Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

mysackovi
24. kvě 2015

@majkylove dekuju 😉
Je to hrozny jak to letí a vše tak utíká... My to přijde jak nedávno co se tahle skupinka založila.a ty uz jsi ve finále 😉

janajens
25. kvě 2015

@karlos12 no snad si ji uziju vypada to ze na me neco leze a to mame o vikendu slavit troje narozky tak uvidim a hlavne 28 jdu k zenske na kontrolu tak uvidime zda li jsem uz v poradku 😒

chilli009
25. kvě 2015

@majkylove ahojky, nevíš něco nového o loille ?

majkylove
autor
25. kvě 2015

zpráva od loilly holky 😵

A je venku!Po dlouhých 40 týdnech pohodlného pobytu v mém břiše se Tadeášek rozhodl vyrazit prozkoumávat svět z nové perspektivy.První oblídku učinil 25.5.2015 a nám tím otevřel zcela novou životní kapitolu.Už víme,že štěstí váží 3820g a měří 52cm!

chilli009
25. kvě 2015

@majkylove úžasná zpráva, moc moc ji pozdravuj a že přeji hlavně to zdravíčko 😵

terezapetrova
25. kvě 2015

@majkylove též pripadne prosim o vyřízení gratulaci 🙂 co Tvuj nález? 🙂

majkylove
autor
25. kvě 2015

@chilli009
@terezapetrova holky popřála jsem jí za všechny tety koníkovky a určitě se pak ozve a můžete jí popřát i tu,ona si to pak přečte 🙂
a můj nález o ničem,nic se prý neděje ☹ takže další můj malej cíl a to že do neděle je tu prcek s náma 😅

chilli009
26. kvě 2015

@majkylove ahojky, MS nikde, ale digitální test negativní, takže cekam kdy přijde MS a půjdeme do dalšího kola

terezapetrova
26. kvě 2015

@majkylove děkujeme majki 🙂 kolik jsi dnes 39tt a něco ? No říká se, ze první se přenáší ale nic neni 100 procent to je jasny 🙂 přeju at mas broucka brzy u sebe 🙂 chapu, ze na konci je to náročný i fyzicky, jaký mate ted váhovy odhad mimca? Hezky den.. V pha je tedy počasí nevlídné.. Chjo

terezapetrova
26. kvě 2015

@loilla gratuluji moc ke zdravému a jistě krásnemu Tadeaskovi 🙂 at Vam děla jen radost.. A ty dej vedet o Vás az budeš mit čas, energii a chuť 🙂 mnoho sil.... T.

terezapetrova
26. kvě 2015

@chilli009 kolik dnu meskas? 🙂

gabriella9092
26. kvě 2015

Ahojky přidávam se ke snažilkam 🙂

majkylove
autor
26. kvě 2015

@chilli009 to mě mrzí,ale třeba ještě šance je co?ten digitální je až od vyššího hcg,ten já jsem dělala až jako poslední.míváš běžně zpoždění?
@terezapetrova jsem 39+2,odhad máme zatím 3500g,já vím že zatím zbytečně nervím,ale já jsem prostě stresař no 🙂 do vyvolání ještě daleko,ale den za dnem letí jak blázen a já jsem prostě nervák,hlavně kolem mě ty vyvolávání nedopadají zroovna nejlíp s drtivé většiny případů,viz včera chudák loilička,odtrpěla si 9 hodin a stejně skončili akutním císařem ☹ a to mám takových případů xxx

terezapetrova
26. kvě 2015

@majkylove Péťa chudák. Ale! bude dobry 🙂 i kdyby vyvolavali 🙂 odhad mate kráknej 🙂 a hele me Vojtu vyvolavali a myslim, ze jsem mela vazne snadnej porod.. 🙂 mysli na to az to na tebe padnou nějaké chmurne myšlenky..

majkylove
autor
26. kvě 2015

@terezapetrova děkuju moc Teri,jseš zlato víš to 😵 a jak ty se cítíš a jak si připravená? 🙂 jaký máte vůbec jméno? 🙂

chilli009
26. kvě 2015

@majkylove právě, že zpoždění nemivam, dnes to je 5 dnu

majkylove
autor
26. kvě 2015

@chilli009 zvláštní,tak snad se ještě ty mršky // ukážou a nebude to na vyvolávačku 😉

chilli009
26. kvě 2015

@majkylove bylo by to super, kdyby naskocili // uvidíme co bude následující dny 🙂 . Co Ty? Jak je? Na monitoru nejaka akce?

majkylove
autor
26. kvě 2015

@chilli009 no držím dál pěsti každopádně 🙂
ale prd akce,děloha skoro rovná čára,má mě na háku 😠 😀
zachvilku vyrážíme s manžou na véču ať si ještě dobře nacpu pupík a dám si dvojku červenýho a uvidíme jestli něco uvidíme 😀

chilli009
26. kvě 2015

@majkylove teda, že by další drzacek 🙂 , tak si to hezky uzijte, chvilky ve dvou brzy skonci ; -), jo a dekuji taky budu držet pěsti

martinalinda
26. kvě 2015

@loilla dekuji dekuji a zlato tobe moc gratuluji k malemu, je to nadhera, stesticko je uz s vama, a krasne datum si prcek vybral, uplne nadherne 🙂 a teda reknu ti, je to macek...to se mu na tom svete bude libit, moc gratuluji, strasne moc 🙂 uzivejte si sebe samy.

@karlos12 urcite bude lip, jejda ne, to me mrzi, ze to tak zrovna blbe vyslo, uvidis vyjde zase, vajca mas dobre, tvori se, tak ted to jen nenechat utect, proste priste do prace nejdes a basta 🙂 jdes si pro miminko 🙂
Tak vidim ze zahradka ti teda roste, my nasadili ted jen salatek, okurky a hrasek, cesnek uz roste. A jine kyticky tak postupne, keriky, trvalky, a dokonce nam roste uz i merunka, ma i plody, asi 30 kouskůů, tak jsme zvedavi, zda teda neco zbyde a vyroste do velikosti jak ma byt, aby to driv neozraly srnky nebo mravenci 🙂

martinalinda
26. kvě 2015

@majkylove uz je ted lip, daleko lip, skoro se to neda ani popsat, jak je mi lip...jsem rada..no vsechny obchody jsme prosli a v C&A jsem si koupila 3 kalhoty, rifle-teplaky-bezove latkove (strasne prijemne). Vsechny maji ten stahovaci pas a fakt dobre sednou, uz jsem je mela dneska na sobe a je to neskutecna uleva v praci, takze super, za me splnily ucel...ale teda nechala jsem tam za ty 3 kalhoty 2500,-, takze teda fakt des. Vse pro tehule je tak strasne predrazene. Ted jen koupit nejake vetsi tricka a prdim na to. Co bych pro prcka neudelala, vse bylo super na nakupech, byli jsme s kamarady v Ostrave, udelali si pekny den, na obidek, pak kaficko bez kofeinu ve starbucksu, nakupy a zakoncili jsme to cajikem ve Vitkovicich, na te nove rozhledne na peci, super to bylo...fakt uspesna nedele 🙂 A co ty kocko, porad nic? do konce tydne je uz mezi nami 🙂
My to nechceme vedet, co to bude, takze prekvapko jako vy 🙂

terezapetrova
26. kvě 2015

@majkylove NENI VUBEC ZAC, dekuju 😀 😀 prosim Te ja ještě pripravena nejsem ale doufam, ze budu tak nejak mit hodne věci mesic před porodem, a psychicky a fyzicky pripravena no nevim.. proste nejak bude no 🙂 ja uz jsem z toho tehu vystavena ted, s Vojtou jsem snad vůbec tehu nebyla 🙂 uz striham metr 🙂 noo mozna Tomas nebo Jakub ale ani o jednom nejsem presvedcena 😒 snad to nakonec bude Kacenka 🙂 jaky jmena mate Vy? 🙂

terezapetrova
26. kvě 2015

@chilli009 mnoo tak to mozna tehu si a ukaze se to az později, neházet flintu do zita 🙂

terezapetrova
26. kvě 2015

@majkylove jaky Vy mate jmena? 🙂

majkylove
autor
26. kvě 2015

@martinalinda to mám z tebe fakt radost že je líp,teď už si to budeš jen užívat až fakt do toho 9 měsíce,ten už zas stojí za starou belu,ale času dost 😀 a o cenách za těhu modu ani nemluvit,jsou to vydřiduši,ale dá se krásně nakoupit i v sekáči a jsou to vpodstatě nový věci protože to každej nosí chvilku 🙂
a schvaluju překvápko a doporučuju fakt hlavně vydrž,ikdyž to kolikrát bude lákat,hlavně na té další genetice,ale nedej se,prostě je to už teď úžasnej pocit a napjetí a to ještě nevím jaký to bude přímo po porodu,ale určitě úžasný 😵
@terezapetrova joo Teri věřím,to druhý těhu už je pro všechny záhul co tak sleduju,nemůžeš si udělat prostě pohodu jak my s tím prvním 🙂 ale že ti to taky strašně uteklo,to je neskutečný 😨 a co taťka,už se těší? 🙂 jména obě krásný a Jakuba jsme měli jako první,ale nakonec to bude když kluk tak Lukášek 🙂
a holku pořád nemáme napsanou a já doufám že ji budem psát než pojedem do porodnice a že taťka pod tíhou stresu kývne na moje jméno 😀 on chce Kačenku a já Sabinku,nebo Terezku,ale spíš tu Sabču 🙂

rinaldi84
27. kvě 2015

@chilli009 me se ukazal uplne slaboucky duch, kdyz jsem meskala 7dni a fakt skoro nebyl videt, az cleanblue mi ukazal, ze to tam je 🙂 tak drzim palecky! 🙂

chilli009
27. kvě 2015

@rinaldi84 Děkuji za podporu, ale asi už je jasno, začala jsem špinit 😢

marketat
27. kvě 2015

@loilla Gratuluju a přeju ti, ať malý moc nezlobí a jste oba zdraví a brzo doma 🙂 Moc se těším na fotky 😉
@majkylove neboj, už jen pár dní 😉 Já u doktora taky měla skoro rovnou čáru, nález měsíc stejný a druhý den po poslední kontrola jsem začala rodit 😉 To překvapení, kdo si k vám našel cestu závidím, s dalším miminkem už se manželem ukecat nedám 😀 myslím na vás každý den a čekám na dobré zprávy 🙂

rinaldi84
27. kvě 2015

@chilli009 tak se zadari priste 🙂