Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

karlos12
14. únor 2015

@martinalinda to je super, jak je opatrný 🙂 Já jsem dnes cestou do práce dostala otázku - kdy to máme dostat ? Že ho nervozitou bolí břicho.Ale asi už to přišlo, právě před chvílí 😒 Utopit se nemůžu, leda v umyvadle 😉

blauen
14. únor 2015

@martinalinda tak to je super, to máme opravdu kousíšek od sebe a já bydlím cca 15 km od Frenštátu pod Radhoštěm..... 😉 věřím, že nebudete mít důvod být smutní s manželem a že se Vám opravdu zadařilo, tak ještě pořád vyčkávat a doufat, že ještě je opravdu brzo a v týdnu už vyskočí ty //. My jsme včera byli s manželem na plese, udělali jsme si pěkný večer jak se mi tam nechtělo moc tak nakonec to byl vydařený večer a zase jsme se trošičku odpoutali od toho myšlení na mimiška aspoň na chviličku

martinalinda
14. únor 2015

@majkylove Taky doufam ze v pondeli se ukazou, dneska je to porad stejny, pocity a bolest..takze doufam ze se to uz v pondeli rozlouskne, koupila jsem i mamatest, ne jen dr.max, tak uvidime a jakmile uvidim carky, mam i clear blue. Proste je to divne, aby to byla jen posunuta ms, kdyz jsou ty priznaky tak silne.

martinalinda
14. únor 2015

@karlos12 to je hezke jak se stara, ten muj se tez pta, kdy to mame dostat, uplne stejne 🙂 ti chlapi si porad musi delat starosti, jakoby je to nejak ovlivnovalo, teda krom toho ze nemuzou zrovna sexovat 🙂 ale je dobre ze se tak staraji, my se taky starame a oni nam to oplaceji. Jejj takze opet dalsi cyklus, tak aspon zes to dostalala a pokracuje dale, to ja furt nic, test negativni, ani dnes na valentyna tam nic nevybehlo...takze budu cekat na pondeli, a uvidime.

martinalinda
14. únor 2015

@blauen jee tak to je super, tak to muzem nekdy pak zajit na kafe, pripadne pak s mimiskama jezdit na vylety 🙂 no zatim nesmutnime, doufame no..vse je porad stejne, priznaky neustaly, dneska rano teplota 37,1, takze skoro porad stejna, ale merila jsem ji dnes o hodinu pozdeji, to vis vikend a chtela jsem si prispat...ale fakt doufam ze se to v tydnu ukaze, nebo uz nevim..

karlos12
14. únor 2015

@martinalinda Ty brďo, že Vás to mimčo tak napíná, nás také 😉 To bude dobrej vtipálek 😉 Jsem moc ráda že mám takového chlapa, když jsem tady občas četla reakce chlapů na těhotenství partnerek, Máme to štěstí, co ?

blauen
15. únor 2015

@martinalinda je ja jsem určitě pro zajít někdy na kafčo pokecat, nebo s mimiškama jednou snad, my s manželem rádi poznávámé nové lidičky, máme chatu v Beskydech kde je spoustu krásných míst k vyletování i s kočárkama :o) My jsme si tento víkend udělali plesovací....v pátek na plese v sobotu na plese a nějak se snažím vytlačit černé myšlenky......ty jo fakt ti to přeji a jsem z tebe napnutá jak struna ! 🙂 Kéž by taby bylo další mimiško na obzoru! 🙂

martinalinda
15. únor 2015

@karlos12 no myslim ze napina a porad se nechteji ukazat...podle ruznych vypoctu mi to pise ze jsem to mela dostat 9-10.2. - coz teda nevim jako, pri mem nepravidelnem cyklu..ale i tak nejsem ani tyden po ocekavane ms...takze doufam ze pristi tyden bude stezejni a neco uz se rozlouskne 🙂 Ale reknu ti, ze mame na ty chlapy fakt stesti, to jsou vylozene rodinne typy, chteji miminko a moc se na nej tesi, vse je zajima, informuji se a hlavne davaji pozor na sve zeny 🙂 Jsem rada.

martinalinda
15. únor 2015

@blauen urcite muzem, my taky radi poznavame nove lidi, a jezdime na vylety..uz se tesim az bude ten maly bobek a budem porad na prochazkach, tady v Beskydech je to perfektni, vsude priroda, budem potrebovat terenni kocar, do toho lesa, co mame za barakem 🙂 Taky me to vse napina, dneska rano teplota zas 37,2C. Takze jako nevim, skace to o desetinnu stupne ale porad proste nahore, vsechno je mene citlivejsi dneska, a test zas nic. Takze fakt pockam na pristi tyden, kde to rozsekneme. Ale videla jsem na teto strance ruzne cykly bt zenskych a nektere fakt mely cyklus i 60dni a az okolo 40dc zjistily tehu, no doufam ze ja nejsem ten pripad, ale kdyby bylo vse jako kazdy mesic, tak uz bych to dostala, kor po tom utrogestanu.

http://merenibt.xf.cz/index2.html

martinalinda
15. únor 2015

Jinak holky, mozna uz jste tady na tom webu nektere byly, ale nasla jsem tam zajimave info o tom, jake leky mohou ovlivnit nase poceti, az uz hlen, sliznici, dny ms, vysuseni....
Docela zajimave 🙂

http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

marketat
15. únor 2015

Ahoj holky, tak jsme doma z dovolený 🙂 Jsem celkem odpočatá, jen spát jsem mohla trochu víc 😀 Byli jsme s kamarádama a nějak se odchod spát vždycky protáhl 😀 Ale paráda, jsem odpočatá, viděla jsem malou u kamarádky v ordinaci (veterinární) na ultrazvuku a zítra do práce.
A co vy? Nějak to tu nestíhám dočítat 😉

karlos12
15. únor 2015

@martinalinda hezké, To jsi vyštrachala jen tak ? Sice nic z toho nezobu, ale dobrý 😉 Co jinak ?Dnes jsem si pobrečela ráno v autě, tak mi manžel chce zakázat koníka, protože to řeším tady a né doma 😒 Ale já si hodně starostí nechávám pro sebe, asi od mala.Tak asi budu koukat jen v práci 😉 Jinak jsem dnes našla kapky z jmelí, prý jsou dobré na " neplodnost ", tak nevím

majkylove
autor
16. únor 2015

@marketat ahooj kočko,to je super že sis odpočala,tak žádný teď přehánění v práci a spol,jasný? 😀 jak si malá hověla na utz?teda a tobě to letí,jak se to přehoupne přes tu 30 to bude fičák 😅
@martinalinda tak coo,jak to vypadá? 🙂

majkylove
autor
16. únor 2015

@karlos12 aléé,žádný zákazy koníka,ať je manžel rád že se vypovídáš,vždyť člověku se uleví 🙂 a už žádný slzičky a vzhůru do dalšího měsíce s úsměvem 😉

martinalinda
16. únor 2015

@karlos12 ruzne jsem zkoumala net a nasla to tsm, treba se to bude nekomu hodit, ja treba beru euthyrox na stitnou a taky zyrtec na alergii, vse je nastesti v poradku. Ale jsou tsm i ibalginy a jine veci, ktete clovek normalne pouziva. Jejda, no je fakt ze tu vsechny resime vic veci jak doma, ale toz chlap by si mel najit jinou zabavu nez "komandovat" ze se tu radis s jinyma co maj stejne problemy, na tom nic neni. To on pochopi, casem 🙂 je, to jsem neslysela takove kapky na neplodnost. A uz si je nekde videla? Ja zvazuju ze zkusim ten gynex. Ale vim, ze pokud to nevyslo, coz je asi pravda... Tak si budu merit teplotu. Je to otrava ale clovek to aspon pozna. A ovu testy kdybych delala v tomto mesici, tak bych zjistía zd byla ovu pozdeji a ne driv jak jsem si mylne myslela. Ted ani nevim zda ten utrous to vse neprekazil :( ve ct se dozvim na kontrole vic.

martinalinda
16. únor 2015

@majkylove kocko nic, porad bilo. Dalsi trst udelam v ct a ten den pudu na kontrolu. Asi mi pichne vyvolavacku, takze budem cekat co bude. I kdyz by tu do konce tydne byla mala sance, uz v to moc nedoufam. Teplota dnes rano zas 37,2C. Tak nevim fakt, uz me to nevavi.

majkylove
autor
16. únor 2015

@martinalinda ách joo,to je na prd,to už by tam něco mělo asi být ☹ na prd že si všechno dává tak na čas.držím pěsti ať se to teda už brzo vyřeší 😉

martinalinda
16. únor 2015

@majkylove je to na prd, uz jsem to nejak vzdala, ale tento tyden to bude jasny. Tak uz se i tesim az se to vyresi.

