Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

ssmoulina
11. dub 2015

@mysackovi Děkuju za držení pěstí-snad to pomůže 🙂

majkylove
autor
12. dub 2015

@marketat noo myslím že už ti budu i závidět jak malá vykoukne 🙂
@karlos12 co myslíš se sexem? 😀 joo,pořád to funguje 🙂))) ze začátku opravdu každej den,teď už nějakej ten měsíc třeba jen ob dva dny cca,jak kdy,každopádně jsme už tento týden zavrhli polohu na klasiku bo to už byla spíš komedie než cokoliv jinýho 😀 takže tak no 🙂)
@martinalinda já jsem zvědavá jestli se tam neobjeví to druhý překvápko 😅 😀

karlos12
12. dub 2015

@majkylove hi hi, to je sranda 😉 Takže manžel je spokojenej, co ? A si piš, že tam bude mít dvě.To je jasné 😉 😉 😉 Ale raději to než nic, ne ?

majkylove
autor
12. dub 2015

@karlos12 noo jasně že je,nevím co bude dělat v šestinedělí a možná dýl,to bude teprve sranda 😀
a to víš že lepší dvě než nic,o tom žádná,ale upřímně jsem se toho taky pěkně děsila,člověk se s tím asi musí chvilku pak srovnat a je to super 🙂 máme ve skupince jedny dvojčátka a začátek to mamina fakt nesla těžce a teď?vše zařízeno,všechno vpohodě a hele,34 týden a stále jsou vpohodě 2v1 takže jsou to hodně pozitivní zprávy 🙂
já jsem takovej lenoch dneska,jenom polehávám a nic se mi nechce 😀 a to na mě čeká koš plnej prádla a musím jít nakoupit,to je hrozná lenora 😀

karlos12
12. dub 2015

@majkylove jen lenoš, já jsem v práci a před chvílí jsem dolítala, teď byly dva příjmy a doufáme že už nic nebude.Já bych také potřebovala vyžehlit, vyprat, uklidit a tak, ale nemám nějak čas.Buď v práci, nebo doděláváme vršek či venku.Ale v pondělí jsem měla grilovaného lososa.Manžel dělal.Taková menší odměna 😉 Já bych dvě nerozdýchávala, chtěli bychom je oba, vůbec by nám to nevadilo.A pak ještě jedno, ale zatím k nám nechce ani jedno, nebo se teprve domlouvají jak to udělají 😉

blauen
13. dub 2015

@karlos12 v Tatrách je krásně, máme rádi takové to "smatlaní" po kopečkách a ty výhledy..my o víkendu sadili brambůrky, takže hlava je vyčištěna až až, pořád se snažím nějak zaměstnávat.....závidím ti tu tvoji zahrádku, ale o víkendu jsem zvažovala, že bych taky chtěla nějaký kus plácku pro svoji zahrádku...tedy místa je až až, mohli bychom přímo plantažit, ale ten čas chybí ☹

blauen
13. dub 2015

@martinalinda ahojky, no já nosifol beru už druhým rokem a nic tak jsme uvažovali že přejdeme na inofolic nebo jak se tomu říká....sice je to pěkná pálka finanční, ale co by člověk ještě nezkusil....za měsíc jdu na odběry tak uvidíme jak se to podařilo vyléčit nebo přeléčit, ale prý je to boj na delší dobu....tak uvidíme....a jak se tobě daří, doufám, že je vše v pořádku!

mysackovi
13. dub 2015

Ahojky holky...jak pak se máte a co je u koho nového?
Já jsem teď tak trochu nestihala...víkend utekl jak voda.
Dnes už jsem 21dc a podle ovu testu žádná ovu nebyla...ale už několik dní se na nich drží duch...ale to asi nic neznamená že? Dneska jdu zase konečně na jógu tak se Těším 😉

marketat
14. dub 2015

@mysackovi U nás nového nic, já jsem pořád 2v1 a už jen čekám, kdy to přijde 😀 Jinak s tou ovulací, dost holek píše, že se jim prostě na testech ovulace neobjeví a pak zjistí, že stejně byla (třeba i tím, že otěhotní), takže bych úplně flintu do žita neházela.

