Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

loilla
19. bře 2015

@mysackovi Tý jo, tak mi si sice teď hypotéku vzali, ale teda za úplně jiné situace. Takže bych se na to poptala přímo u někoho, kdo staví domy na klíč, u banky..

loilla
19. bře 2015

@marketat Kráásný fotky!!!!! 🙂 A máte hodně podobného pejska.. Ztratit našeho, tak řeknu, že ho máte Vy.. 😀

marketat
19. bře 2015

@loilla Děkuju 🙂 Jj, psi si jsou hodně podobní, jen to naše je fenka, takže bys to poznala 😀

blauen
19. bře 2015

@marketat krásné fotečky, těhotenství ti moc sluší! Jste pěkný par!

mysackovi
19. bře 2015

@loilla děkuju za radu...vůbec se v tom nevyznám a hlavně nevím, kde začít...asi prvně zajdem do banky, kolik by nám půjčili a pak asi koupíme pozemek a pak se uvidí 🙂
ale už mě to leží v hlavě dlouho....spíš se nejsme schopni rozhoupat a máme strach...

mysackovi
19. bře 2015

@marketat krásný fotky 🙂

loilla
20. bře 2015

@mysackovi Určitě bych šla jako první tam a poptala se, jak to je. My si totiž brali hypo, ale mámě už pozemek a rozestavěný baráček, takže jsme měli čím ručit a podle J příjmů nám řekli, kolik nám můžou půjčit a podle odhadu nemovitosti, jakou část peněz můžou nejdříve uvolnit.

Já bych se toho nebála 🙂 My platíme podnájem, splácíme a dá se to. Navíc je teď nejlepší doba, máš nejnižší úroky. My vzali hypotéku s úrokem 1,79. Poptala bych se určitě, až budeš vědět, jak se to dá ve Vaší situaci udělat, ve více bankách, abyste měli srovnání, kolik kde budete měsíčně platit a co v té částce je.

karlos12
20. bře 2015

@mysackovi co teplota a tak ? Hypotéky bych se nebála a myslím že se dá domluvit i částka a doba splácení.A je opravdu nejpříznivější doma na úroky.

karlos12
20. bře 2015

Moc děkuji za srdéčko, určitě to štěstí už přinese 😉

mysackovi
20. bře 2015

@loilla jééé děkuju za info....jsi zlatá :-* ...my když to vezmu tak v podstatě nemáme nic...krom garáže 😀
určo zajdu buď do banky nebo vyhledám finančního poradce....pozemek máme vyhlídlý...za ten chtějí 618 000... už komplet zasíťovaný ....našli jsme firmu co by postavila na klíč za 1600000....takže bychom si brali 2,5 mil...ale mám strach...asi po tom budeme muset jít po hlavě a děj se vůle boží...až budu ednou s prckem doma, tak to bude náročný, ale zvláadjí to ostatní tak proč né my. sice si enbudeme moc vyskakovat ale budeme bydlet ve svém 🙂nooo mám pěknýho brouka v hlavě 😀 ....ale mě to bydlení vždy chytne a pak od toho ustoupím :-/

mysackovi
20. bře 2015

@karlos12 ahojky :-* tak teplota stále rovných 37 ...8.den...dnes jsem 25 dc...břicho bolí chvílema tak zvlástěn asi 4 dny jak kdyby ms měla dorazit...při utrouši ms dorazila vždy nejdýl 25 dc...jsem kolikrát ani nestihla dobrat a teď nic...s testem raději ještě tak týden počkám....nechci být zklamaná....nevím....myslíš že dle té teploty by to mohlo vyjít...neklesá ale ani nestoupá 🙂
a co yt jakapak se máš?

vevix
20. bře 2015

@mysackovi ahojky...měli jsme to podobně...opravdu záleží na tom jestli mátě nějakou finanční hotovost, eventuálně něco do zástavy...od toho se potom odvíjí kolikatiprocentní bude hypotéka 75, 80, 90, 100% a od toho samozřejmě výše úroků...no a 100 vám všude nedají další věcí je vaše bonita to znamená rizikovost pro banku kontokorenty, kreditky, nějaké nazaplacené faktury pojistky apod...
Do zástavy jde samozřejmě i ta nemovitost tzn. v první řadě pozemek a pak i dům...my jsme měli napřed hypotéku na pozemek ...ta se splácí pak se vyřizoval projekt a na základě stavebního povolení jsme tu hypotéku pak refinancovali a navýšili ještě o hodnotu domu my jsme měli v zástavě ještě byt takže hypo je 80% no a ty peníze z hypotéky se čerpají při výstavbě postupně podle rozestavěnosti...tzn. postavíte hrubou stavbu přijde odhadce odhadne momentální hodnotu stavby v této fázi jsme dělali zápis rozestavěné budovy na katastru, a pošlou vám další peníze pak uděláte střechu a třeba elektro a zase přijde a takto pořád dokola....ale je to náročné....pokud nemáte žádnou hotovost dá se to ještě různě kombinovat....ale doporučuju než do banky jít za někým kdo dělá hypotéky např. finanční nebo hypoteční poradce ale ne od jedné banky ale aby měl širokou škálu...manžel se v tom pohybuje tak vím jak to funguje...dělám mu administrativu...a navíc jsme to sami zažili...kdyžtak mi napiš do zpráv můžu napsat více info....

