• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nové snažilky

25. října 2016 
@mysackovi kde jsi ? To jsem tu sama zoufalka ?
23. kvě 2015 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karlos12 nejsi ja jsem tu taky ale jsem v praci :wink:
23. kvě 2015 ve 20:05  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janajens jé,ahoj,já byla také v práci,teď jsem dorazila domu a rano jedu zase.Jak je ?
23. kvě 2015 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karlos12 no jde to ja mam padla za pul hodky s snazime se o mimiska po konizaci cipku tak snad se uz konecne brzy zadari a co ty
23. kvě 2015 ve 23:47  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janajens ahoj, tak už jsem zase v práci :unamused: U nás nic, včerejší den jsem místo IUI byla v práci, tak jsem byla trochu víc smutná, ale nedá se nic dělat.Snad se Vám brzy zadaří.Už by to chtělo.Byla tady kolegyně s miminkem, tak jsem si užila alespoň malou chvilku s prďolkou :slight_smile:
24. kvě 2015 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinalinda jinak zahrádka se rozrůstá, už mám i borůvky a papriky s rajčátkama, kytičky kvetou a budou další, příští víkend mi tchýně přiveze dvě přepravky skalniček a nějaké dva keříky, tak se těším.Jen aby to bylo kam zasadit.Hortenzie mají plno kvítků ( ještě nevykvetlých ).Tak alespoň nějaká radost
24. kvě 2015 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@loilla budu na Tebe zitra myslet a vyvolávání se neboj, každy porod je stejně individuální at uz přirozený, vyvolávany nebo SC, me Vojtu vyvolavali a mela jsem celkem snadný porod :slight_smile:
24. kvě 2015 v 09:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majkylove dekuju :slight_smile: a u Tebe uz to bude brzy neboj i kdyz Té chapu.. Rozhodne se sama netěšim kdybych mela v červenci ve vedru moc prenaset, naplánovala jsem si přirozenej porod na termín :slight_smile: a ty třeba ted uz rodis.. :slight_smile:
24. kvě 2015 v 09:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@karlos12 ¨to je smula tak snad priste ja se taky pokaze modlim aby mrcha nedorazila ale zatim bez uspechu jdu se pripravovat do prace pritom venku je tak nadherne :frowning2:
24. kvě 2015 v 16:10  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janajens je to dlouhý :unamused: Já už se pomalu připravuji na odchod z práce.Už se těším.Zítra nevstávám a uděláme si vajíčka se slaninkou, zdravá strava :wink:
24. kvě 2015 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karlos12 no pekny to se mas ja mam az do stredy odpoledni a pak volno plus dovolenou tak budu relaxovat :wink:
24. kvě 2015 v 16:45  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@karlos12 dlouhy to je snazime se uz pres rok a vzdy do toho vleze cysta ted naposled konizace cipku ach jo prpc mam takovou smulu :cry:
24. kvě 2015 v 16:46  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janajens dovču si užij, smůlu máme asi kvůli výběru té nejkvalitnější spermie :wink: Každá smůla musí jednou končit, i ta naše.Já jedu na dovču ( i s manželem ) v příštím termínu IUI :unamused: Ani se mi nechce.Ještě tam bude plno lidí, furt se ptají kdy budeme mít miminko, ale nechce se mi vysvětlovat co a jak.Tak nevím jestli to přežiju :unamused:
24. kvě 2015 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loilla ahojky, myslím na tebe :slight_smile: Tak jak to vypadá? vykoukl na tebe o víkendu?? :slight_smile:

@majkylove tak co tak co???? jsem napnutá jak kšandy :slight_smile:

@chilli009 ahojky, tak držím pěstičky ať nepřijde, Mrcha jedna! :slight_smile: Já mám dnes pozitivní ovu test, ale jinak nic nenasvědčuje tomu, že bych měla mít ovulaci :unamused: tak uvidíme..
24. kvě 2015 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@karlos12 proč zoufalka??? :fearful:
24. kvě 2015 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 protože už zoufalá jsem.K ovulaci, já měla mít ovu v sobotu, test pozitivní ve čtvrtek a včera jsem cítila docela dost píchání u pr vaječníku ( doktor viděl krásné vajco právě tam ).Takže po poz. testu až po dvou dnech, tak vydrž :wink:
24. kvě 2015 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karlos12 no pojištěný to je a píchá mě v podbřišku skoro každý den, takže pokud to nebude vyloženě ostrá bolest tak to propásneme :grinning: zítra dělám další test, tak uvidíme zda bude pozitivní zase... :slight_smile:
24. kvě 2015 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karlos12 @terezapetrova @bjoucik.15 Holky moc, moc děkuju, jste zlaté! :slight_smile: Malý se neumoudřil a jak to tak vypadá - nemá to v nejbližších 11 hodinách asi v plánu, takže zítra ráno nastupujeme.. :slight_smile:
24. kvě 2015 v 19:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loilla hodně štěstí kočko a ať to zmáknete na bez problémů a rychle :slight_smile:
24. kvě 2015 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chilli009 Moc, moc děkuju, hodná!!! :slight_smile: Co Ty, jak to u Tebe vypadá?
24. kvě 2015 v 19:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loilla sama nevím, test negativní, MS nikde, tak uvidíme co se bude dít a co z toho nakonec bude :grinning: , pozitivní ovu test byl 19DC a dnes jsem 33DC ( takže možná 12DPO ), ve středu BT 37 a od čtvrtka se mi drží na 36,7 ale neměřila jsem celý cyklus a ani minulý, takže těžko říct, zda to může něco znamenat nebo ne
24. kvě 2015 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loilla držím všechny palce :slight_smile:
24. kvě 2015 ve 20:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 tak šup,ať nepropásnete.Nám teď nový doktor řekl každý den před v i po.Tak konáme.Když nevyšla ta IUI .Hodně štěstí :wink:
24. kvě 2015 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loilla bobíšek stávkuje,hodně štěstí,ať to je klidné a pohodové a jste tu oba brzy zpět.
24. kvě 2015 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loilla no tak se pak pochlub :slight_smile: to zmáknete na 1! :slight_smile:
24. kvě 2015 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karlos12 už se stalo... snad to k něčemu bude...
24. kvě 2015 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@karlos12 ahojky....nejsi sama :wink: jsem spíše v jiné skupince, uazvřené :slight_smile:
koukám že pojedete na dovču, kam se chystáte?a co je u tebe nového?...u mě je zaím vše stejné.
24. kvě 2015 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martinalinda ahoooj,tak to už teď bude určitě jen líp a líp,uvidíš :wink: a jen to hezky vemte přes obchůdky,zaslouží si i maminka i prcek a budete chtít vědět co to je? :slight_smile: jinak 30.11 je moje milovaná segra takže datum schvaluju :dizzy_face:
@karlos12 ahooj kočko,teda tomu říkám pech :frowning2: a ty v těchto případech si nemůžeš v práci vzét nějaký mimořádný volno,nebo tak?to by ti taky nemuselo totiž volno vyjít nikdy,tohle nenaplánuješ :frowning2:
jinak jo,uteklo to nehorázně rychle,vůbec z toho nechápu,se ani neotočím a půjdu zas do práce :grinning: ne,jako fakt,masakr,na jednu stranu se těším že už to končí,protože poslední dny už fakt není o co stát,na druhou je mi to strašně líto protože to bylo opravdu jedno zatím z nejkrásnějších období a hrozně mi budou chybět hlavně pohyby :dizzy_face:
ale už jsem neskutečně taky napjatá co klokánkuju jak říkáš :grinning: a hlavně jak vypadá a prostě všechno,už ať je tu s náma láska!
@terezapetrova nerodím zlato :frowning2: :grinning: zítra další KO v porodnici tak uvidíme jak to vypadá :slight_smile:
@bjoucik.15 viz výše,všichni jsme napjatí :grinning: a tobě samo držím pěsti ať nás má kdo vystřídat zase :sweat_smile:
@chilli009 tfuj,tfuj,tfuj :slight_smile:
@mysackovi kočko tobě taky pořád držím moooc palce!!! :dizzy_face:
24. kvě 2015 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@majkylove děkuju, snad vás tady vystřídáme zase my, co se snažíme a snažíme :slight_smile: Počkej si tě tam rovnou nechají :grinning:
24. kvě 2015 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove jinak k těm pohybům... já je cítím doteď :grinning: vždycky když mi zabublají střeva je to jak když se ve mě něco hne a mám to po porodu :grinning:
24. kvě 2015 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek