• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nové snažilky

25. října 2016 
@denisska ahá to ju ...to je tvé první ?? Přítele poslal po půl roce,ale já ho i požádala sama po té laparoskopii aby kdyby to nešlo,jsme opravdu věděli,kde je ta chyba víš ,,...asi stejně budem muset na umělé ,už to vidím
1. srp 2014 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bublinka74 bohužel první :slight_smile:, no tak zase nebud pesimista, třeba to vyjde a když budete muset na uměle,ber to tak, že je to taky cesta:slight_smile: ke snu:slight_smile: treba budu muset i já,,,, kdo ví
1. srp 2014 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisska já vím děkuji,já nebyla pesimista víš,ale dlouho se to vleče vše ...obdivuji všechny co se snaží dlouho a mají optimismus,ono vlastně nic jiného nezbývá vid :wink:
1. srp 2014 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bublinka74 já to taky o.-)obdivuju a úplně te chápu, samotnou mě štve i moje chvilka,ale říkám si, všechno bude dobré a miminko přijde
1. srp 2014 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisska já si to říkám taky,ale bývá den,že je mi do pláče a myšlenky,že už rezignuji
1. srp 2014 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 to věřím, zase většinou,když si člověk řekne, že na to kašle, tak to právě přijde, ale naučit se to na to nemyslet, to už nikdo neřekne, jak na to :slight_smile:
1. srp 2014 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@denisska vždy jsem měla menstruaci 25,26 ,nyní přišla 34.a jen malinko a do hněda,tak tomu nerozumím vůbec
1. srp 2014 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@denisska jj přesně tak ....rezignuji :grinning:
1. srp 2014 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bublinka74 treba to neni ms;), je fakt ze ja po vysazeni mam ms tsky spis jen spineni . Prvni byla o tyden pozdeji, druha o 5 dni drive;)
1. srp 2014 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisska :grinning: a co by to bylo :grinning:
1. srp 2014 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisska bude to nějaké hormonální si myslím,mívala jsem to spíš dřív ....no co naděláme zkusím ten nápoj lásky noo :slight_smile:)
1. srp 2014 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 zkus, nic nezkasis, ten inofolic je myslim levnější nez nosifol
1. srp 2014 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 ahojky taky mi gynekolog doporučil inofolik stojí přes 400,- ale co by šlo věk pro mimi neudělal ;) už budu začínat po vikendu třetí balení tak zkus třeba ti pomuže ;) ja ted používám ovu testy at jsem si přesně jistá jestli ovu proběhla ;) držím pěsti
1. srp 2014 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@princina uplne sem ti vcera zapomela pogratulovat k tem skvelym zpravam,ted uz si to muzes zacit uzivat:slight_smile:jinak vidim ze delame podobnou praci,akorat u nas zadny kancly nejsou takze ja jestli se nekdy dockam tak jdu hned na neschopenku
1. srp 2014 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove tak pokud mi v praci nevyjdou vstric, tak me to ceka taky...ale proc ma člověk mit omezeny vychazky, mit min penez a ro jen proto, že se pohybujes v provozu, kde jsou rizika:frowning2:
1. srp 2014 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisska určitě zkusím a i ty testy do pochvy na měření ovu :slight_smile:
1. srp 2014 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petavan fakt ??Děkuji,v pondělí půjdu koupím .Jak dlouho se snažíte ??
1. srp 2014 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 teprve druhý měsíc vysadila jsem prášky v polovině června tak uvidíme jak to zafunguje je to i na upravu cyklu a obsahuje to kyselinu listovou
1. srp 2014 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petavan taky mam prave inofolic ten nosifol je dražší a pry je to vlastne totéž ;)
1. srp 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petavan ahá tak to máš taky chvilku :slight_smile:
1. srp 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisska holky já nevím ,mně řekl Nosifol :astonished:
1. srp 2014 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 kamarádka brala taky inofolik a do třech měsícu byla těhotná přečti si na internetu ruzne recenze ale taky myslím že je to totéž i cenově jsem se dívala ;)
1. srp 2014 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@denisska tak uvidíme jak nám to pomůže ;) dávám tomu do konce roku ale samozřejmě že bych chtěla hned jsem na všechno strašně nedočkavá :D
1. srp 2014 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bublinka74
@denisska holky a máte už předběžně vybraný kočárek a jména?
1. srp 2014 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petavan jj máme ..mně se jich líbí :slight_smile: Martínek po tatínkovi,Mišulka po mamince :slight_smile: co Vy :slight_smile:
1. srp 2014 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak mi se snažíme zatím 2 měsíc a zatím nic. Doma už máme skoro dvouletou úžasnou princeznu. Moc si přeji mít ještě další miminko, ale o to první jsme se snažili skoro rok. Teď už to tak moc nehrotím. To první přišlo v ten nejlepší okamžim. Těhotenský test mi vyšel pozivní přesně na Štedrý den, v tu dobu jsme také dokončili náročnou rekonstrukci domu. Proto věřím i tomu, že miminko samo pozná, kdy se má u maminky přihlásit. Všem snažilkám přeji hodně štěstí:wink:
1. srp 2014 ve 21:04  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bublinka74 tak kup nosifol;)
1. srp 2014 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petavan jo no tak to já jsem taky nedočkavá;-D to si piš že mám vybráno a ty? Ve jménem mám
Jasno uz dlouho:wink:))
1. srp 2014 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavca_d to bylo krasne načasování :slight_smile:
1. srp 2014 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisska Vánoce jsou moje nejoblíbenější a nejkrásnější období roku. Řešila jsem dodělání domečku, pečení cukroví a dárky. Test jsem si uděla jen ze zvyku. Bolelo mě už břcho a byla jsem si na 100% jistá, že to dostanu. Přitom měsíce před tím, jsem si vždycky už týden před mences přidala určitě těhotná se všemi příznaky:slight_smile:
1. srp 2014 ve 21:55  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek