• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nové snažilky

25. října 2016 
@majkylove vždyť jsme se domluvily, ze porodíš v noci.. :slight_smile: holky kdyz vidím, ze každy přenáší, ja mam ted termín 10. 7. a chci porodit 8. 7.! Ja chci :slight_smile:
1. čer 2015 v 08:56  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@terezapetrova no v tomhle počasí by byla ta noc asi přijatelnější teda :confused: zachvilku na kontrolu tak snad tam bude aspoň nějakej pozitivní nález
a normálně taky jsem z toho v šoku,ale opravdu přenáší skoro všichni,to snad nikdy tak dřív nebylo,nechápu čím to je
1. čer 2015 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@majkylove tak to držím pěsti, pak dej vědět.Byla jsem celý víkend na zahrádce, ale večer jsem se musela juknout, jestli už nejste dva :wink:
1. čer 2015 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@majkylove stále nic? :slight_smile: páni si dává na čas :slight_smile:
Jinak u mě stále nic. Malá je nějaká nesvá dneska tak je to trochu o nervy. Já mám už 3den zimnice večer takže taky nic moc. Dneska jsem si dělala test a negativní, samozřejmě, ani jsem jiný nečekala... tak uvidíme, kdy se podaří :slight_smile:
1. čer 2015 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezapetrova 8.7. se narodila moje maminka :slight_smile: To datum ti chválím :grinning: Jinak já třeba nepřenášela, rodit jsem začala na termín a malá se vyklubala den po termínu :wink: Ale je pravda, že kamarádky přenášely skoro všechny nebo naopak rodily hodně brzo.
1. čer 2015 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak holky moje furt nic :frowning2: prý to zatím nevypadá,kontrola za týden a když nic tak pak už objednání na vyvolání :frowning2:
1. čer 2015 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@marketat nej já tohle tehu s Vojtou zvládas fakt těžce tak doufám, ze moc přenášet nebudu, to je hezky, ze ma narozky Tva maminka :slight_smile: zároveň ma pravé i ma děsně zamilovaná :slight_smile: Babicka, které bude letos 92 let tak bych mela dárek :slight_smile:
2. čer 2015 v 09:01  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@majkylove vyvolání Kočko neboj pamatuj co jsem Ti psala :slight_smile: včera jsem kupovali něco do porodky vzpomněli jsem si na Tva fota :slight_smile: a pak ještě běžela koupit čokoládu ta se bude na nervy po porodu moc hodit i kdyz zas se musí s mírou aby nevadila pri kojení a taky jsem si objednala homeopatika na nervy :slight_smile:
2. čer 2015 v 09:04  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@majkylove :frowning2: to mě mrzí. Ja taky pořád nic, , zatím se snažíme půl roku a 3mesice beru utrogestan.Pri prvním mi to trvalo skoro 2 roky. Tak snad teď to bude dřív :frowning2:. Přeji ti hodně štěstí a držím palečky :slight_smile:
2. čer 2015 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@terezapetrova no vidíš,takže jseš plně připravená :wink: já homeo beru už měsíc,ale nějaký na přípravu a ještě mám i nějaký přímo k porodu a pak na kojení.
a beru tě za slovo,vždycky si vzpomenu na tyhle lepší případy :wink: a ještě má týden čas tak mu prostě věřím že se umoudří :sweat_smile:
@ema373737 jéé moc děkuju,ale u mě nic znamená že už jsem měla rodit a prckovi se nechce,jsme se špatně pochopily :sweat_smile:
ale taky jsem si na // počkala,ne tak dlouho jako ty,ale úplně chápu jak se cítíš a držím moooc pěstičky aby to byl teď opravdu fofr!!! :wink:
2. čer 2015 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@majkylove fioooo :slight_smile: to jsi teda odborník přes homeopaticke :slight_smile: me ted uplne stačí to co mam mimo, 6rano magnezko, po snídani Vít c, listovka, 9h železo, 12h magnezko, 18h magnezko, po večeři rybí olej, 21 h železo, před spaním tablety na zánět a přes noc mam volno :slight_smile: štve me dodržování tech času ale musí to tak byt protože něco muzu jen 2 hodiny po jídle nebo Hodku pred jídlem, mezi některými léky musím mit 3 h rozestup pac se trochu vylučují :slight_smile: no bzunda :slight_smile:
2. čer 2015 v 11:59  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@terezapetrova týýý jo,tak to máš pěknej arzenál teda :grinning: já beru ráno lék na štítnou,před obědem železo a během odpoledne jak si vzpomenu tak jod a ty homeo.