michalka_n
14. dub 2015

@mysackovi TAKY BYCH TO NEVZDÁVALA PROTOŽE SPOUSTU HOLEK OTEHOTNELO PŘÍMO PŘED MS 🙂 TUDÍŽ OVULACE BYLA O HODNĚ DÉLE 🙂

ssmoulina
14. dub 2015

Ahoj holky 🙂 30.3-růžové slabounké špinění, 31.3 a 1.4-menzes ale jiná než jsem zvyklá-slabší ale bolestivá, 2 a 3.4 lehké špinění.. Pak nic.. 11.4 pozitivní ovulační test.. Tulení probíhalo a preventivně i dny poté 🙂 Je možná ovulace tak brzy? A pokud ano,a čistě náááhodně by oplodnění vyšlo,za jak dlouho bych teoreticky mohla najít pozitivní test..třeba i z krve?Pokud to platí jak se píše 8 dní po oplodnění,tak u mě by to muselo být max.během příštího týdne- což je při mé nepravidelnosti cyklů cca týden před menzes.. Děkuji moc 😉 Sem z toho mimo,ale zasádní otázka- v den očekávané menzes už bývá pozitivní hcg pokud došlo k oplodnění? 🙂

mysackovi
14. dub 2015

@ssmoulina já bych test udělal v den očekávané ms, pokud nepřijde...jinak klidně mohla být ovulace dřív 🙂

mysackovi
14. dub 2015

Takže asi takhle to vypadá...nevím co myslíte?

ssmoulina
15. dub 2015

@mysackovi No nejsilnější mě to připadá 8.4 ale mělo by to být stejně silné jako kontrolní nebo i silnější,takže nevím.. Ovulační se má dělat odpoledne. 😉 Mě se ted ovulační testy zase zesilují,takže já sem z toho blázen úplně 🙂 Tělo a nervozita si s náma umí hodně pěkně pohrávat... 😢

mysackovi
15. dub 2015

@ssmoulina jj vím ze to mam byt stejně ne o silnější ale znepokojuje me ze se termín MS blíží a já brala clostik a tento měsíc to vypadá takhle:-/...ale dekuju za názor 😉

verunka11221
15. dub 2015

@mysackovi Vidim ze pises o clostilu.Na folikulometrii si byla?

mysackovi
15. dub 2015

@verunka11221 ne nebyla...u doktora jsem byla v únoru s tím ze mi dal clostik na dva měsíce a opět utrogestan a ten na 3 měsíce... S tím ze mam dyztak za 3mesice přijít :-/
To uz bude rok snažení tak snad se už začne něco dit.
Kdyby mi MS normalne chodila tak to neresim...ale už me to cpani chemie nebavi

blauen
15. dub 2015

@mysackovi s těmi OV testy jsme na tom úplně stejně, mě to nikdy neukázalo stejně silnou čárku při OV, a přitom mi dvakrát na gyndě Dr. potvrdila krásné folikulky, tak si vyber pak. Já si dala pauzu ještě do září, kdy to budou přesně 2 roky snaženíčka a od září to začneme pořádně řešit.

mysackovi
15. dub 2015

@blauen me už to hlavně nebaví a akorát me to ničí....
On hlavně i doktor jak se mnou mluví, je des...prej no já nevím jak to dítě ted moc potřebujete.....já vám neřeknou jestli otehotnite....to vám neřekne nikdo...atd
V červenci 2014 jsem k němu přešla na doporučení
Joo kdyby to dole fungovalo jak ma tak si řeknu ze to jednou přijde ale takhle nevím nic...jednou mi řekl ze to vypadá ma PCO...nevím jestli zase nezmenit doktora :-/

mysackovi
15. dub 2015

@blauen to se Divím ze to doktor ještě neřeší...dva rok to b me asi kleplo ....

sleepers
15. dub 2015

@mysackovi osobně si myslím, že základem je hormonální profil-na začátku cyklu a na konci cyklu a pak folikulometrie jak píše @verunka11221.
Dávat prášky umí každý lékař ale vyšetřovat, to ne.
Já sice taky testuju ovu ale těm testům úplně 100% nedůvěřuju. Jak píše @bleun, já jsem taky nikdy neměla stejně silný čárky a stejně to vyšlo a folikly na UZ byli krásně vidět

blauen
15. dub 2015

@mysackovi mě je jen občas na klepnutí....Dr. to řeší, až moc důsledně, od prosince mám žádanku vypsanou na LPS vyšetření, ale nějak to pořád odkládám a věřím že to přijde přirozeně bez toho, aniž by do mě vrtli. Manžel už byl taky na vyšetření, ale Dr. říkají, že rok není nic když se nezadaří...a já brala 14 let antikoncepci tak taky nemůžu chtít zázraky...kamarádky otěhotněly až do pěti let přirozeně po vysazení antikoncepce.

blauen
15. dub 2015

@mysackovi no je zvláštní jednání tvého doktora....je fakt že nikdo není jasnovidec, ale takové výroky od Dr. by se mi také nějak nezdály.....mě se líbí, že moje gyndařka je i mým "psychologem" občas i 20 minut probíráme postup co udělat proto, aby to vyšlo přirozeně...dokonce mě nabídla že mě udělá sama to LPS...probírali jsme i kde na umělé (IUI) doporučení, akorát já se pořád nemůžu rozhoupat...stále věřím i přes ty nezdary že se prostě zadařit musí

mysackovi
15. dub 2015

@sleepers
@blauen hormonální profil mi udělal akorát když jsem k nemu presla... Pichl mi injekci aby MS přišla a nasadil utrogestan....v únoru jsem u něj byla po3. A vyfasla jsem utrous a clostik....ale od toho července žádný test nic..jen se vždy Koukl do me vnitřním ultrazvukem...prijde mi jak když se s mnou nechce zabývat...říkal ze az přijdu ze me pošle do genetu jestli o to tak stojim...
Premyslela jsem o ženské gynekolozce

blauen
15. dub 2015

@mysackovi mi přijde celkově, že ty lékařky jsou v tom mnohem citlivější a chápavější než doktoři. Já byt tebou tak možná opravdu pouvažuji o tom přechodu k jinému dr. či doktorce. Já tak měnila zubaře během jednoho roku snad 3 x než jsem našla zubaře, který byl pečlivý a sedl mi. 🙂

sleepers
15. dub 2015

@mysackovi já být tebou, tak změním doktora. Myslím, že po roce snažení by sis zasloužila jiný přístup.

mysackovi
15. dub 2015

@blauen
@sleepers děkuju holky, jestli bude i teď takový, tak odejdu...snad narazím na dobrého už 🙂

verunka11221
15. dub 2015

@mysackovi Hm tak me doktor kontroloval kolik folikul tam je a jak jsou velke a na ovulku mi pichali pregnyl. Myslim ze by te mel zkontrolovat jak na lecbu reagujes. Ke vsemu clostil muze zpusobovat cysty tak by to pod dohledem melo byt. Podle me pan doktor je lajdak.

verunka11221
15. dub 2015

@verunka11221 Tak precetla jsem si diskuzi a byt tebou tak jdu k jinemu. My se snazime 16 mesicu a muj gyndar to zacal resit po osmi mesicich. Ke vsemu to chovani co popisujes je dost hulvacke.

mysackovi
16. dub 2015

@verunka11221 děkuju...asi půjdu hledat jiného....
jinak dnes asi přjde ms :-/