88martina88
16. únor 2015

@martinalinda ahoj. Tak ja brala gynex od rijna. V rijnu mi srovnal ms (mivam bolavou a silnou) no a v prosinci uz nedorazila. Sice tehu nakonec nedopadlo ale snazili jsme se vic jak rok bez vysledku. A tet ho beru znovu no a 14 dni po revizi jsem mnela na kontrole sliznici vysokuo cca 8mm coz i doktor rikal ze po revizi je to hodne dobry. Takze urcite za mne gynex ano. A tu teplotu si mneris od kdy? Ono totiz ak vis jakou mas pred a po ovulacni a mas ji takhle krasne vysokou tak to tehu muze klidne byt. Mne se mnereni neujalo moc jsem se na to upinala tak jsem to omezila jenom na zajimavost ale uz jsem to pak nehrotila. A ovu test si nedelala? Mne totiz v tehu byl krasne pozitivni. Tak drzim palecky a snad se miminecko ukaze ☺

blauen
17. únor 2015

@martinalinda ted jsem neměla čas odepisovat v práci nestíhám, neměla jsem pc a po dvou plesech zlomený malíček na noze tak jsem nějaká bez nálady.....jj manžel ten se stará skvělé a je to jediný človíček kterému se můžu úplně vypovídat ze všeho a tady na koníkovi....ve skutečnosti to nejde se tak vypovídat ani nejlepší kamarádce jak mému manželovi..... tak třeba ještě je nějaká šance do toho čtvrtku na ten pozitivní test...člověk nikdy neví...

karlos12
17. únor 2015

@martinalinda Ach jo, no uvidíš.Jo, manžel je z toho nějak přepadlý, z povídání tady.Ale on by chtěl vše řešit doma, ale on tomu prostě tolik nerozumí, jako ženská.Sice mu plno věcí říkám, ale víc pochopení a podobné problémy prožíváme víc stejně.Je to od něj milé, ale furt je to chlap, tak to vidí trošku jinak.Jinak jmelí jsem viděla u Gřešíka, asi zajedu na Anděla, tam čaje a tak prodávají.Na netu ho mají, ale kapičky stojí asi 60 Kč, pak bych dala víc za poštovné.Já Gynex beru a Macu.Mělo by to být jen samá bylinka, tak uvidím.

karlos12
17. únor 2015

@majkylove ahoj, už je to dobré, ale musela jsem si ulevit.Další měsíc, už aby byl poslední 😉

mysackovi
17. únor 2015

Cauky holky....tak man kontrolu za sebou...tehu nejsem,tak mi pichl injekci na vyvolani...predepsal ipet utrous ns tri mesice a k tomu clostik...pak mam prijit a kdyz se do te doby nezadari tak mi vypise zadamku fo caru....ach jooo jsem z toho naka presla ☹
Proc ja si musim v zivote vse tak vyzrat?ja nemuzu mit nic jen tak a hnred nrbo jak bych chtela ☹
Jestli opravdu zazrakem probehla ovu min tyden tak by to stejne asi nepoznsl :-\
Pco nepotvrdil ale ani nevyvratil :-\

karlos12
17. únor 2015

@mysackovi Tvé rozladění chápu, ale bude to dobré 😉 Také nemáme nic zadarmo a vše si musíme vydřít, ale pak si toho víc vážíme.A vybojované miminko Vám to vrátí 😉 A třeba se do té doby zadaří a nikam jinam nepůjdeš 🙂 Držím pěsti a věřím 🙂

mysackovi
17. únor 2015

@karlos12
dekuju :-*
Uz nemam skoro chut a silu to resit...az prijde ms...nakoupilla jsem ovu testy a zkusim jeden cyklus cely testovaz a uvidime...pak na to asi budu prdet :-\
Zacnu asi planovat a setrit na dovcu 🙂

karlos12
17. únor 2015

@mysackovi tomu rozumim, také mi občas chybí chuť a energie, ale výsledek bude stát za všechny peripetie 😉 😉 😉 To dáme !

mysackovi
17. únor 2015

@karlos12 to mas pravdu 😉.... Zvedla jsi mi naladu 😉

blauen
17. únor 2015

Holky a já už jsem v takovém stádiu kdy už na to fakt sprostě musím to říct se...u nakoupené OV testy ...a ted mě rozladilo měření teploty takové výkyvy jako 36,5, jeden den druhý 36.1, další den 36,6 další 36.2 na to fakt nemám nervy....@mysackovi úplně tě chápu jak jsi občas rozladěná protože já taky...a nejlepší je když jsme ted byli na více akcích a zastaví tě známý "rodinný" a řekne přímo že už je řada na nás, že bychom s tím měli něco dělat, to je na pěst do ksichtu...omlouvám se za ty slova, ale musím si někde ulevit...tak aspon tady...

karlos12
17. únor 2015

@mysackovi to doufám 😉 Bude líp, uvidíš a pak Ti napíšu " já jsem Ti to říkala " 🙂 🙂

karlos12
17. únor 2015

@blauen to znám, milujieme rady nesmíte na to myslet, musíš být v klidu ...Opravdu na pěst, velkou !