Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

blauen
6. únor 2015

@martinalinda pokud se do zítřka ne rozjede tak taky ještě testu Já si ale myslím, že za to muže ten clostik mam MS pravidelnou a bolestivou a ted za dne bolesti ani červena. ještě jsem si uvědomila ze jsem brala paraleny, šla na ME chripajsna tak jestli to taky tem zmatku nepomohlo.

blauen
6. únor 2015

Holky sedim ve vlaku jedu z Prace mam před sebou 3,5 hod. Jízdy a čtu noviny a dneska je tam zajímavy clanek
o UNIkatni terapii co dava sanci i ZdÁNLIVE NE PLODNÝ ŽENÁM. doufám, že to neni ani jedné z nás problém. dělají tu léčbu u Apolináře, ele kdo má jen tak 300.000 - 400.000 tisíc ze? Pise primářka co provádí tu léčbu ze jse o tom nemluvi, proto že málo kdo má takový peníze. Je to zajímavý cčlánek vůbec jsem nevěděla že něco takového je možná.

loilla
6. únor 2015

Jinak - zítra nás čeká další, druhý a poslední ples.. 🙂

Tak se musím pochlubit, mám z toho totiž strašnou radost.. Včera jsem si udělala radost a koupila si šatky, kabelku, náušnice a prstýnek.. Naposled si takhle elegantně vyjdu v těhu, tak ať to stojí za to.. žjo? 🙂)))

janajens
6. únor 2015

@loilla slusi a moc pekna maminka ani brisko moc videt neni na te fotce

martinalinda
7. únor 2015

@blauen urcite bych to jeste nevzdavala 🙂 pockej a uvidi co bude. Ty jo zajimavy clanek to asi byl. Vsak jasne kazda mame 300-400 tis navic... No verim ze to muze pomoct ale pro normalni lidi je to nedosazitelne.
No a jinak ja zas nemohla spat, dneska sobota a ja se tesila ze se konecne vyspim a nic, v 7 jsem byla na nohach. Ale prsa a bricho boli furt.

blauen
7. únor 2015

@martinalinda Já se na to vyprání od rána zase špinění, je fakt že ta červena co ukápla ve čtvrtek bylo způsobeno možná dlouhou horkou sprchou bo mne tak šílenec bolelo břicho. Tak už budeš testovat? Manžel říkal že zítra za jedem pro testy, už se na ME nemůže divit jak jsem z toho na nervy. Já už chci červenou a ne toto :0)

marketat
7. únor 2015

@martinalinda Tak co, testovalas?

martinalinda
7. únor 2015

Ahoj holky, tak jsem dnes testovala a stale nic, ovu test je od utery pozitivni ale tehu snehobily. Vse me porad boli, brucho, prsa, zada a mam zaludek na vode. Jsem dnes 30dc a ms jsem mivala vzdy az pozdeji, cykly pred utrousem standardne 31-35dni. Takze asi jeste pockam par dni a pak si skocim k dr pristi tyden, at se koukne. Podle snazeni ktere bylo naposled nekdy kolem 23dc, ovu byla tak 16-17dc. Takze asi fakt pockam. Co myslite?

martinalinda
7. únor 2015

@marketat jj a nic, jen ovu test pozitivni, mozna je jeste brzo, nevim no...

martinalinda
7. únor 2015

@blauen juj no tak to chapu, clovek nevi na cem je. No ja taky vlastne nevim, priznaky vsechny ale test nic. Tsk asi taky pockam. Nekomu se zobrazi duch az klidne 14 dni po vynechani a ja jsem dnes teprv 3-4 dny po nedostani, ale vse mi mohl oddalit i ten utrous.

blauen
7. únor 2015

@martinalinda me včera říkala sestřička zajímavou věc, že hcg tělo začne vylučovat většinou až v den kdy má přijít MS. Já mela právě taky duchy konci cyklu na OV testu. Vypadá to že se budu taky objednávat k dr. Na prohlídku. Zatracene hormony.

martinalinda
7. únor 2015

@blauen fakt? No tak to muzu jeste klidne na vse pockat, uvidim kdy se tam teda neco objevi... Ja jak jsem to mela nepravidelne tak nefokazu ani presne urcit kdy bych mela ms dostat, ptz podle utrogestanu je to jinak nez podle predchozich cyklu. Takze udelam nejaky kompromis mezi ale spis budu jistejsi u dr. Bud rekne ze nic nevidi a ze mam prijit za tyden a nebo tam neco bude. Takze pristi tyden jdem obe na prohlidku 🙂

blauen
7. únor 2015

@martinalinda včera mi to říkala do telefonu, já jsem jí říkala že jsem si dělala OV test 4 dny před MS a ona mi na to řekla že to ne, že to je zbytečné takhle testovat, že hcg se začne vylučovat až v den kdy má přijít očekávána MS možná na tom něco bude...já stále jen hnědě a po troškách špiním.....ale já to přisuzuji tomu clostíku a včera jsem měla bolesti tak jsem si uvařila kontryhelový čajík a hned to přestalo....jsem z toho úplně zmatená nic takové se mi ještě za dva roky nestalo....

blauen
7. únor 2015

@martinalinda jj klidně vyčkávej, ono na tom něco fakt třeba bude, ne nadarmo se říká že by se mělo začít testovat tak cca 4-5 den kdy nedorazí MS. Já jsem se tady nakazila s tím testováním od holek co se testujou jestli se zadařilo už od 9 dne po ovulce.

kackarebicerova
7. únor 2015

Ahoj holky ja se snazim uz rok a ctvrt a vcera jsem to mela dostat ale me uz je tyden zle a tak jsem udelala test a vysel a vecer a dnes rano taky testovala a opet tam byli dve jasne viditelny //..ja mam takovou radost..moje modleni a plac zabral 😀

martinalinda
7. únor 2015

@blauen tak ona ma fakt asi pravdu ze neni dobry testovat drive. A u tebe taky, pokud spinis hnede tak to muze byt jen neco maleho, taky bych pockala 🙂
No a kdy bych podle tebe mela testnout?
Podle vysazeneho utrouse jsem to mela dostat 27-28dc (st/ct).
Predtim cyklus byl tak 33dc. Ja nevim kdy by tam neco melo byt.
Mam odpocitat 4-5den od utrouse nebo az treba testnout 37dc-za tyden?

blauen
7. únor 2015

@martinalinda ja bych to testovala tedy řídila se kdy byla předtím MS jestli jsi mela cyklus předtím cca 33 tak bych testovala za čtyři tři dny od toho starého cyklu jak píšeš těch 36-37 DC a pak podle výsledku to začla řešit s Dr. ještě počkej, tedy to je můj názor jen...

martirr
7. únor 2015

@loilla Supr, ale mela jsi tam dat i hlavu😀

martirr
7. únor 2015

@kackarebicerova Jeee tak to moc blahopreju, po takove dobe to uz muselo vyjit🙂

sleepers
7. únor 2015

Ahoj holky, ac nerada (neberte to osobne), tak se vracim zase ke snazilkam :'(
Miminku prestalo bit ♥ a v pondeli jdu na revizi.

zuzajda20
7. únor 2015

@sleepers to je mi moc líto :( drž se!

88martina88
8. únor 2015

@sleepers ☹ je mi to moc lito. Pred 14 dny jsem si vyslechla uplně stejny verdikt ☹ takze vim jak se citis. snazili jsme se pres rok a nakonec v 10tt jsme byli bez srdicka. Navic 5 dni po revizi jsem skoncila ve spitalu s desnyma krecma. Pri tam zbyli nejake zbytky a deloha se nemuze zatahnout zpet ☹ no mohla jsem si vybrat dalsi revize nebo skusim vydrzet do dalsi ms tak jsem zvolila ms a snat se to nezvrhne do zanetu ☹ tak na tebe budu myslet at to vsechno v ramci moznosti dobre dopadne. Drz se a urcite pridou i lepsi casy 😉

blauen
8. únor 2015

@sleepers je mi to moc lito, hlavně ať ti to dobře dopadne!

majkylove
autor
8. únor 2015

@bjoucik.15 moc sem na tebe myslela,ikdyž jsem tu nebyla,doufám že teď už se cítíš dobře a je všechno vpořádku 😉
@loilla teda kočka bylas,nádherně elegantní,jak sis to užila? 🙂
@martinalinda to mě mrzí že testík nic,ale třeba se ještě umoudří 😉
@sleepers to mě strašně moc mrzí,fakt moc,drž se!!!!jsme tu pro tebe...zátra na tebe budu moc myslet!

majkylove
autor
8. únor 2015

holky teď jsem tu pár dní nebyla,ale ty první dny mi bylo tak mizerně že jsem neměla na nic sílu ani náladu.byla to chřipajzna,byla jsem aj u doktorky,no brala sem teď tři dny paraleny,cibulovou šťávu a jitrocelovej sirup a jsem skoro jak nová 🙂 ještě sice dozvuky kašle,rýmy a únavy,ale už mě aspoň nebolí celá Míša 🙂 ještě budu každopádně určitě ze dva dny jen ležet a snad to doléčím dokonale 🙂 a doufám že už mám vybráno 😖

martinalinda
8. únor 2015

@sleepers je mi to lito, vitej zpet mezi nami snazilkami, tentokrat se to povede, mas "pohnojeno" 🙂 budu drzet pesticky.

martinalinda
8. únor 2015

@majkylove dekuji, zatim neni nic ztraceno, ja mam totiz pocit ze k tomu vsemu doslo pozdeji, nez jsem si myslela, i podle ovu, ktera byla pozdeji. Takze pockam fakt do ctvrtka a pak poficim k dr. A uvidime, zda tam neco neuvidi. Od ms bych mela byt vcera 5 tyden, tak to uz by tam melo jit neco vide ne?
Je to teda alchymie todle vsechno, clovek je nedockavy a nevim co budu delat az to zjistim, hlavne at uz se to rozsekne, protoze je to na palici.

karlos12
8. únor 2015

@kackarebicerova blahopřeji, to je super.A alespoň mám naději , snažíme se rok a měsíc.Snad se nám také brzy zadaří 😉 Gratuluji 🙂

karlos12
8. únor 2015

@sleepers jéžiši, to je mi strašně líto, vážně moc. ☹ Držím pěsti a myslím na Tebe.

loilla
8. únor 2015

@sleepers ☹( to mě moc mrzí... drž se!