mysackovi
21. bře 2015

@vevix děkuju moc 🙂 ....začínám se obávat že tohle ychom asi nedali....myslelal jsem že to bude jednodušší...ach ta moje naivita....nemáme nic, jen garáž a to je nic!já myslela když bychom chtěli dům na klíč tak se ty peníze neuvolňují tak postupně?....já teď každej den propočítávám...jedou mi pořád čísla v hlavě 😀
bojím se, abycho to zvládli a utáhli :-/ ale asi do toho budeme muset vlítnout po hlavě 🙂
ještě jednou děkuju za info 🙂

mysackovi
21. bře 2015

jinak krásné jarní léto přeji 🙂 .....konečně jaro 🙂
já jsem dneska zkusila test a nic :-/ ...ale to je ještě asi brzo...jsem 26DC a hlavně to nebylo úplně z ranní moči.
je ale divný že při utrouši mi ms chodila nejdýl do 25DC a teď nic...je to břicho se pár dní ozývá :-/

loilla
21. bře 2015

@mysackovi Hele, my máme taky na 2,5 milionu.. na 30 let a splátky necelých 9200,- měsíčně, což se krásně dá 🙂

mysackovi
21. bře 2015

tak to je pěkný 🙂 a u čeho máte hypotéku?....pozemek by nás vyšel na 618 000kč a našla jsem domečky na klíč a ty se dají postavit i za 1700000kč...sice menší ale stačilo by 🙂
a vy máte starý dům nebo novostavbu?

loilla
21. bře 2015

@mysackovi Unicredit 🙂 A my to máme taky složitější.. 😀

Jelikož si nejprve Jarda bral půjčku na pozemek u zaměstnavatele. Pak si bral u něj bral ještě 1. 000 000,- na stavbu RD, za ten milion jsme udělali hrubou stavbu a když chtěl půjčku navýšit o další milion, tak už měli s tak velkými částkami stopku. Takže jsme si vzali u banky 2. 500 000,- , z čehož 1. 000 000,- se refinancoval - vyplatil se zaměstnavateli a 1. 500 000 máme na dostavbu.. 🙂 S tím, že nám také nedali hned celou částku.. Přijel na parcelu odhadce, odhadl baráček na cca 1. 900 000,- Kč a mohli nám vyplatit 85% - což je 1. 540 000,- (po odečtení pojištění) - milion šel tedy zaměstnavateli a 540. 000,- na stavbu. Až to profinancujeme, tak zavoláme zase odhadci, ten přijede, udělá nový odhad a vyplatí nám ten zbytek.. 🙂

Jinak je to novostavba, 6+1 s dvojgaráží a stavíme to svépomocí 🙂

mysackovi
21. bře 2015

páni...opravdu složitý...no jsem zvědavá jak my se rozhoupeme a půjdem do toho 🙂
my bychom brali baráček asi na klíč....sice to vyjde dráž ale né o tolik a je to rychle postavený....páč platit nájem a hypotéku je docela mazec 🙂
přemýšlíme o firmě loex, ale radši ještě pokoukáme....každopádně děkuju za info...dost to pomáhá🙂

loilla
21. bře 2015

@mysackovi Já být Vámi, tak neváhám 🙂 Já bych taky brala na klíč, ale Jarda je ten tip, který chce mít pocit, že si to vybudoval sám, že to je jeho práce.. 😀 Hele, my platíme jak hypo, tak nájem a dá se to taky.. on se pak člověk uskromní 🙂 Určitě se rozhlédněte pořádně.. projděte si více firem, co staví, více bank a srovnávejte 🙂

karlos12
21. bře 2015

@mysackovi ahoj, já nic nového, teď vařím 😉 Jinak skoč na modrou střechu, já jsem tak víc jak tady.Je tam plno informací a fotek a tak.A neváhejte zbytečně dlouho.S testama čekej, nebo jsi masochista a chceš se zbytečně nervovat ? 🙂

mysackovi
21. bře 2015

@loilla děkuju moc :-*

mysackovi
21. bře 2015

@karlos12 ahojky 🙂....jj asi juknu...děkuju
jsem si už udělala jeden ale sněhobílo...je ale asi docela brzo 26Dc.....ale ani nejsem z toho rozhozená...to je divný :-d
prostě něco mi říká, že prostě budu....akorát je brzo testovat a navíc to nebylo z ranní moči
a co vaříš dobrého?

martinalinda
21. bře 2015

Ahoj holky, tak jsem tu zase 🙂 po delsi dobe, nejak je toho ted moc, tak jsem nestihala ani cist a prochazet prispevky. Vidim, ze zatim zadna dalsi tehule..no blizi se jaro, obdobi rozmnozovani 🙂 tak snad tu brzy uslysime dalsi dobrou zpravu.
U me porad stejne, my to risknuli v dobe ukazkovych 2 carek na ovu testu, jeste nikdy tak silne nebyly..no a ted jen cekam bud dojde ms nebo ne..ale merim bt a ta je uz vic jak 6 dni na 37, kolisa mi to...zacalo na 37, pak 37,1, 37,2, pak zas 37,1 - to se drzi ted 2 dny. Tak uvidime.
Moc se neraduju, protoze dle zkoumani mam asi dlouhy cyklus, vetsinou tak 34 dni, a dneska jsem 31dc, ms jeste stale muze prijit, utrogestan uz neberu tento mesic, risknuli jsme to po dohode s dr, ze ho nevezmu a uvidime. No a pocity, zatim jen bolest bricha, ale jinak nic.
To minule kdyz jsem asi byla tehu jsem mela i ty prsa a dalsi priznaky...ted nic. A to ty priznaky byly uz tak od 26-27dc, to zacaly prsa...a ms stejne prisla, az asi 42dc, prisla o 10 dni pozdeji...takze se moc clovek radovat nemuze, je to osud.
Tak uvidime, co ted bude, test budu delat asi az pristi tyden, at mam jistotu.

mysackovi
21. bře 2015

@martinalinda ahojky....to jsou super zprávy...🙂
jsme na tom stejně....tedy skoro....já jsem teprve 26dc....břicho mě chvílema pobolívá tak divně už pár dní(cc5) jak kdyby měla ms přijít ...ale né úplně stejná bolest...nedokážu jí popsat....jináč mi po ovu, jestli tedy proběhla postupně bt šla nahoru a teď 9 dní už mám 37...tak nevím....já beru utrouš...tedy brala jsem od 15.-25.dc ...a vždy když jsem ho brala, tak mrška dorazila vždy nejdýl 25dc a teď nic...zkusila jsme dnes test, ale né ráno a sněhobílo....ale to je ještě asi brzo si myslím.....je fakt, že mě teď docela i honí mlsná na sladký a v týdnu jsme dokonce večer i letěla na záchod...ale nechci si to připouštet, říkám si že to vše může být utroušem....nechci být zklamaná
každopádně budu držet pěstičky :-*

martinalinda
22. bře 2015

@mysackovi ahojky, no je fakt ze jsme na to trosku stejne, obe cekame co bude dal 🙂
no ja kdyz minuly mesic brala ten utrous, tak jsem to mela dostat 28dc, ale nic neprislo, a az ten 42dc dorazila ms, myslim ze se to spustilo i tou nemoci, mela jsem teploty..a pak najednou jeden den klesla bt na 36,8 a bylo vymalovano, ten den jsem to dostala. Takze ta teplota si dela co chce.
Pozor, ten utrous zvysuje teplotu, rikala mi to dr a i o tom najdes clanky na diskuzich, takze pry kdyz ho beres, tak ta teplota neni uplne presne, protoze ji ovlivnuje (zvysuje). Ja jsem vlastne taky jeste pred dobranim mela teplotu vyssi, ale pak jsem dobrala a fakt temer 14 dni bez utrouse jsem to nedostala a bt vysoka...mela jsem podezreni ze jeste odezniva utrous a proto je teplota vyssi, ale po 2 dnech v sobe nemas zadny utrous, k tomu se pridalo nechutenstvi, pachy a zimnice,bolest prsou...vse napovidalo. A nakonec nic :(, takze ted fakt, dokud nedojde ms, clovek doufa, teplota je vysoko.
U me to bylo ted takovy jiny...od 15.3. mam vysokou bt, tak 37 a vic...pak 18.3. klesla na 36,8 (merila jsem i jinym teplomerem, dosla mi v tom prvnim baterka) a dalsi dny pak zase 37,2,37,1...a drzi se.
Mozna ten pokles byl tim jinym teplomerem a nebo to mohlo byt uhnizdeni, pri nem klesa teplota na jeden den. Ale nedeje se to u vsech, nekdo ma spineni, nekomu klesa bt, nekdo nic...takze jsem taky napnuta.
ani nevim kdy zkusit test, protoze vlastne dneska jsem 32dc a cyklus mivam i 34-35dni. Bud jeste pockam treba par dni a pak a nebo dojde ms sama. Kurnik, uz bych si to mimi taky moc prala, a po te ovu silne carce tento mesic jsem to nemohla prosvihnout 🙂
U tebe je na test dle me jeste brzo, zkus ho tak 30dc, to uz by tam mohlo neco byt, to ze ti ms chodila pred 25dc, to se mi stalo 1 mesic s utrousem taky, dalsi mesic uz jsem to dostala az ten 42dc, a ted utrous vysadila, takze jen experimentuju 🙂 Nech tomu par dni a uvidis, ale bylo by to super, kdyby nam to obema vyslo 🙂

mysackovi
22. bře 2015

@martinalinda no vypadá to u tebe zajímavě...třeba se zadařilo 😉 .přeju ti to a držím pěstičky 🙂
jj já už utrouš beru asi po 6. :-/ a teď jsme měla i clostík....ale teplota se držela i po dobrání.....uvidíme co zítra....jestli klesne, je to jasný že nic....ale je divný že mě břicho bolí několik dní, jak kdyby ms měla dorazit a jsem naouklá...ale aby to zase nebyla vsugerace....i když teď jsem taková v klidu, ňák to nehrotím...říkám si že to prostě vyjde...to by bylo aby ten clostík nepomohl....a přijdu si hrozně nakynutá...já když vždy barala utrouš tak jsem to fakt měla max do 25dc....každopádně doufám že to bude dobrý...dnes jsme bt měla 36,9 ale manžel říkal že jsem se v noci hodně vrtěla a dokonce si i sedla na postel a něco mlela 😀...zařáží mě ta bolets břicha...je taková zvláštní a i prsa mám pocit že mám nafouklý....už by bylo na čase, už čekám dlouho na to moje vysněný miminko.....
a ty budeš testovat kdy? 🙂

mysackovi
23. bře 2015

ahojky holky.....tak to vypadá, že ms přijde...dnes klesla bt na 36,6 chjo :-/
no nic...clostík mám ještě na tento cyklus, tak buď a nebo....ale en rozumím těm příznakům a to jsem si to tentokrá moc nepřipouštěla....
pojedem dál 🙂

martinalinda
23. bře 2015

@mysackovi ahojky, dekuju, taky ti preju at se brzy zadari, uz bychom to obe fakt chtely a moc...vidim to na nas. Me prave rekla ze by se utrous mel brat tak 2-3x za sebou pak vysadit a pak zase nasadit, tak nevim teda. Ale tak doktor/ka tvoje asi vi.
Me dneska teplota klesla na 37, vcera 37,1...ale vcera mi bylo dost zle vecer, uplne na zvraceni, netusila jsem ani jak jsem usnula, dneska pri obede taky a porad chodim curat. A je mi strasna zima.
Test jsem si delala dneska, kukej v dalsim prispevku.
Jo a u tebe myslis ze ms dojde, ten pokles je vyrazny, takze asi je tam predpoklad ze dorazi :( to me mrzi..no ale tak clovek nesmi zoufat, a hlavu vzhuru a jde se na novo 🙂

martinalinda
23. bře 2015

Ahoj holky,

davam to rovnou do placu, potrebuju rict, co to znamena? 😕

Test jsem delala pred chvili, tedy z odpoledne moci, uz od vcera je mi blbe, strasna zima, na zvraceni po jidle, boli me trosku podbrisek, takove jednorazove bolesti a pak zas ustanou, no a dneska jsem si vsimla i mirne bolesti prsou. Nic vazneho 🙂
Zatim bezne priznaky prichazejici ms, kterou teda ocekavam...

Fakt teda nevim jako...ja tam vidim 2 carky, ale nejak tomu nechci ani verit. Proto nijak nejasam, dokud carka nebude silit a nebude to od dr potvrzene. Ale bylo by to teda fakt neskutecne stesti...

Chlap nic zatim nevi, sedim sama v pokoji a cumim na ten test...jsem fakt mimo 😨

majkylove
autor
23. bře 2015

@martinalinda Máme tu těhulííííííííííííííííííííííííííííííí!!!!!!!! 😵 😵 😵

Holky kletba prolomena,teď to pojede,uvidíte!!!! 😅