• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nové snažilky

22. září 2017 
@bublinka74 jeee babicka, tak to moc gratuluju :slight_smile: to bude krasny, obe miminka i to vase a jeho spolu :slight_smile: A to blinkani ani mi nemluv, do 5 mesice? bozinku, snad to nebude tak dlouho u me...uz ted se hrozim a pocitam dny do konce tretiho, kdy to ma skoncit, protoze klesa hcg. Jsem zvedava... A co ty, uz mate nejaky termin kdy na to vse pujdete? Kdy uz budete moct zacit na miminku?
25. dub 2015 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinalinda Nene....teď ne....ve čtvrtek jdu k tomu novému doktorovi,tak uvidime co se bude dít :slight_smile:
25. dub 2015 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysackovi u Dr. držím pěsti.Jak to dopadlo ohledně hypotéky a pozemku ? Kdy začnete stavět ?
25. dub 2015 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinalinda to přejde, uvidíš :wink: Včera jsem zasadila nějaké skalničky od tchýně, ale když jsem si představila velikost skalky, to abych šla tancovat k tyči, to bude kytiček :wink: Zasadila jsem si hrášek a nějaké bylinky.Furt jsem to okukovala, asi aby to rostlo.Ale hortenzie z loňska už mají nahozeno na květy, to budu zase pozorovat každý den.Jako asi ostatní :wink: Jsem jak blázen.Jinak také musíme dorovnat terén a všechno možné.Bude to ještě trvat, ale místečko na kytičky jsem si musela udělat.
25. dub 2015 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@karlos12 dekuju :wink:
No asi jsme poseroutkove,ale radsi do toho nepujdem....tim ze noc nemáme tak by nás hypoteka vysla docela dráhy :-/
Škoda...třeba se objeví ňáký domeček :wink:
25. dub 2015 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já nevím... Ms byla taková prazvlaštní, v podstatě byla,nebyla.. :-/
Ovu testy jsou pořád takovéhle jako na foto.
25. dub 2015 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysackovi tak není kam spěchat.Vždyť můžete začít i za 5 let.A k testu : nejsi divná ? :wink: Já tento měsíc ani nedělal testy, nic.Příští měsíc mám slíbeno od doktora, to už vydržím :slight_smile:
26. dub 2015 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@karlos12 divná? Proč?....;-D
JA si je mela dělat protože jsem mela ten clostik...a tím nebyl úplně jasně pozitivní a MS byla jako když nebyla,tam dělám dal.
Ale asi už s tím přestání...ve čtvrtek budu snad moudřejší :slight_smile:
26. dub 2015 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysackovi tak to jo, já myslela že Ti má naopak dopomoct, vůbec tyto léky neznám.Takže ve čtvrtek jdeš k novému ? Pak dej vědět dojmy, určitě bude fajn :wink:
26. dub 2015 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zatím nebudu dočítat, co se tu přes víkend stalo, jen napíšu, co se stalo u nás :wink: Po náročné noci se nám v pátek v 6:41 narodila Tonička :slight_smile: Už jsme doma, malá je úžasně hodné mimčo a my jsme ti nejšťastnější rodiče :slight_smile: Tak tu na vás na všechny kašlu pořádnou dávku štěstí, ať přibývá na světě co nejvíc báječných lidí :wink:
27. dub 2015 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@marketat Moc, moc gratuluji!! :slight_smile: Přeji hlavně zdravíčko a ať jste stále tak šťastní! Užívejte si ty krásné, společné chvilky! :hearts:
27. dub 2015 v 15:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marketat to je super, blahopřeji, ať je zdravá a spokojená a občas trošku zazlobí, ať víte že ji máte :wink:
27. dub 2015 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@loilla Tý jo, moc hezké fotky, jen vypadáte moc mladě, oba :wink:
27. dub 2015 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karlos12 Děkuji (nebo spíše děkujeme) moc.. :slight_smile: Co to je "moc mladě"? :slight_smile:
27. dub 2015 v 16:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loilla nemáš zač, když jsou fotečky moc hezké a oboum Vám to sluší :slight_smile: Prostě mladě, skoro nezletile :wink:
27. dub 2015 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se k vám po menší pauze připojuji zpět :slight_smile: Revize proběhla v poho, šestidedělí taky, jen první MS po revizi dorazila za 45dní... teď čekám na další... ale už se zase snažíme :slight_smile:
27. dub 2015 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinalinda teedy mooc gratuluju k mimi :slight_smile:
27. dub 2015 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@marketat mooooc gratuluju a přeju spousty zdravíčka,štěstíčka a lásky!!!!myslela jsem na vás fakt každej den :slight_smile: užívejte si berušku a až budeš mít čas,chuť a energii tak se můžeš podělit s průběhem,zážitky a hlavně fotečkýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. dub 2015 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marketat velká gratulace :slight_smile:
28. dub 2015 ve 03:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 ahoj, vítej zpět.Teď už se na Vás musí štěstí obrátit :wink:
28. dub 2015 v 06:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketat gratuluju k malé :slight_smile:
28. dub 2015 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@karlos12 Děkuji, no snad už konečně...
28. dub 2015 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 si pískej :wink:
28. dub 2015 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketat taky se přidávám ke gratulantům a přeji hlavně hodně zdravíčka, ať Tonička pěkně roste a dělá mamince a tatínkovi jen samou radost!
28. dub 2015 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@karlos12 Tý jo, až tak.. Tak to je hezký na to, že mě bude v červenci 25 a Jardovi 30.. :slight_smile:))
28. dub 2015 ve 12:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 No hurá - ahoooooj! :slight_smile:))
28. dub 2015 ve 12:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 No nazdááár, Ty jedna! Kde se furt flákáš! :slight_smile:)) Gratuluji k babičkování a věřím, že brzo budu blahopřát i k "maminkování" :slight_smile:
28. dub 2015 ve 12:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loilla ahoooj :slight_smile: tak jak se daří?? už to máš za pár co? ti závidím :slight_smile:
28. dub 2015 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loilla to bych neřekla :wink: ale vážně.
28. dub 2015 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketat obrovská gratulace a hlavně zdravíčko Toničce :dizzy_face:
28. dub 2015 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek