Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
12. únor 2015

@loilla já se taky těším,ale těch starostí..... 😀 😀 já sem hrozná,ale pro mě to bude strašnej šok v mojem pohodlným životě,fakt 🙂 ale už jsem strašně zvědavá jak bude vypadat,to jo 😵 no čáru zjišťuju bo teď zas vylezla povídačka že kdo čeká kluka tak buď nemá vůbec,nebo jen slabou,tak zjišťuju 😀 si nedám pokoj 😀

loilla
12. únor 2015

@majkylove Pro mě (nás) taky, do toho dostavba baráčku, stěhování... Ale co! Bude to vše jiné, náročnější.. Nebudu moct spát do 12hod, chodit večer na vínečko.. Nebudeme se moct sbalit a jet někam bez rozmyslu.. Finančně to bude taky něco úplně jiného, když nás bude o jednoho více.. Ale až se na mě to malé štěstí usměje, poprvé zažvatlá, poprvé poleze, poprvé řekne máma... až budu koukat do postýlky, jak ten bezbranný tvor, který bude závislý jen na nás, spokojeně oddychuje - VŠECHNO mi to vynahradí! 🙂

Tak si dej, říkám, Ti, že je blbost se čímkoliv řídit! 😀

majkylove
autor
12. únor 2015

@loilla jj přesně jak píšeš 🙂 my už máme do konce zarezervovanej pobyt na šumavě na týden tak jsem zvědavá jestli budem mít cestovní dítko nebo jestli to budem muset rušit 🙂

loilla
12. únor 2015

@majkylove My pobyt na maltě a zlatejch pískách.. 😀

Jestli cestovní, tak to budete mít hezký.. na kdy to máte? 🙂

martinalinda
12. únor 2015

@majkylove nene nestrasis, mam kamosku co to mela stejne jako ty, a rikala nejhorsi zazitek. Takze proto je z toho i blby pocit. Ale vidis, vydrzelas to. Ani nevim ze na to nekdo chodi i bez citronu 🙂 fuj teda. No urco to bude v poradku, jsem rada ze je to za tebou.

majkylove
autor
12. únor 2015

@loilla ty ani nevíš jak ti závidím a celý dovolený a všechno bych vyměnila za baráček,tohle nás bohužel čeká až během pár let a už teď se mi do toho nechce 😒
jinak termín máme druhej týden v září,manžel má představu že bude na tůrách nosit na břiše,no jede aj tchýně takže ta prý bude hlídat,tak uvidíme jaká bude realita no 🙂
@martinalinda děkuju,seš zlato 🙂

karlos12
12. únor 2015

@blauen náhodou, to je super.My doděláváme horní patro, tak to možná bude podobné 😉 .Komu by se chtělo makat hned od narození, nebo polykat prach ze sádroše a tak 😉

martinalinda
12. únor 2015

Holky jen dotaz, mozna vas tim uz seru 🙂 nejistota a tak, ale ma teplota stoupat kdyz je tehu? Nebo klesat? Diky za info, kdo ma zkusenost.

terezapetrova
12. únor 2015

@majkylove ja měla čáru s Vojtou pěkné tmavou 🙂

majkylove
autor
12. únor 2015

@martinalinda já nemám teda zkušenost,ale měla by být furt vyšší,klesat určitě nee,jak začne klesat tak to právě značí příchod ms,ale nezkoušela sem nikdy,to jen tady co jsem vypozorovala 🙂
@terezapetrova sakryš,tos mi zkazila už pomalu radost z holčičky alééé 😀

terezapetrova
12. únor 2015

@majkylove aleeee přece bys nevěřila povidackam to by jsi me nastvala!! 😀 😀 😀

majkylove
autor
12. únor 2015

@terezapetrova toš musím se něčeho chytat,do konce ještě daleko 😀ale stejně mi všechny ty "testy" vychází půl na půl 😀 tak uvidíme,jakpak se máme? 🙂

blauen
13. únor 2015

@majkylove dobré ráničko...včera už jsem neměla možnost odepsat...manžel už byl na spermio, a dopadlo to hraničně, tedy doktoři tvrdí, že s tím šance na přirozené otěhotnění je docelá velká tak to nemáme vzdávat a ještě zkoušet.....nasadili manželovi nějaké vitamíny tak už jen opravdu nezbývá než věřit!

blauen
13. únor 2015

@karlos12 my také přistavili a rekonstrujeme horní patro, bydlíme s rodiči, dole rodiče a my na hoře...tak ještě čekáme na obýváček, koupelnu a pak snad ten vysněný dětský pokojíček snad 😉 ha ha s tím prachem to máš pravdu, já bych se taky nechtěla narodit do omítky a prachu 😀

blauen
13. únor 2015

@martinalinda ahojky, včera už jsem neměla možnost písnout, seděla jsem ve vlaku vzala jsem si dovču...já pocházím kousek od Frýdku - Místku z jedné malé vesničky....je hezké si s manželem takhle povykládat a vysvětlit a trošku ho uklidnit....my si vykládáme pokaždé když vedle sebe usínáme to máme jen tři krát v týdnu bohužel ☹ , probíráme kočárky, postýlky mimiško, výchovu a těšíme se a snažíme se nemyslet na ty komplikace, které nám pořád vstupují do cesty....také vidím už na manželovi že je víc nadšený pro toho malého bobíšk než já, jak mluví o miminku vidím mu jak se mu rozjiskří očička plné naděje...

karlos12
13. únor 2015

@majkylove ahoj, moc děkuji, také doufám 🙂 , už čekáme dost dlouho, tak by to chtělo TU novinku 🙂

karlos12
13. únor 2015

@martinalinda jo, je to fajn, je to milé.A hlavně opora, což potřebujem, že ?Kamarádi teď prodávali kočárek, tak se miláček čílil, že ho slíbili nám a teď ho prodávají.Asi aby bylo na dárky 😉 Ale já bych stejně chtěla jiný, ale ještě jsem nečíhala.A k té teplotě, já myslím že by měla jít nahoru, nebo být stabilní, určitě neklesat

karlos12
13. únor 2015

@blauen také jsem minule stála v " pokojíčku " a přemýšlela kde co bude, jak bude vymalovaný a jaký nábytek.Aby se tam šmudlovi líbilo 😉 Neměj strach, už brzy nebudeme vědět co dřív koupit a zda máme vše, protože se bude klubat na svět 🙂 🙂 🙂

majkylove
autor
13. únor 2015

@karlos12 souhlasím že brzo nebudete vědět jestli máte vše,uteče to jako voda 😉 tak co,stále neděláš noční?

karlos12
13. únor 2015

@majkylove ne, stále dělám, od března jedu jen CD, ale už se moc těším na noce v pelíšku 🙂

majkylove
autor
13. únor 2015

@karlos12 to ti věřím,tak to už se blíží,to bude fajn 🙂

martinalinda
13. únor 2015

@majkylove taky myslim ze by mela stoupat. Tak uvidime co bude, test porad nic :(

@blauen jee od frydku, tak ja kousek od Roznova, to mame k sobe kousek 🙂 na pripadny sraz... Je to fajn ze s manzou takto mluvite, u nas ty vecerni debaty v posteli pred usnutim jsou stejne. Probirame vse jako vy 🙂 a je dulezite ze se nekomu muzem sverit. A hledat oporu a utechu. A slzy bude mit i ten muj pokud to nevyslo, takze se na to moc netesim.

@karlos12 jee diky, teplota by mela stagnovat a pak stoupat, me prave dnes rano stoupla na 37,2C ze vcera z 37. A ten kocik jee, to je pekne 🙂 uz by nakupoval vybavicku i dopredu, je to sranda s tema chlapama 🙂 ten muj tez kukal na vanicky, nekdo tu okolo nas prodava levne tak zvazoval, rikala jsem ze jeste ne at pocka.

martinalinda
13. únor 2015

Jinak holky, asi jsem na to prisla, co se delo/deje. Podle ovu testu byla ovu asi pozdeji tak o 3-5 dni. Slabnouci ovu testy byly od 3.2. do 9.2. Testy tehu negativni, takze pokud to tak bylo tak byla ovu asi 29-31.1. 🙂 misto 25-26.1., cele to obdobi jsme nezahaleli 🙂 Coz by vse sedelo, i to ze jeste nic neni videt. Jsem napnuta jak nevim co, musela jsem vam to napsat. Pokud s tim otravuju tak se omlouvam, moc ;( nemate nekdo zkusenost?

karlos12
13. únor 2015

@martinalinda NEOTRAVUJEŠ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 Jen už bych chtěla nějaký pozitivní výsledek, je to jak nekonečný seriál 🙂

martinalinda
13. únor 2015

@karlos12 jj nekonecny serial presne !!! 🙂 taky bych chtela pozitivni info 🙂

karlos12
13. únor 2015

@martinalinda bude, už jen chvíli 😉 A budou žít šťastně až ...

terezapetrova
13. únor 2015

@majkylove 🙂 u nás při starém.. Nicí me Vojta brzkém ranním vstavanim nu.. Dnes mi potvrdíli, ze jsem zaregistrována v porodnici v Podoli tak jsem rada neb ta cesta k registraci trvala témeř měsíc u pul 😒 doufám, ze nakonec nebudu rodit nekde v autě kdyz jsem si tu registraci takhle vydupala 🙂 jak se mas Ty, Vy? 🙂

martinalinda
13. únor 2015

@karlos12 🙂 🙂 ty jsi srandistka 🙂 jj jako v pohadce. Dneska mi chlap rika " ze si mam zitra udrlat vecer volno a ze snad uz pujdem ve trech, ze to pro nej byl nejhezsi darek, miminecko v brisku". S dned nam vytirali chodbu vsude voda a on za mnou prisel ze at davam pozor abych nespadla a treba si neco neudelala, je zlaty.

majkylove
autor
13. únor 2015

@martinalinda v pondělí už se ty mršky musí ukázat 😵
@terezapetrova tak to je super že ta porodka vyšla,já ti to říkala 😉 snad to Vojtu brzo přejde,mohla by ses trošku vyspat než přibude další řvoun 🙂 dej ho občas aspoň k babičkám a čerpej energii 🙂 u nás fajn,cukrovku nemám,tak sem to hned oslavila kinder vajíčkama 😀 no a zachvilku máme sedánek s holkama tak se těším že si dám něco dobrýho na papu a poklábosím 😅

terezapetrova
13. únor 2015

@majkylove gratuluju k necukrovce 🙂 a hezky dýchánek.. 🙂 a jj mam s tou porodkou radost 🙂