Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
10. únor 2015

@marketat Ahooj,jakpak to?něco s čípkem,nebo tvrdnutí?téda tak hlavně odpočívej,to je nejdůležitější.a do práce se teda ještě budeš vracet?
@loilla no vidíš,tak to budeš mít aspoň z krku 🙂 já začnu až mi dovezou zbytek nábytku a uvolním si komodu která bude jen pro mimi takže jsem zvědavá kdy to bude 🙂 co jste s mamkou upravily?
já čekám kdy mi dorazí sestra,uděláme si holčičí večer s pizzou a filmem a bude tu spát,manža je v práci a sestra tu bude naposledy bo v pátek nám odlítá do světa takže já jenom bulím,hrozný pro mě,vůbec to nedávám,už ať je zítřek a sme rozloučený,bo, no to se nedá ani popsat 😢

loilla
10. únor 2015

@majkylove Sudocrem mi řekla, ať si koupím jen maličký, žádný kouplenový olej ať nekupuju, místo lihu na pupík, že používala ajatin, kartáček ať taky nekupuju, rektární rourku ať taky nekupuju, na nůžtičky se prý mám taky vyprdnout, že ona první měsíc nestříhala a pak stříhala těmi klasickými, kojeneckou láhev mám taky zatím nechat, jednorázové kalhotky mi taky řekla, ať nekupuji, že ona si prostě brala klasické, balvněné, pohodlné.. že to jsou jen zase výmysly dnešní doby.. a přidala mi, ať koupíme spací pytel, tu matraci, ještě tak dvoje povlečení do postýlky a dvoje prostěradla, polštářek + deku + povlečení do kočárku..

Takže to vezmu podle ní.. 🙂

Jééé, tak to se nedivím, že to obrečíš.. já teda sourozence nemám.. ale mám třeba úžasný vztah s maminou, takže vím, jaké by mi bylo, kdyby mi ta někam zmizela.. 🙂 Si to musíte holky pořádně užít! 🙂

loilla
10. únor 2015

@majkylove Jinak jukni na netu na leták od Alberta - od zítra je nový a mají tam spoustu hezkých a super věcí v akci pro mimíse - lahvičky, ubrousky, pleny, zavinovačky 🙂) i třeba mateřské košile a tak.. v pátek tam naklušu!

majkylove
autor
10. únor 2015

@loilla no je to na nic,už ať je to za mnou a ozve se už z místa....
jinak sudocream budu řešit stejně,líh budu brát,kartáček se neztatí,rourku taky nebudu a nůžtičky to jsem ti tam myslím psala poznámku že holky říkaly že taky stříhaly spíš normálníma takže to máme stejně,láhev mám jen že mi to dala kámoška,v nejhorším koupíte hned po cestě z porodnice a kalhotky jak myslíš,ale holky si je naopak hodně chválí že jsou právě pohodlný a neničíš si zbytečně svoje,že na bavlněný přešly až doma a to i kolikrát až později,že jsou fakt dobrý.spací pytel koupila mamka,ale až na větší takže ideál na podzim,zima,teď bude stejně jen v zavinovačce,polštářek taky dlouho potřebovat nebudeš,deku a povlečení do všeho určitě víckrát 🙂 no nezdá se to,ale ještě všeho je 🙂

loilla
10. únor 2015

@majkylove A na jak dlouho jede? 🙂

No, to ona mi říkala, že ten polštářek potřebovat hned nebudu.. .-))) Že to je zezačátku na okrasu 🙂 Ale já teď v pátek jedu nakoupit to, co mám v seznamu.. 🙂 Takže to bude giga nákup.. 😀 Zbytek uvidíme, zda budeme potřebovat nebo ne.. 🙂 a ke kalhotkám - jestli si zničím pár svých - no bože 🙂)) já myslím, že toho bude víc na odpis.. 😀

marketat
10. únor 2015

@majkylove Dneska mi tvrdlo trochu břicho, vlastně poprvé za celé těhotenství, ale nějak jsem to neřešila, jen zmínila na kontrole... no a mám zkrácený čípek a malá je níž, než by bylo žádoucí... jj, přibaluju knížku a budu si číst v posteli celou dovolenou 🙂 Do práce se vracet budu, ale jen na týden, s tím, že už nebudu operovat a podobný věci... a kdyby mi nebylo dobře, vyberu si zbytek dovolený a zůstanu ležet doma

karlos12
10. únor 2015

@majkylove aha, co krev, v pohodě? Určitě ano 😉 No nevím, jinýho bacila bych brala, po té době.

martinalinda
10. únor 2015

@bjoucik.15 to mas pravdu holka, byt v klidu a zabavit se jinyma vecma, tak v praci je porad vseho hodne, to me zamestnava prakticky cely den a dneska jsme zas byli plavat, takze taky odreagovacka, filmik byl o vikendu, a fakt pohoda, nejak to ani neresim, pres den skoro bolesti nevnimam, je to asi tim ze jsem zabavena jinyma vecma...bolesti a zvraceni me chyta vzdy az vecer, treba ted...tak jsem si rikala, ze zitra zajdu k dr, nevydrzim to...chci vedet na cem jsem, hlavne at se to vse uz rozsekne....test zase dneska rano negativni. A zitra mi aspon rekne zda je sliznice vysoka a treba at prijdu pristi tyden. Mozna mi veme i krev, nevim...ale chci uz to vyresit, a pripadne resit dal utrogestan a taky zvyseni prasku na stitnou zlazu...takze uvidim. Dam zitra vedet.
Ale jak rikam, zatim se na to neupinam, pocity co mam jsem dneska konzultovala se segrou a ta mi rikala ze ji taky prsa bolely a byla hrozne unavena..ale jinak nic...na te revizi byla v 11tt, od 6tt se ji nevyvijelo, tak jsme si docela i dneska pokecaly...tak fajne. Az jsem necekala, tak jsem byla rada po tech vecech co se staly.

martinalinda
10. únor 2015

@majkylove dekuji zlatko, jeste nevim na cem jsem, takze zitra se snad neco dozvim, at uz to bude cokoli 🙂

martinalinda
10. únor 2015

@blauen jejda, tak to je mi lito, porad jsem nejak doufala ze se treba nerozjede a jeste bude sance, to je skoda. Ale uvidis, taky se brzo zadari...no ja jsem na sebe zvedava, dneska test nic, opet...takze zitra udelam rano dalsi a jdu k dr odpoledne, proste uz to nevydrzim, at mi rekne co se teda deje..Je fakt, ze nadejne to vypada, kez by to taky tak vse bylo..dekuji moc za podporu, dam vedet 🙂

martinalinda
10. únor 2015

@karlos12 cau kocko, no testila jsem dneska a nic teda zatim, takze zitra zas...ale u dr snad bude jasno, a nebo si proste jeste ten tyden budu muset pockat a snad o vikendu uz ty // najdu, je to strasny. Clovek jak jsem to mela rozhazany ty cykly, tak vlastne ani nedokazu presne urcit, zda byla ovu jak mela, nebo treba se trosku opozdila, pak by treba souhlasilo, ze oplodneni bylo pozdejc a tim padem na testu jeste nic nejde videt...takze fakt alchymie 🙂 Ale priznaky jsou a neutichaji, tak jsem rada, jsem napjata jak snad nikdy predtim..

martinalinda
10. únor 2015

@marketat tak se hlavne drz, opatruj se a klid na luzku jak se rika 🙂 no ne vzdy jde vse jak ma a clovek musi trosku zvolnit, aby bylo vse v poradku 🙂 uzij si hory 🙂

blauen
10. únor 2015

@martinalinda jak teďkom pročítám články o tom měření teploty, zkoušela jsis měřit teplotu? Nevím zda jsem to pochopila dobře, ale pokud dojde k oplodnění, teplota by neměla klesnout pod 37C ...je fakt, že každé lidské tělo je jiné, ale už ta teplota by taky mohla něco málo napovědět.......já jsem nějak v klidu, po těch x měsících mě fakt už nemůže žádná menstruace nepřekvapit, špíš šoknout že žádná by nepřišla .... 🙂 asi přecházím od fáze klidu, v duši stejně vím, že jednou to miminko přijde a jestli ted nebo za rok za dva....nemá cenu se tím nervovat...

martinalinda
10. únor 2015

@blauen teplotu jsem cely cyklus nemerila, strasne me to otravovalo. Ale jen tak jsem si ted merila teplotu, vim ze se to nema, merit se ma rano v leze, ale chtela jsem to zkusit. No a ted vecer mam presne 37C 🙂 rano to bude asi vyssi 🙂 takze asi dobre ne?

88martina88
10. únor 2015

@martinalinda no nechci te zklamat ale rano je teplota vzdy nizsi a to proto lebo je telo v klidu. Pres den jsi aktivni a tak ja treba na vecer mivam vzdy o 0,2-0,3° vyssi. Ale zas kdyz jsem nakonec byla tehu tak jsem mnela 36,8-36,9° rano takze je to ruzne. Drzim palce at to dopadne na // a rarujes se z miminka 😉

karlos12
10. únor 2015

@martinalinda to se Ti nedivím.Ale někde tady jsem četla, že na testu bylo těhu vidět až po 14 ti dnech.Naděje umírá poslední.Já jsem teď slyšela že nejsem ( ms má dorazit přiští pondělí ), podle tepu.To mi přijde přitažené za vlasy 😉 Ale vymlouvej něco někomu, že ?Už bych se ale chtěla dočkat, je to nějaké delší 😒 Tak já budu napjatě čekat na Tvé zprávy 😉 a budu držet pěsti - kdyby to stačilo , co ?

blauen
11. únor 2015

@martinalinda no ta teplota je super, měřila jsis jí i ráno....fakt ti držím palečky všech 20 prstů 🙂 všechno tomu nasvědčuje, že by ti to mohlo vyjít 😉

majkylove
autor
11. únor 2015

@marketat jejky ty čípky jsou nějaký zakletý,dřív to člověk nesledoval,ale teď vidím že s tím po tom 30tt musí ležet každá druhá ženská 😒 no nejvyšší čas fakt všechno zářidit kdyby mě taky něco takovýho postihlo,člověk fakt nikdy neví.tak hlavně buď vzorný pacient a pěkně odpočívej a nasaj sílu z hor 😉
@karlos12 krev uvidíme příští týden,na tu chodím teď každej měsíc kvůli té štítné žláze,ty to s ní máš vlastně jak?a jak se projevuje "bacil" ? 🙂
@martinalinda tak jak to vypadááá? 🙂

marketat
11. únor 2015

@majkylove Neboj to já jsem 🙂 Manžel dobaluje, myje nádobí a já sedím a říkám, co je ještě potřeba 😀 Už se moc těším na hory, na odpočinek.

@martinalinda Držím palce, ať doktorka něco najde, ať se něco začne zaklubávat 😉

Teď nebudu do neděle na internetu 🙂 Budu na vás myslet, ať jste všechny v pořádku a ty, které mají kolem testování, ať jim to vyjde. A vy na mě prosím myslete, ať naše malé prďola zůstane tam, kde má a dopeče se v klidu 😉

majkylove
autor
11. únor 2015

@marketat tak to má být,to mám taky ráda takový instrukce 😀 tak si to moooc kočko užij a jasně že se malá dopeče v klidu,o tom žádná,ještě přenášet budeš,uvidíš 😉 ne že bych ti to ale přála 😀 tak se pak ozvi po horách jak seš nabitá energií 🙂

martinalinda
11. únor 2015

@88martina88 to je mozny, asi ani ta trplota nic nevypovida.
@blauen dekuji moc, ja si taky drzim pesti 🙂
@majkylove no zatim jsem tam nebyla, teplota se drzi 🙂
@marketat dekuji moc
@karlos12 to me mrzi, ale verim ze se brzy zadari 🙂

Ahoj holky, tak teplota dnes rano byla zase 37C. Stejna jak vecer, tak uvidime. Odpoledne jdu na kontrolu, budu take doufat ze tam neco uvidi a na testu dnes opet nic :( tak uz fakt nevim, asi to fakt muze byt zacatek a jeste nic nejde zmerit z moci. Mam kamosku ktera nemela ten pozitivni az do 4 mesice 🙂 divne sice ale je to tak. Tak treba jsem taky takovy exot 🙂

majkylove
autor
11. únor 2015

@martinalinda budu moooc držet pěsti dál,ale jen aspoň pro jistotku počítej s tou horší variantou ať nejsi mooc zklamaná ju ☹ a dej hned vědět! 🙂

martinalinda
11. únor 2015

@majkylove jasny. S tim ja pocitam od zacatku, uz kvuli tomu ze neni na testu nic, takze tak. Proto jsem pripravena na vsechno 🙂 ale beru to sportovne 🙂 kdyz to vyslo, neuverim, kdyz ne budu aspon vedet ma cem jsem 🙂

majkylove
autor
11. únor 2015

@martinalinda super přístup,tak se mi to líbí 😉

karlos12
11. únor 2015

@martinalinda třeba exot jsi, proč by ne ? 😉 A děkuji, ale líto mi to není, máme teď naplánované hory, v dubnu Skotsko a v červnu chorvatsko, jachtu.To by nebylo možné s neschopenkou.Ale Ty pak dej vědět 😉

karlos12
11. únor 2015

@majkylove a máš ji v pořádku ? To mi ani neříkej, já byla na endokrin. v pondělí, zvedla mi to na 50 mg a ko za půl roku.Kdybych otěhotněla tak dřív.Necháme to přírodě, ona ví co a jak a kdy 😉

martinalinda
11. únor 2015

@majkylove diky )
@karlos12 tak ti jo, ty jo tolik cestovani, hned bych jela taky 🙂 zavidim teda. My si loni hodne pocestovali, nejak jsme tusili ze mimi by mohlo prijit tento rok tak jsme to chteli vse stihnout. Byli jsme hodne po CR, pak Pariz, Kodan v Dansku a v cervnu i Chorvatsko 🙂 takze super 🙂 letos bych taky nejam vyjela.

martinalinda
11. únor 2015

Holky tak zatim nic, rikala mi ze priznaky vsechny sedi 🙂 mysli si ze se nam to podarilo pozdeji, ptz pry nic nevidi ale sliznice je 13mm coz je pry divne, ted uz by mela byt tak na 5-7mm a mela jsem byt po ms. Mam ji porad dost vysokou a to neberu utrous, takze tim ta vrlka slizinice zpusobena neni. Takze mam pockat 5 dni a uvidime pry. Jsou dve moznosti, bud jsem a ukaze se to pristi tyden a nebo nejsem a po tydnu mi da vyvolavacku. Ale rikala ze je to nadejne 🙂 pry na utz vidi neco az 5+4tt. Takze hlavu vzhuru do dalsiho tydne bolesti a zaludku na vode 🙂

karlos12
11. únor 2015

@martinalinda takže vlastně nic nového, jen stále budeš čekat.Ale zase příští týden se to rozlouskne.Nadále držím pěsti 😉

blauen
11. únor 2015

@martinalinda tak to vypadá moc nadějně, teď jenom čekat a moc na to nemyslet, protože pak by byl člověk dvojnásob zklamaný...moc ti to přeju a budu držet pěstičky a doufat, že v příštím týdnu se tady objeví od tebe ta krásná novinka 😉