Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

ssmoulina
16. dub 2015

Ahoj holciny 🙂 Jak to tu pročítám,tak to je děs na nervy ☹ @mysackovi -ten doktor musí byt nějaké s prominutím pako! Ale taky mam supr gynekologa-sem k němu šla ze mě je hrozně zle a že sem měla neobvykle menzes,a on mě řekl at si zajdu pro něco do lekarny,že mě tam poradí-ani se na mě nepodíval..Je to někdy fakt hrůza,ale zase najít někoho dobrého a navíc kdo přibírá pacientky je kumšt.. ☹ Menzes dorazila? 😖 Dnes jsem byla za sestřenkou v porodnici-má krásného chlapečka,tak doufám,že jsem nachytala těhulkovské a miminkovské bacily a že to na mě už konečně skočí! 🙂

mysackovi
16. dub 2015

@ssmoulina ms zatím nikde....jen dopoledne jsem jednou malinkato, taková kapička, narůžovělá zašpinila ale nic víc....ale graf bt je šílenej :-/

chilli009
16. dub 2015

@mysackovi zkoušela jsi tehu test?

mysackovi
17. dub 2015

@chilli009 nezkousela...jsem dneska teprve 25dc a hlavně jsem dneska zacala lehce spinit :-/
Ale opět se mi udelalo dneska v poledne dost zle, mdlo...přesně jak min týden :-/

janajens
19. dub 2015

@blauen ahojky tak jak je co noveho h tebe

majkylove
autor
19. dub 2015

@marketat halo,halo,jak to vypadá 🙂

marketat
19. dub 2015

@majkylove Ahoj, stále jsme v jednom balení 🙂 A přemlouváme, ať už vyleze 😀 Ale zítra mi to můj drahý muž zakázal, prý nechce, aby se narodila ve stejný den, jako Hitler 😀 Ale ne, byli bychom šťastní, kdyby se jí k nám už chtělo, moc se těšíme 🙂 A co vy?

majkylove
autor
19. dub 2015

@marketat myslím na vás každej den 🙂 No mohla by se slečna už uráčit že,ale víš jak to je s holkama,ještě se fintí 🙂 já to mám ještě celkem daleko,ale tak nějak strašně moc doufám že by to mohlo být o něco dřív bo už teď má prcek 3 kila a mě je den ode dne víc nepohodlnějš,takže mu každej den vsugerovávám datum 16.5. 😅

blauen
20. dub 2015

@janajens ahojky tak u mě nic nového krom toho, že mi kartářka řekla, že v nejbližších dvou letech tam miminko nevidí.....tak nevím celkem jsem z toho byla špatná, ale už se z toho pomalu otřepávám z té informace...nechci tomu nějak podlehnout...já pořád věřím, že přijde dřív

janajens
20. dub 2015

@blauen neblazni preci neveris kartarce ja bych teda neverila verim zese ti zadari driv 😉

blauen
20. dub 2015

@janajens já vůbec nevím co jsi myslet, věřím i nevěřím na výklad karet, ale člověk tomu nesmí propadat asi...ach jo....věřím, že to bude dřív. A jak tebe se daří?

janajens
20. dub 2015

@blauen no jde to porad v praci s pritelem se mijime doma a od zitra se zacinam snazit uz 4 tydny bez snazeni je moc dlouho

blauen
20. dub 2015

@janajens my jsme taky ted na celý měsíc si udělali pauzu od snažení....přes ty antibiotika to nechci nějak hrotit.....

janajens
20. dub 2015

@blauen jj jasny nejdriv se vylecit a pak to pumde verim tomu

karlos12
21. dub 2015

@mysackovi Ahoj, tak co ?Přišla ? nebo už dostala rozum a nepřišla ?

bublinka74
21. dub 2015

Ahooooj holky 🙂 co je tu nového ..kdo nový těhotný ...kdo porodil ...šup novinky ...já se dnes vrátila z nemocnice,tak to mám za sebou a po ms začínáme 🙂 🙂

karlos12
21. dub 2015

@bublinka74 Ahoj kočko, to je super.S chutí do toho 😉 Já mám nového, úplně úžasného lékaře a příští měsíc jdu na inseminaci.Spíš jen diagnostika - podívá se na dělohu a čípek a manželovi udělají nový spermio.Jsme oba plní elánu a energie.Držím pěsti 😉

bublinka74
21. dub 2015

@karlos12 to je supér vidíš 😉 držím moc palečky ..já přišla o levý vaječník a vejcovod ,ale nyní druhý je ukázkový,zdravý,funguje a vše co má být a převezeme štafetu za ten druhý ..tak uvidíme ...vše nově a na novo..jen nově mi aplikovali do vnitřku Hyalobarier gel endo ...proti srůstům,zánětům a cystám,tak snad se dočkáme,věřím tomu 🙂

karlos12
21. dub 2015

@bublinka74 bude fungovat jak hodinky 😉 To je super ( že pravý je připravený ).O gelu slyším prvně, to jsou věci .Teď to bude fofr, uvidíš 😉

karlos12
21. dub 2015

@martinalinda ahoj, tak kolik jich tam bydlí ? 😉

mysackovi
21. dub 2015

@karlos12 ahojky....no přišla, nnepřišla....spíš špinění a jen slabounké krvácení....takže další měíc před námi 🙂 ...nálada je daleko lepší....a hlavně jsem si sehnala nového doktora a příští týden ve čtvrtek jdu k němu na prohlídku...je to prej špička na mladoboleslavsku, tak snad se to už někam hne....a co ty jakpak se máš? 🙂

mysackovi
21. dub 2015

@karlos12 cio teď čtu...tak super, teď je to jasný .....květen lásky čas.....budeme mít tu největší lásku pod srdíčkem....prostě bude tam, věřím 🙂

mysackovi
21. dub 2015

@bublinka74 ahojky :-* to jsou super zprávy....jak už jsem psala @karlos tento měsíc je to jasný 🙂

karlos12
21. dub 2015

@mysackovi to je super, konečně nový doktor.Já jsem z nového úplně super nadšená.Uvidíme jak to půjde.Hlavně byl fajn a slíbil že se podaří.Sice dělám v nemocnici, znám doktory, ale tomuhle věřím.A nechce hned radikální řešení, ale začíná od nejmíň náročných procedur 😉 To se budeme mít, co ?Já už se moc těším, strašně 🙂 🙂 🙂 Pak dej vědět, jsem zvědavá jak opice 😉

mysackovi
21. dub 2015

@karlos12 si piš...je to super, když se narazí na dobrého doktora,,,,já doufám, že ten nový, bude taky takový...je to i primář v mladé boleslavě a prej odborník na neplodnost.... 🙂

karlos12
21. dub 2015

@mysackovi to je super, můj také, ale v Praze.To dáme.Já se těším na bráchovo srpnovou svatbu, tak mi mamka říkala že už budu těhu , bude mi blbě a nebudu pít.To je maminka, co ? Ale kéž by 😉

bublinka74
22. dub 2015

Holky držím všem palečky ...co majkylove vůbec ?? Je celá ještě :D

marketat
22. dub 2015

@bublinka74 Ahoj, tak teď to půjde jak po másle určitě 🙂 Budu moc držet palce, ať se brzo chlubíš mrnětem v bříšku 😉

martinalinda
22. dub 2015

@leontynkar Ahojky, tak jsem po delsi dobe zpet, neni mi ted vubec dobre, tak jsem sem ani nechodila, vubec nevim co se tu deje a tak..A co ty? uz jsi byla na kontrole, srdicko bylo? Jsem zvedava.
Ja byla v ten patek na kontrole, jak jsme si psaly a srdicko bylo, takze vse v poradku. Drz se 🙂

martinalinda
22. dub 2015

@majkylove
@karlos12 hej vy dve, vy mi prejete dvojcatka co? :D tak nebojte, je tam jen jedno, byla jsem na utz a je vse v poradku, srdicko bilo jak o zivot a jsme velici 1,2cm - teda byli minuly tyden v patek. Uz mam datum i screeningu, na 21.5. v nejake soukrome ordinaci ve Frydku Mistku. Tak jsem zvedava.
Ale je mi teda ted tak strasne zle, uz 3 tyden hrozne, uz jsem i zvracela, a modlim se at je konec 3 mesice, at to prejde..nekdo na to trpi dost, ja jeste asi ne tak moc, ale i tak je to otrava...uklidni me vzdy predstava jen toho, ze tam mimi a ma se dobre 🙂 A co by kocenky?