jsou běžné....Jinak já to mám dostat dnes , nejpozději zítra a pořád nic, byla chyba dělat test 4 dny před MS, jsem ted z toho smutná a čekám tu mrchu...každopádně držím moc palečky at ti to vyjde!!

marketat
4. únor 2015

@loilla Tak já mám skoro všechno po ségřiných dětech, ale některé věci jsme dovezli až tenhle víkend. Mantinely a povlak na peřinku si šiju sama, ale v kombinaci s chozením do práce to nějak nestíhám, jak bych chtěla 🙂 A zítra jedeme pro autosedačku, tu kupujeme novou... a pak už bude zbývat jen došít, koupit věci z lékárny a drogerie a vyprat 🙂

marketat
4. únor 2015

@bjoucik.15 Doktor teda super, takoví by měli být všichni. Hlavně, že zítra budeš vědět a bude se vše řešit. A jestli se neuchytilo, tak se to vydaří po revizi určitě.

marketat
4. únor 2015

@majkylove Já měla super pleť dokud jsem si myslela, že to bude kluk 😀 Když mi řekl doktor, že čekáme holku, udělaly se mi pupínky v obličeji... to že to bylo těsně před Vánocema a pekla jsem a žrala čokoládu taky může souviset 😀

A co se jídla týká, taky se neomezuju a k dnešku mám +8,5kg. A víc mi chutná sladký, při každým nákupu si koupím pytlík nějakých gumových bonbonů a sežeru je cestou domů 😀

bjoucik.15
4. únor 2015

@marketat snad ano...

terezapetrova
4. únor 2015

@majkylove majky yy dekuju moc za podporu ze sousedama opravdu me to trápí ale ted zprava ze dneska - triply jsou negativniiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂 🙂

terezapetrova
4. únor 2015

@loilla dekuju za podporu ;) nu štve me taky, ze se z toho stresuju ted v tehu :( nu. Aspoň, ze jinak vše ok... 🙂

karlos12
4. únor 2015

Ahoj holky, bral někdo Gynex ? Nevíte jestli nesnižuje chuť na alkohol ? Je to asi , asi určitě , blbá otázka, ale já mám jinak chuť na víno skoro pořád a teď nic.A to ho beru pár dní.Díky K

loilla
4. únor 2015

@majkylove To nedá.. holt si budeš muset počkat, když po tom tak toužíííš.. 😀