Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

leontynkar
26. bře 2015

@ssmoulina a já teď nevím, ty jsi v očekávání ovu či těhu testu??

ssmoulina
26. bře 2015

Jo,to by bylo dobré napsat-těhu testu 🙂

leontynkar
26. bře 2015

a kdy? a kdy? a kdy? kdy začneš s testíkama? ;)

blauen
26. bře 2015

@leontykar ne na laparoskopii podivat se do me zda je vše ok. Chromolaparoskopie nevím co je , jak vyšetření?

leontynkar
26. bře 2015

to je nástřik vejcovodů kontr.látkou / která se zavádí vaginálně, a dále je to pod laparoskop.kontrolou. ABy bylo vidět jestli jsou průchodné vejcovody / děloha - vejcovody - dutina břišní /, jelikož u pánevních zánětů můžou být srůsty různě... a ono to někdy pomůže, že se ty vejcovody "profouknou" ;) ale třeba to nebude vůbec potřeba 🙂 🙂

ssmoulina
27. bře 2015

Dorééé ranko 🙂

ssmoulina
27. bře 2015

@leontynkar No už bych nějaký testík mohla zkusit... Ale bojím se že budu zklamaná.. 😒 Když se zadaří tak dneska testnu asik.. 😉

ssmoulina
27. bře 2015

@leontynkar Tak jak dopadlo dnešní testování? 🙂 Jsem napnutá jak kšandy 🙂

domca2202
27. bře 2015

Zdravím,tak hlásím,že 5tý den meškám MS pobolívání v podbřišku sem tam nějaké křeče zítra udělám testík tak jsem zvědavá jak to tentokrát dopadne 🙂 Všem přeji hezký víkend 🙂

ssmoulina
27. bře 2015

@domca2202 Držím palce at ti test ukáže // 🙂 Dej hlavně vědět jak to dopadlo 🙂 Nějaké příznaky-kromě zmeškané MS máš?

domca2202
27. bře 2015

ssmoulina: Děkuji 🙂 No právě že mě v den kdy jsem měla dostat MS hrozně bolelo břicho tak jsem si myslela,že jsem to dostala a ono nic,druhý den ráno to samé a zase nic,od té doby mě pobolívaj ledviny a kříž + tedy sem tam nějaká ta křeč do břicha tak jsem na to vážně moc zvědavá 🙂 A co jsem měla teda asi 3 dny tak to byla hrozná zimnice a unavenost jsem přišla s práce a hned jsem lehla a spala :D Jeden testík už jsem dělala někdo říkal že tam něco melého jde viděl ale já tam teda nic neviděla,ale to bylo ještě moc brzy tak zítra budu dělat ještě jeden a uvidíme každopádně dám vědět 🙂 Přeji hezký den 😉

leontynkar
27. bře 2015

@ssmoulina Hlásím stejného douska jako včera 😔

leontynkar
27. bře 2015

Byla jsem v práci. Pak jsem koupila další testik mammatest 10. Tak zitra to prubnu. Dnes měla přijít MS a nic. Tak budu cihat dal.

leontynkar
27. bře 2015

Obrázek z dnešního rána.. Shora: 225.,26.,27.3. . Nevim nu. Asi jsem lovec duchů ;) Dnes jsem 14.DPO, v očekávání MS.

martinalinda
27. bře 2015

@ssmoulina děkuji, no jeste jim to oznamovat nebudeme, az pristi tyden to bude vse potvrzene 🙂 ale dekuji, verim ze to dobre dopadne.

martinalinda
27. bře 2015

@leontynkar ten prvni testik je ovulacni? a ty dva tehu? Ale jako tu carku tam vidim porad stejnou na tom tehu testu. Tak uvidis, ja jsem to nevydrzela, takze testuju kazdej den, nekdy i dvakrat, jsem jak blazen, nekdy jen rano testnu, nekdy rano i vecer 🙂 Ale me carka zesiluje, a ovu test je mega pozitivni. Dneska jsem 37dc, ovu byla zrejme 13.-14.3. (nekde tady okolo). Tesim si na zitrejsi ranni testik.

martinalinda
27. bře 2015

Ahojte holky, tak jsem dneska byl u dr., rikala ze tam sice nic nevidi, nic konrketniho, ze je tam cerna skvrnka, ale neni pravidelna jako gestacni vacek, rikala ale ze sliznice je hodne vysoka a vajecniky zvetsene. Schvalila mi silici tehu testy, a rekla ze ve stredu pristi tyden uz tam bude neco videt, tak mam prej prijit radsi v patek 3.4. No a pak mi vzala sestricka krev na hcg, rikala ze si mam v pondeli zavolat, a pry kdyz bude okolo 800 tak je to super, od 1000 hcg uz by melo jit videt i na utz. Takze dlouhe cekani do pondeli 🙂 a jeste delsi do patku 🙂
Ale tak, uz jsem cekala a doufala v sileni carky, vse bude dobre.
Jeste posilam fotecku silicich testiku 🙂

leontynkar
27. bře 2015

@martinalinda jj, přesně tak. První je ovulační.. taky si myslim že nic moc nu. Moc gratuluju že Ti čárka zesiluje. ;) třeba se taky někdy s mužem dočkáme. Já jsem dnes 35.DC.. MS nikde. Potřebovala bych se ale nějak odreagovat... hrozně moc na t myslim a už si připadám jak blázen ☹

sleepers
27. bře 2015

@martinalinda nic se neboj. At je hcg jaky chce. Hlavne ze testy sili.

martinalinda
27. bře 2015

@leontynkar tak ten zacina byt pozitivni, neboj, taky to dopadne a kdyz ne tak dalsi mesic je taky sance...jak dlouho se snazite? ale ja na tech tvych testikach vidim ducha porad...tak treba je jeste brzy fakt. Ja mela dost nepravidelnou ms, skakalo mi to ruzne od 25dc po 42dc, mezi tim 31,33,35 i myslim jsem mela dokonce přes 50dc...takze u me si nedokazu nejak spocitat prumer. Ale jestli mas delsi cyklus 35dni, tak je jeste sance...jak tu rikame, dokud neprijde ms, je sance 🙂

@sleepers dekuji za utechu, je to takovy divny pocit...ale uklidnuju se..ze to bude vse jak ma byt. Uz jsem si vytahla nejake detske oblecky a koukala na ne...nejak mi to nedochazi, ze treba do nich jednou budu mimi oblikat, zrovna jeden "I love my mum a dad" 🙂 jsem napnuta jak ksandy. A to jeste vypada, ze si asi zitra pojedeme pro nase nove auto do prahy..z moravy to dlouha cesta. Takze jeste vic nervni, zda koupime nebo ne..ale budeme mit aspon jednu vec z krku pred miminkem.

leontynkar
27. bře 2015

@martinalinda jj, je na něm něco vidět. Taky mám menzes jak noty na buben. Teď jsme to zkusili první měsíc- s ovu testama, předtím jsme se vždy chránili. HAK teda neberu skoro 3 roky.
Ale měla jsem ovu tu dobu jak Ty - asi 13.-14.3., tak teď už jsem 14.DPO... ale utěšuje mě, že některé maminky měly pozit.tt až třeba 4.den po zpoždění.. a těhotné byly ;) asi je moje vajíčko línější 😀

Ale Ty máš už krásně pozitivní testy, to je na výborné cestě ;) moc moc blahopřeju ;)

ssmoulina
28. bře 2015

Ahoj holky 🙂 Můžete mě poradit? Poslední menzes jsem měla 26.2. Mám nepravidelný cyklus,takže težko něco spočítat.. 😒 😝 Příznaky těhu?No nevím,ty mívám asi každý měsíc 😀 -zvětšená prsa. Ale co je nového-od minulého čtvrtka je mě zle,ale tak že mě obvodák nechal marodit,bolí mě kolena,chodím pořád na wc,sem tam píchnutí v podbříšku,výtok,únava.. No prostě děs 🙂 Ale testy jsou negativní 😢 Byla jsem v úterý(24.3.) na gyndě a doktor říkal že tam nic nevidí,jen že mám zvýšenou sliznici a když to nedostanu do konce měsíce mám přijít znova.. Jenže se bojím,že tam zase nic nebude,dá mě injekci a mrcha příjde.. Zase budu sklamaná.. Moc si miminko přejem,už dlouho se snažíme-jednou to nedopadlo-mimoděložní. 😢 Děsí mě ty negativní testy ☹ Co vy na to? 😨

leontynkar
28. bře 2015

@ssmoulina Ahoj ahoj. Zatím to mám taky tak. Akorát poslední ms 20.2. 😔 já počkám jeste tyden a pak si zajdu na G. A asi si nechám agolutin píchnout. Ať neztracime čas a mužem se pokusit další cyklus. Jinak já mám 3 dny po sobě ducha na tt, který ale nesílí, tak jsem z toho cela zmatená 😔.
Stejně to člověk moc neovlivní. Tak pokud nebude +tt, tak si ho nech píchnout si myslím. Hm?

ssmoulina
28. bře 2015

@leontynkar Tvoje testy jsem viděla..Pěkní duchové 🙂 Sice nesílí,ale držím palce at je to o.k.. Třeba jen se chce mrnousek chvilku schovávat 😉 Taky jdu příští týden na gyndu,ale budu nervozní-teda pokud to do té doby nepřijde samo ☹ Jj,pokud nebude na ultrazvuku nic,tak at me to teda píchne,co už.. 🙂 Ale mohlo by tam něco být... 😅 😵

ssmoulina
28. bře 2015

Sice nevím jestli by už tam něco-teoreticky v 6 týdnu-bylo vidět.... Říká se,že až tak v 8.. Ale tak ještě máme krev,že.. 🙂

leontynkar
28. bře 2015

@ssmoulina v 6.tt by tam urco mělo byt vidět. Aspoň dutinka. 😉

ssmoulina
28. bře 2015

Já budu, a sem nervozní to je děs to čekání... 🙂 Nejvíc se bojím,že pak budu zklamaná 😖 achich... leontynkar-jak budeš od doktora vědět co a jak, tak na nás nezapoměn tady dát echo 😉 🙂

leontynkar
28. bře 2015

@ssmoulina Oki. Platí 😊 taky dej pak vědět, prosim ☺️

ssmoulina
28. bře 2015

@leontynkar Jj,taky pak dám vědět.. A přeji ti,at tu dáš co nejlepší zprávu 😉

majkylove
autor
28. bře 2015

@martinalinda no je to tam,o tom žádná!dej v pondělí vědět co krev 😉