Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

blauen
10. dub 2015

@karlos12 děkuji věřím tomu, že ty mrchy vyhubím.. 😉 já krom toho nosifolu nic neberu. Jediné co ještě užívám je léky na reflux, ale bez těch se bohužel neobejdu ☹ a ten čajík kontryhel a to zase k vůli MS.....začneme zase zkoušet od května - června , hlavně mám teď za úkol vyhnat myšlenku z hlavy na mimiška a celkově modrého koníka že omezím.....ono to taky nahlodává podvědomí a celkově je to člověkovi pak všechno líto....je jaro, začneme chodit po horách to je můj velký relax, zeleň a šutry kolem nás....

rinaldi84
10. dub 2015

@mysackovi koupila jsem Celar blue a je to tam 🙂 jen dnes v noci me strasne bolelo bricho, ale nekrvacim, tak snad bude vse ok :(

marketat
10. dub 2015

@majkylove Ahoj, já jsem stále 2v1, po minulé kontrole mě všechno bolelo a bála jsem se, že pojedeme, ale teď je vše úplně super. Prďola kope, nic mě nebolí... domlouvám se s ní na pondělí 13. nebo ať počká až na termín, který je 23. 😀 Zítra bychom si chtěli udělat s manželem někam výlet, dokud můžeme, tak jsem zvědavá, jestli nám to dovolí 🙂 Ale podle kontroly to vypadá, že jo 🙂
A kdy ty máš další kontrolu? Teď někdy bys měla mít ultrazvuk, ne? Jsem zvědavá, jaký obřík se vám narodí 🙂 Mně doktor naposledy řekl, že budeme mít drobnou slečnu 🙂

majkylove
autor
10. dub 2015

@marketat no to jsem zvědavá kdy se princezna vykulí 🙂 stejně už to musí být zvláštní takový čekání že to může být každej den,to bude něco na mě 😀 ono se většinou ale říká že se před porodem úplně uleví,no jsem zvědavá 🙂)
já byla na utz před 14-ti dny a váhu teda neřekl,jen pořád dokola pan doktor opakoval že budeme mít hooodně velký dítě,takže mě potěšil a nemůžu se dočkat 😀 proto říkám že 38+0 prostě jde ven,ho přemluvím aji kdyby nechtělo 😀

marketat
10. dub 2015

@majkylove Taky jsem zvědavá, kdy se vykulí 🙂 Každý kolem mě má jiný tip 😀 Jinak já fakt malou přesvědčuju, že ještě do pondělka, jsem už pěkně nervózní 😀
Tak hlavně to malé přesvědčuj, ať to tak opravdu je a narodí se 38+0, kamarádka teď 14 dní přenášela a byl z toho úplně hotová.

majkylove
autor
10. dub 2015

@marketat jenom nepřenášet,už teď funím a hlavně ty ruky mě štvou :-/ no budu mu to datum opakovat pořád dokola ať si to hezky zapamatuje 😀 a na tebe myslím každej den 🙂

marketat
10. dub 2015

@majkylove Moc děkuju 🙂 Já dám určitě vědět, až bude na světě 🙂 S těma otokama ti to nezávidím, jsem ráda, že mě netrápí. Ale 14 kg nahoře je znát a už se mi blbě ohýbá, chudáci psi trpí tím, že chodíme jen na pole u baráku... těším se, až budu moct malou naložit do kočárku a vyrazit na procházku

karlos12
10. dub 2015

@majkylove i ty hrošíku, co vůbec ten plánovaný sex každý den ? To musí být paráda 😝 Na fotky se těším.Jen měj vše nachystané, nikdy nevíš 😉

karlos12
10. dub 2015

@blauen hory jsou super, teď jsem ukazovala nějaké fotečky ze Skotska, hned bych se vrátila a šlapala po horách.Tak si budu muset dodělat skalku, alespoň něco 🙂 Já se snažím vyhánět myšlenky opakovaně a stále bez úspěchu.Kdyžtak mi pak poradíš 😉 Všechny mršky vyhoď, ať je tělo v pohodě a připravené 🙂

blauen
10. dub 2015

@karlos12 je ve Skotsku tam muselo být nádherně, my se chystáme v červenci do Vysokých Tater taky už se nemůžu dočkat až budu šlapat po skalnatých kopečkách 🙂 snažím se od toho všeho odprostit někdy to jde a někdy ne, nesmím mít chvíli myslet nad blbostma..včera jsem po velikonocích myla okna 😀 když mě chytly myšlenky ....musím se zaměstnávat.... 🙂

mysackovi
10. dub 2015

@karlos12 hih to ne...můj dráhy ma tento týden noční a dnes po dlouhé době nejde na 6.noční tak si uděláme hezky večer 😉
K večeru jedeme za poradkyní kvůli hypotece a tak pro info co a jak....tak SNA mi dráhy nedopadne...skoro nespal...

mysackovi
10. dub 2015

@rinaldi84 super....gratuluju 😉

karlos12
10. dub 2015

@blauen to je dobrý nápad, také je potřebuji umýt.Asi se vrhnu na okna.Ve Skotsku jsem snad vůbec na miminko nemyslela.Občas tam nějaké proběhlo či projelo, ale bylo to jiné.Doma už jsem zase kombinovala a přemýšlela a tak. 😒 V Tatrách musí být parádně.Na vyčištění hlavy ideální. 🙂

karlos12
10. dub 2015

@mysackovi to bude plánování, už se těšíš ? To bylo večerů u počítače, jé 🙂 Pak ta stavba už taková prča nebyla, ale výsledek je k nezaplacení 😉 Chcete nějaký katalogový domeček ? Nebo máte něco v oku ?

martinalinda
10. dub 2015

@mysackovi ahojky, ted jsem tu chvili nebyla, hodne veci v praci, nestihacka...takze potvrzuji ze chodim normalne do prace, je to teda ted dost otrava, kdyz je mi tak blbe a jeste do toho byt usmevava na zakazniky, obcas mam pocit ze je spis pozvracim... 🙂
Ja prave s tim utrousem uz v breznu nezacinala, rekla jsem dr ze to nechci uz, ze to zkusime i bez toho, a kdyz jsem byla u dr na kontrole 21dc, tak mi rekla at ho teda uz neberu, jinak mi ho nasazovala uz tak od 18dc, coz bylo vzdy pres ovu, takze mozna ted konecne nic nebranilo, aby ovu prisla jak mela a bez nejakeho utrouse...a treba i proto se zadarilo, ja toho 21dc mela i vysokou sliznici a bez utrouse, rikala ze je fakt dost vysoka a ujistovala se jestli ten utrous neberu, rikam ze fakt ne...takze mozna mi ten utrous vse behem 2 mesicu upravil a hormony uz chodily jak mely... je asi hodne nahod a moznosti, co vse se dalo dohromady, ze to vyslo..clovek asi nedokaze rict presne ze todle zabralo a tamto ne...
Ale o tom ze ovu blokuje utrous jsem taky slysela, doporucuje se uzivat az po ovu.
Ty bolesti ti muze zpusobovat i ten utrous, zvysuje teplotu a taky je ti spatne, dava pomalu priznaky ovu i tehotenstvi.
Urcite jez zdraveji, pekne zeleninu a ovoce zaklad, a pak zkus ruzne lusteniny, zkus vynechat psenici-pecivo....zitny chleba treba muzes 🙂 no a omezit i maso, nejist ho moc, treba 3x tydne,pokud to tedy jde. My omezili i mleko a vse z nej, je na tom neco pravda...ze jsme jediny savec ktery pije mleko jinych savců a proto ho nedokazeme poradne stravit a v brichu nam kvasi a dela problemy. Nahradila jsem ho sojovym.
A co ty brusle, uz je mas? My zase zacneme chodit na bazen, ted jak mi je tak spatne se to neda.