to ty to srdíčko? :wink:
2. čer 2015 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@majkylove :slight_smile: nene to někdo jiný Te obdaroval :slight_smile:
2. čer 2015 v 16:49  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahojky tak dneska prvni den co ma mrcha dorazit bazalni teplota zatim neklesla tak s
mi drzte palecky ale neverim ze tak brzy po konizaci by se zadarilo :unamused:
3. čer 2015 ve 14:51  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
ahoj holky, tak už se s přítelem snažíme o miminko dost dlouho - HA jsem vysadila v srpnu 2014, ale poctivě jsem si začala ovulku hlídat až v lednu 2015. Zatím mimi na cestě není, v pátek by měla dorazit MS a tak už se nemůžu dočkat další ovulky. Navíc jsem dnes zvládla pracovní pohovor, byla jsem víc jak rok a půl na pracáku, tak o to jsme se snažili víc otěhotnět. Ale vzhledem k tomu, že v srpnu nastupuji, doufám, že se hlava tolik nebude soustředit na mimi, psychika bude ok a mimi přijde. Jak to máte Vy? Taky se už vidíte s kočárkem?
3. čer 2015 v 19:09  •  čeká miminko, termín má v únoru 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
@janajens hodně štěstí kočko, kdy zkusíš testík ?
3. čer 2015 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@chilli009 nevim nevim vzdy jsem zkousela dva dny po vynechani ale prineslo mi to smulu byl negativni a jeste ten den se mrcha rozjela no 11.6 mam jit na stery po konizaci tak nevim zda li si radsi nepockam
3. čer 2015 ve 23:34  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, my se take snazime, druhy měsic, MS nepravidelna, tak uvidime, jestli se do 14 dni dostavi, snad ne :slight_smile:
3. čer 2015 ve 23:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@majkylove tak rozhodnuto i pro kluka, Matěj, jak ja jsem rada, ze jsme se nakonec dohodli :slight_smile: a mam to z krku :slight_smile: co ty? Nebo výyy ? :slight_smile:
4. čer 2015 v 09:19  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@majkylove :grinning: aha, děkuji. Já u prvního měla rodit 20prosince nakonec to bylo až v lednu :grinning:. Držím palečky ať už to máš za sebou.
4. čer 2015 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pardubice2159 ahoj. My se snažíme taky ale už o druhý, zatím cca 4 měsíce.
4. čer 2015 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@janajens ahoj,no to držím pěsti :wink: pak dej vědět ,jasno ?
4. čer 2015 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@karlos12 jasno poboliva me na leve strane vajecniku a podbrisek no uvidime zatim na to moc nesazim dva dny zpozdeni neni nic :wink:
4. čer 2015 ve 14:32  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
@janajens třeba je, já naopak bojuji s ms.Od ráně ukrutné bolesti břicha, až mi bylo na zvracení, už je to naštěstí lepší. Já se prostě nikdy nedočkám :unamused: Tak alespoň Ty :slight_smile:
4. čer 2015 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@karlos12 no neverim tomu moc max to bude krasne prekvapeni jestli nedorazi ale jsem nemocna a mam anginu tak mozna i proto se mrcha jedna toula i kdyz driv kdyz jsem byla memocna jsem to dostala driv tak uvidim
4. čer 2015 v 15:24  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
@janajens uvidíme :wink: stejně nejde nic dělat, teď.
4. čer 2015 v 15:59  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@karlos12 no to nejde max cekat jestli mrcha dorazi nebo ne
4. čer 2015 v 16:30  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jsem neskutečně ráda, že Vám můžu oznámit tu úžasnou novinku.. :hearts:

Míša, @majkylove, se dnes stala maminkou malého kulihráška Lukáška! Na svět přišel v 8hod s mírami 3723g a 55cm! :hearts:
5. čer 2015 v 11:47  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (7)
@loilla tak ze gratulujimoc a moc
5. čer 2015 v 11:53  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
@karlos12 tak to vypada ze mrcha prisla zatim hnede spineni ale myslim ze prijde :frowning2:
5. čer 2015 ve 12:01  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek