Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

mysackovi
9. bře 2015

@sleepers děkuju moc....včera jsem si říkala super, další den je to jistý....a on je dnes slabší....jj radši to ještě budeme jistit....ale aby to nevadilo....od soboty máme každý den...a asi v tom těd tento týden budeme pokračovat, aby nám něco neuteklo....jen doufám že ten utroš to neblokne nebo něco
a tobě se zadařilo?

karlos12
9. bře 2015

@mysackovi ty brďo,vždyť to máš moc hezké 🙂 Sice něco píšou,ale copak jsme podle návodu ? Hupsni na miláčka a neřeš 😉

karlos12
9. bře 2015

@blauen jo,tahle stavy znám.Ale maminky se musí poslouchat 😉 To cestování Ti nezávidim,to je vopruz.To se Ti ani nedivím,to bych asi také neměla náladu.Proč má někdo tak jednoduchý život a někdo ne ? Ale to nás zoceluje 🙂

karlos12
9. bře 2015

@sleepers ahoj,jak se máš? Nebo spíš máte ? Snoubence ( gratuluji ) se to také týká.

blauen
9. bře 2015

@karlos12 taky si často říkam proc zrovna my musíme Mít takove problémy s početím. Občas tady pročítám na konikovi ruzne články "mam Dítě a lituji toho" proste je ten svět ne spravedlivý ti co ho chtějí a milovali by ho a dali by za to miminko cokoliv na světe tak se nedaří a ti co ho nechtějí tak se jim to zadaří na jeden "vrz".

mysackovi
9. bře 2015

@karlos12 no když to srovnám s tím jaké byly ovu testy v létě, tak tohle je oupa super 🙂
to si piš že hupsnu...manžel sice není na každodenní sex, ale snaží se 😀moc se na to dnes netváří....ale já ho zpracuju 😀 😀 ....snad ten matroš bude pořád kvalitní 😀
já jsem si v lednu řekla, že do konce března prostě budu těhu...tak jsem na to zvědavá.....každopádně clostík asi na mě funguje, snad to bude stačit.....🙂

sleepers
9. bře 2015

@mysackovi urcite to vadit nebude. Hezky si to pojisti. AKazdy proste nefunguje podle tabulek apod.
Nam se zadarilo ale bohuzel miminku prestalo bit ♥. Dnes jsem 4 tydny po revizi a cekam na MS

sleepers
9. bře 2015

@karlos12 ahoj 🙂
ale jo, v ramci moznosti dobry. Cekam az prijde mrcha, poprve se tesim. A pak znovu hrrr na vec.

Co u vas? Nejaka zmena?

mysackovi
9. bře 2015

@sleepers tak to je mi líto :-/..určo se brzo zadří...občas se říká, že je to pak hned...budu držet pěsti...koukám, že ty jsi taky brala clostík a i utrogestan?....u mě má doktor podežrení na pco, tak proto mi to předepsal...samotný utrouš mi max nastartovala ms....jen se divím že mi ho vždy předepíše od 15dc do 25dc...takže zítra začínám 🙂

domca2202
9. bře 2015

Zdravím,také se k Vám přidám snažíme se od ledna 🙂

sleepers
9. bře 2015

@mysackovi verim, ze to pujde. Musi.

S clostilem se nam zadarilo 1.cyklus ale utros jsem mela az v tehu. Mas odbrery na horm.profil? Folikulometrie?

karlos12
9. bře 2015

@blauen to si říkám také,já raději tyto články nečtu.Nebo když se některá holka z práce rozbrečela - dr jí řekl že čeká chlapečka,fakt nechápu.

karlos12
9. bře 2015

@mysackovi tak hezký večer 😉

lenosinka
9. bře 2015

ahoj taky se začínáme snažit tento měsíc

karlos12
9. bře 2015

@sleepers to je fajn,takže jsi v pořádku 🙂 U nás nic nového.Baštím macu a femibion a kamarádka mi sehnala kapičky z jmelí ( to je prý dobré na početí ) a gynex.Ten mi moc chutná,miluju lékořici.Manžel zobe macu selen a zinek.A užíváme si,žádný řízený sex.Na dr jsem se zatím vykašlala.A v dubnu jedeme de Skotska,to se strašně těším.Budeš pokračovat s lékama ? Nebo Ti je vysadili ? Já to vůbec neznám.

majkylove
autor
9. bře 2015

Ahoj děvčátka,moc jsem sem nechodila,nebo chodila,ale jen šmírovala a nepřispívala,měla jsem pocit že by vám to bylo líto,bo zrovna nějakej týden zpět jste byly fakt hodně rozesmutnělý a já nechtěla být radši na očích,ale pokud vám tu chybím tak sem moc ráda budu chodit dál,přece jen je to "moje" diskuze a tím pádem srdcovka a vy jste prostě moje holky 😵
všem nově příchozím drží pěsti ať se brzo zadaří a vy moje ostatní stálice ať už je to na té nejlepší cestě a cílové rovince 😉

karlos12
9. bře 2015

@majkylove no nazdar, šmíráku, konečně ses ukázala 😉 Co miminko ?

sleepers
10. bře 2015

@karlos12 Je dobře, že si sex užíváte a není to nic řízenýho, tak to má být. Já být tebou, tak si nechám udělat alespoň ten horm.profil a folikulometrii, ať víš, v čem je problém. Ale chápu, že teď si chceš užít Skotska. A třeba to vyjde v tom Skotsku 🙂
Teď neberu nic. Ale jen co to dostanu, tak od 5.dne cyklu zase začnu brát clostík

blauen
10. bře 2015

@majkylove ty jsi "kača" 🙂 jak si můžeš vůbec něco takového myslet jak jsi psala je to tvoje diskuze, ty jsi jí založila tak jak by to tady mohlo fungovat bez zakladatelky 🙂 už se těšíme všechny až se nám tady pochlubíš tím svým narozeným kuřátkem 😉

michalka_n
10. bře 2015

ahojky nemáte nekterá z Vás zkušenost s denním sexem k početí? nebo je lepší obden, jsem bezradná....

sleepers
10. bře 2015

@michalka_n příká se, že je vhodný ob den, nebo ob dva dny aby byli spermijky ve formě ale podle mě to je jedno. Když je chuť, tak přeci nebudeš den čekat jen kvůli tomu, že se to "nehodí". Moc bych si tím nezatěžovala hlavu.

michalka_n
10. bře 2015

@sleepers no snad máš pravdu 🙂 snad se zadaří a mrška nepřijde ale pokusim se přítele omezit 😀 😀 😀

mysackovi
10. bře 2015

@sleepers v cervenci mi delal hormonalni profil...byla jsem na krvi
@karlos dekuju...muze jsem ukecala 😀
Jen me ted trochu mrzi ze je ten sex takovy poviny 😀....ale nechci nic prosvihnout 😀

majkylove
autor
10. bře 2015

@karlos12
@blauen to víte holky,měla jsem holt blbej pocit protože vím jak já se trápila a to jsme se oproti vám snažili chvilku,ale už dám teda pokoj s takovýma úvahama 😀
jinak mimi dobrý,roste,vrtí se,roztahuje se 😀 ještě je mi pořád fajn,ale už začínají pomaličku ty neduhy třetího trimestru,húř se mi dýchá,funím jak lokomotiva a vypadám jak hroch 😀 ale zatím dobrý,prý bude hůř 😀
v sobotu jsme si zamluvili u paní kočárek tak pro něj o víkendu jedem takže největší starost z krku 😵
@michalka_n my zkoušeli aj denní,aj obdenní sex a vyšlo to mám pocit u toho obdenního 🙂

mysackovi
10. bře 2015

@majkylove jj presne...jen tu s nama bud😉

majkylove
autor
10. bře 2015

@mysackovi sem tůůů a pořád na vás mooc myslím a držím pěsti!!!hele jaro začíná,to by bylo aby nebylo 😀
@marketat jak si užíváš mateřské kočko? 🙂

michalka_n
10. bře 2015

@majkylove NO BUDE TO DALŠI STACE .) TED SE MI OBJEVIL ZVLASTNÍ VYTOK TROSKU ANI NE BILY ANI NE ZLUTY ALE TROSKU LESKLY TAKNEVIM CO TO JE :( TAK SNAD TO NEBUDE ZACATEK MS

mysackovi
10. bře 2015

A nemuze to byt ovulace?kolikaty jsi dc?

michalka_n
10. bře 2015

NO PRAVĚ ŽE UŽ 29DC

mysackovi
10. bře 2015

@majkylove jsi hodna :-*
Si pis....do leta nejdyl jsme vsici jasny 😉 😀