Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
6. bře 2015

@bublinka74 tabáky?a toho bych řekla že je až moc na každým kroku,tak tfuj,tfuj 🙂
u mě fajn,rostu,kulatím a všechno strašně moc letí,až moc 🙂 už sem holkám moc nepíšu,nechci je ještě víc trápit,takže si je jen průběžně pročítám,šmíruju no 😀

bublinka74
6. bře 2015

@majkylove ale pročpak trápit holka ...vždyt každá rozumná se raduje s Tebou ....já určitě ...myslím na Vás ...ikdyž tu nejsem na všechny 🙂 ,mne z toho všeho bylo moc smutno ...řekli mi levý vaječník pryč a bůhví kde je zas všude zánět uvnitř ...není to dobrý a jsem unavená chodit dvakrát za rok na operaci čištění zánětu vnitřku ..doktor říkal,ježíš vás by tak uzdravilo těhotenství ...no jo no ale když není řádné vejce,prostě to nejde a dělá to ta hnusná endometrioza ...jak já jí nenávidím

bublinka74
6. bře 2015

@majkylove je fakt,že nemám nyní prostě čas na něco myslet ...jen mi není moc dobře často ..únava,bolest podbřišku a tak ...není to dobré ...ale ono to nějak dopadne ...at už jakkoli ...už to chci mít za sebou ...ty budeš rodit a mne budou kuchat ...ale budu v duchu s Vámi holky ... zvládnete to a pak budete držet uzlíčky v ruce ..je to to nejkrásnější co může ženu v životě potkat,tak koukejte si to užít vše ... 😉

majkylove
autor
6. bře 2015

@bublinka74 ale tak víš jak to je,byla tady jakási ponurá atmosféra,tak jsem nechtěla holky ještě víc aby mě měly na očích no,je fakt že už to tady strašně dlouho nikdo neprolomil,to je ono 😒
a teda tvoje problémy mě mrzí,věřím že to musí bolet,ach jo,to tělo,jak kdyby nemohlo fungovat pořád normálně a pak prostě umřít že,mezitím nás musí pořád něčím trápit ☹ chce to dát hlavně dokupy a pak snad už bude fajn a můžeš se připravovat aspoň na svatbu vesele 😉
a neboj,já si to užívám a užívat budu,bo jak vidím jak to letí tak to naše prtě už bude zachvilku aj z domu 😨

mysackovi
6. bře 2015

@bublinka74 jééé ahojky :-*
už jsem si říkala, kdy se tu objevíš..... 🙂 to mě mrzí, že ti je takhle :-/...a neboj, miminka se ještě dočkáš...já tomu věřím 😉 ...dočkáme se všici
já jsem si musela dát chvíli pauzu, poslední dobou to na mě doléhalo...ale stále věřím.......jen to celkem už dlouho trvá....doufám, že tu s náma chvíli budeš 😉

mysackovi
6. bře 2015

@martinalinda ahojky...cio...co to tu čtu???...to je mi moc líto.... ☹
vše chce asi svůj čas.....já jsem si loni. když jsme se začali snažit říkala, že v létě nejdýl otěhotním...tak jsem si to krásně plánovala....no a ono ejhle....už se blíží skoro rok snažení....snažím se na to nemyslet, ale nebudu nalhávat, v té hlavě to prostě je....a teď je to o to horší, páč si dělám i ovu testy, abych zjistila estli mi ten clostík zabírá....dnes jsem už 11Dc a ani náznak....i když břicho mě občas pobolívá, spíš k večeru....a jestli se mi to nezdálo...tak se mi objevil dnes slabounký hlen....ale ovu test negativní :-/
a ty teď bereš ňáký léky?
a na jaké vyšetření si prosím byla?...že ten přístroj zjistí vše...

martinalinda
6. bře 2015

@mysackovi no uz to tak vse bude, ale rikam si, radeji s tehu pockame at jsme oba v poradku. Ten pristroj co to zjistuje se jmenuje nejak "sensitive ..." A byla jsem u zlina. Me tam registrovala segra, ta na tom taky byla. Je to neivazivni lecebny pristroj, mas ruce polozene na kovove desticce a prochazi tebou proud, vlneni. A to tam kde je problem udela poznamku. Stalo to sice 1500,- ale stalo to za to. V cr to dela asi vic firem, ale v nemocnici ne, doktori to neuznavaji ptz by lidem pomohli :( a uz by nebrali zadne prasky. Ja beru euthyrox na stitnou zlazu a pak na alergie beru zyrtec. No a femibion. Doporucili nam s manzou zajet na odstraneni tech bakterii a plisni do ostravy, ale je to i v brne, opave, praze. Je to lecba plazmovym generatorem, zkus vygooglit, je to zajimava vec 🙂 a ja verim ze funguje. Ted v breznu na to chci jit, a treba mi to k mimi pomuze.
Taky jsme zacli loni zkouset a myslela jsem si jak v kvetnu bude mimi a ted to odsouvam asi na dalsi mesice, dle vysledku co dostanu. Takze uz moc neverim ze letos bude mimi :(

martinalinda
6. bře 2015

@bublinka74 musim ted pockat na vysledky pristi tyden, primo od doktorky co posuzuje vysledky vysetreni. Ta poradi co ted pit, jist a co podstoupit za lecbu na tom plazmovem generatoru. Vse by to melo zabit a ja se pak vycistit, potny rezim je dulezity. Na ty caje se zeptam, dekuji. Dam vedet 🙂 a ty se drz, vse bude, neboj. Taky jsem ztratila letos nadeji, s manzou to furt resime oba nevime co delat :( ale musime se drzet, vsichni pozitivne myslet!

blauen
7. bře 2015

@martinalinda Ahoky tak to jsou mi zprávy, to mi je vše lito, ale musím ti napsat o tech chlamydiich, byla jsem v prosinci na imunologii, kde mi je v krvi taky našli, prodělala jsem v minulém roce X počet kvasinkovych zanetu adostala se s tmi na imunologii kde mi přišli na toto. Hned mi nasadili nějak antibiotikum který jsem jedla po lžičkach tři měsíce několikrát den ne, čínskou houbu kterou už jsem ale nejedla. Zjistila jsem tedy po dvou vyšetřeních ze pan doktor našla jsem si ho v Praze ze pan doktor je spis jen pračka na peníze což mi minuly týden potvrdil jiný doktor. Minuly týden znovu jsem byla na odběru krve k vůli chlamydiich a čekám na výsledkytrebtřeba me to antibiotikum zabralo ale pan imunologie odmítl dělat kontrolní odběry což naštvalo jak internistku tak gymnáziu. Chlamydie zni to děsne ale da se s Tim bojovat a na početí by to nemělo Mít vliv. Mé ještě zjistili prodelanou toxoplasmu bud od koček nebo prý že syrového masa, což jsem jedla hodně tataraky. Takže vím jak se cítíš jak to na ME vybalili všechny ty nálezy v tom prosinci bylo me mizerne. Neboj všechno bude v pořádku dřív nebo později!!

blauen
7. bře 2015

@martinalinda omlouvám se za chyby písu z tabletu ...písu jak hotentot. 🙂 melo tam byt ze to naštvalo i gyndarku v tom predeslym textu. příští týden budou výsledky o chlamydiich jestli a v jakem množství ve me jsou tak jsem z toho nervózní.

michalka_n
7. bře 2015

Zajimalo by mne zda je mozne otěhotnět pri sexu kazdy den nebo je to o dost mensi sance? Dekuji snazilky 😀

blauen
7. bře 2015

@karlos12 s tim řešenim zahrádky ti to závidím kdybych mela více času taky bych si resila zahrádku. Minuly rok jsem si na chatě nasadila do kompostu dýně a skončilo to tak ze jakmile začaly růst se zralý mi je zajíci a srny a bylo hotovo. 😀 takže při musíme vyresit oplocení. Ale tento rok nemam nějak náladu se do ničeho pouštět.

karlos12
7. bře 2015

@majkylove
@bublinka74
@mysackovi
@martinalinda
@blauen no nazdárek kočky, bylo mi tu móóóc smutno.Měly byste se stydět, takhle NÁS zanedbávat.Musím dočíst všechny nové příspěvky, což bude asi zítra večer.Teď odjíždíme na narozeniny manželovo babičky a rovnou projedu tchýni skalku.To se fakt těším 😉 Jinak už mi lezou bazalky a tymián v minipařeništi.Tak zítra pa a držte se, mám VÁS moc ráda, díky že jste tu , K

kackarebicerova
7. bře 2015

@bublinka74 Hlavu vzuru..kamaradka mela cyst na vajecnkku a tak ji ho vzali a teda krasnou holcicku na svete....zadari se i u tebe..drzime palecky

martinalinda
7. bře 2015

@blauen dekuju, ze se mnou soucitis, je to ted presne jak pises, takove divne obdobi, clovek zatim ceka na vysledky, na rozhodnuti, jak se teda budu lecit. Antibiotika mi nedoporucuji, obecne zadne leky, pry aloe vera a taky kolostrum no a na ocistu od kovu v tele doporucuji chlorelu, jakousi rasu...mame ji doma koupenou uz drive, no a dneska mi jen rikala segra, ze pry se musime 14 dni cistit a pak muzem na ten plazm.generator, ktery vsechno i tu chlamydii zabije. 4 dny pak budu mimo, protoze to bude odchazet z tela, ale verim ze to pomuze. Chtela bych tento mesic, i kdyz dle testu a teploty budu mit tak za par dni ovu, vynechat - trha mi to srdce, ze se nebudem snazit, ale nejak jsem si rekla, mesic sem mesic tam. Po vysetreni a tom generatoru se znici hodne veci, i ty ktere mi treba vadi pri otehotneni, a aloe verou a rasou dolecim zbytek. Tak jsem opravdu zvedava, ale jsem tak na pochybach, ze tehu nechci moc odkladat, protoze sance tu je, viz minuly mesic, a ted kdyz si merim teplotu, vim presne co se deje...no ale necham to jako kontrolni mesic, holt nic nebude :( a v dubnu na to hupsneme 🙂 snad bude vse ok. Ale vidim, ze tys s tim vsim mela taky problemy teda, chlamydie zjisti na imunologii? ty jo, no me zjistili ze mam v sobe i streptokoka a stafilokoka, mela jsem ted chripku a porad nejak pokaslavam, ale nasli mi tam i spoustu jinych bakterii, pry i neco ve strevech..fuj teda. Takze komplet ocista me ceka :(

blauen
7. bře 2015

@martinalinda hlavně na imunologii ti zjisti všechno co se tyče bakterií chlamydii, kvasinek. Dělali mi odběr krve snad na všechno ty výsledky hodnoty byly všechny skoro na hranici nebo pozitivní. O tom zabijaku ten generátor zni zajímavě pak musíš povykladat co a jak. Zahlédla jsem tady ve článku, že jsi byla asi tehotna, dlouho ne přicházela MS si pamatuji. Priste až se Dáš do kupy tak už to určitě vyjde. Mela jsi aspoň náznak, kdežto Já za skoro dva roky ani ťuk. ☹ a taky musím říct, že mi pomohl i jídelníček nejedla jsem žádné cukry mouky, mléko jen acidofilni mléka s biokulturou. Bude to dobrý, uvidíš!

bublinka74
8. bře 2015

ahoj holky ....děkuji všem 🙂 nebojte Vy jste ještě mladé,u Vás se vše pořeší a bude,uvidíte a věřte mi ...u mne už je to horší a ač bych si to přála,den o dne uvažuji o tom,že až půjdu na operaci nechám si vše vyndat,nějak nemám už sílu a je to hlavně o psychice atd... leze to hrozně na nervy,pořád buď špinit,nebo jíst pos....hormony a nač to všechno ....člověk je unavený,nemá na nic náladu,vidí že je to pořád dokola a jestliže při operaci zjistí,že i druhý vaječník je v pr...vzdávám to dobrovolně,hold je to život ....a Vy se nebojte Vy to všechny dáte a já Vás budu chodit ráda stejně číst hmm a dívat se na fotečky miminek 🙂 😉

karlos12
9. bře 2015

@majkylove Ahoj můro, nechceš nás naštvat? Vždyť je to fajn, že jsi stále naše 😉 Nevím proč by měl být někdo smutný či naštvaný, či co .Jen piš jak se máte, občas nějakou fotečku a tak 😉

karlos12
9. bře 2015

@bublinka74 Ahoj také ztracená a opět nalezená.Jsem ráda že jsi tu.S podnikáním držím pěsti, dnes to asi není žádná sranda. A kdy jdeš teda na tu operaci ? Jestli jsem něco nepřehlédla.Co miláčci ? 🙂

karlos12
9. bře 2015

@martinalinda ty hele, na jakém vyšetření jsi byla ? Myslím že v každém je plno breber, ale to je asi běžné.Nemyslím že jsi sama a plno zde otěhotnělo.A ovulku nepřehlížej, prostě si užívej a neřeš.Jsem fakt zvědavá 😉 A žádná lítost, to je cesta na konec 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉

karlos12
9. bře 2015

@mysackovi Ty jsi také zde ? To se mi teď machruje, co ? Vždyť jsem tu asi celý prosinec nebyla 😉 To zvládnem, společně.Co je jinak nového ? Něco hezkého ? Já pozoruji bylinky a už mi lezou bazalky, tymián, rajčátka a majoránka.Hezky se mi to v minipařenišťátku rozrůstá.Venku už mi lezou i narcisky.Je to super na pozorování, jen jsem asi jak blázen.Žádná zahrada a já furt lítám kolem hroudy hlíny a z cesty není nic vidět 🙂

karlos12
9. bře 2015

@blauen jakto že nemáš náladu nic řešit ? V tomto super počasí ? Já jsem jak magor 😉 A mezi zahrádkou si občas objednám něco z bazárku.Trochu úchylka a závislost 😉

blauen
9. bře 2015

@karlos12 s tím mojím cestováním nemám vůbec čas na žádnou zahrádku... ☹ nějak mě i nálada opustila...na všechno ....teď už konečně doděláváme obývák tak spíš sháním do domečku koberečky, zaclony už jen takové dodělávky...včera jsem se málem rozbrečela mamka dělala ve skleníku naší jsou do zahrádky takoví blázní a já seděla při ni a říkala "neboj určitě do jara se to podaří" měla jsem slzy na krajíčku protože to samé mě říkala už i munulý rok zkraje jara.......

blauen
9. bře 2015

@bublinka74 ahojky něco málo jsem tady zase prolouskala....jsem ráda, že jsi zavítala mezi nás! Držím palečky ať ti vše dobře dopadne, hlavně zdravíčko! A s podnikáním ať to šlape a co nejméně starostí a bez nervů i když v ČR podnikat je hlavně o pevných nervech. Taky jsme něco rozjížděli dva roky zpátky ale spíš takový vedlejšák tak vím, že to není jednoduchý, a stojí to spousty časů, úsilí, a někdy i pevných nervů..!

mysackovi
9. bře 2015

@karlos12 jj nakukuju...snažím se myslet na jiné věci 🙂 ...konečně i začíná být jezky, tak je lepší nálada...u mě nového asi zatím nic....doktor mi nasadil clostík...dnes jsem 14DC a včera na ovu bly dvě čárky akorát to asi není pořád pozitivní...dneska už je slabší jak včera :-/ ...jsem z toho nesvá...ale dneska mě docela dost bolí v podbříšku....
už jsme konečně včera vytáhli motorku a jeli se na chvíli projét a bylo to fajn....
taky bych brala zahrádku....i s domečkem....teď váháme zda jít do toho 🙂
más hezký koníček 🙂

sleepers
9. bře 2015

@mysackovi ja taky nemela ovu testy uplne pozitivni a povedlo.
Na testy se vyprdni. Vsak ono nam to vyjde.

mysackovi
9. bře 2015

@martinalinda cio...to jsou dneska stejně věci...já už z toho všeho mám v hlavě guláš....
ale já myslím pozitivně a věřím.... 🙂

mysackovi
9. bře 2015

@sleepers pokusím se nahrát foto 🙂

mysackovi
9. bře 2015

tak co holky myslíte?.... dnes jsem 14DC ...od zítra na 10 dní nasazuju utrogestan...dneska jsem měla i docela silný hlen...ten mám cca 4.den ale dnes nejvíc...+ píchání na levé straně

sleepers
9. bře 2015

@mysackovi ten 13dc neni uplne spatny. Rika se, ze carka ma byt stejne silna nebo silnejsi ale ja jsem dukaz toho, ze to nemusi byt pravda.
Navic by si musela testovat nekolikrat denne. LH muze mit rano jinou hodnotu nez vecer. Pravidelny styk a nemuzes to netrefit 🙂
Drzim ti moc palce