• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nové snažilky

7. března 2017 
autor
holky mooooc všem děkujeme!je to náš pan úžasňák a největší dítě z porodnice :grinning: taky mě asi brzo sní :grinning: dám brzo fotky na svůj blog,ale zatím tady malá ochutnávečka :dizzy_face:
11. čer 2015 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
@majkylove ahoj, to je nádherný kulíšek.Moc Vám blahopřeji.A jak to děláš ? I v porodnici Ti to moc sekne :wink:
11. čer 2015 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majkylove je naaaaadheeeeernej fakt :slight_smile: a Tobě to taky sekne :slight_smile: užívejte se :slight_smile:
12. čer 2015 v 05:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
12. čer 2015 v 05:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove moc velká gratulace. Malej je krááááááááááásnej.
12. čer 2015 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@karlos12 slušííí jo,to asi zapůsobil adrenalin :sweat_smile: děkuju :dizzy_face:
@terezapetrova děkuju kočko,už se těším na toho vašeho :slight_smile: a porod,mám tu děsit zrovna snažilky? :grinning:
@sleepers děkujééém,snažili jsme se :sweat_smile: :grinning:
@marketat no jo,holčička jak lusk že :grinning: je to úžasnej brouček,nevyměnila bych ho ani za nic! :dizzy_face: :sweat_smile:
12. čer 2015 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove Je krásnej :slight_smile: A tobě to taky sluší :wink: Vypadáte oba spokojeně :slight_smile: Chci taky slyšet, jaký byl porod :wink: A jak se sžíváte?
12. čer 2015 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove tak do IP prosim prosim :slight_smile: to vis chci se inspirovat pro muj nadcházející :slight_smile:
12. čer 2015 v 11:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove jak jde kojení a tak ? :slight_smile:
12. čer 2015 v 11:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove Neděs je, já je taky neděsila.. :grinning:
12. čer 2015 ve 22:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loilla stejně by jste kočičky asi nejvíc desily me pac mam v téhle diskuzi ted do porodu asi nejblíž :slight_smile: a ja se rada bojím :grinning: navíc tohle nejsou uplne prenositelne zážitky to vím i ja :slight_smile: ... a tak ta IP az bude casek ::slight_smile:
13. čer 2015 ve 03:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@loilla že? :grinning: ale jak říká Terka,ono stejně dokud si to člověk nezažije tak si může číst co chce,kolik já si těch porodů přečetla a stejně jsem nevěděla ani ň dokud jsem si to nezkusila :slight_smile:
@terezapetrova Teri kojíme krásně,ten se hned po porodu přisál a už se neodsál,brzo mě sní :grinning: Byli jsme v nemocnici rarity kdy chtějí aby děti při propuštění jedli aspoň 40 a náš savec jako už 130,sestřičky se vždycky jen smály jak sem šla hlásit to číslo :grinning:
@marketat hodím vám to holky do ip :wink: sžíváme se krásně,zatím je zlatej a skoro pořád spinká,v noci vstáváme po 4 hodinách takže to jde,ikdyž už se těším až bude spát celou noc :grinning: ale je pravda že zatím nedělám nic moc jinýho,jen tak lehce kolem domáctnosti,ale třeba jídla nám vaří zatím babičky a manžel je pořád při ruce,docela se toho děsím až tohle skončí a budu muset fungovat sama,zatím si to moc nedovedu představit a to mám fakt spící dítě :slight_smile:
13. čer 2015 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@terezapetrova teď se dívám na tvůj čas,co tu strašíš? :grinning:
13. čer 2015 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove Tak to se na porodní příběh těším :slight_smile: Užívej si, dokud za tebe vaří někdo jiný :wink: Je to hodně velká pomoc. Ale neboj, za pár dní už ti bude úplně dobře a zjistíš, že všechno kolem domácnosti zvládneš sama :wink: A co ne, tak zastane manžel, až přijde z práce :wink:
14. čer 2015 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majkylove Ahoj zlato, moc gratuluji k malemu, je nadherny, jezis jak ja se tesim az budu mit to sve mimi u sebe. Vypadas moc fajn a jsem rada, ze to dobre dopadlo. Tesim se na dalsi fotky. A je to teda velikan, dlouhan :slight_smile: Aspon se mel u tebe v brisku dobre. Moc gratuluji :slight_smile:
14. čer 2015 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majkylove jj porod je co porod originál a jak správně píšeš kdo nezažil těžko pochopí :grinning: , já jsem si říkala : porodím rychle a bez komplikací a ono to sice bylo rychlí, ale komplikace byly :unamused: , takže tak, ale i přes komplikace já i dcera naprosto vpořádku :dizzy_face: naštěstí. Hoď mi taky do IP Tvůj zážite, pokud se Ti teda bude chtít. Jinak malej je teda jedlík a šikula :slight_smile: , buď ráda, jsou děti co nejí a to je teprve problém :( , jo a až budeš mít nějaký fotečky jak kočárkujete apod., tak taky ráda juknu.
14. čer 2015 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marketat koukám, že Toničce budou za chvilku už dva měsíce, to je mazec jak to letí..... to snad ani není možný, už jste určitě sehrané co ?
14. čer 2015 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chilli009 Jéé, ty sis na nás vzpomněla? Je to tak, za 10 dní jí budou 2 měsíce, letí to hrozně. Sehrané už jsme, začali jsme vyrážet na procházky skoro každý den a na výlety o víkendu i s tatínkem :slight_smile: A přidávám do alba pár fotek našeho štěstí :wink:
14. čer 2015 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marketat jj nakukuji a myslím na všechny :slight_smile:
14. čer 2015 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chilli009 Jsi hodná :slight_smile: A co ty? Jak jste na tom teď se snažením?
14. čer 2015 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketat ted čekáme, zda se zadarilo nebo ne a to se dovíme az koncem měsíce :dizzy_face:
14. čer 2015 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chilli009 Tak moc držím pěsti :wink:
14. čer 2015 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
14. čer 2015 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chilli009 Tak co, jak to vypadá?
28. čer 2015 v 05:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketat ahojky, nic moc :frowning2: , písnu až budu vědět víc ju
28. čer 2015 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@chilli009 co se děje kočko?
@karlos12 jak u vás holka? :slight_smile:
30. čer 2015 ve 02:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove ahoj mamino, u nás dobré.Dovča byla super, ale už jsme doma :unamused: Čekám na ms, zase.Co Vy ? Co Kubík ? Kdy bude nějaká další fotečka ?
30. čer 2015 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@karlos12 Luky :grinning: chudák je celej osypanej a na fotkách to razí ještě 2x tolik :unamused: ale tak tady máš jednu vysmátou :sweat_smile:
to je super že jste si dovču užili,letos celkově jste hezky pocestovali,taky je to naposledy na nějakou dobu :wink: třeba se na dovči zadařilo :sweat_smile: a když ne tak jdete nějak k tomu doktorovi,nebo co je v plánu? :slight_smile:
a co @mysackovi?
30. čer 2015 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chilli009 Copak se děje? Posílám energii, aby bylo všechno dobré.
30. čer 2015 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove to je bobíšek, promiň, vždyť já vím jak se jmenuje.Asi jsem zblblá z práce.Návrat byl nehezký.Ale je úžasný, i s pupínkama :slight_smile: Jak sis zvykla ?
30. čer 2015 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek