Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

karlos12
10. bře 2015

@sleepers takže pokračuješ.To jo.Folikulometrii mi dělala opakovaně, vše O.K. ( dle dr) a hormony brala jen 2 . DC , pak už ne.Ale to ona asi nebere, protože kamarádka začala chodit do Motola, do centra a dostala vynadáno že to nemá odebrané.Nevím proč ona, ale doktor byl dobrej ....., podle vyprávění.

marketat
10. bře 2015

@majkylove Ahoj, chodím sem a nechtěla jsem tu radši moc psát, pročítala jsem, jak na tom holky jsou a je mi to moc líto, že to každé nejde tak, jak by si přála. ☹
Jinak si mateřskou zrovna teď moc neužívám, od soboty mám rýmu a včera jsem nebyla schopná vylézt z postele, jak mi bylo blbě. Ale dneska už je to o něco lepší. V neděli jsme byli fotit těhufotky, tak jsem zvědavá, co z toho vyleze 😀 Už mám nahoře 11kg a blbě se mi ohýbá... no prostě přichází ty krásy těhotenství 😀 A co ty? Jak rostete? Kdy máš další kontrolu?

sleepers
10. bře 2015

@karlos12 odběr 2dc ti právě moc neřekne. Chce to ještě na konci cyklus, cca 20dc.aby se prokázala hladina progesteronu, tzn. jestli opravdu ovulace proběhla. Nechápu, že ti to neudělali. Já měla právě tu hladinu nižší a kvůli tomu jsem na podporu ovu dostala clostík a hned to zabralo.

majkylove
autor
10. bře 2015

@marketat tak to jsme měly obě stejný pocit,ale vidíš,holky nás tu chtějí,tak na jejich přání 😉 ááá rýma,no hlavně a´t si to vybereš před porodem a pak seš fit,já se jara právě děsím bo to jsem těžce nemocná každej rok tak kéž by se mi to letos vyhnulo.jůůů fotky,tak pak je sem hoď ,nebo si udělej albíčko,těším se 🙂 já bych to chtěla zvládnout tak koncem dubna,ale říkala sem že bude záležet jak budu vypadat,jak to začne být katastrofální tak to provedem dřív 🙂 tak já jsem o 5 týdnů za tebou a mám taky 11 kilo 😀 a začíná to taky pomalu na mě dolíhat,horší dýchání,funění,pohyby,no nevím co jako budu dělat ještě těch 10 týdnů 😀 na KO jdu 31.3,to by měl být asi poslední utz.teď jdu na prochajdu dokud ještě nějak můžu ty delší trasy 😀

karlos12
10. bře 2015

@sleepers já vím, to jsi mi psala.Naše Dr. to nebere nikomu ( teda jsou dvě z našeho odd co chodí do Motola ) a oboum to chybělo.Asi si to nechám nabrat sama, teť už je asi pozdě, musím kouknout do kalendáře 🙂 To je věda, jedno otěhotnění 😉

marketat
10. bře 2015

@majkylove Doufám, že do víkendu budu v pohodě. Fotky určitě dám, udělám konečně taky album aspoň s pár fotkama, až nám je fotografka pošle 🙂 Mám teď necelých 7 týdnů do porodu a tím, jak mě doktor strašil s předčasným, tak jsem to už nechtěla odkládat. Máme fotky venku na procházce, se psama a tak, ale však uvidíš, až budou hotové. 😉 Delší procházky závidím, já když ujdu 1-2 km, tak se pak nemůžu hýbat do večera. A to by naše feny potřebovaly každý den být aspoň hodinu venku a lítat, aby doma neotravovaly.

karlos12
10. bře 2015

@majkylove
@marketat holky , copak můžete za naše dočasné nezdary a naše napínání ? Doufám že nesedíte u kotlíků s panenkama woodoo 😉 Jé a budou pak těhu fotečky k vidění ? Alespoň jedna , prosím 😵

marketat
10. bře 2015

@karlos12 Já jen chápu, jak to pro vás musí být, byť třeba jen občas, nepříjemné, když se tu bavíme o rostoucích pupcích. A woodoo panenku nemám, to bych vám radši poslala pozitivní energii, ať se vám to taky konečně podaří. 😉
Fotky budou, jen fotografka říkala, že tak za 14 dní, tak jsem zvědavá, kdy je pošle 🙂

majkylove
autor
10. bře 2015

@marketat už se těším na fotečky 😵 taky je chcem venku,to je nejlepší 🙂 a už máš vypráno a vyžehleno?já se na to chystám v tom 30 týdnu ať pak můžu už jen odpočívat 🙂 procházky zvládám,sice necítím nohy,ale ono je to moc aj normálně ne tak s takovou tíhou navíc 😀 ale myslím že v tvém týdnu na tom budu stejně,nebo hodně podobně,bo už teď to trochu začíná,no ale co už,to už vydržíme 🙂 dnes mě tááák nabilo to sluníčko,úžasný 😵
@karlos12 já mám panenku,ale abych vám poslala už konečně to štěstíííííí a ty těhu bacily prskám až k vám 😵 fotky určitě dodám až budou,však já tu do albíčka dávám všechno 😉

karlos12
10. bře 2015

@marketat
@majkylove já už jsem tak nějak nad věcí, už nejsem rozpadlá z každé těhulky a tak.Asi už jsem přečkala to nejhorší období 😉 A já osobně jsem ráda že tu naopak někdo píše pozitivní zprávičky 😉

mysackovi
11. bře 2015

@michalka_n a test jsi dělala?

mysackovi
11. bře 2015

tak já nevím holky...myslíte že ovu proběhla?....

martinalinda
11. bře 2015

@blauen ahojky, taky jsem zjistila ze na imunologii by to zjistili, tak jsem fakt zvedava. Byla jsem vcera za dr a rikala ze je vse v poradku, a jak chci bud at se ocistime a nebo to nechame prirode, ze zalezi na nas, ale ja nejak moc nedokazu na to vse nemyslet a nechat tento mesic jen tak byt...nevim co delat.
Ale jo, asi jsem byla tehu, vsechny ty priznaky a ms pak prisla s dost se zpozdenim. To je mi lito, ze u tebe to porad je takove...no a co ti rekla dr. Na ty bakterie a chlamydii, kdyz se snazite, lecis to a pritom sexujete nebo ne? Ja prave zvazuju jestli do toho proste neprastime, a budu se cistit postupne, pripravky muzu uzivat i v tehu, jen ten plazmovy generator by se nemel delat v 1 trimestru.
Tak fakt dost zvazuju... Já taky ted dost zmenila jidelnicek, citim se lip, lehci a nejim presne jak pises sladkosti, cukry a taky mouku.. Treba to fakt vsechno i to ze me boli bricho a ovu mam, bude znamenat ze se lip stravujeme..

martinalinda
11. bře 2015

@karlos12 hehe dost dobry 🙂 diky za podporu, ale fakt...no je pravda ze v sobe asi kazda mame buhvi co a je treba se ocistit, ale to se da delat i postupne, spis me zarazilo, a to pisou na dost webech ze vlastne clovek prenasi na to dite i ty toxiny a viry co ma v sobe, hned pres placentu. A ze by se pak muselo nejak ocistovat i dite...mam spis z tohoto strach, moje alergie a manzeluv ekzem bych nerada predala mimi. No ale jak pises, neprehlizej ovu, to me dostalo...no dneska jsem chlapovi rekla, ze nevim, jestli na nej dnes neskocim..proste to risknu, sance je 20%, tak co...bud jo a nebo nic a pekne budem vse cistit.

martinalinda
11. bře 2015

@bublinka74 ahoj zlato, tak jsem rada ze podnikani vzkveta, neves hlavu, nic neni ztraceno...clovke musi verit, zkus taky nejakou ocistnou kuru, cajiky a tak. treba by to pomohlo, co jsem cetla tak hodne zen po tomto i ve vyssim veku otehotnely, stacil mesic ocisty a bylo to, az necekane.

martinalinda
11. bře 2015

@karlos12 jo zapomnela jsem napsat, kde jsem byla. Bylo to vyrestreni pristrojem sensitiv cosi...nevim ten privlastek a zjistilo to vsecko mozne...a nekdy po 14 dnech ocistne kury mame jit na ten plazmovy generator. Ale na nej se nesmi v tehu v 1 trimestru, tak nevim i kdyby se zadarilo, sance je mala...tak to asi nebudu riskovat a pujdu pozdeji, a nebo az po tehu..ted pisu detox cajiky a je mi lip, beru prirodni veci, chlorellu - rasu a tim se snazim zbavovat kovu v tele...tak uvidime.

martinalinda
11. bře 2015

@mysackovi jo no, v dnesni dobe jsou spousty veci, ktere nam treba muzou pomoct, spis jsme se do toho ted doma vseci pustili, takovy detox, ale snazime se delat neco pro sebe, pro sve telo a treba i to mimi tim prijde..uz by bylo na case, asi u vsech co? A ty jak, vse zatim v poradku, ovullka atd? Toho 8.3. to vypadalo nadejne teda 🙂

martinalinda
11. bře 2015

@majkylove no jasne ze nam tu chybis, porad...a ja verim ze je vse u vas v poradku, ty jsi tady zakladatel a clovek, ktery by tu mel byt denne 🙂 vseci se tesime, na to jak se mas a co delas, co mimi a tak...

martinalinda
11. bře 2015

Jinak holky, vcera jsem byla u dr na kontrole, spis si pokecat co s tou detoxikaci organizmu, zda do toho jit nebo ne. Namerila mi 18mm vajicko a rekla ze mam i hodne vysokou sliznici, at se pripravim ze tak do 2-3 dni bude ovu. No byla jsem zdesena, protoze jsem si rikala ze tento mesic na to kasleme, ale ja po teto jeji zprave nejak na to nedokazu prestat myslet. Rikala ze to zalezi na nas, ze cisteni lze provadet i v tehu. Prirodne.
No a rekla mi taky zajimavou vec, ze pry mela byt ovu vpravo, ale tam nic a vlevo je vajicko uz tesne u steny puknuti, rikam ji "a jak muze byt dvakrat za sebou na stejne strane?" - rikala ze vajecniky jsou parovy organ a kdyz je jeden nejaky spatnejsi, tak ten druhy ho zastoupi...ja mam potvrzene ze ten pravy je vic zakoveny a jsou tam nejake viry, co muzou branit vyvoji vajicka. Na to ze jsem 21dc a mela bych brat utrous, tak mam pry hodne vysokou sliznici, pry mi to asi ty 2 mesice utrous tak rozproudil, ze uz ho tento mesic nemusim vzit. Takze mi ho nenasadila a rekla, at se snazime bez nej.
No a po dnesnim ovu testu...a to jsem 21DC, mam ovu fakt asi pozdeji, jak jsem zjistila i minuly mesic...no co byste delaly na mem miste? Nemely sex nebo mely? Ja jsem na vaskach a rikam si, ze takto silnou carku na ovu testu jsem jeste nikdy nemela, je to zazrak...a tak toho asi vyuziju, sance je mala, ale je...
Asi to risknu i kdyz nejsem ocistena. Nechci nechat propadnou sanci.

mysackovi
11. bře 2015

@martinalinda budete to dobrý...určitě....a pak to miminko už půjde samo...
pokud mi nepomůže clostík...asi budu řešit co dál 🙂
taky doufám, že toho 8.3. proběhla...akorát teda nesjou stejně silný...budu doufat....dneska jsme 16dc...takže cca 10 dní a budu doufat, že mrška nepřijde.....v lednu jsem si řekla že do konce března budu těhu, tak prostě budu 😀

mysackovi
11. bře 2015

@martinalinda no vidíš....super...jdi do toho!!!!nečekala bych...co se má stát se stane.....a určo to dopadne dobře....a já věřím že s eu nás taky zadaří....budeme třeba skoro stejně 😉
já od včera beru utrouš....tak uvidíme....
takže dneska pěkný sex přeji 🙂

martinalinda
11. bře 2015

@mysackovi ja v to verim taky, ze to uz pujde samo, a myslim ze u tebe ta ovu 8.3. byla, pak uz to slabnulo, takze asi jo, tak snad jste to pojistili..a my jako takove dalnice jsem jeste nemela, takze to nechci nechat utect, protoze buhvi co bude pristi mesic, taky to nemusim dostat vubec ze, nebo driv..nechci myslet co se muze stat, ja si taky rikala, ze dalsi mesic se to musi povest, kdyz bylo pohnojeno minuly mesic..takze fakt do toho asi pujdem a uvidime, co bude za tyden 🙂 Tobe taky preji hodne stesticko, kdybychom byly stejne , bylo by to fajn.

marketat
11. bře 2015

@martinalinda Pokud tě to hlodá a máš na sex chuť, tak do toho jdi 😉 Ať pak nepřemýšlíš, jestli to náhodou nemohlo tenhle měsíc vyjít a vy jste to nezkusili. A jak sama píšeš, pročišťovat se můžeš i jako těhulka 😉 Budu držet pěsti, ať to tentokrát vyjde.

mysackovi
11. bře 2015

jj přesně....hlavně myslet pozitivně....a bude vše v pořádku 🙂
si piš, že pojistila...v sobotu, v neděli, v pondělí...včera jsme dali pauzu a dnes na to vlítnem 😉
moc to přeju všem, co tu jsou 🙂

karlos12
11. bře 2015

@martinalinda chlorela a zelený ječmen, o tom jsem už dávno přemýšlela.Známej to doporučuje, ale já jsem spíš na klobásy, ale zeleninu miluji a ovoce také.Ale asi to promyslím lépe a zodpovědněji 😉

karlos12
11. bře 2015

@martinalinda Využij, využij a využij, žádné čekání na zázraky a úplnou očistu, to bys musela být zavřená v izolaci a nejíst.Já jsem pro 😉

karlos12
11. bře 2015

@mysackovi já bych byla pro 8.3., to byla hezká čára.Nebyla dokolaná, ale kdo je ? 😉 😉

mysackovi
11. bře 2015

@karlos12 budu věřit......každý den prosím o miminko...a vím, že se dočkám...
přesně, dokonalý to není, ale nikdy nebyl tak silný, až teď po clostíku....a teď už jen čekat 🙂 ...už si myslím, že je na čase 🙂

karlos12
11. bře 2015

@mysackovi to si pískej, hlavně neztrácet hlavu a energii 😉 Ono to bude, už brzy 🙂

loilla
11. bře 2015

Holčičky, sleduji Vás tu pravidelně a opravdu všem moc držím palečky, aby se už co nejdříve zadařilo! Upřímně a od srdce!