martinalinda
10. dub 2015

@leontynkar Gratuluji a kolikaty jsi den cyklu, nebo spis od posledni ms jako tydnu...ja jsem mela v 37dc cca 240hcg a po tydnu tedy 44dc už bylo 5120. 43dc jsem byla u dr na kontrole, uz videla i na utz vsechno a to mi potvrdila presně 6+0tt od menstruace. Me se totiz to me hcg na 6tt (5120) zda dost vysoke..no pristi tyden v patek pudu asi na kontrolu misto az pondeli a jsem zvedava na to hcg...to bude nekolik tisic 🙂

martinalinda
10. dub 2015

@blauen to je mi lito ze ms prisla...vypadalo to nadejne. Tak se alespon vylecis od vseho, jo ten infolic je taky dobry, rika se o nem ze zabira, to i o nosifolu, no me ani jedno nezabralo..ale utrous mi to urcite vse srovnal. Budu drzet palce a prat aby se vse brzy vylecilo a mohli jste bez obav zase zkouset. 🙂

martinalinda
10. dub 2015

@karlos12 děkuji zlato, tak vidim ze skotsko bylo krasne, to muselo byt fajn, byla tam kamaradka a nadsena, byli tam 3 tydny a cele ho procestovali, jednou bych se tam chtela kuknout...ted se uvidi kdy? 🙂 Ale jinak vidim ze zahradka ti pekne roste, vzkveta...a ja? ja se citim pod psa. Porad je mi blbe, na zvraceni, nejhorsi v praci, a pak po ranu i tesne pred spanim...no doufam ze to brzy prejde, jinak to nedavam. Takove stavy jsem nikdy nemela, nekdy se bojim i napit vody, aby me to nenatahlo. Dneska je mi trosku lip, ted zrovna, ale jinak posledni 3 dny je to hruza. O vikendu si aspon trosku odpocinu, jsem porad ospala, unavena. Ale to vsechno k tomu patri, jeste jsem si rikala,ze srandy, ze tam mam nejakeho vetrelce co mi to vse zpusobuje 😀

leontynkar
10. dub 2015

@martinalinda ahoj ahoj, taky mame za sebou UZ a vše OK. Drobeček je o krapet menší, ale moje milá paní doktorka říkala, že to vypadá moc hezky,že je tam vše jak má být a za týden se kouknem jesi už tam bude srdíčko :-* Dávejte na sebe pozor!!! ;)

martinalinda
10. dub 2015

@leontynkar tak to jsem rada, ze je vse v poradku, u me toho 2.4. bylo taky, ted cekam na kontrolu v 8tt. Takze pristi tyden v patek asi pujdu a uvidime, snad uz bude srdicko. Ale je mi tak zle, ze snad mi tam nebude taky spatne. Ve stredu jsem byla na kontrole stitne zlazy, tak mi potvrdila tehu i z krve co mi vzala, ze se mi hodnota zhorsila a ze je to tim tehu, tak nasadila vyssi prasky a pry by to melo byt v poradku, no a ted musim kazdy mesic chodit na kontrolu :( ale tak zase je to pro dobro vsech, takze to musim zvladnout.
A kdy mas termin? uz ti dr rekla?

leontynkar
10. dub 2015

@martinalinda ono to tak bývá, většinou se zvyšuje cca o polovinu dávky co bereš klasicky. Tak hlavně ať to pěkně hlídají, štítná žláza a jod je pro těhu strašně důležitá. Termín jsme zatim neřešili, ale miminko je určitě menší, ale to neva. PRostě každá ten začátek máme jinak ;) na srdíčko jdu za týden ;)

setnickovak
11. dub 2015

ahojky holky, muzu se zeptat? mam den po vycnechane a tohle tam je...

setnickovak
11. dub 2015

já ho tam potvoru vidím, ale nevím 🙂

karlos12
11. dub 2015

@martinalinda vetřelec tam bude, ale aby jich nebylo víc, když máš tak vysoké Hcg 😉 To se může stát, když jsi před tím brala tu dobrůtku 😉 To přejde.Co já bych za tyto stavy dala.

martinalinda
11. dub 2015

@leontynkar ahojky, jj zvysila mi to z 75 na 112 mg, či co je ta hodnota milicosi 🙂 Takze jo skoro o polovinu. Ale je to dulezite, dr na stitne zlaze mi rekla, ze me ted budou hlidat jak v bavlnce, pry si me budou hyckat, budu chodit i mimo objednane lidi, ze me vzdy nekam vecpe 🙂 takze to fakt mysli vazne a chce se dobre starat, jsem rada ze mam takovou dr. Vsak to nevadi, ze je trosku mensi, ono to vase mimi dozene, ja jsem spis z tech ruznych terminu tt uplne zmatena. Od ms jsem 7+1tt, a hlasi mi to 8tt, neni to ještě 7tt? Kazdy to pocita jinak, dr mi rekla v 6+0tt ze jsem v 6tt a teď mi vše ukazuje zas 8tt. Vyznáš se v tom, jak se to počítá? 🙂
Preju stesticko a opatruj se, ja jdu na kontrolu na srdicko asi ted v patek nebo v pondeli, jeste musim zavolat dr, zda se muzu preobjednat z po na pa, protoze o vikendu jedeme za rodinou a chteli bychom jim ukazat fotecku miminka, budeme to oznamovat otci manzela a me svagrove a svagrovi, kteri se na to moc tesi, chteli zacit na podzim zkouset druhe mimi a svagrova rikala, ze by moc rada, aby se to podarilo driv nam, ze nechce aby mi to bylo lito, a to jeste holka nevi, ze cekame 🙂 takze to bude pro ni opravdu prekvapko, tesim se az jim to rekneme.

martinalinda
11. dub 2015

@karlos12 zlato nestras, jen at je tam jen jedno, nevim co bych delala, kdyby nasla nahodou druhe 🙂 Tak snad dr videla jen to jedno, je pravda ze moc nezkoumala, hned jak "zasunula", do 3sec bylo na obrazovce. Co vim presne, ze bylo v ovu jedno vajicko, takze predpoklad jednoho tam je, coz ale jeste neznamena ze se k nemu nedostaly 2 spermijky 😖 . No jsem zvedava teda 🙂
Ja ti klidne cas meho pocitu zvraceni klidne poslu, kez by to slo...hned bych vam to vsem rozdala 🙂
A co ty, uz ti prichazi obdobi na tuleni? 🙂

karlos12
11. dub 2015

@martinalinda jedno vajíčko, jedna spermijka, ale může se rozdělit 😉 Co bys dělala ? Nic, radovala by ses, vždyť je to malinkatý poklad 🙂 Kdyžtak si to jedno zamlouvám, jo ?Na tulení je brzy ( tak za 10 dní ) ,to neznamená že se nebudeme tulit dřív, zatím nás to baví a nebereme to jako nutnost. Ale už 16.4. jdem na konzultaci k novému lékaři, tak jsem zvědavá a napnutá.

karlos12
11. dub 2015

@setnickovak něco tam je, ale vydrž další dva dny, to by mělo být viditelnější.Držím pěsti 😉

setnickovak
11. dub 2015

@karlos12 dekuji 🙂 To je od tebe hezke 🙂 pockam a uvidim... desne me boli bradavky, tak doufam, ze to ma duvod 😀

leontynkar
11. dub 2015

@martinalinda jsou to mikrogramy, ale to mas fuk 😊 jinak si myslim ze by to mělo byt jesi jsi ted treba 6+2, tak jsi v 7.tt. Ale ukonceny 6.tyden. Ted to asi nemá moc smysl stejně řešit. Je to orientačně a termín dle ekologii miminka Ti řeknou na 1.screeningu, který se děla od 11+0 až 13+6. Před tím 2 týdny krev na beta-hCG a PAPP, aby vypocitali riziko nejčastějších genetických chorob. Taky pujdu v párek, to bych měla byt 7+0, ale asi je fakt zlaticko menší, tak uvidíme jestli najdeme srdíčko. Moc bych chtěla, abychom to mohli uz říct rodině 😊😊😊 drz se a hodně štěstí ❤️